بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

وقتي كه من پست ميزارم و شما لايك نميكنيد!!!

وقتي كه من پست ميزارم و شما لايك نميكنيد

وقتي من پست ميزارم شما لايك نميكنيد
ديگه حالي به آدم ميمونه؟؟؟
(`_`)
_//
_/...
نه والا!!
(`_`)

/
احواليييي به آدم ميمووونه؟؟
(`_`)/
||
_/
نه بلا!!!!!
هووووووووووو
بيا وسطططط
آهاااان
باز باز باز...
باز منو كاشتي رفتي تنها گذاشتي رفتي
دروغ نگم به جز من يكي ديگه داشتي رفتي...
دستااا شلهههههههههههههههههه..
(`_`)
_//
_/
(`_`)

/
(`_`)/
||
_/
جوني جونم يار جونم بيا دردت به جونم ، شب مهتاب لب دريا سي تو آواز مي خونم ، جوني جونم يار جونم
هووووووو
آآآبياااااااااااااااااااا ااا
/
||
_/
(.-.)
چيه خوو حوصلم سر رفته
نگاا ميكنه!! خو بيا وسط ديگه! ^_^
(͡๏̯͡๏)
<)(>
/
خولم خودتونين

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۰۰:۳۷ توسط:sana موضوع:

عـآشـِق شـُدَم! عـآشـِق شـُدَم! عـآشـِق شـُدَم !

عـآشـِق شـُدَم! عـآشـِق شـُدَم! عـآشـِق شـُدَم !مـُجـري : جيگـَر تـو چـِرآ اِمـروز اِنقـَد سـآكـِتـي ؟!


جيگـَر : عـآشـِق شـُدَم! عـآشـِق شـُدَم! عـآشـِق شـُدَم !


مـُجـري : بـَله ؟ مـَگه خـَرآم عـآشـِق ميشـَن ؟!


فـآميـل : آقـآيِ مـُجـري ديگه بـآ ايـن مـِهـريه هـآيِ اِمـروزي فـَقـَط خـَرآن كِ عـآشـِق ميشـَن !


جيگـَر : جيگـرم! جيگـرم! جيگـرم!


آقـآيِ مـُجـري : خـُب حـآلـآ طـَرَف كـي هـَسـت ؟ ايشـون هـَم مـِثلِ شـُمـآ خـَر ... بـِبـَخشيـد جيگـَره ؟!


فـآميـل : آقـآيِ مـُجـري حـَتمـَن خـَره كِ قـَبـول كـَرده زَنه ايـن شه ديگه !

جيگـَر : نَ مـِثـلِ مـَن نيسـت ! آهـوئه! آهـوئه! آهـوئه!


فـآميـل : رَفتـي عـآشـِقِ آهـو شـُدي اُلـآغ ؟!


تـو بـآ ايـن اِعتـِمـآد بِ نـَفسـِت چـِطـور سـُلطـآنِ جـَنگـَل نَـشـُدي ؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۰۰:۲۴ توسط:sana موضوع:

پياده رو مخصوص معتادان به تلفن همراه +عكس

معمولا در كلانشهرها مسيرهاي براي تردد ويژه اتوبوس*ها، موتورسيكلت*ها و حتي دوچرخه*سواران تعبيه مي*شود اما حالا براي اولين بار در يكي از كلانشهرهاي چين مسيري ويژه براي كاربراني كه جرات دل*كندن از گوشي هوشمند خود ندارند و نگاه از آن بر نمي*دارند ايجاد شده است.
در شهر چونگ*كينگ سيتي چين به عنوان يكي از پنج شهر بزرگ اين كشور و در خياباني كه با نام خيابان خارجي*ها شناخته مي*شود، پياده*رو خيابان با رنگ* سفيد تقسيم*بندي شده تا همانطور كه بايد از بروز حوادث رانندگي و برخورد خودروها با يكديگر جلوگيري كرد حالا ظاهرا بايد از بروز حوادث احتمالي در برخورد انسان*ها با يكديگر جلوگيري شود!اگر فكر مي*كنيد چنين چيزي را قبلا ديده*ايد اشتباه نكرده*ايد چرا كه پيش از اين و در تير ماه چيزي شبيه به اين طرح به صورت آزمايشي از سوي نشنال جئوگرافيك اجرا شده بود. در پياده*رو اين خيابان مسير به اين صورت تقسيم*بندي شده كه در يك مسير نوشته شده: ” استفاده از تلفن همراه ممنوع!”* و در بخش ديگر نوشته شده: "تلفن*هاي همراه! راه رفتن در اين مسير با ريسك خودتان است!”

اما اگر به دنبال نتيجه اجراي اين طرح هستيد بد نيست بدانيد كه مجريان اين طرح دريافته*اند كه اصولا اين افراد چشم از تلفن خود بر نمي*دارند و اصلا حواسشان به اين نشانه*هاي نوشته شده بر روي زمين نيست!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۰۰:۱۲ توسط:sana موضوع:

تو نل عشق!!!!جالب و ديدني

تو نل عشق!!


جاذبه اصلي اين شهر، تونل عشق (The Tunnel of Love) نام دارد كه به عنوان يكي از رمانتيك ترين مكان ها در دنيا شناخته مي شود.
تونل عشق در شهر كلون اوكراين
در كشور اوكراين، در نزديكي شهر Rivne، شهر كوچكي به نام Klevan وجود دارد. جاذبه اصلي اين شهر، تونل عشق (The Tunnel of Love) نام دارد كه به عنوان يكي از رمانتيك ترين مكان ها در دنيا شناخته مي شود. در ماه هاي گرم سال با رشد درختان آنجا، تونلي يك كيلومتري در اطراف خط راه آهن به وجود مي آيد.
در ادامه مطلب عكس هاي بيشتري از اين تونل زيبا را مي توانيد بينيد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۰۰:۰۲ توسط:sana موضوع:

هفت سوالي كه همه كتاب نخوان*ها مي*پرسند!!

هفت سوالي كه همه كتاب نخوان*ها مي*پرسند!!
آخرش كه چي؟!
سوال*هاي كتاب نخوان*ها معمولا بهانه*هاي كتاب نخواني هم هستند؛ براي همين است كه جواب دادن به اين سوال*ها مي*تواند شما را مجبور به كتاب خواندن كند؛ البته به شرطي كه آن قدر وجدان داشته باشيد كه با حل شدن بهانه*ها، دنبال راه جديدي براي فرار از كتابخواني نگرديد!

چكار كنيم كتابخوان بشويم؟
آدم را سگ بگيرد، اما جو نگيرد. لامصب اين جو گرفتگي چيز غريبي است؛ آدم را از اين رو به آن رو و حتي بالعكس مي*كند. شما چند ماه با يك مشت كتابخوان غيرخرخوان بگرديد و با آنها به كتابخانه و كتابفروشي و اين قبيل جاها برويد. بعدش خودتان دلتان براي چهار تا طرح جلد خوش آب و رنگ و رفيق جنگ و سالن تنگ و كتابدار مشنگ، تنگ خواهد شد؛ آن هم به صورت لحظه به لحظه و دنگ دنگ.

چند تا كتاب بخوانيم بس است؟
براي جواب اين سوال بين دانشمندان اختلاف هست؛ بعضي گفته اند: «100 كتابي كه پيش از مرگ بايد خواند» و بعضي هم گفته اند: «يكي ديگر هم بخوانم و بميرم بهتر است يا نخوانده بميرم؟» شما اگر آمارت هنوز زير 10 تا كتاب غيردرسي است، بهتر است اين طرف*ها پيدايت نشود.

به جاي كتاب مجله بخوانيم، قبول نيست؟
داستان آن آهنگر را شنيده ايد كه به شاگردش گفت ايشان مي*تواند در حالت*هاي نشسته، لميده، درازكش و حتي در گور خوابيده به فعاليت خودش ادامه بدهد منوط به اينكه در آن كوره آهنگري لعنتي بدمد؟! اين حكايت البته به جواب سوال شما ممكن است ربط داشته باشد اما در آمارگيري*ها به آن توجه نشده و متاسفانه سرانه مطالعه را براي همان دميدن در حال ايستاده و مثل آدم در نظر مي*گيرند. حالا ديگر خود دانيد؟

حالا نمي*شود فيلمش را ببينيم؟
چرا مي*شود اگر خودتان خسته مي*شويد مغز مبارك رابه كار بيندازيد و يك داستان را توي ذهنتان بسازيد و براي شخصيت*هايش ايضا توي همان ذهنتان «چشم چشم دو ابرو» بگذاريد، حتما برويد آن فيلمش را ببينيد. خسته نباشيد!

وقت از كجا بياوريم كتاب بخوانيم؟
لطفا بيدار شويد، به خودتان بياييد و دست از اين همه شكسته نفسي برداريد شما كه اين همه وقت براي سركار گذاشتن دوستان و استادان داريد، ديگر چرا؟ شما كه اين طور بفرماييد، ما چه بگوييم؟ فوق فوقش اين است كه براي رسم نمودار مسير رفت و آمدتان، طولاني*ترين يا شلوغ*ترين مسير ممكن را انتخاب كرده، در ساعات گرفتاري در ترافيك، كتاب مي*خوانيد ديگر. اين هم شد سوال؟
پول از كجا بياوريم كتاب بخريم؟
براي اين كار روش*هاي بسياري هست كه ما به ذكر يك نمونه اكتفا مي*كنيم. در اين روش شما يك شب براي همسر محترم در باب اهميت كتاب در زندگي و نقش فرهنگ در استحكام مباني خانواده داد سخن مي*دهيد و بعد هم اظهار مي*داريد كه براي تامين هزينه كتاب ناچاريد از مخارج شام بيرون كم كنيد. از آنجا كه همه آدم*ها از ناحيه شكم آسيب*پذير هستند، به هفته نكشيده خود خانم طوري رديف*هاي بودجه را جابه جا كرده اند كه هم پول كتاب تويش باشد و هم شام رستوران.

يك كتاب چقدر پول مي*خواهد؟
فرمول كلي محاسبه قيمت كتاب با قطع معمول و درزمان حاضر صفحه اي 20 چوق است؛ يعني مثلا كتاب 500 صفحه اي احتمالا 10 هزار توماني آب مي*خورد. قطع جيبي و پالتويي بالاخره بايد اندكي ارزان تر باشند كه اين اختلاف را مخصوصا در تعداد صفحه بالا نشان مي*دهند. هر چه نوبت چاپ كتاب پايين*تر باشد، ارزان*تر است. و بالاخره اينكه جلد سخت (گالينگور) به جاي جلدهاي ساده مقوايي (شميز) يك تنه قيمت را چند هزار توماني بالا مي*كشد.
كتاب*هايي كه ما به شما توصيه مي*كنيم تا 5 هزار توماني*ها هستند كه براي جيبتان مناسبند، قطرشان با روشنفكري جور در مي*آيد، يك چيزي ازشان مي*فهميد و با توجه به حجمشان واقعا حوصله مي*كنيد بخوانيدشان.
زير 2 هزار: كتاب*هاي يك بار مصرف، كتاب*هاي جيبي، كتاب*هاي كودكان، كتاب*هاي شعر (كه اين رقم هم از سرشان زياد است)، كتاب*هاي قديمي* ناشران دولتي يا عتيقه اي كه هنوز عقلشان به گران كردن نرسيده.
2 تا 5 هزار: كتاب*هاي رمان، قصه، نمايشنامه و از اين دست با جلد شميز.
5 تا 12 هزار: همان موارد بالا با جلد گالينگور، كتاب*هاي جلدي و كلا كتاب*هاي داراي ترجمه خوب، ناشران زرنگ و خريداران ساده دل.
بالاي 12 هزار: كتب مرجع، كتاب*هاي هنري و كتاب*هاي ويتريني كه قرار است رنگشان به كتابخانه*تان بيايد.
تبصره: كتاب*هاي ناياب و دست دوم و افعال بي قاعده در هر گروهي ممكن است جاي بگيرند.

از كجا شروع كنيم؟
نمي*شود ناگهان به يك خوره كتاب درست و حسابي تبديل شد. كتابخواني راه ميان بر ندارد. اولين پله*ها را بايد خودتان تنهايي برويد.
از قديم گفته اند: «كم بخوان، هميشه بخوان». اين ضرب المثل حكيمانه علاوه بر شب*هاي امتحان، در مورد كتابخواني تفنني هم صدق مي*كند حتما با كتاب*هاي كوچك و كم حجم شروع كنيد و نگران تمسخر احتمالي دوستان به خاطر زير بغل نزدن هر 7 جلد «در جست و جوي زمان از دست رفته» نباشيد!
البته خيلي هيجان انگيز است كه آدم بداند «داستان پساپست مدرن» چه جور جانوري است و براي دوستانش هم در همين زمينه كنفرانس تخصصي بدهد اما شما تا وقتي كه داستان*هاي خطي و راحت الحلقوم را نخوانده باشيد، متاسفانه نمي*توانيد كنفرانس مذكور را بدون سوتي برگزار كنيد؛ برويد سراغ نويسنده*هاي بدون ادا و اصول.
به سرعت يك يا چند كتابخوان ديگر را شناسايي كرده، او (يا آنها) را درباره موضوع و سبك و قيمت كتاب مورد نظرتان سين جيم كنيد. يادتان باشد كه بي گدار به آب نزنيد ولي از آن طرف، زيادي هم لفتش ندهيد. نتيجه كار فرسايي هميشه عينهو جنگ ويتنام افتضاح از آب در مي*آيد.
نويسنده يا مترجم خوبي كه قبلا از يك كارش خوشتان آمده را نشان كنيد و يكراست سراغ باقي كارهاي او برويد. لازم نيست به نويسنده اي كه قبلا از كتابش خوشتان نيامده فرصت مجدد بدهيد؛ آن وقت علاوه بر نقصان مايه، بايد شماتت همسايه را هم بكشيدها!
خوب است بعد از خواند يك كتاب، كمي* هم با باقي كتابخوان*ها درباره آن حرف بزنيد و پست سر نويسنده يا شخصيت*ها صفحه بگذاريد؛ هم كيف مي*دهد و هم حس نقد و قدرت انتخاب كتاب*هاي بعدي تان بالا مي*رود. اگر هم بالا نرفت، نرفت؛ فداي سرتان؛ مهم دور هم بودن است.

از كجا شروع نكنيم؟
توقع نداشته باشيد با خواندن يك كتاب افتضاح در همان گام*هاي اول، انگيزه كتابخوان شدن تان مدت زيادي دوام بياورد. براي كتابخوان شدن، چيزهايي هست كه بايد از آنها احتراز كنيد.
به اين زودي*ها سراغ «كلاسيك»ها نرويد چون اولا خيلي عريض و حجيم هستند و دوم اينكه اگر شما همين اول كار، تولستوي و داستايوسكي بخوانيد، بعدا مي*خواهيد چي بخوانيد؟ آدم خوب است هميشه انگيزه پيشرفت داشته باشد!
دور آن كتاب*هايي را كه قبلا فيلم و كارتونشان را ديده ايد، قلم بگيريد. معروف است كه مي*گويند شاهكارهاي ادبي در تبديل به فيلم چيز گندي از آب در مي*آيند و داستان*هاي درجه 2 فيلم شاهكاري مي*شوند. اما شما تا وقتي كه سليقه ادبي تان به حد تشخيص درجه 1 و 2 از هم نرسيده، نمي*خواهد صحت اين حرف را امتحان كنيد.
با احساس و عواطف خودتان بازي و حتي بازي بازي نكنيد. شما كه از خون و خونريزي چندشت مي*شود، دليلي ندارد بروي سراغ كتاب*هاي پليسي. وقتي در تمام طول تحصيل، يك بار هم نمره بالاي 17 نگرفته اي، علمي*– تخيلي خواندنت براي چيست؟ اگر از ارتفاع مي*ترسي، «جاناتان مرغ دريايي» را مي*خواهي چه كار؟

شما كه زبان انگليسي ات خوب نيست، اين چه جور خزنده اي است كه مي*خواهي حتما كتاب زبان اصلي بخواني؟! حتما خودت را به دكتر نشان بده.
اگر از يك كتاب چند ترجمه وجود دارد، يادتان باشد كه جز مقوله بسيار مهم مقايسه قيمت*ها و پيگيري روند افزايش تورم، يك مختصر نگاهي هم به داخل كتاب*ها بكنيد و يك جمله يا پاراگراف را در آن چند كتاب با هم مقايسه كنيد. ترجمه بد، تمام ذوق كتابخوان را مي*كشد و مي*سوزاند و خاكسترش را هم به باد مي*دهد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۹:۵۱ توسط:sana موضوع:

تعريف خاطره امير غفور بعد برد ايران مقابل صربستان!

مطلبي كه قرار داده:
«در اينستاگرام و فيسبوكش»
تشكر ميكنم از سيد محمد ذزفولي گل گلاب بابت اينكه لب تابشو در اختيار ما قرار داد،وتشكر از همه شما گل گلاب ها بخوابيد كه فردا با طلوع خورشيد زندگي زيبايي رو اغاز كنيد
ما هم اگه دنس اقا فرهاد تموم شه ميخوابيم...
اها بذارين يه خاطره بگم ...همين ده دقيقه پيش...سعيد رفته بود دستشويي و موسوي و فرهاد و ميرزا داشتن وسط ميرقصيدن..
يهوسعيد اومد بيرون داد زد: چه خبر اينجا؟
يك سكوتي حاكم شد ....
بعد گفت حداقل يه چيز درست حسابي بذاريد..اين چيه خارجي ميخونه!
بعد من كله مباركمو به بالشت كوبوندمو پاشدم
...حد اقل آمنه اي چيزي ،خارجي چيه؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۹:۳۹ توسط:sana موضوع:

تقويت حافظه فقط با يك حركت جالب!

جدا از نوع تغذيه و راه هاي مختلفي كه براي اين كار توصيه مي شوند، چند تمرين جالب برايتان داريم كه مي تواند كمي به تقويت حافظه تان كمك كند.
طبق پژوهشي نو در آمريكا، مشت كردن دست راست فرايند يادآوري آموخته*هاي پيشين را بهبود مي*بخشد. آزمايشي تجربي نشان مي*دهد كه كارايي حافظه با فشردن يك توپ كوچك افزايش مي*يابد.

تا كنون مشت كردن دست، نشانه*اي از عصبانيت فرض مي*شد. اما روانشناسان آمريكايي اينك به اين نتيجه رسيده*اند كه مشت كردن دست راست باعث مي*شود حافظه بهتر كار كند و فرايند *يادآوري بهبود يابد.

تيم تحقيقاتي روث پراپر (Ruth Propper)، روانشناس آمريكايي از دانشگاه مونت*كليرآمريكا اين نتيجه را با تحقيق بر روي ۵۱ راست*دست به دست آورده است.

طبق گزارش منتشره در «اشپيگل آنلاين» آلمان، شركت*كنندگان در اين آزمون بايد بر روي صفحه*اي تمركز مي*كردند كه بر روي آن ۳۶ كلمه به نمايش در آمده بود.

دستان خود را مشت كنيد تا حافظه*تان زياد شود

طبق اين گزارش كه در وب*سايت مجله تخصصي PloS ONE منتشر شده است، در اين تحقيق از آزمون*شوندگان خواسته شد، يك بار بدون مشت كردن دست و دو بار هر بار به مدت ۴۵ ثانيه با دست مشت*كرده كلمات را به خاطر بسپارند. براي مشت كردن دست توپي كوچك به آنها داده شد تا آن را در دست خود بفشارند.

نتايج آزمون

بهترين نتيجه را گروهي به دست داد كه به هنگام تمركز بر روي صفحه مورد نظر، دست راست و به هنگام يادآوري كلمات دست چپ خود را مشت مي*كرد. آنها توانستند به طور متوسط ۱۱ كلمه را به ياد آورند كه ۹ تاي آن صحيح بود.

كارايي اين گروه دوبرابر گروهي بود كه هم به هنگام تمركز و هم به هنگام يادآوري دست چپ را مشت كرده بود.

گروهي كه اصلا دست خود را مشت نكرده بود نتايجي بدتر از دو گروه ديگر به دست داد.

روث پراپر مي*گويد: «اين نتيجه نشان مي*دهد كه حركات ساده از طريق ايجاد تغييراتي موقت در فعاليت*هاي مغزي حافظه را بهبود مي*بخشد.»

او با بيان اينكه فعاليت*هاي مغزي آزمون*شوندگان در اين تجربه انداز*ه*گيري نشده است افزود، اما از اين تجربه مي*توان دريافت كه با استفاده از روش*هاي ساده اما ارزشمند مي*توان قابليت*هاي متفاوت دو نيمكره مغز را مورد تحقيق قرار داد.

محققان مي*گويند، با وجود كم*شماري آزمون*شوندگان در اين تحقيق* نتايج به دست آمده از ارزش بالايي برخوردار است.

نيمكره چپ مغز مسئول حركات نيمه راست و نيمكره راست مغز مسئول حركات نيمه چپ بدن است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۹:۲۹ توسط:sana موضوع:

پسري كه بدترين آلرژي دنيا را دارد+عكس

براي برخي از والدين، دنبال بچه*ها دويدن و به زور غذا به خورد آن*ها دادن به يك وظيفه تبديل شده است، چراكه برخي از بچه*ها بسيار بدغذا هستند و به راحتي غذا نمي*خورند اما اين حالت براي خانواده "بلينگهام" كاملا برعكس است.

"مكس بلينگهام" پسر بچه دو ساله*اي است كه به بيماري نادري مبتلاست و اين بيماري باعث به وجود آمدن آلرژي خاصي مي*شود. اين كودك به همه غذاها به جز سيب زميني، هويج و موز حساسيت دارد.اين پسر بچه انگليسي اگر غذايي به غير از سبزي و ميوه ذكر شده بخورد به حالت كما رفته و كبود مي*شود، در اين صورت اگر به درستي به وي رسيدگي نشود او دچار خفگي شده و جانش را از دست مي*دهد.

پزشكان از همان ماه*هاي اول به اين بيماري مشكوك شده بودند اما چند هفته پيش آلرژي را تشخيص داده و اولين عمل جراحي را روي او انجام دادند. پزشكان در بدن اين كودك پمپ خاصي قرار داده*اند كه دستگاه گوارشش را تقويت كند تا شايد از اثرات آلرژي كاسته شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۹:۱۸ توسط:sana موضوع:

بستني كه تغيير رنگ مي*دهد (عكس)

يك فرد اسپانيايي بستني توليد كرده است كه تغيير رنگ مي*دهد و به تدريج رنگ آن كمرنگ* مي*شود.

«مانوئل لينارس» 37 ساله، دانشمند اسپانيايي، يك بستني توليد كرده است كه مانند آفتاب پرست تغيير رنگ مي*دهد.

ثبت و اختراع آن تاييد شده است اما دستور غذايي بستني در مورد تغيير رنگ آن، يك راز است.

بستني اول آبي رنگ است سپس به بنفش تبديل شده و به تدريج رنگ آن كمرنگ*تر مي*شود؛ مشتريان با توجه به طعم و مزه آن گفتند: تركيبي از ميوه*هاست.

مانوئل كه توليد كننده اين بستني است، گفت: بستني از مواد غذايي طبيعي توليد شده است و تغيير رنگ تنها در اثر واكنش*هاي شيميايي است؛ تمام مواد غذايي مي*توانند در اثر حرارت و اكسيداسيون رنگ بدهند.

وي تصميم دارد بستني را به گونه*اي توسعه دهد تا در اثر نور چراغ*هاي فلوسنت تغيير رنگ دهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۹:۰۶ توسط:sana موضوع:

معروف ترين سارقان دنيا+تصاوير

دزدي يك جرم محسوب مي شود حتي اگر يك دانه كشمش را كسي بدزد. اين عمل ناپسند كه انواع مختلفي مانند كلاهبرداري يا جعل اسناد دارد، هميشه با جريمه هاي مختلف مانند زندان همراه است كه همين باعث فراري شدن سارقان مي شود.
هيچ سارقي دوست ندارد كه به چنگ قانون افتاده و محكوم به سرقت شود به همين دليل از هر راهكاري استفاده مي كند.

در طول تاريخ سارقاني بوده اند كه به دلايل مختلف از انجام خلاف هاي سنگين گرفته تا فرارهاي مختلف بسيار معروف شده اند.

فرانك ويليام آبگنال

يكي از مشهورترين مجرمان تاريخ، «فرانك ويليام آبگنال» نام دارد. اين مرد يك سارق، جاعل و كلاهبردار حرفه اي است كه 8 بار با شناسنامه و هويت هاي مختلف مجرم شناخته شد.او چندين بار به عنوان خلبان، دكتر و وكيل دست به كلاهبرداري زده است و فيلم معروف «اگه مي توني منو بگير» از روي شخصيت وي ساخته شده است.

اين مرد پس از دستگيري كمتر از 5 سال در زندان بود و سپس در شغل جديدش يعني مشاور امنيتي در پليس فدرال آمريكا مشغول به كار شد.

نات وارلال

«ميتلش كومار سرويستاوا» بيشتر به عنوان «نات وارلال» شناخته مي شود. اين مرد ميليون ها دلار از مردم كلاهبرداري كرد به گونه اي در دوران فعاليتش كسي نبود كه از وي ضربه نخورده باشد.بزرگترين كلاهبرداري هاي اين مرد فروش ساختمان پارلمان هند آن هم با 545 نماينده اي كه در آن مشغول كار بودند.

همچنين وي چند اثر باستاني مانند تاج محل را هم فروخته بود. اين مرد چندين بار دستگير شد اما هميشه قبل از رسيدن به زندان موفق به فرار مي شد.

آخرين بار در سال 1996 در حال انتقال به زندان ديده شد و پس از آن تا سال 2009 كه خبر مرگش رسيد، كسي او را نديد.

ورپان

اين مرد يكي از بزرگترين مجرمان در طول تاريخ است كه توانست براي مدت 20 سال بدون اينكه دستگير شود در جنوب هند هر كاري كه دلش مي خواهد، انجام دهد.«ورپان» به عنوان يك «ديو» در جنگل هاي جنوبي هند شناخته مي شد و از سال 1987 كه براي اولين بار يك افسر جنگلباني را كشت، قتل هاي زنجيره اي و كشتار خود را آغاز كرد.

او هر ساله ميليون ها دلار از قاچاق مواد مختلف سود مي كرد. اين مرد نهايتا پس از 20 سال جرم و جنايت در سال 2004 به دست نيروهاي ويژه ارتش كشته شد.

جسي وودسون جيمز

يكي از مشهورترين سارقان كل تاريخ «جسي جيمز» است. اين مرد به طور گسترده اي بانك هاي مختلف آمريكا را سرقت كرده است و هميشه خودش را از جمله مهمترين سارقان تاريخ مي دانست.او علاقه خاصي به مطبوعات داشت و معمولا كاري انجام مي داد تا در روزنامه ها از او ياد شود. اين مرد نهايتا پس از سال ها جرم و جنايت توسط يكي از اعضاي گروه خودش به قتل رسيد.

روز كشته شدن جسي جيمز به عنوان يك روز بزرگ در مينسوتا شناخته مي شود و مردم در اين روز جشن بزرگي مي گيرند.

بيل ميسون

«بيل ميسون»، يك سارق بزرگ جواهر در آمريكا بود كه به نام سلطان سرقت جواهر شناخته مي شد. اين مرد در كتاب زندگي نامه اش اعتراف كرد كه نزديك به 35 ميليون دلار جواهر را سرقت كرده است.او براي سرقت خود به مهماني هاي بزرگ مي رفت و سعي مي كرد جواهرات را از افراد مشهور بدزد تا در اصل بودن آن ها شكي نباشد او حتي يكبار مدال المپيك يك شناگر را دزديد.

در سال 2010 از روي كتاب زندگينامه «بيل ميسون فيلي» به نام «سطان سرقت جواهر» ساخته شد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۵۸:۵۶ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل