بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دروغ هاي رايج بين ما ايراني ها ......

1- كار كه عار نيست!


2- همه ادما زيبايي خاص خودشون رو دارن


3- پول كه شخصيت نمياره


4- علم بهتر از ثروته


5- فكر كردي چي ، مملكت قانون داره

6- تن آدمي شريفست به جان آدميت, نه همين لباس زيباست نشان آدميت7- تلاش كني به هرچي كه بخواي ميرسي8- پول چرك كف دسته9- پدر مادر بچه هاشون رو به يك اندازه دوست دارن10- خدا ادم ها رو برابر افريده11- بچه دختر ، پسرش فرق نميكنه12- از هر دست بدي از همون دست ميگيري ...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۶:۵۴ توسط:sana موضوع:

تبليغ چرت ......

تازگي ها هم يه تبليغ ديدم كه اصلا نميتونم هضمش كنم.

باباهه مياد تو خونه ميگه دخترم امسال دوست داري مسافرت كجا بريم؟

دختره ميگه بابايي من از مسافرت ميترسم.قيافه اشم اينجوريه :(

باباهه ميگه واسه چي عزيزم؟ :)

دختر : آخه خيلي ها تو مسافرت كشته ميشن :(

بابا :غصه نخور دخترم بابا فكر اونجاشم كرده :)

بعد پرده رو كنار ميزنه يه پرايد پاركه.

دختره :هورااااااااااا ااا :))

بعدشم ميگه سايپا مطمئن :|

خيلي دوس دارم بدونم اينا ملتو چي فرض كردن!!!برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۶:۴۴ توسط:sana موضوع:

مشهورترين خون آشام هاي واقعياگرچه امروز فيلم*هاي بسياري درباره زندگي خون*آشام ساخته مي*شود و حتي در برخي از اين فيلم*ها و سريال*ها آنها به*عنوان انسان*هايي عادي نمايش داده مي*شوند اما واقعيت اين است كه رابطه بسيار نزديكي بين* خون*آشام*ها و جنايت*هاي فجيع و باورنكردني در جوامع مختلف وجود دارد. در اين گزارش به تعدادي از مشهورترين موارد پرونده*هاي جنايي خون*آشام*ها اشاره مي*شود.
خون*آشام 500 ساله
شانزدهم آگوست 2011 مرد جواني اهل تگزاس كه ادعا مي*كرد يك خون*آشام 500 ساله است و از دنياي ديگري آمده دستگير شد. «ليل*مونرو بنزلي» پس از اينكه به اجبار وارد آپارتمان همسايه*شان شد به سمت زن همسايه كه در خانه تنها بود حمله*ور شده و گردن او را گاز گرفت.
زن پس از تقلاي بسيار موفق شد از دست ينزلي گريخته و به بيرون از خانه فرار كند، او هرطوري كه بود خودش را به اداره پليس تگزاس رساند و از آنها كمك خواست. با راهنمايي اين زن، مأموران به محل حادثه برگشتند و در آنجا بود كه مرد جوان را ديدند كه روي زمين پاركينگ خانه مي*خزيد و صداي مار درمي*آورد. وي به محض ديدن پليس پا به فرار گذاشت اما خيلي زود دستگير شد و زماني كه دستبند به دستان او مي*بستند فرياد مي*كشيد: «من 500 سالم است و خون*آشام هستم» بنزلي پس از دستگيري به زندان انداخته شد اما در زندان هم نگهبان*ها را تهديد مي*كرد كه اگر به فكر جانشان هستند از او فاصله بگيرند.
من دراكولا هستم
سال 2011 «كايوس دوميتوويويس» كه به مدت هفت سال*ونيم به جرم حمله با شيوه خون*آشامي در زندان ماساچوست حبس بود به انهام سه قتل ديگر گناهكار شناخته شد. سال 1999 كايوس كه 20 سال بيشتر نداشت به همراه دوست 16 ساله*اش به دختر نوجواني حمله كردند و براي نوشيدن خون اين دختر به او آسيب رساندند.
زخمي كه روي بدن قرباني ايجاد شده بود 32 بخيه خورد و طولي نكشيد كه كايوس دستگير شد. او و همدستش پس از دستگيري مدعي شدند كه خون*شام هستند و براي زندن ماندن مجبور به اين كار شده*اند.
سال 2002، قاضي دادگاه آنها را به هفت سال*ونيم زندان محكوم كرد. پس از گذراندن دوران حبس طولي نكشيد كه كايوس بار ديگر دستگير شد و اين بار به اتهام قتل سه مرد در آگوست 2011 مجرم شناخته شده و به حبس ابد محكوم شد.
دراكوي قاتل
25 نوامبر 1996 اجساد زن و شوهري به نام*هاي »نامي روت*كوئين» و «ريجاد روندروف» توسط يكي از دخترهايشان به نام جنيفر پيدا شد. قاتل با وارد كردن چندين ضربه پي*درپي با يك ديلم، آنها را به قتل رسانده بود به طوري كه در بدن هر دو مقتول شكستگي*هاي فجيعي ديده مي*شد. همچنين روي بدن ريچاد علامت داغ شده حرف «وي» ديده مي*شد.
دو مقتول دختر ديگري به نام هيتر داشتند كه سرنخ قتل به اين دختر باز مي*گشت. در تحقيقات پليس معلوم شد كه هيتر با پسري به نام رودريك فرل آشنا شده است. رودريك سردسته گروهي بود كه ادعا مي*كردند خون*آشام هستند. وقتي والدين هيتر از اين موضوع مطلع شدند. به وي اجازه ملاقات با رودريك را ندادند و به همين دليل پسر جوان به فكر كشتن پدر و مادر هيتر افتاد تا بتواند به صورت رسمي عضو گروه خون*آشام*ها شود. رودريك*فرل پس از دستگيري به دو فقره قتل اعتراف كرد. او در جلسه دادگاه اعلام كرد كه هويت اصلي او رودريك فرل نيست. بلكه ويساگو نام دارد و يك خون*آشام 500 ساله است. فرل سال 1998 به اتهام دو قتل گناهكار شناخته و به مرگ محكوم شد. او كه در آن زمان 17 سال بيشتر نداشت جوانترين محكوم به مرگ در ايالت كنتاكي آمريكا بود و به همين دليل حكم مرگ او به حبس ابد بدون بخشش تغيير يافت.
نوه خون*آشام
«جيمز ريوا» با 23 سال بيشتر نداشت كه در سال 1980 به جرم قتل مادربزرگ ويلچرنشين خود درماساچوست دستگير شد. او در ابتدا مادربزرگش را با ضربات چاقو زخمي كرد و سپس با شليك چهار گلوله به قلب وي پيرزن بيچاره را به كام مرگ فرستاد.
ريوا براي اينكه ردي از خود باقي نگذارد پس از ارتكاب قتل، خانه مادربزرگش را به آتش كشيد. اما طولي نكشيد كه توسط پليس دستگير شد او پس از دستگيري ادعاي عجيبي مي*كرد. وي مدام مي*گفت كه يك خون*آشام 700 ساله است و براي اينكه تشنه خون بوده مادربزرگ خود را به قتل رساند. هرچند اين ادعاي ريوا را هيچ*كس باور نكرد اما مدتي از دستگيري وي نمي*گذشت كه او همه حرف*هايي كه زدن بود را تكذيب كرد و گفت كه براي دفاع از خود مادربزرگش را به قتل رسانده است. ريوا اين بار ادعا كرد كه مادربزرگش يك خون*آشام بوده و چون براي نوشيدن خون به او حمله كرده بود براي دفاع از جانش مجبور به ارتكاب قتل شده است. سال 1981 جيمز ريوا به جرم قتل درجه دو، به حبس ابد محكوم شد.

دندان دراكولايي
صبح دوشنبه ساعت 5:45 دقيقه يازدهم ژوئن 2012 فرد ناشناسي با پليس سن*ديگوي كاليفرنيا تماس گرفت و گزارش داد كه توسط يك نفر كه دندان*هايي شبيه دراكولا داشته مورد حمله قرار گرفته است.
در بررسي*ها مشخص شد كه قرباني، مرد بي*خانمان 55 ساله*اي كه به شدت زخمي شده و خونريزي شديدي داشت. همچنين چشم چپ او به شدت متورم شده بود. مرد بي خانمان كه نامي از او برده نشده است، به پليس گفت در خيابان خوابيده بودم كه ناگهان مورد حمله مرد ناشناسي قرار گرفتم. مرد ناشناس دو دندان نيش خود را كه شبيه دندان*هاي دراكولا بود در بدن قرباني*اش فرود بوده و او را گاز گرفته بود. همانطور كه قرباني*اش را زير مشت ولگد گرفته بود به او مي*گفت كه مي*خواهد وي را بكشد. خوشبختانه مرد كارتن خواب بعد از كشمكش*هاي بسيار از مرگ نجات يافت و باتحقيقات پليس مرد مهاجم كه نام او نيز فاش نشد به جرم حمله و اقدام به قتل دستگير شد. با تحقيقات پليس مرد ناآشناس با دو دندان نيش دراكولايي به جرم حمله و اقدام به قتل دستگير شد.
خون*آشام هانور
«فريتس هرمان» از مشهورترين قاتلاني است كه به نام خون*آشام مشهور شد. او يكي از عجيب*ترين جنايت*هاي تاريخ را در آلمان مرتكب شد. فريتس از كودكي با خانواده عجيب و غريبش مشكل داشت. مهمترين مشكلش هم با مادرش بود كه از آن دست آدم*هايي بود كه خودش هم نمي*دانست دارد چه كار مي*كند.
يكي از عجيب*ترين كارهاي مادرش اين بود كه در كودكي هروقت كه فريتس مي*خواست با اسباب*بازي هاي پسرانه بازي كند پسر كوچولو را اين كار منع مي*كرد و هميشه عروسك و اسباب*بازي*هايي به او مي*داد كه دخترها با آن بازي* مي*كردند. فريتس بعدها گفت كه اين كار مادرش يكي از بدترين تأثيرهاي رواني را روي او گذاشته است و باعث شده كه او يك خون*آشام بشود. كه از اجتماع و خصوصاً از زن ها نفرت داشته باشد. داستان جنايت*هاي تبهكار الماني در هفدهم مي 1924 هنگامي فاش شد كه چند پسربچه كنار رودخانه لاينه - نزديك قلعه هانور هابر نهايزن - در حال بازي بودند كه ناگهان يك جمجمه انسان را پيدا كردند و جيغ*زنان به طرف خانه*هايشان دويدند و ماجرا را به خانواده*هايشان اطلاع دادند. طبيعي بود كه خيلي زود ماجراي اين جمجمه*ها در شهر پيچيد و پليس دست به كار شد. 12 روز بعد آب رودخانه جمجمه ديگري را به خشكي آورد، با پيدا شدن دو جمجمه ديگر در كنار همان رودخانه، كم*كم اين شهر تبديل به يكي از نقاط ترسناك جهان شد. آزمايش*هاي انجم شده روي دو جمجمه او مشخص كرد كه جمجمه*ها متعلق به افرادي 18 تا 20 ساله هستند و آخرين جمجمه يافت شده هم متعلق به پسر بچه*اي 12 ساله بود. مردم شهر به شدت ترسيده بودند و وحشت*زده كوچكترين خبري مربوط به اين جنايت*ها را دنبال مي*:ردند. در همين زمان شايع شد كه قاتل ابتدا خون قربانيان خود را مي*مكد و سپس جنازه*هاي آنها را به جز سرشان مي*فروشد. به همين خاطر مردم به اين قاتل ناشناس قلب «خون*آشام هانور» دادند. با كشف اين جمجمه*ها پليس براي يافتن استخوان*هاي بيشتر تصميم گرفت تا تمام گوشه و كنار رودخانه را بگردد و نتيجه اين جست*وجوها كشف 500 استخوان متعلق به 22 جسد بود. با ردزني*هاي پليس سرنخ*ها به هرمان ختم شد و تا مدت*ها در جست*وجوي پيدا كردن مدركي هرچند ناچيز پليس او را كاملاً زيرنظر گرفت. اين مرد كه پيش از اين هم به اتهام كودك*آزاري محكوم شده بود. سرانجام با سرنخ*هايي كه پليس به دست آورد به*عنوان مظنون اصلي دستگير شده و در بازجويي*ها اعتراف كرد كه او همان خون*آشام هانور است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۶:۳۳ توسط:sana موضوع:

5 راز حل نشده در تاريخ

اين رازهاي حل نشده اغلب از مسائلي است كه در گذشته اتفاق افتاده است و اين روزها حتي با پيشرفته ترين وسايل نيز نمي توان آن را فهميد. دانشمندان بر اين اعتقاد هستند كه برخي از آن ها ممكن است تا سال هاي زياد در آينده نيز حل نشوند.

مثلث برمودا
ام مثلث برمودا را حتما شنيده ايد. سه جزيره در اقيانوس اطلس كه هر ساله قرباني هاي بسيار زيادي را مي گيرند. اين مثلث باعث شده است كه تا به حال كشتي ها و هواپيماهاي بسيار زيادي در اين منطقه دچار مشكل شوند. همچنان نيز كسي نمي داند چه اتفاقي دراين منطقه رخ ميدهد چرا كه كسي نمي تواند به انجا برسد.

خطوط نازكار
پرو كشوري است كه يكي از اين رازهاي دنيا را در دل خودش قرار داده است. اين راز را خطوط نازكار تشكيل مي دهند. اي خطوط كه به شكل حيوان ها و البته موجودات متفاوت است با سنگ درست شده اند و عده اي آن ها را به موجودات فضايي نسبت مي دهند. اين خطوط به قدري بزرگ هستند كه انسان هاي باستان امكانات تشكيل آن را نداشته اند.

موهاي فرشتگان
يكي از رازهاي سر به مهري كه در دنيا وجود دارد اغلب در اروپا، استراليا و امريكار رخ داده است. مردم ادعا مي كنند كه در برخي از روزها چيزهايي از آسمان به زمين ميريزد كه بسيار شبيه به مو هستند و البته خيلي سريع نيز از بين مي روند. البته همچنان اطلاعاتي در مورد آن ها در دسترس نيست چرا كه نمونه اي از آن به وجود ندارند.صداهاي تاوس

"تاوس" نام يك شهر در مكزيك است كه در برخي از مواقع صداهاي بسيار عجيبي در اين شهر مي پيچد اما همچنان كسي نمي داند اين صداها از چه منبعي به وجود مي آيند. اين صداها بسيار شبيه فرياد زدن انسان ها هستند و همچنين بسيار بلند و پر سر و صدا است.سنگ هاي دروپا
در سال 1938 تعدادي از زبده ترين باستان شناس ها در حال كاوش در يكي از كوهستان هاي چين بودند كه ناگهان با تعدادي سنگ كه به صورت ديسك هاي فشرده امروزي تراش خورده بودند رو برو شدند. اين سنگ ها هيچ پشتوانه تاريخي ندارند و بر روي آن ها اطلاعاتي در مورد آسمان و زمين حكاكي شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۶:۲۰ توسط:sana موضوع:

الهه هاي يونان باستان


توضيح كلي:
خائوس ، در يونان باستان يعني وضعيت قبل از آفرينش ، يعني خلاء . اول از همه گايا از خائوس زمين بوجود اومده . دومين چيزي كه از خائوس بوجود اومده ، تارتاروس يا همون دنياي زيرين و بعد از اون هم اروس ، يعني خداي ش*ه*... بوجود اومده .ديگر خدايان به وجود آمده از خائوس عبارتند از تاريكي يا اربوس و الههٔ شب يا نوكس و اما از ازدواج اربوس و نوكسهامرا يا روز و روشنايي وآتير يا اتمسفر متولد شدند. از ازدواج زمين يا همان گايا و اورانوس يا همان آسمان ها تايتان ها پديد اومدند . حالا كه اينا رو ميدونين ، درسته كه بقيشم پيچيدس اما قابل دركه .
توضيحي در مورد تيتان ها و سه خداي اصلي .

تيتان ها قبل از خدايان فرمانروايي ميكردند . اولين نسل تيتان ها ، متشكل از دوازده تيتان بوده ، كه شش تا از آن ها مذكر و شش تاي ديگر مونث بودند . مذكر ها عبارتند از : اُشنوس ( Oceanus) ، هيپرين (Hyperion) ، كيوس (Coeus) ، كرونوس (Cronus يا Kronos ) ، كرايوس (Crius) ، آيپتوس (Iapetus) . بعضي از مونث هاشون رو هم توي ليست الهه ها ديدين : منامسين ( Mnemosyne) ، تتيس (Tethys) ، تيا ، فوبي ، ريها ، تميس (Themis) . گايا و ارانوس والدين اين دوازده تيتان هستند .

كرونوس ( با سمبل تاس ) جوانترين تيتان در نسل اول و رهبر تيتان ها بود .همسرش ريها و فرزندان او به ترتيب هستيا ، دميتر ، پوسايدون (Poseidon) ، هرا ، هادس (Hades) و زئوس(zeus) بودند . كرونوس فرزندانش را از ترس اين كه روزي جايگاه اورا به گيرند بعد از تولد مي بلعيد . وقتي زئوس به دنيا آمد ، ريها از اورانوس و گايا كمك خواست كه نگذارند كه كرونوس زئوس را هم ببلعد . ريها براي جلوگيري از اين كار كرونوس به جاي زئوس تخته سنگي را به كرونوس داد و كرونوس هم كه فكر ميكرد كه آن تخته سنگ زئوس است ، آن را بلعيد . ريها ، زئوس را در جزيره ي كرت قايم كرد . وقتي كه زئوس بزرگ شد ، نزد كرونوس رفت و كاري كرد كه زئوس خواهران و برادرانش را بالا بياورد . بعد كرونوس را بوسيله داس خودش ، كه با آن مخالفانش را سركوب ميكرد ، تكه تكه كرد و به اعماق تارتاروس تبعيد نمود .

بعد از آن سه خداي اصلي زئوس ، خداي آسمان ها ، پوسايدون ، خداي دريا و زلزله و هادس ، خداي دنياي زيرين بودند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۶:۰۹ توسط:sana موضوع:

خاطرات عجيب و باورنكردني غسال هاي بهشت زهرا

ماجراي مامور گشت زني و ديدن سه سر بيرون مانده از قبر، جاسازي مرده در كيف زنانه و زنده شدن ناگهاني يك مرده از جمله خاطرات كاركنان آرامستان بهشت زهراست كه اگرچه باوركردني نيست اما واقعيت دارند.

در غسالخانه سازمان بهشت زهرا (س) پايتخت روزانه به صورت ميانگين 120 مرد و 80 زن شسته مي شوند تا به منزل ابدي بروند. در اين مجموعه بزرگ افراد زيادي كار مي كنند كه همه آنها در طول سالهاي كاري خود در غم انگيزترين بخش زندگي انسانها شريك بوده اند و خاطراتي دارند كه بسياري از آنها اگرچه باور كردني نيست اما واقعيت دارد و جاي تامل.

جاسازي جسد در كيف زنانه / بيرون ماندن سر مرده از قبر!
يكي از اين خاطرات مربوط به حسين گودرزي است كه سالها پيش در شيفت 12 شب تا 4 صبح كار مي كرده و وظيفه گشت زني در محوطه قطعات بهشت زهرا را داشته است. او درباره يكي از همين شبهاي شيفت كاري مي گويد: با يكي از همكارانم در محوطه با ماشين در حال گشت زني بوديم، پايين قطعه 72 در موازات نور چراغ ديدم سه سر آدميزاد تا گردن از خاك بيرون است و ما را نگاه مي كنند. از ترس جرات تكان خوردن نداشتم، حتي نمي توانستم همكارم را كه خوابيده بود، بيدار كنم، مات و مبهوت با دستم او را متوجه كردم. اين صحنه را كه ديد گفت فرار كنيم . بالاخره بعد از چند دقيقه اسلحه را برداشتيم و با چراغ قوه قدم به قدم با ترس جلو رفتيم كه ناگهان با سه انسان زنده در حالي كه به ما سلام مي كردند روبرو شديم. ماجرا از اين قرار بود كه روز گذشته يكي از بستگانشان اينجا دفن شده بود. آنها براي مراسم از شهرستان راه افتاده بودند اما به دلايلي آخر شب به تهران رسيده بودند. ماشين را در پاركينگ حرم پارك كرده و از ورودي حرم به اينجا آمده بودند و به علت تالم بسيار تصميم گرفته بودند شب سر مزار آن مرحوم بخوابند. وقتي نيمه شب صداي ماشين گشت و نور چراغ را ديدند در حالي كه دراز كشيده بودند سرهايشان را از زير پتو بيرون آورده و به ما نگاه مي كردند. در نهايت آنها را به طرف حرم امام هدايت كرديم.

مرده اي كه زنده شد
يكي ديگر از كاركنان سازمان بهشت زهرا ماجراي مرده اي را تعريف مي كند كه زنده شد. او مي گويد در سالهاي جنگ تحميلي تعداد آمبولانس ها كم بود و حمل جنازه بيشتر به صورت گروهي انجام مي شد. من در آن زمان تلفنچي مركز اعزام آمبولانس در پايانه بودم.

ناصر برجسته ادامه مي دهد: يك روز آمبولانسي به رانندگي آقاي فلاحت چيان به آدرس هاي مختلف فرستادم. او مجبور بود چند جنازه از بيمارستانهاي مختلف را به صورت فشرده روي هم سوار كرده و به بهشت زهرا بياورد. وقتي به سازمان رسيد در حال تخليه جنازه ها بود كه ديديم جنازه مردي كه زير بقيه جنازه ها قرار داشت نفس مي كشد. اين موضوع را با بيمارستاني كه جنازه را به آمبولانس تحويل داده بود اعلام كرديم و او را كه به علت سكته فوت كرده بود به بيمارستان انتقال داديم.

فرداي آن روز از روي كنجكاوي حال آن فرد را پرسيدم. گفتند حالش خوب شده و در حال حاضر زنده است و حدس مي زنند چون اين جسد در زير اجساد ديگر قرار داشته در دست اندازها به دليل فشار جنازه هاي بالايي روي قفسه سينه اش مجددا قلبش شروع به فعاليت كرده و به زندگي برگشته است.

چرا مرده ما را زنده كرديد
ضيايي از ديگر كاركنان بهشت زهرا است كه خاطره اي مشابه با ناصر برجسته دارد و مي گويد: روزي به من اطلاع دادند يكي از امواتي را كه براي كارهاي شستشو و دفن آورده بودند نفس مي كشد و احتمالا زنده است. بلافاصله دستور دادم با همان ماشيني كه جسد را آورده بود به نزديك ترين بيمارستان اعزام شود. چندي بعد از مسئولان بيمارستان جوياي حال او شدم كه گفتند خوب شده است. خدا را شكر كردم اما در همين حين از دفترم اطلاع دادند كه خانواده آن فرد در اتاق منتظر ديدن من هستند. خودم را به مرد ميانسالي كه به ديدارم آمده بود معرفي كردم ولي او با عصبانيت گفت: چه سلامي؟ چه عليكي؟ چكار كرديد؟ ما كلي تدارك ديده بوديم و كارهايمان را انجام داده ايم،چرا بايد مرده ما زنده شود؟ من نمي دانستم چه بايد بگويم. صبر كردم تا ناراحتي آنها تمام شود تا اينكه دوباره از دفترم تماس گرفتند و گفتند آن بنده خدا در بيمارستان فوت كرد. من هم بلافاصله گفتم حالا تبريك عرض مي كنم!

جاسازي مرده در كيف
سعيد خال، هم يكي ديگر از كاركنان سازمان بهشت زهرا است كه اكنون در روابط عمومي اين سازمان فعاليت مي كند. او مي گويد: روزي مردي به همراه خاله اش نزد من آمد و گفت متاسفانه برادرم در خارج از كشور فوت كرده و مي خواهيم جنازه اش را در بهشت زهرا دفن كنيم. او را به همراه خودمان به اينجا آورده ايم تا شما پس از ديدن او اقدام به دفن برادرم كنيد. من كه تعجب كرده بودم، گفتم چطور جنازه را به طبقه دوم ساختمان بهشت زهرا آورده ايد و دژبان شما را نديده است. در همين حين برادر متوفي رو به خاله اش كرد و گفت: "خاله جنازه را به من بده" . با تعجب بسيار نگاه مي كردم كه قرار است چه اتفاقي بيفتد تا اينكه خاله از داخل كيفش يك جعبه چوبي بيرون آورد؛ روي ميز گذاشت و گفت "اين هم جنازه" و بعد گريه كرد و گفت: او در يكي از بيمارستانهاي آلمان فوت كرده و به دليل اشتباه رخ داده به گورستان غير مسلمانان منتقل شده است. جنازه اش را سوزانده و به خاكستر تبديل كرده اند. اين موضوع باعث شد ما جنازه اي در اختيار نداشته باشيم، منتهي از آنجا كه او مسلمان بود مي خواهيم به سنت خودمان در بهشت زهرا دفن شود. من اين موضوع را به دفتر مديرعامل اطلاع دادم و رئيس هم دستور داد از طريق دفتر روحانيون مستقر در سازمان اين مسئله با علما در ميان گذاشته شود. سرانجام پس از استفتاءبا رعايت همه مسائل شرعي، قبري براي اين فرد اختصاص داده شد.

پسرطمعكار جنازه پدرش را از قبر بيرون كشيد
اسماعيل دانش پژوه از كاركنان باسابقه اين سازمان با 25 سال سابقه فعاليت در بهشت زهرا خاطره اي عجيب نقل مي كند. او مي گويد: اطلاع دادند در يك آرامگاه خانوادگي پسري جنازه پدرش را از قبر خارج كرده است. به سرعت به محل رفته و متوجه شديم مرده اي كه هنوز چهل روز از فوتش نگذشته بود، توسط پسرش به بيرون قبر منتقل شده و مي خواسته او را دوباره دفن كند. وقتي از آن پسر علت اين كار را پرسيديم گفت خواب ديده پدرش زنده است و مي خواسته با اين كار مطمئن شود. البته دروغ مي گفت چون ماموران انتظامات پس از انجام تحقيقات منوجه شدند اين پيرمرد مريض بوده و همه اقوامش بجز اين پسر خارج از كشور بوده اند. براي همين وقتي او مي ميرد پسرش براي تغيير اسناد مالكيت اموال آمده تا انگشت سبابه پدرش را كه هنوز آثار خطوط روي پوستش تغيير نكرده بود، با استامپ روي اسناد واگذاري بزند. ما اين پسر را به مقامات قضايي تحويل داديم اما هميشه به اين فكر مي كنم كه چطور يك انسان مي تواند با پدرش چنين كاري كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۵:۵۸ توسط:sana موضوع:

سه ميليارد تومان براي فضاي پارك يك خودرو!


به نقل از العالم ؛ يك شركت مهندسي ساختمان 10 پاركينگ زيرزميني را براي يك مجتمع مسكوني در خيابان 42-كراسبي منطقۀ سوهو شهر نيويورك طراحي كرده است كه يك فوت مربع از اين پاركينگ ها، گرانتر از يك واحد آپارتمان در همين مجتمع است!
روزنامه نيويورك تايمز نوشت: اين ده پاركينگ كه قيمت هر يك از آنها يك ميليون دلار است، به اولين متقاضيان فروخته خواهد شد و شركتِ طراح پاركينگ هاي مجتمع مسكوني خيابان 42-كراسبي مطمئن است كه پاركينگ ها را با همان قيمت يك ميليون دلار خواهد فروخت. با پول يك پاركينگ در مجتمع مسكوني خيابان 42-كراسبي، مي توان خانه اي به مساحت 500 متر مربع در دالاس، يا خانه اي به مساحت 350 متر مربع در سياتل خريد. پاركينگ در شهر نيويورك عموماً گران است و گاه تا نيم ميليون دلار نيز مي*رسد، اما اين گران*ترين پاركينگي است كه تاكنون قيمت گذاري شده است. روزنامه انگليسي اينديپندنت نيز چندي پيش نوشت: يك پاركينگ در منطقه كينگستون (شهر كاونتري در غرب انگليس) به نيم ميليون پوند (حدود 800 هزار دلار) فروخته شد كه با اين پول مي توان خانه اي با 8 اتاق خواب در شهر يوركشاير (شمال) خريد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۵:۴۷ توسط:sana موضوع:

اين چراغ را بشكنيد تا روشن شود!+تصاوير

فردي چراغي ساخته است كه تا شكسته نشود، نوري ندارد و كاربر قادر است، نور آن را به دلخواه تنظيم كند.

طراحي اهل بخارست به نام «دراگوس موتيكا» چراغي طراحي كرده است كه به غير از خاص بودن، زيبا و كاربردي است و تا نشكند، روشن نمي*شود.

اين چراغ با نام Slash Lamp بر اساس نياز كاربر نور مي*دهد؛ در صورتي كه كاربر نياز به نور زياد داشته باشد، مي*تواند چراغ را بيشتر بشكند.

اين چراغ يك قاب فلزي است كه لامپ*هاي LED در قالب يك سيليكون روي آن نصب شده و با بتون روي آن پوشانده شده است؛ براي دست نزدن به لامپ*هاي LED، يك لايه چوب پنبه براي محافظت از لامپ دور آن قرار گرفته است و كاربر مي*تواند چراغ را به صورت معلق روشن كند يا به سقف بچسباند.

كاربر همراه خريد چراغ، يك سنگ براي شكستن پوسته چراغ دريافت مي*كند؛ البته در حال حاضر اين چراغ يك نمونه اوليه است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۵:۳۶ توسط:sana موضوع:

يه جمله كوچيك درباره ماه هاي تولدت!!!!جالبه بخونيدش

يه جمله كوچيك درباره ماه هاي تولدت!!!


فروردين: سكوت يه فرورديني واسه رضايتش نيست، داره فكر ميكنه كه چطوري حالتو بگيره!


ارديبهشت: بايد بهشتي باشي تا يه ارديبهشتي بشي.


خرداد: اصلا روايت داريم خرداديا اول جذابيت بودن بعد دست و پا در اوردن


تير: اگه نزديك تير ماهيا شدي دور دروغ رو كامل خط بكش


مرداد: يه مردادي هرچقدرم كودك درونش بازيگوش باشه هيچوقت با كسي بازي نميكنه


شهريور: هيچوقت دل شهريوري رو نشكون خدا بدجور مراقبشونه


مهر: زندگي با يه مهر ماهي يه تجربه فوق العادست كه البته لياقت ميخاد


آبان: دنيا عوض بشه يه آباني هيچوقت عوض نميشه


آذر: آذريا آرزويي ندارن چون خودشون آرزوي همن


دي: كسي كه يه دي ماهي رو از دست ميده لگدي به بخت خودش زده كه بروسلي به حريفاش نزد


بهمن: بهمن كه ماه نيست، كلكسيون آدماي جذابه


اسفند: مهربوني يه اسفندي رو با ضعفش اشتباه نگير

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۵:۲۶ توسط:sana موضوع:

عشق دانشجويي!!!))

عشق دانشجويي!!!))


يك دانشجوي مهندسي شديدا عاشق دختر همكلاسيش بود

بالاخره يك روزي به خودش جرات داد و به دختر راز دلش رو گفت و از دختره خواستگاري كرد

اما دختر خانوم داستان ما عصباني شد و درخواست پسر رو رد كرد.

روزها ازپي هم گذشت و دختره كه طي مرور زمان به پسره علاقه مند شده بود واسه امتحان از پسر داستان ما يك جزوه قرض گرفت و داخلش نوشت " من هم تو رو دوست دارم، من رو ببخش اگر اون روز رنجوندمت اگر منو بخشيدي بيا و باهام صحبت كن و ديگه تركم نكن. "

ولي پسر دانشجو هيچوقت ديگه باهاش حرف نزد.

چهار سال آزگار كذشت و هر دو فارغ التحصيل شدند. اما پسر با اين كه هنوز شديدا عاشق دختره بود و نمي تونست اون رو از فكرش بيرون كنه طرف دختره نرفت و با غم و اندوه دانشگاه رو ترك كرد....


نتيجه اخلاقي اين ماجرا.......

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


پسرهاي مهندسي هيچوقت لاي كتاب ها و جزوه هاشون رو باز نميكنند.!!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۵:۱۶ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا