بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

محبوب*ترين عدد جهان چيست؟

نتايج يك نظرسنجي جهاني نشان مي*دهد، عدد هفت محبوب اغلب مردم جهان محسوب مي*شود. به نقل از ايسنا، در اين نظرسنجي آنلاين با حضور بيش از ۴۴ هزار نفر از مردم جهان، عدد هفت رتبه نخست محبوب*ترين عدد جهان را از آن خود كرد و اعداد سه و هشت به ترتيب در رتبه*هاي دوم و سوم قرار گرفتند.
شركت كنندگان در اين نظرسنجي ۱۱۲۳ عدد از ميان ۳۰۰۲۵ گرينه پيشنهادي را انتخاب كردند كه نيمي از انتخاب ها، اعداد بين يك تا ۱۰ بود؛ تمامي اعداد يك تا ۱۰۰ نيز انتخاب شده بودند.
همچنين ۴۷۲ عدد انتخابي ديگر بين يك تا ۱۰۰۰ بودند و كمترين عدد انتخابي دست كم ۱۱۰ بار توسط مردم انخاب شده بود. اما چرا اغلب مردم به عدد هفت تمايل دارند؟ محققان ريشه اين گرايش را مرتبط با باورهاي اعتقادي و مذهبي مي*دانند. در چين عدد هفت نشانه خوش*شانسي است، چرا كه مانند كلمات چيني بوجود آمدن و زندگي تلفظ مي*شود؛ همچنين نشانه باهم بودن و روابط خوب است. عدد شش در چين نشانه بشر است و بنابراين هفت، ارتباط انسان با خالق است؛ عدد هفت همچنين نشانه هفت جهان و بهشت است. عدد هفت همچنين با تاريخ و فرهنگ نيز در ارتباط است؛ بطور مثال عجايب هفت*گانه، هفت روز هفته، هفت نت پايه موسيقي و هفت گناه مرگبار بخشي از حضور اين عدد در زندگي مردم محسوب مي*شود. در اسلام عدد هفت نشانگر هفت آسمان و زمين است، در بودايي عدد عروج و در عبري اين عدد نماد هوش است و هفت روز مقدس در تقويم سال يهودي وجود دارند. «الكس بلوسي» طراح انگليسي اين نظرسنجي معتقد است، عدد هفت بين اعداد يك تا ۱۰ خاص محسوب مي*شود، چراكه به ديگر اعداد اين گروه تقسيم نمي*شود، يعني مانند شش و هشت و ۱۰ به دو تقسيم نشده و مانند ۹ به سه تقسيم*پذير نيستند. براساس اين نظرسنجي اعداد هفت، سه، هشت، چهار و پنج به ترتيب در رتبه*هاي اول تا پنجم محبوب*ترين اعداد جهان قرار گرفتند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۱:۳۹ توسط:sana موضوع:

گرانترين خيابان هاي تجاري جهان + عكس

فهرست ساليانه موسسه معاملات ملكي مشهور Cushmann & Wakefield در مورد گران ترين خيابان هاي تجاري جهان منتشر شد.
به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاين، در اين فهرست ساليانه اسامي گران ترين خيابان هاي تجاري جهان منتشر شده است. در اين گزارش تصويري ۱۰ خيابان تجاري گران جهان ارائه مي شود. قيمت هايي كه در اين فهرست آمده مطابق قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع در اين خيابان ها است. قيمت ها براساس يورو محاسبه شده است.
۱ – كازوي بي هنگ كنگ، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۲۴۹۸۳ يورو.
۲ – خيابان پنجم نيويورك، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۲۰۷۰۲ يورو.
۳ – خيابان شانزه ليزه پاريس، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۱۳۲۵۵ يورو.
۴ - نيو باند استريت لندن، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۸۶۶۶ يورو.
۵ – خيابان گينزا توكيو، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۸۱۵۲ يورو.
۶ – خيابان مونته ناپولئونه ميلان، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۷۵۰۰ يورو.
۷ – خيابان باهنهوف اشتراسه زوريخ، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۷۲۳۶ يورو.
۸ – پيت استريت مال سيدني، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۷۰۴۲ يورو.
۹ – خيابان ميئونگدونگ سئول، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۶۰۶۳ يورو.
۱۰ – خيابان كوهلماركت وين، قيمت متوسط اجاره ساليانه هر متر مربع ۴۴۴۰ يورو.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۱:۲۹ توسط:sana موضوع:

۲۵هزار دلار هزينه جراحي براي شبيه شدن به ستاره هاليوود!


يك زن ۳۰ ساله امريكايي با صرف ۲۵ هزار دلار و انجام ۶ عمل جراحي مختلف سعي دارد تا شبيه ” جنيفر لاورنس ” ستاره جوان هاليوود باشد. اين زن طي چند ماه گذشته اعمال جراحي ليپوساكشن صورت و بدن، پروتز سينه و گونه، بوتاكس و ليفتينگ صورت انجام داده است اما هنوز به طور كامل به اين ستاره بازيگر شبيه نشده است.

علاقمندي برخي مردم عامه به شبيه شدن به ستارگان هاليوودي معضلي است كه جامعه امروز امريكا با آن روبروست. اخبار متعددي از موارد مشابه اين روزها به گوش ميرسد كه نگراني مسئولان بهداشت و سلامت امريكا را در پي داشته است. اين زن ميگويد : بسياري از دوستانم به من ميگويند كه شبيه ” جنيفر ” هستم به همين دليل سعي كردم با عمل جراحي اين شباهت را بيشتر كنم. من عاشق چهره معصوم و شخصيت اين ستاره هاليوودي هستم. وي معتقد است هرچه بيشتر به اين ستاره بازيگر شبيه شود اعتماد به نفس بيشتري خواهد داشت و تصميم دارد با صرف هزينه هاي بيشتر به هدفش نزديك شود. او اعلام كرده است از نتيجه اعمال جراحي اش تا كنون رضايت داشته و قصد دارد اين راه را ادامه دهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۱:۱۹ توسط:sana موضوع:

زنان كارآفرين ايران امروز

بر اساس آمارهاي بانك*مركزي نزديك ۲۰درصد زنان ايراني در سال ۱۳۹۱ داراي تحصيلات دانشگاهي بودند. از مجموع زنان شاغل در ايران در سال ۱۳۹۱ بر اساس رشته فعاليت، ۰/۲ درصد آنها كارفرما بودند، سه*درصد آنها كاركن مستقل بوده و ۵/۲ درصد آنها كاركن موسسات دولتي و عمومي بودند. همچنين ۵/۵درصد آنها كاركن موسسات خصوصي بوده و ۰/۶ درصد از آنها كاركن فاميلي يا بدون مزد بودند. بر اين اساس مشخص است اكثر زناني كه در ايران شاغل هستند به سمت فعاليت به عنوان كارمند يا كارگر تمايل دارند اما اينجا ما در مورد آن ۰/۲ درصد كارفرما حرف مي*زنيم. معرفي تمامي آنها نه در اينجا كه اصولا در هر توليد رسانه*اي به لحاظ حجم ممكن نيست، بنابراين اجازه دهيد كوتاه به برخي از چهره*هاي شاخص اين حوزه بپردازيم.
سيده فاطمه مقيمي

مقيمي از جمله زنان كارآفرين و رسانه اي است. در رسانه ها هر وقت بحث كارآفريني زنان در ايران شده اول سراغ او رفتند، البته اين روزها او رقيبي به اسم فاطمه دانشور هم پيدا كرده كه در ادامه به او هم خواهيم پرداخت. وي متولد سال ۱۳۳۷ در تهران و مهندس راه و ساختمان است. مديرعامل شركت حمل ونقل بين المللي وكشتيراني سديدبار و عضو هيات مديره چند شركت حمل ونقل بين المللي هم به شمار مي رود اما شهرتش را مديون عضويت در اتاق بازرگاني است. جالب است بدانيد كه او گواهينامه پايه يك هم دارد.
فاطمه دانشور

مديرعامل و موسس شركت سياحان سپهرآسيا، رييس هيات مديره و موسس شركت معدن كاو، عضو هيات مديره شركت بين المللي ADK در دبي و… . او همچنين به خاطر فعاليت هاي خيريه اي كه دارد صاحب شهرت است.
نازيلا قانع فرد مديرعامل و عضو هيات مديره شركت فناوري اطلاعات پرند است. شركت فناوري اطلاعات پرند داراي ۲۲ نفر پرسنل ثابت و تا ۱۰ نفر پرسنل فصلي است. نازيلاقانع فرد شروع فعاليتش را با فروش كارت هاي اينترنتي و تلفن در خانه آغاز كرده است.

سارا شاهوردي


او متولد ۱۳۵۷ و ساكن روستاي بزين زنجان است. اما در آن روستا موسس و مديرعامل بنگاه موتوسيكلت سارا است. تا دوم نظري درس خوانده اما خودش مي گويد: كشاورز، تعميركار، سواركار و فروشنده موتوسيكلت، ماما و آسيابان است. شاهوردي يك بار تعريف كرده كه ۴۰۰نوزاد در روستاي خودش و روستاهاي اطراف به دنيا آورده.

هما كمالي

متولد سال ۱۳۲۲، صاحب شركت تابلو سازي ايران نيرو، سازنده تابلوهاي توزيع نيرو با فشار و كنترل است. در ايران ۵۰شركت در اين صنعت از وزارت صنايع مجوز دارند كه يكي از اين ۵۰شركت، شركت كمالي است. وي در بخش بازرگاني نيز فعال بوده و تاكنون چهار شركت بازرگاني را ثبت و اداره كرده است. اين شركت ها به ترتيب تاسيس عبارتند از: شركت «نيروكو» كه به واردات و صادرات از طريق كشور تركيه مي پردازد، شركت «زاوش كالا» كه واردات لوازم برقي را برعهده دارد، شركت «بل» كه در نرم افزار هاي كامپيوتري و سيستم هاي مديريتي فعال است و «توان كاران» كه لوازم الكترونيك وارد مي كند.

شيوا بحرينيان

صاحب موسسه «گلخانه ناردين» باغدار نمونه زن استان اصفهان و توليد كننده برتر گل و گياه زينتي طي سال هاي ۸۵ و ۸۸ است.او ليسانس مهندسي كشاورزي از دانشگاه آزاد خوراسگان دارد و هفت پرسنل ثابت و ۱۰ پرسنل فصلي دارد.

اميليا عبداللهي

پزشك است و متولد ۱۳۵۵. او موسس و مديرعامل زايشگاه و بيمارستان كوثر در ايلام است. اميليا عبداللهي اهل فيليپين است ولي با همتي مثال زدني براي زنان منطقه محروم ايلام در حوزه بهداشت و درمان تلاش مي كند.

زهره تحريريان

عامل اشتغال ۱۲۰نفر است. احتمالا شما در تهران نان او را خورده ايد. او صاحب شركت توليد و تحقيقات نان هورسان است.

لعيا رويايي


او صاحب شركت تفلون كومه است. درباره مشكلاتي كه بعد از پايان جنگ داشته و نزديك بود كار او را با شكست مواجه كند، مي گويد: «بعد از جنگ و به دليل به هم خوردن نظم مالي هر روز ظروف را داخل ماشين مي گذاشتم و مغازه به مغازه از ابتداي شهر تا انتها به مغازه ها عرضه مي كردم. بالاخره با وجود اينكه در بازار كالاي خارجي بسيار خريدار داشت و فرهنگ حاكم برجامعه ترجيح كالاي خارجي ولو با كيفيت پايين بود، توانستم موفق شوم.»

معصومه آيت اللهي

متولد سال ۱۳۴۱، داراي درجه مربيگري در چند رشته ورزشي، موسس و مدير باشگاه ورزشي بم- كرمان است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۱:۰۸ توسط:sana موضوع:

جاسازي ۲۳ ميليارد دلار در اتاق + عكس

در حمله پليس به خانه يك قاچاقچي اتاقي كشف شد كه همانند گاو صندوق بانك بود و درون اتاق ۲۳ ميليارد دلار پنهان شده بود.
به گزارش آلامتو به نقل از فارس، پليس مكزيك يك قاچاقچي مواد مخدر را دستگير و اموال او را مصادره كرد. اموال وي كه پول و اشياء قيمتي مختلف بود به ارزش پرداخت بيمه درماني براي هر ساكن ايالات متحده در ۱۲ سال است؛ البته ۳۰ خانه مشابه اين خانه كه متعلق به قاچاقچيان است در مكزيك وجود دارد. به گفته پليس فدرال مكزيك اين كارتل مكزيكي در خانه خود ۲۳ ميليارد دلار پول نقد داشته است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۵۷ توسط:sana موضوع:

خواهران دوقلو با يك مرد ازدواج كردند! +عكس

لوسي و آنا دو خواهر دو قلو هستند كه در همه امورات زندگي با يكديگر شريك هستند.از ماشين سواري بگير تا لباس خريدن و سركار رفتن و حتي در پيدا كردن نامزد نيز با يكديگر تفاهم عجيب دارند. آنا مي گويد:به اتفاق خواهرم پسري را پيدا كرديم كه دوتايي با هم روي او اتفاق نظر داريم. عجيب نيست.ما در همه چيز شريك هم هستيم.يكنوع غذا مي خوريم.اين خواهران دو قلو تنها در فاصله يك دقيقه بعد از هم به دنيا امدند.اين دو اكنون اينقدر به هم نزديك شده اند كه حتي مادرشان از رفتار عجيب و غريب انها به تنگ امده است.يكجور لباس مي پوشيم و دوتايي يك نامزد هم داريم.اگر روزي روزگاري از نامزدمان خوشمان نيامد دوتايي از او جدا مي شويم و سراغ دوست پسر بعدي مي رويم.به گزارش پارس ناز لوسي و خواهرش از همان كودكي با هم به يك مهد،به يك مدرسه و در نهايت به دانشگاه و لوسي مي افزايد پدرم در سال ۲۰۱۰ بر اثر سرطان فوت نمود.مادرم خيلي نسبت به كارهاي ما حساسيت نشان مي دهد اما پدرم فقط مي گفت كدام يك شما لوسي است و كدام يك آنا!وي مي افزايد گاهي اوقات كه حوصله تلفن جواب دادن نامزدمان را ندارم گوشي را به خواهرم مي دهد و او جواب مي دهد بدون اينكه طرف متوجه شود دارد با لوسي صحبت مي كند يا آنا!

اين دو خواهر آنقدر به هم نزديكند كه با پرداخت ۲۴۰۸۰۰ دلار ساير قسمتهاي بدن خود را كه تفاوت كمي با هم داشتند جراحي نمودند تا دقيقا مشابه هم گردند.تنها فرق انها خال بسيار كوچك روي گونه انهاست كه از اين مورد حتي نامزدشان خبردار نيست.لوسي مي گويد هيچ موقع نشده از هم خسته شويم.حتي زماني كه پدرمان مريض شد به اتفاق خواهرم آنا جهت امرار معاش خانواده هم در آسايشگاه سالمندان كار مي نموديم و هم از پدر مريضمان پرستاري مي كرديم.به گفته لوسي آنها هيچ موقع از يك مدل پوشش جهت بيرون رفتن استفاده نمي نمايند.

هميشه دوست دارند در خيابان متفاوت ديده شوند.آنها نه اهل سيگار هستند و نه اهل مشروب. روي رژيم غذايي خود بسيار حساسند. آنا مي گويد خيلي از دختران عاشق لباس پوشيدن ما هستد و مدام از ما مي پرسند لباسهايتان را از كجا تهيه مي ماييد!!؟نزديكي دو خواهر شايد در اينده مشكلات فراواني را برايشان بوجود آورد. اگر يكي از انها فوت نمود و يا يكي از انها ازدواج نمود فرد ديگر به شدت از لحاظ روحي اسيب خواهد ديد. اما خواهران بر اين باورند كه چنين اتفاقي نخواهد افتاد و انها هميشه در كنار هم خواهند بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۴۸ توسط:sana موضوع:

خانه گران قيمت سلنا گومز جنجالي شد! +عكس

” سلنا گومز ” ستاره جوان موسيقي پاپ امريكا اخيرا تصاويري از خانه جديدش در هاليوود هيلز لوس آنجلس منتشر كرده است. اين خواننده ۲۱ ساله يك عمارت ۵ خوابه بسيار مجلل را به قيمت ۳ ميليون پوند خريداري كرده است. ” سلنا گومز ” در جواب به برخي حاشيه ها مبني بر اينكه وي اين خانه را انتخاب كرد تا به ” جاستين بيبر ” نزديك باشد اعلام كرد خانه تازه او جايي به دور از محل زندگي جاستين بيبر است.


” سلنا گومز ” سابقا همسايه خانواده مشهور كارداشيان بود ، او در سال ۲۰۱۱ اولين خانه خود را به مبلغ ۲٫۲ ميليون پوند خريداري كرد و مدتها با جاستين بيبر كه آن زمان معشوق او بود در آن ساكن شد. اخيرا شنيده ميشد كه ” سلنا گومز ” دوباره رابطه عاشقانه اش را با ” جاستين بيبر ” پر حاشيه آغاز كرده است اما او ضمن تكذيب اين خبر اعلام كرد قصد ندارد خود را درگير حاشيه ها و بچه بازيهاي او كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۳۷ توسط:sana موضوع:

سوخت اين خودروي زيبا تمام نمي شود! +عكس

خودرويي توسط شركت آمريكايي طراحي شده است كه با يك بار سوخت گيري تا يك قرن حركت مي*كند.

به گزارش فارس، خودرويي توسط شركت آمريكايي طراحي شده كه قادر است با يك بار سوختگيري تا يك قرن حركت كند و موجب صرفه جويي در بنزين مي*شود.

اين خودرو ۱۰۰ سال بدون سوختگيري و شارژ برق از طريق مواد معدني توريوم كه قادر به توليد مقدار قابل توجهي انرژي است حركت مي*كند.
اين عنصر شيميايي بخشي از متراكم*ترين مواد معدني است كه درحد زيادي توليد انرژي مي*كند يعني حدود ۲۰ ميليون برابر بيشتر از ذغال سنگ، در نتيجه با ۸ گرم توريوم اين خودرو مي*تواند يك قرن كار كند.

«چارلز استيونس» مدير اين شركت گفت: البته مشكلي كه وجود دارد وجود راديو اكتيو است كه كاربر بايد از خود محافظت كند چون تشعشعات آن بسيار زياد است و براي اين كار يك فويل آلومينيوم ساده براي حفاظت كافي است و مزيت ديگر توريوم نسبت به اورانيوم اين است كه توليد آن سه برابر بيشتر است و ذخاير آن در هند، استراليا و آفريقا موجود است.

اين خودرو هنوز يك طرح توسط «لوزن كولسوس» است كه اين پروژه را با نام تجاري كاديلاك طراحي كرده است و مي*تواند جايگزيني براي نفت و كارآمدتر و سازگار با محيط زيست باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۲۶ توسط:sana موضوع:

اشتباهات رايج در خريد خودرو

متخصصان صنعت خودرو معتقدند بازار خريد و فروش خودروهاي نو و دست دوم امسال رونق خواهد گرفت. با بهبود وضعيت اقتصادي در سرتاسر جهان بسياري از افراد به تعويض يا خريد اتومبيل جديد علاقه نشان مي دهند. اگر شما هم چنين قصدي داريد بايد مطمئن شويد كه حداكثر استفاده را از بودجه خود براي اتومبيل خواهيدكرد. طبق آمار تحليل گران، افراد معمولا هر ۵ تا ۸ سال يك بار اقدام به تعويض و خريد خودرو مي كنند. در ادامه به برخي از توصيه ها و نكات كه متخصصان خودرو هنگام خريد به آن توصيه مي كنند اشاره مي كنيم.

۱. خريد بر اساس ميزان پرداخت ماهيانه

قبل از اينكه اقدام به خريد اتومبيل موردنظر خود كنيد، قيمت نهايي خودرو را در نظر بگيريد. در بسياري از مواقع خريداران به دنبال اقساط بلند مدت هستند تا ميزان كمتري به صورت ماهيانه بپردازند اما قيمت تمام شده خودرو بسيار بيشتر خواهد شد و هزينه هاي جانبي نيز به آن افزوده مي شود.

۲. تست نكردن خودرو قبل از خريد

طبق گزارش يك شركت فعال در زمينه آمار خريد و فروش خودرو ۳۰ الي ۴۰ درصد افرادي كه اقدام به خريد يك خودرو جديد مي كنند قبل از خريد خودرو را تست نمي كنند. اين شركت به خريداران پيشنهاد مي كنند كه قبل از خريد حداقل چند مدل منتخب از خودروها را شخصا آزمايش كنند. هيچ راهي براي فهميدن مناسب بودن يك خودرو بهتر از تست و آزمايش توسط خود شما نيست. تنها به مطالب و مشخصاتي كه كارخانه ها و كاتالوگ ها ارائه مي كنند بسنده نكنيد.

۳. گرفتن مشاوره از فروشنده

هدف اول و آخر فروشنده خودرو راضي كردن شما به عنوان خريدار براي انتخاب خودرو موردنظر است. پس اگر بدون اينكه تحقيقي در زمينه خودرو كرده باشيد و مستقيما به نمايشگاه و يا فروشنده مراجعه كنيد احتمال اينكه خودرويي كه مي خريد مناسب شما نباشد وجود دارد. بنابراين قبل از خريد حتما با افراد مجرب و با تجربه در زمينه خودرو مشاوره داشته باشيد.

۴. برسي نكردن خودروي دست دوم قبل از خريد

لارن فيكس از منتقدان بزرگ خودرو مي گويد: خريد خودروي دست دوم بدون مشورت در مورد صحت و سلامت خودرو با يك فرد متخصص مي تواند ضررهاي مالي زيادي براي شما داشته باشد. ممكن است خودرويي كه قصد خريد آن را داريد از لحاظ ظاهري بسيار مناسب به نظر برسد اما ايرادهاي فني داشته باشد كه از نظر شما پنهان بماند. براي مثال بسياري از افراد ممكن است كيلومترشمار خودرو را دستكاري كنند تا ميزان مسافت طي شده كمتري را نشان دهند. به كمك يك تعميركار ماهر و متخصص خودرو مي توانيد قبل از خريد از ايرادات فني واحتمالي خودرو و هزينه هاي احتمالي در آينده باخبر شده و انتخاب راحت*تري داشته باشيد.

۵. خريدن خودرويي كه مناسب شما نباشد

قبل از خريد حتما نياز واقعي خود براي داشتن خودرو را مشخص كنيد. آيا معمولا مسافت هاي طولاني را طي مي كنيد و به يك خودرويي كه مصرف سوخت كم داشته باشد نياز داريد؟ آيا معمولا اثاثيه زيادي را با خود حمل مي كنيد و به يك خودرويي با ظرفيت بالاي صندوق احتياج داريد؟ خريد خودرويي كه متناسب با نيازهاي روزمره شما نباشد مي تواند اشتباه بزرگي باشد. بنابراين اجازه ندهيد تبليغات خيره كننده و يا تعريف و تمجيد يك دوست عاشق ماشين از توجه شما به اين فاكتور كم كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۱۷ توسط:sana موضوع:

مراحل تبديل يك تي شرت سايز بزرگ به تاپ زيبا

از تي شرتهاي بزرگ همسرتان يك تاپ زيبا براي خودتان درست كنيد.

تمام چيزهايي كه نياز داريد…


يك تي شرت سايز بزرگ كه از شوهرتان دزده ايد!
سايز اين تي شرت XL است ولي سايز من S است.
روبان
قيچي

مثل تصوير تي شرت را برش بزنيد.

قسمت سرشانه ها را به عقب برده و مثل تصوير زير در محل درزها با روبان به هم گره بزنيد.

نكته: وقتي شما اين لباس را مي پوشيد لبه هاي آن كمي پيچ مي خورد كه اين قطعا به زيبايي لباس اضافه مي كند.
براي اينكه لباس ظاهر جديدتري داشته باشد، آن را از پشت بكشيد، يا اينكه در قسمت مياني كوتاه ترش كنيد.

به جاي روبان مي توانيد از قسمت هاي بريده شده تي شرت نوار ببريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۰۵ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم