بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

فرار از طلاق با زندگي به سبك 60 سال پيش +عكس

گاهي اوقات زندگي زيباي زناشويي دچار مشكلاتي مي شود كه حل كردن آن ها بسيار سخت است، اين مشكلات مي توانند بنيان خانواده را بهم بريزند و حتي باعث جدا شدن افراد از يكديگر شوند اما با راه هاي مختلف مي توان از اين جدايي جلوگيري كرد.
“مندي و گري جونز” خانواده آمريكايي هستند كه در سن 49 سالگي دچار مشكلات شديدي با يكديگر شدند اما دوست نداشتند كه زندگي مشتركشان از هم پاشيده شود از اين رو تصميم گرفتند تا سبك زندگي خود را كمي تغيير دهند.
اين خانواده حالا به مانند افرادي كه در سال 1950 زندگي مي كردند، روز خودشان را پر مي كنند. هردوي آن ها سبك زندگي آن زمان را برگزيدند تا شايد از اين راه بتوانند جلوي جدايي را بگيرند و جالب است بدانيد كه اين راه حل جواب داده است. زندگي ساده و بي الايش آن زمان كه بدون هيچ وسيله الكترونيكي يا هر وسيله ارتباطي ديجيتالي بود حالا منجي اين خانواده شده است. همچنين آن ها زمان بيشتري را در كنار يكديگر هستند و خانم خانه هم بيشتر براي همسرش آشپزي مي كند. اين خانواده يك خودروي مدل 1949 خريداري كرده اند و حتي موسيقي آن زمان را نيز گوش مي دهند. به گفته خانواده جونز اين سبك زندگي مملو از آرامش است و هر خانواده اي كه بخواهد زندگي خوب داشته باشد مي تواند آن را امتخان كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۵۴ توسط:sana موضوع:

تست ازدواج

اگر به سوالات زير پاسخ درست بدهيد يعني شما درك صحيحي از مراسم ازدواج و حواشي آن داريد و مي‏توانيد براي مزدوج شدن اقدام كنيد:1- چرا زن‏ها مهريه مي‏گيرند و مردها مهريه مي‏دهند؟
الف- چون عدالت رعايت شود!
ب- اي آقا! حالا كي داده كي گرفته؟
ج- مهم عشق و علاقه است!
د- چون آقاي داماد دست از پا خطانكنه2- به هديه خانواده عروس به اطرافيان داماد چه مي‏گويند؟
الف- خلعتي
ب- جارخته
ج- جارفته
د- چيزي نمي گويند3- خانواده عروس در شب حنابندان در جواب شعر «حنا حنا آورديم، دختر تونو برديم» چه مي‏كنند؟
الف- مي‏گويند «حنا حنا ارزونيتون، دختر نمي‏ديم بهتون» يعني كلا همه ملت سر كارند.
ب- زبان درازي مي‏كنند.
ج- مي‏گويند «نوش جونتون» و يا «كاشكي زودتر مي بردين»4- از بيت «امشب چه شبيست شب مراد است امشب... بادابادا مبارك بادا» چه نتيجه‏اي مي‏گيريم؟
الف- اسم داماد «مراد» است.
ب- مبارك بايد بدود.
ج- شنيدن اين شعر براي بچه‏ها مناسب نيست.
د- عروسي تمام شده ؛ به خانه تان برويد.5- چرا به هديه سر عقد داماد به عروس «زير لفظي» مي‏گويند؟
الف- «چون زير ميزي» نمي‏شود بگويند.
ب- چون «عروس گول زنك» نمي‏شود بگويند.
ج- چون كادو را زير زبان عروس مي‏گذارند.6- به فاز سوم پروژه ازدواج، كه قبل از عقد و بعد از بعله برون برگزار مي‏شود، چه مي‏گويند؟
الف- مادر زن سلام
ب- مادر زن باي باي
ج- خريد عروسي
د- خرج و مهر برون!7- در بيت «باز شود ديده شود بلكه پسنديده شود» چه چيزي بايد باز شود؟
الف- تمام كمد ها و كابينت هاي منزل عروس
ب- كادوهاي فاميل
ج- بخت دخترهاي فاميل كه همين شعر را دارند جيغ مي‏زنند!8- جاي خالي را پر كنيد و برداشت خود را از اين شعر بگوييد: «چرا ... ندادين؟ كنار دريا ندادين؟»
الف- قليون، داماد معتاد بوده
ب- ويلا، ماشاالله رو كه رو نيست!
ج- اس ام اس، مهمان‏ها سر زده از شمال اومدن9- پدر عروس شب عروسي جلوي در تالار چه كار مي‏كند؟
الف- بشكن مي‏زند.
ب- شاباش جمع مي‏كند.
ج- مراقب است داماد فرار نكند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۴۳ توسط:sana موضوع:

ايا ميدانيد Google به چه معناست؟

فايل پيوست 1790
عبارت google از كلمه Googol گرفته شده است. Googol هم اسم مستعار يك عدد است كه توسط "ميلتون سيروتا" نامگذاري شده كه به نوعي با اعداد رياضي ارتباط دارد. عدد مذكور "ده به توان صد" است (به بزرگي اين عدد دقت كنيد) انتخاب گوگل جنبه شعاري دارد. به اين مفهوم كه گوگل قصد دارد تا سرويسها و خدمات و اهداف خود را به تمام جهان گسترش دهد كه به عدد "ده به توان ده به توان صد" گوگل پلكس (Googolplex) ميگويند. و به عدد "ده به توان ده به توان ده به توان صد "گوگل دوپلكس (Googolduplex) مي گويند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۳۳ توسط:sana موضوع:

اسم اصلي خواننده ها! و رپرا! ...

ﺍﺳﻢ اصلي ﺧﻮﺍﻧﻨﺪﻩ ﻫﺎ " :ﮔﻮﮔﻮﺵ : ﻓﺎﺋﻘﻪ ﺁﺗﺸﯿﻦﻫﺎﯾﺪﻩ : ﺧﺪﯾﺠﻪ ﺩﺩﻩ ﺑﺎﻻﻣﻬﺴﺘﯽ : ﺳﮑﯿﻨﻪ ﺩﺩﻩ ﺑﺎﻻﺣﻤﯿﺮﺍ : ﭘﺮﻭﺍﻧﻪ ﺍﻣﯿﺮ ﺍﻓﺸﺎﺭﯼﺍﺑﯽ : ﺍﺑﺮﺍﻫﯿﻢ ﺣﺎﻣﺪﯼﺷﻬﺮﺍﻡ ﺻﻮﻟﺘﯽ : ﺍﮐﺒﺮ ﺻﻮﻟﺘﯽﻣﻌﯿﻦ : ﻧﺼﺮﺍﻟﻠﻪ ﻣﻌﯿﻦﺩﻟﮑﺶ : ﻋﺼﻤﺖ ﺑﺎﻗﺮﭘﻮﺭ ﺑﺎﺑُﻠﯽﺳﻮﺳﻦ : ﮔﻞ ﺍﻧﺪﺍﻡ ﻃﺎﻫﺮﺧﺎﻧﯽ " ﻧﺎﻡ ﺍﺻﻠﯽ ﺭﭘﺮﻫﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ " :ﻫﯿﭽﻜﺲ : ﺳﺮﻭﺵ ﻟﺸﻜﺮﯼﺣﺴﯿﻦ ﻣﺨﺘﻪ : ﺣﺴﯿﻦ ﻣﺨﺘﺎﺭﯼﺭﺿﺎﯾﺎ : ﺍﻣﯿﺮﺭﺿﺎ ﻃﺎﺭﯼﯾﺎﺱ : ﯾﺎﺳﺮ ﺑﺨﺘﯿﺎﺭﯼ ﺗﺘﻠﻮ : ﺍﻣﯿﺮﺣﺴﯿﻦ ﻣﻘﺼﺪﻟﻮﻋﻠﯿﺸﻤﺲ : ﻋﻠﯽ ﺷﻤﺲﺳﺎﺳﯽ ﻣﺎﻧﻜﻦ : ﺳﺎﺳﺎﻥ ﺣﯿﺪﺭﻯﺣﺴﯿﻦ ﺍﺑﻠﯿﺲ : ﺣﺴﯿﻦ ﺭﺣﻤﺘﯽﺳﺎﻣﺎﻥ ﻭﯾﺴﻠﻮﻥ : ﺳﺎﻣﺎﻥ ﮐﺮﺍﻣﺘﯽﻣﻬﺮﺍﺩ ﻫﯿﺪﻥ : ﻣﻬﺮﺍﺩ ﻣﺴﺘﻔﯽ ﺭﺍﺩﺳﯿﺠﻞ : ﺳﯿﺎﻭﺵ ﺟﻼﻟﯽﺟﯽ ﺟﯽ : ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺟﺰﺍﯾﺮﯼﺳﻬﺮﺍﺏ ﺍﻡ ﺟﯽ : ﺳﻬﺮﺍﺏ ﻣﺮﺍﺩ ﺧﻮﺍﻩﭘﯿﺸﺮﻭ : ﺭﺿﺎ ﻧﺎﺻﺮﯼﺁﺭﻣﯿﻦ 2afm : ﺁﺭﻣﯿﻦ ﺯﺍﺭﻋﯽﺣﺴﺎﻡ ﺍﺳﺘﭙﺲ : ﺣﺴﺎﻡ ﻋﺰﺗﯽﺁﺗﯿﺶ : ﺑﻬﺎﺭﻩ ﻃﺎﻟﺐ ﻟﻮﻗﯿﺎﻣﺖ : ﺍﻣﯿﺮ ﺣﺴﯿﻦ ﻓﺮﻫﻨﮓﻓﻼﮐﺖ : ﺷﺎﻫﯿﻦ ﻋﻠﯿﺰﺍﺩﻩ ﺗﻬﯽ : ﺳﯿﺪ ﺣﺴﯿﻦ ﻣﻮﺳﻮﯼﺍﻭﺝ : ﻋﻠﯽ ﻧﺎﺻﺮﯼﺳﻮﮔﻨﺪ : ﺳﻮﮔﻨﺪ ﭘﺎﯾﺪﺍﺭﻗﺎﻑ : ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﻗﺎﺳﻤﯽﺑﻬﺮﺍﻡ : ﺑﻬﺮﺍﻡ ﻧﻮﺭﺍﯾﯽﺍﺭﺩﻻﻥ ﻃﻌﻤﻪ : ﺍﺭﺩﻻﻥ ﺳﺮﺍﻓﺮﺍﺯ . .خداييش كدومتون ميدونستيد!!!؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۲۲ توسط:sana موضوع:

پيانو♥


پيانو يكي از سازهاي صفحه*كليددار و مشهورترين آن*ها است. صداي پيانو در اثر برخورد چكش*هايي با سيم*هاي آن توليد مي*شود. اين چكش*ها در اثر فشرده*شدن كليدها (كلاويه*ها) به حركت در مي*آيند. سيم*هاي پيانو به صفحه*اي موسوم به «صفحهٔ صدا» متصل شده*اند كه نقش تقويت*كنندهٔ صداي آن*ها را دارد.

پيانو به عنوان مادر سازها و كامل*ترين ساز نيز شناخته مي*شود؛ علت نسبت دادن اين لقب*ها به اين ساز آن است كه پيانو قادر است محدودهٔ بسيار گسترده*اي از اصوات را توليد كند در حالي كه ساير سازهاي اصيل موسيقي تنها بخشي از اين محدودهٔ صدا را توليد مي*كنند. پيانو در شكل فعلي*اش بيش از هفت اكتاو دارد و قادر به توليد فركانس*هايي از حدود ۲۰ تا ۵۰۰۰ هرتز مي*باشد، در حالي كه در مقام مقايسه ساز ويولن تنها قادر به توليد كمتر از چهار اكتاو و بهترين خواننده*ها تنها قادر به خواندن كمتر از سه اكتاو صدا هستند.نام كامل ساز پيانو، پيانو فورته (Pianoforte) مي*باشد، كه از دو قسمت پيانو به معني ملايم و فورته به معني با صداي بلند (رسا) تشكيل شده*است، و به خوبي منعكس كنندهٔ توانايي اين ساز در توليد شدت*هاي گوناگون مي*باشد.

پيانوهاي اوليه ابعاد بزرگ، و شكل خاصي داشتند. آن*چه كه در اصطلاح به آن پيانوي بزرگ گفته مي*شود (و در ايران با نام نادرست پيانويرويال شناخته مي*شود) غالباً بيش از دو متر طول دارد و داراي در بزرگي*است كه براي هرچه*بهترشدن صداي پيانو، معمولاً در هنگام نواختن ساز اين در را در وضعيت نيمه*باز توسط پايهٔ كوچكي ثابت مي*كنند. انواع ديگر پيانو با نام*هاي پيانوي ايستاده يا ديواري (Stand يا Upright) پيانوي چهارگوش (Square) و غيره، ابعاد كوچك*تري دارند و براي مصارف خانگي يا در اماكن عمومي طراحي شده*اند.پيانو ديواري (Vertical - Upright)
پيانو اسپينت
پيانو كنسول
پيانوي بزرگ
البته پيانوهاي بسيار زيادي در گذشته رايج بوده*اند. براي مثال پيانوهاي گنجه*اي، صرافي، ميزي، ميز منشي، دوطبقه و انواع ديگر. ولي امروزه ديگر آنها رواج ندارند و از پيانوهاي پيشرفته تر استفاده مي*شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۱۲ توسط:sana موضوع:

افسانه هاي شهري

چه كسي تاكنون يك يا دو تا از اين داستان هاي ترسناك شهري را نشنيده است؟ هر افسانه اي، مي تواند كمي حقيقت را درون خود داشته باشد. حتّي اگر نمي توانيد يك افسانه را به طور كامل باور كنيد، آن را خوانده و امتحان كنيد، و دقّت كنيد كه آيا موهاي بدنتان سيخ نمي شود. برخي از افسانه هاي شهري پشت درهاي بسته و جلوي آينه ها و در تاريكي كامل ساخته شده اند.
افسانه شهري: نوزاد آبي
براي آنكه اين افسانه را به مرحله اجرا در آوريم، بايد به درون حمام رويد، در را ببنديد، و چراغ ها را خاموش كنيد. براي آغاز يك افسانه ترسناك، اين فاكتورها كافي است. البتّه اين بستگي به اندازه حمام شما و كوچك بودن آن و اينكه شما تا چه حدّ از مكان هاي بسته مي ترسيد. گام بعدي اين است كه وانمود كنيد، در حال تكان دادن يك عروسك هستيد، در حاليكه سيزده بار عبارت نوزاد آبي را زير لب زمزمه مي كنيد. با اين كار، يك نوزاد ظاهر شده و شما را خراش مي دهد. هنگامي كه اين اتفاق افتاد، شما بايد عروسك را انداخته و فرار كنيد. زيرا اگر اين كار را انجام ندهيد، زني ظاهر خواهد شد و چنان فريادي خواهد زد كه بر اثرش، تمام شيشه ها مي شكنند. "نوزاد را به من بده!" اگر نوزاد را به او پس ندهيد، به دست او كشته خواهيد شد. حال، آيا جرات تكان دادن يك عروسك را داريد؟
فايل پيوست 1733
افسانه شهري: ماري خون آلود
گفته مي شود كه دو نوع از اين افسانه شهري وجود دارد. مطمئنم هر يك از اين دو، به اندازه كافي قدرت ترساندن شما را دارد. خوب است شب هنگام و زماني كه تنها در خانه نشسته ايد، آن را امتحان كرده و ميزان ترس دروني خود را بسنجيد.
اين داستان نيز به مانند قبلي، از پايه مشابهي برخوردار است. داستان دختري است كه مرده به خاكش مي سپارند، امّا در واقع زنده است. او تلاش مي كند تا خود را از درون تابوت بيرون كشيده و فرار كند، امّا نمي تواند. هنگامي كه پدر و مادر او حس مي كنند كه ممكن است دخترشان را زنده به خاك سپرده باشند، قبر را حفر كرده و جاي خراش هاي ناخن هاي دختر را بر جاي جاي تابوت ديدند. خراش هايي كه نشان از تلاش دختر براي رهايي داشت.
اولين روشي كه مي توانيد ماري را ظاهر كرده و با او ملاقات كنيد:
هنگامي كه سيزدهم يك ماه در روز جمعه افتاد، تمام چراغ ها را در خانه خود خاموش كنيد. به سمت حمام برويد، آب را باز كرده، و وان را بشوييد. سپس، پنج بار به آينه و پنج بار به "ماري خون آلود" نگاه كنيد. او ممكن است تنها در آينه ظاهر شود و سعي كنيد چراغ ها را سريعا روشن نماييد، زيرا شايد ماري از پشت به شما نزديك شده و با چاقو زخمي تان نمايد.
در روش دوم مي توانيد از ماري التماس كنيد كه به ديدارتان بيايد:
بايد به تنهايي و در تاريكي جلوي آينه بايستيد. هنگامي كه سه بار عبارت "ماري خون آلود" را زير لب زمزمه كرديد، در محلي كه قرار داريد بچرخيد. پس از اين كه سه بار اين كار را انجام داديد، ماري خون آلود در پشت شما و در آينه ظاهر خواهد شد و شما را تا حدّ مرگ خواهد ترساند.
من فكر مي كنم بيش از يك روش براي ديدن ماري خون آلود وجود دارد.
فايل پيوست 1734
افسانه شهري: مرد آب نباتي
هنگامي كه خواستيد با مرد آبنباتي ملاقاتي را كنيد، بسيار مراقب باشيد. زيرا اگر كسي بتواند اين كار را انجام دهد، مرد آبنباتي مي تواند هر كاري را انجام دهد.
هنگامي كه در حمام هستيد، حتما تمامي چراغ را خاموش كنيد. به درون آينه نگاه كنيد و نام "مرد آبنباتي" را پنج بار صدا بزنيد. سپس، يك جفت، چشم هاي قرمز درخشان خواهيد ديد كه از پشت نظاره گر شما هستند. به محض آنكه آن چشم هاي هراسناك را ديديد، چراغ ها را روشن كرده و به روشن ترين نقطه اتاق برويد. زيرا اگر اين كار را نكنيد، او از درون آينه بيرون آمده و شما را خواهد كشت.
فايل پيوست 1735
افسانه شهري: بانوي سپيدپوش
آيا به تازگي يكي از كساني را كه دوست داشته ايد، از دست داده ايد؟ بانوي سپيدپوش به شما روشي را نشان مي دهد تا بتوانيد آنها را ببينيد.
به تنهايي داخل حمام شده و چراغ ها را خاموش كنيد. پنج بار بچرخيد و عبارت بانوي سپيدپوش را تكرار كنيد. به سمت مخالف چرخيده و پنج بار نام كسي را كه از دست داده ايد و آرزوي ديدنش را داريد، تكرار كنيد. پس از اينكه نام آنها را صدا زديد، در آينه آنها را خواهيد ديد.
روش بدي نيست تا با دوران قديم ارتباط برقرار كنيم؟
حال كه با روش هاي مناسب براي ديدن اين افراد آشنا شديد. يك بار امتحان كنيد. ببينيد تا چه حدّ ممكن است ترس وجودتان را فرا بگيرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۰۰ توسط:sana موضوع:

بشقاب چيني 1.5 ميليارد توماني +عكس

گاهي اوقات مادربزرگ ها در خانه از وسايلي مراقبت مي كنند كه از مادر يا حتي مادربزرگشان به آن ها رسيده است و قدمت بسيار زيادي دارد. اين وسايل پس از چند نسل تبديل به آثار تاريخي مي شوند و ارزش بسياري پيدا مي كنند.
چندي پيش از كابينت منزل خانم كهنسالي در انگلستان بشقابي پيدا شد كه ارزش فراواني داشت و باعث پولدار شدن يك شبه نوه هايش شد. در كابينت خانه اين خانم يك بشقاب تزئيني كه به نظر مربوط به چين باستان است پيدا شد و به قيمت باورنكردني 300 هزار پوند، معادل با 1.5 ميليارد تومان به فروش رسيد. اين بشقاب را نوه هاي اين خانم پس از مرگش پيدا كردند و نهايت قيمتي كه براي آن پيش بيني مي كردند 2 يا 3 هزار پوند بود اما كارشناسي ها نشان داد كه اين بشقاب براي دربار امپراطوري چين آن هم در قرن 18ساخته شده است. اين بشقاب از جنس “يشم” است و تراش هاي ظريفي به سبك چيني ها بر روي آن نقش بسته است. اين بشقاب در يك حراجي به فروش گذاشته شد كه نهايتا يك تاجر چيني آن را خريداري كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۴۹ توسط:sana موضوع:

جزيره*اي كه در اشغال گربه*ها است +عكس

در خيابان ها هميشه با گربه ها روبرو مي شويد كه در حال قدم زدن هستند ما تعدادشان به اندازه اي نيست كه قابل توجه باشد يا اينكه بخواهند براي انسان مشكلي را ايجاد كنند اما زماني كه گربه ها زياد شوند حتما مشكلاتي را به همراه دارند.
“جزيره توآندا” در شمال نيويورك اين روزها از مشكل بسيار بزرگي رنج مي برد كه درست كردن آن به راهكارهاي مختلفي نياز دارد. در اين جزيره كوچك هزاران گربه بي سرپرست زندگي مي كنند و به طور عجيبي در حال رشد هستند. اين گربه ها زندگي را براي مردمي كه در اين جزيره هستند بسيار سخت كرده است و حالا تعدادشان چندين برابر انسان ها شده است. شهروندان مي گويند تعدادي از اين گربه ها روزها را پنهان مي شوند و همگي شب ها بيرون مي آيند از اين رو خارج شدن از خانه آن هم پس از غروب آفتاب غير ممكن است. اين گربه ها ابتدا به خاطر سرپرستي به اين جزيره وارد شدند ولي دقيقا اتفاقي براي آن ها افتاد كه براي خرگوش ها در استراليا رخ داده بود. مسئولين شهر در اين مورد قصد دارند به زودي بيشتر گربه ها را در شهرهاي مختلف آمريكا پخش كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۴۰ توسط:sana موضوع:

معماااااا

آزمونهاي هوش معمولاً مهارتهاي رياضي و زباني افراد را مي*آزمايند. امّا آنچه ما مي*خواهيم در اينجا انجام دهيم ارزيابي حافظه تداعي شماست. ممكن است پاسخهاي درست ديگري نيز براي سؤالهاي زير وجود داشته باشند امّا مي*توانيد از اين پاسخها حداقل براي ارزيابي مهارتهاي فكري خود استفاده كنيد.

دستورالعمل: هر يك از سوالات زير شامل حرف اول كلماتي است كه يك عبارت صحيح را به وجود مي*آورند. شما بايد آن كلمات را پيدا كنيد.
براي مثال: 7= تعداد «ر» در «هـ»
جواب: 7= تعداد روزها در هفته


١.
32= تعداد «ح» در «ا»

٢.
7= تعداد «ع» در دنياي «ق»

٣.
9= تعداد «س» در «م» شمسي

٤.
88= تعداد «ك» در «پ»

٥.
0= «د» «س» كه در آن آب «ي» مي*زند.

٦.
24= «س» در «ر»

٧.
2= تعداد «چ» در «د»

٨.
10= تعداد «ر» در كد «پ»

٩.
11= تعداد «ب» در «ت» «ف»

١٠.
30= تعداد «ر» « ا» در سال «ك»

11.
64= تعداد «خ» در صفحه «ش»

منتظر جواباتونما

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۲۹ توسط:sana موضوع:

نظر كيتي پري در مورد ازدواج چيست؟


اظهارات عجيب كيتي پري مشهور در خصوص ازدواج كيتي پري ” يكي از خوانندگان معروف هاليوودي است كه از محبوبيت زيادي برخوردار است. اين خواننده ۲۹ ساله در مصاحبه با يك مجله فعال در زمينه موسيقي از برنامه ۵ ساله اش براي رسيدن به اهدافش صحبت كرده است.

” كيتي پري ” كه شكست هاي عشقي متعددي را تجربه كرده است در مصاحبه اش گفته است قصد ازدواج ندارد اما به مادر شدن علاقه زيادي دارد.


او مي گويد در برنامه ۵ ساله اش براي بچه دار شدن هم وقتي در نظر گرفته است اما قرار نيست اين بچه طي يك ازدواج يا رابطه به دنيا بيايد. بلكه او اين بچه را به فرزندي قبول خواهد كرد.

” كيتي پري ” با بيان اين اظهارات عنوان كرد ديگر اجازه نميدهد كه مردي وارد زندگي اش شود و او را بازيچه قرار دهد اما او مثل بسياري از ستارگان يك بچه بي سرپرست را به فرزندي قبول خواهد كرد و آن زمان تمام تمركزش را روي حس مادري اش مي گذارد. او مي افزايد براي بچه دار شدن از نياز به ازدواج نيست.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۱۹ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم