بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

مردي كه خانهاش را با آيفون ۶ عوض ميكند +عكس

آيفون ۶ نزديك به يك ماه است كه معرفي شده و هر روز داستان هاي مختلفي در مورد آن گفته مي شود ولي اينبار يك اتفاق بسيار جالب افتاده است و اوج تقاضا براي يك گوشي را نشان مي دهد.
چندي پيش يك صاحبخانه آمريكايي تصميم گرفت تا خانه نه چندان سالم خود را به فروش برساند. قيمت پايه براي اين خانه سه خوابه ۵ هزار دلار است اما كسي آن را خريداري نكرد تا اينكه ايده اي ديگر به ذهن اين صاحبخانه برسد. او خانه خود را هم اكنون به ازاي ۳۰۰۰ دلار يا يك آيفون ۶ به فروش مي رساند.او در گام هاي بعد احتمال دارد كه قيمت خانه را تا يك آي پد يا يك دستگاه گوشي اندرويدي پايين آورد. خريد اين خانه همراه با مخارج مختلف خواهد بود به طوري كه فرد خريدار بايد ماليات و هزينه تعمير را بپردازد. با اينحال چند نفري حاضر شده اند كه آيفون ۶ جديدشان را ازاي اين خانه به اين فرد بدهند. اين مورد نيز مي تواند در ميان موارد بي نهايت ديوانگي براي محصولات اپل قرار بگيرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۵:۱۷ توسط:sana موضوع:

الماس ۵۰ ميليارد توماني ركورد زد + عكس


يك الماس صورتي رنگ از نوع “فنسي ويويد” (fancy vivid) و به وزن ۸.۴۱ قيراط، ديروز در هنگ كنگ به بهاي ۱۷.۸ ميليون دلار فروخته شد. اين قطعه الماس كه گلابي شكل است، سي درصد بالاتر از بهاي پيش بيني شده و نزديك به ۱۸.۷ ميليون دلار (بيش از ۵۰ ميليارد تومان) فروخته شد و ركورد گران ترين الماس صورتي رنگ را شكست. ركورد پيشين براي اين نوع الماس، به يك قطعۀ ۵ قيراطي مربوط مي شد كه در سال ۲۰۰۹ به بهاي ۱۰.۷ ميليون دلار فروخته شده بود. گفتني است، پيدايش رنگ صورتي در الماس ها همچنان يك معماست و نخستين بار الماس صورتي در قرن هفدهم و در هند كشف شد. تنها ۰.۱ درصد از ۲۰ ميليون قيراط الماس خام كه سالانه در جهان استخراج مي شود، رنگ صورتي دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۵:۰۶ توسط:sana موضوع:

به سلامتي همه پسرا........

به سلامتي همه پسرا........

ﻫﻰ ﺩﺧﺘﺮ

ﺑﻴﺎ ﻣﻴﺨﻮﺍﻫﻢ ﺭﺍﺯﻯ ﺭﺍ ﺑﮕﻮﻳﻢ

ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ !
ﺩﺭﺩ ﺩﻝ ﮐﺮﺩﻥ ﻭ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﺭﺍ ﻳﺎﺩ نگرفتند !
ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻦ
خوب دعوا ميكنند !
ﻓﻘﻂ ﺑﻠﺪﻧﺪ ﺍﺳﺒﺎﺏ ﺑﺎﺯﻳﻬﺎﻳﺸﺎﻥ ﺭﺍ خراب ﮐﻨﻨﺪ !
ﭘﺴﺮﻫﺎ ﺍﺷﮏ ﻫﻢ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ !
ﻣﻰ ﺗﺮﺳﻨﺪ ﻣﺮﺩﻳﺸﺎﻥ ﺯﻳﺮ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺮﻭﺩ!!!
ﻣﻰ ﺷﻨﻮﻯ ??
ﺗﻪ ﺻﺪﺍﻳﺶ ،ﮔﺮﻳﻪ ﺍﻯ ﺑﻰ ﺻﺪﺍﺳﺖ كه ﺑﺎ ﻳﮏ ﺍﻏﻮﺵ ﺳﺎﺩﻩ ، ﻗﻠﺐ ﻫﺮ ﻣﺮﺩﻯ ﺭﺍ ﻣﻴﺸﻮﺩ ﺑﺪﺳﺖ ﺍﻭﺭﺩ .
ﻧﮕﺎﻫﺶﮐﻦ ???
ﻭﻗﺘﻰ ﺧﺴﺘﻪ ﺍﺳﺖ
ﻭﻗﺘﻰ ﻣﺮﻳﺾ ﺍﺳﺖ
ﻭﻟﻰ ﺩﻟﺴﻮﺯﻯ ﺑﺮﺍﻳﺶ ﻧﻴﺴﺖ .!!!
ﭘﺪﺭﺕ ﻭﻗﺘﻰ ﻣﺎﺩﺭﺕ ﻧﻴﺴﺖ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻴﺮ ﺍﺳﺖ !!
ﻣﻴﺪﺍﻧﻢ ﺍﺯ ﭘﺴﺮﻫﺎ ﻧﺎﺭﺍﺣﺘﻰ
ﻣﻴﺪﺍﻧﻢ ﺟﺮ ﺯﻧﻰ ﻣﻴﮑﻨﻨﺪ
ﺑﻰ ﻣﻌﺮﻓﺘﻨﺪ
ﺣﺮﻑ ﺑﺪ ﻣﻴﺰﻧﻨﺪ
ﺑﺎﺯﻯ ﺑﻠﺪ ﻧﻴﺴﺘﻨﺪ
ﺍﻧﻬﺎ ﺗﻘﺼﻴﺮﻯ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ
ﮐﺴﻰ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻣﺜﻞ ﺗﻮ ﻧﺎﺯ ﻧﮑﺮﺩﻩ
ﮔﻞ ﺳﺮ ﺑﻪ ﻣﻮﻫﺎﻳﺶ ﻧﺰﺩﻩ
ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺭﺍ ﻧﺒﻮﺳﻴﺪﻩ
ﺍﻭ ﺑﺠﺎﻯ ﺑﻮﺳﻪ ﺳﻴﻠﻰ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﺳﺖ ﺗﺎ ﻳﺎﺩﺵ ﺑﻤﺎﻧﺪ ﻣﺮﺩ
ﺑﺎﻳﺪ ﻗﻮﻯ ﺑﺎﺷﺪ
ﺩﺧﺘﺮﮎ ...ﭘﺴﺮﻫﺎيي هستند نميشكنند
ﻣﮕﺮ ...ﺑﺪﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮﮐﻰ ...
پسر بودن يعني فقط تا اخر دبستان بابا مامان پشت سرتن بعدش
جامعه بزرگت ميكنه..
پسر بودن يعني فقط يه سال وقت داري كه كنكور قبول بشي..
پسر بودن يعني بعد 18 ديگه يا سربازي يا سربار..
" پسر بودن يعني بي پول عاشق نشي "
پسر بودن يعن حرفايي كه ميمونه تو دل
پسر بودن يعني " مرد كه گريه نميكنه "
ديدم واسه پسرا مطلب كمه يا هرچي هم هست پسرارو يه ادم
چشم چرون يا شهوتي معرفي كرده ولي اينجوري هم نيست
اين واسه اون دسته از خانومايي كه ميگين همه پسرا مثل همين
خانوم مجبور بودي مگه همه رو امتحان كني
به سلامتـــــــــــــــي همه پسرا...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۴:۵۶ توسط:sana موضوع:

راز فال حافظ چيست؟

بهاءالدين خرمشاهي با اشاره به اينكه بيشتر وقتها فالهايي كه از ديوان حافظ گرفته ميشود با ارتباط معنايي عجيبي همراه ميشود، گفت راز فال حافظ اين است كه حافظ نظر كرده است، او به مردم ايران نظر دارد و مردم به او نظر دارند و خدا به هر دو.
در نشست ذهن و زبان حافظ كه چهارشنبه(16 مهرماه ) در شهر كتاب برگزار شد، علي اصغر محمدخاني در آغاز برنامههاي شهر كتاب براي حافظ و حافظخواني و حافظپژوهي را شرح داد و به برگزاري درسگفتارهايي براي موضوعاتي چون مفهوم رندي، شهروندي، مفهوم آن، عشق، ساخت آرامگاه حافظ و غيره در شعر اشاره كرد.

بعد از آن، بهاالدين خرمشاهي سخنانش را با تحسين تشبيهات حافظ آغاز گرد و بيتهايي از او خواند و گفت: حافظ به تنوع مضامين و معاني معروف است.

او درباره مضمون هم گفت: مضمون به جهان شعر باز ميگردد و معنا به زندگي واقعي مربوط است. حافظ به معنا بيشتر پرداخته و بسيار با ما حرف زده است؛ بيش از هر كسي، اما نه به اندازه سعدي.

اين حافظشناس در ادامه درباره فال حافظ و پژوهشي كه در اين باره انجام شده هم گفت: نمونههاي بسياري هست كه فال حافظ گرفته ميشود، و شعرهايي بسيار نادر از حافظ بسيار مرتبط با موضوع ميآيد، راز فال حافظ نظركردگي اوست. حافظ نظر كرده است، او به مردم ايران نظر دارد و مردم به او نظر دارند و خدا به هر دو.

او همچنين با اشاره به گفتمانهاي شعر حافظ، گفت: اعتقاد به آخرت، اعتقاد به معاد، طنز از گفتمانهاي شعر حافظ است، اما طنز موضوع و روش شعر او هم هست، او طنز را به چند شيوه به كار ميبرد؛ سر به سر گذاشتن با معشوق، سر به سر گذاشتن با احترام مقدسات ديني مثل تسبيح كه بيشتر با طريقت انجام ميشود و نه شريعت چون سريعت مقدس است.

خرمشاهي اضافه كرد: بادهستايي، عشق، عرفان، اخلاق و اخلاقيات، پندپذيري و پند ناپذيري، استغنا، جبرگرايي و تسليم به رضا، بياعتباري به جهان، توكل و حقشناسي از مباحث مهم شعر حافظ است.

محمود دولتآبادي و داريوش شايگان هم قرار بود سخنراني كنند كه در اين نشست حاضر نشدند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۴:۴۵ توسط:sana موضوع:

خودروهاي شگفت انگيز نجار اندونزيايي +عكس

گروهي از كارگران اندوزيايي زير نظر استادشان كار جالبي انجام مي دهند. آن ها خودروهاي مختلف را از جنس چوب خلق مي كنند و براي افراد ثروتمندي در سراسر دنيا مي فرستند. اين گروه براي افرادي كار مي كنند كه دوست دارند در كنار نمونه اصلي خودرو يك نمونه چوبي نيز در اختيار داشته باشند. اين خودروهاي چوبي با دقت بالايي ساخته شده اند و همگي با دست خالي ساخته شده اند.
جديدترين كار اين گروه يك خودروي بوگاتي ويرون است كه تماما از چوب ساخته شده است. اين خودرو بسيار زيباتر و البته ارزان تر از نمونه اصلي است. به گفته صاحب اين كارگاه بيشتر مشتري ها از آمريكا، انگليس و آلمان هستند. در اين كارگاه تا به حال نمونه هاي مختلف از بنز، بي ام دبليو و … ساخته شده است كه همه آن ها سفارشي از سوي افراد پولدار بوده است. اين گروه همچنين موتورسيكلت هاي مختلف را نيز از جنس چوب تراشيده و روانه بازار مي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۴:۳۴ توسط:sana موضوع:

زن انگليسي در اقدامي عجيب با خودش ازدواج كرد! +عكس

وقتي به خانواده و دوستانم گفتم كه ميخواهم با خودم ازدواج كنم، مادربزرگ مرحومم گفت: “گريس، تو هميشه كاراي عجيب و غريب ميكني!”
پدر و ماردم، كه بسيار روشنفكرند، هم در ابتدا حيرت كردند. ولي درنهايت واكنششان اين بود “تا وقتي كه خودت راضي باشي، ما هم راضي هستيم.”
با وجود اينكه مطمئنم خيلي از دوستانم فكر نميكردند واقعاً اين كار را انجام دهم، اما وقتي براي اولين موضوع را با آنها در ميان گذاشتم، ايدهام را تحسين كردند و به من دلگرمي دادند.

بعضيها از سر خوشقلبي و با متانت به من رساندند كه حركتم خودستايانه است. مسلماً، وقتي كه به ديگران بگوييد ميخواهيد با خودتان ازدواج كنيد، آن را به خودستايي تعبير ميكنند، و خودِ من هم انتظاري جز اين نداشتم. اما من به هيچ وجه مشكلي با انگيزههايم براي اين كار نداشتم.
با اين حال، راستش را بخواهيد، نميتوانم توضيح بدهم كه به روشني چه اتفاقي افتاد كه به پيشنهاد ازدواج به خودم روي نيمكت يك پارك در يك روز از روزهاي ماه نوامبر منتهي شد.
با اين وجود به خوبي به خاطر دارم كه وقتي در هيجده سالگي در دانشگاه هنرهاي نمايشي ميخواندم، مصرعي از ترانۀ بيورك با نام ايزابل كه ميگفت “اسم من ايزابل است، با خودم ازدواج كردهام” به نظرم جنونآميز ميرسيد، و به همين دليل اين كه نگرش ديگران به كار من هم همين باشد برايم چندان تعجب آور نيست. ولي براي اين است كه من با خود عهدي بستهام، و از آن روز به بعد بايد اين عهد را چگونه زيستن خود متجلي كنم.
بعدتر به قصد پالايش روحي خودم به سفري رفتم، كه در آن با استفاده از مديتيشن، رقص و اجرا سعي كردم به خودآگاهي بيشتري برسم.
از جمله برنامههاي اين سفر، مرحلۀ “ساكتي تانترا” بود كه بر مسئلۀ زناشويي، و چگونگي پايبند ماندن بر تعهداتي كه با خود و ديگران ميبنديم تمركز دارد.
تا اينكه يك روز در حالي كه روي نيمكتِ پاركي نشسته بودم، اين فكر به ذهنم خطور كرد كه يك مراسم ازداوج با خودم در حضور ديگران ميتواند ابزار قدرتمندي براي پايبند ماندن به آن تعهدات باشد.
البته مسئلۀ زمانبندي وقايع در اين ماجرا بسيار تاثيرگذار بود. من شش سال بود كه عملاً رابطهي عاطفي با كسي نداشتم و اين موضوع باعث شده بود تا رابطۀ بسيار خوبي با خودم ايجاد كنم. با اين وجود، خودم آگاه بودم كه در حال افتادن در باتلاقي هستم، كه در آن ايجاد رابطه با كسي ديگر به نظرم كار طاقتفرسايي ميرسيد. در نتيجه برايم مهم بود كه در عين حالي كه نگاهم به مرحلۀ پيش رو در زندگيم است، آن مقطع پرماجرايي را كه به كشف خود رسيدم را نيز به ترتيبي جشن بگيرم.
اما چطور بايد اين كار را ميكردم؟ يكي از دوستان فوقالعاده نزديكم به نام “تيو”، زني بسيار عاقل و دوست داشتني است كه آن زمان به تازگي دورۀ آموزشي برگزاري مراسمات را به پايان رسانده بود.
طبيعتاً، مستقيماً سراغ او رفتم و از او خواستم تا در برنامهريزي و گرداندن مراسم كمك كند. اين اولين ازدواجي بود كه او برنامهريزي ميكرد، و در نتيجه اين ماجرا نقطۀ عطفي براي هر دوي ما به حساب ميآمد.
در تمام مدت، از زمان اعلام نامزدي در نوامبر تا زمان مراسم در اواسط ماه مارس، تيو برايم همزمان هم يك دوست بود و هم يك مشاور.
بعدتر، در ماه فوريه، در حالي كه تنها يك ماه به عروسي باقي مانده بود، كم كم ترديدها به دلم راه يافت. از خودم ميپرسيدم كه واقعاً چرا دارم چنين كاري ميكنم؟ آيا حركتم خودستايانه نيست؟
اما تيو با دلگرميهايش نگذاشت جا بزنم. به من يادآوري ميكرد كه اين نمايشي كه با هم در حال خلقش بوديم، مرحلۀ جديد از زندگي مرا كه كليد خواهد زد.
براي دعوت مهمانها از ايميل استفاده كردم، و اصلاً نميتوانستم حدس بزنم كه چند نفر در مراسم شركت خواهند كرد. در نتيجه وقتي كه يك ماه بعد، پا به اتاق پذيرايي خانۀ ييلاقي دوستم گذاشتم، صحنهاي را كه ديدم باورم نميشد. پنجاه نفر آمده بودند، در حاليكه انتظار داشتم حداكثر تنها بيست نفر در عروسيم شركت كنند.
به خاطر نبود وسيله، خواهرم تنها فردي از خانواده بود كه به عروسيم آمد. با اين وجود پدر و مادرم در طول مراسم مرتب با فرستادن پيامكهاي محبتآميز به من قوت قلب ميدادند.
با وجود اينكه بيشتر برنامهريزيها را خودم انجام داده بودم، اما بعضي كارها عمداً به دقيقۀ نود موكول كرده بودم.
از جمله اين كه تنها چند روز قبل از عروسي و به طور اتفاقي لباس عروس را در فروشگاهي ديده بودم و آن را خريدم، كه نهايتاً عالي از آب درآمد.
وقتي در اتاق نشسته بودم و به اين فكر ميكردم كه اين همه آدم اين همه راه آمدهاند تا ازدواج من با خودم را ببينند، واقعاً لذت ميبردم.
ولي فكر بعضي چيزها را خيلي قبلتر كرده بودم: حلقه و صحبتهاي پيش از ازدواج. وجود اين عناصر سنتي جشنهاي عروسي باعث ميشد كه مراسم جديت و وزن خاصي بگيرد.
صحبتهاي پيش از عقد، بسيار برايم مهم بود و به خاطر دارم وقتي كه لغات ار دهانم خارج ميشدند، چگونه روي گوشم سنگيني ميكردند. بخش بيشتر صحبتهايم به اين مربوط بود كه در مسائلي كه به عشق مربوط ميشوند، شجاعت بيشتري از خودم نشان دهم.
حلقه به همان اندازه باعث شد كه نگاهم به تعهد بيشتر تقويت شود.
اگرچه سوژه اصلي آن روز مسلماً من بودم- موضوعي كه با آوردن آينهاي براي اينكه بتوانم خودم را ببوسم به اوج رسيد!- اما به نظر خودم چيزي بسيار به خصوص را با دوستانم قسمت كردم. من اين فرصت را براي همه پديد آوردم كه به عقايدشان راجع به عشق و تعهد بيشتر فكر كنند.
دوستي داشتم كه در دهۀ ششم عمرش بود و به من گفت كه عروسي من از بهترين عروسيهايي بوده كه تا به حال در آنها شركت داشته است. با شنيدن اين جمله احساس رضايت خاطر فوقالعادهاي به من دست داد. آن موقع بود كه به نظرم رسيد از پس كار برآمدهام و كل ماجرا براي معنا پيدا كرد.
بعضي از آشنايان همجنسم، به من ميگويند كه من الگويي براي زنها هستم. پاسخ من به آنها اين است كه “الگويي براي مردها چطور؟”
نميخواهم فمينيست به نظر برسم، اما برگزار كردن عروسياي اينچنيني واقعاً باعث ايجاد احساس قوي بودن در من شده است.
ازدواج من با خودم- اگرچه از ديد قانون بيمعني است- باعث شده تا تصوير روشنتري از خودم داشته باشم. ضمن اينكه، ازدواج من با خودم به اين معني نيست كه روزي شاهد ازدواج من با فردي ديگر نخواهيد بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۴:۲۲ توسط:sana موضوع:

دختري با معده پر از مو +عكس


چندي پيش دختري قرقيزستاني در حالي كه توانايي خوردن يك ليوان آب را هم نداشت به بيمارستان منتقل شد. پزشكان پس از يك معاينه ساده متوجه مورد بسيار عجيبي در سيستم گوارش اين دختر شد. “ايپري الكساوا” دختر 18 ساله اي است كه چند سالي اعتياد به خوردن موهايش داشت و حالا تمام دستگاه گوارش او با مو پر شده است. اين موها به صورتي در دستگاه گوارش او قرار گرفته است كه حتي او توانايي نوشيدن آب هم نداشت.پزشكان با انجام يك عمل جراحي طولاني و باز كردن دستگاه گوارش او به توده 4 كيلوگرمي از موهاي فشرده شده رسيدند. اين موها در طول بيش از 10 سال در معده و دستگاه گوارش او جمع شده اند. اين دختر در حال حاضر يك دوره ترك اعتياد را مي گذراند و تا يك ماه تنها بايد از نوشيدني ها استفاده كند تا معده او كمي بهتر شود. البته اگر بار ديگر اين مشكل رخ دهد ديگر پزشكان كاري نمي توانند براي او بكنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۴:۱۱ توسط:sana موضوع:

حداقل حقوق كارمندان، ۴۰سال قبل چقدر بود؟

، مطلب زير از روزنامه اطلاعات ۱۴مهر ۱۳۵۳ نقل شده است:

حقوق كارمندان افزايش مييابد

اعتبارات لازم بمنظور تغيير ضريب حقوق، برقراري فوقالعاده شغل و ادامه كمكهاي غيرنقدي به كارمندان دولت در لايحه بودجه ۵۳ ـ ۵۴ كل كشور كه در طي يك ماه آينده آماده مي شود تأمين خواهد شد.

دولت همچنين طرح رفاه كارمندان را با استفاده از اعتبارات تازه توسعه و گسترش ميدهد و اقداماتي را براي بالابردن سطح زندگي آنان به مرحله اجرا درخواهد آورد.

ضريب حقوق كارمندان دولت نخست چهل ريال بود كه در سال هاي اخير به ۵۰ و هماكنون به ۶۰ ريال افزايش يافته است.

به علاوه براي كارمندان حداقل دريافتي نيز مبلغ هفت هزار و پانصد ريال تعيين شده و مطابق هدف هاي برنامه عمراني پنجم رقم حداقل حقوق در پايان سال ۱۳۵۶ به ۱۲ هزار ريال خواهد رسيد. در حقيقت فاصله بين ۷۵۰۰ تا ۱۲ هزار ريال در طول سهسال آينده تامين و پرداخت خواهد شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۴:۰۰ توسط:sana موضوع:

عينك دودي از جنس مواد مخدر +عكس

عينك دودي يك از وسايل پوشيدني پركاربرد در ظهرهاي آفتابي است. استفاده از آن براي سلامتي چشم ها مهم است و توسط پزشكان توصيه مي شود. تنها نكته اي كه بايد رعايت شود انتخاب يك عينك مناسب و استاندارد است.

"سن ويتن" 24 ساله چندي پيش يك عينك دودي جالب را طراحي كرد و به مرحله ساخت رساند. اين عينك در ظاهر كاملا معمولي و شيك به نظر مي رسد اما نكته اصلي در مواد اوليه نهفته است زيرا اين عينك دودي از جنس مواد مخدر است.

به گفته اين طراح انگليسي او به دنبال ساخت يك عينك سازگار با محيط زيست بود كه به فكر درخت شاهدانه افتاد. همانطور كه مي دانيد از درخت شاهدانه و گل هاي انواع مواد مخدر بدست مي آيد ولي حالا تبديل به عينك دودي شده است.

اين عينك اعتياد آور 25 هزار پوند قيمت گذاري شده و دليل اصلي آن هم بالا بودن قيمت مواد مخدر اعلام شده است! توليد اين عينك به صورت انبوه فعلا ممنوع است چرا كه احتمال ايجاد اعتياد وجود دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۳:۵۰ توسط:sana موضوع:

اين 5 لوگوي معروف چه مفهومي دارند؟

شركتها و سازمانهاي مختلف از تصاوير و لوگوهاي متنوع به عنوان نماد و معرف شركت، سازمان و حوزه كاري خود استفاده ميكنند. گاهي اوقات اين لوگوها آنچنان معروف شده كه كمتر كسي به معنا و ماهيتشان توجه ميكند. ممكن است تيم طراحي لوگو براي يك شركت، ماهها وقت خود را صرف كند تا بهترين نتيجه را در طراحي لوگو ارائه دهد تا بتواند با يك تصوير كوچك، هدف و مقصود خود را نشان دهد.
به گزارش صبحانه، به نقل از بازار خبر، در اين ميان گاهي اوقات لوگوهاي موجود، پيغامها و نشانههاي خاصي را بطن خود دارند كه از ديد بسياري از افراد مخفي ميماند. در ادامه اين مطلب به برخي از اين لوگوها و نشانهها و پيغامهاي مخفي موجود در آنها اشاره ميكنيم:

در لوگوي وايو شركت سوني، حروف V و A نشاندهنده طول موج آنالوگ هستند و حروف I و O هم مانند صفر و يك، نشاندهنده كدهاي باينري هستند.يكي از رقباي سرويس مكاننماي فيسبوك، شركت Four Square و سرويس موقعيتيابي آن است. حال اگر به لوگوي مكاننماي فيسبوك توجه كنيد، متوجه ميشويد كه فلش قرمز رنگ رو به نقشه روي عدد 4 يعني كلمه Four در رقيب اين سرويس قرار گرفته است.خط زرد موجود در لوگوي شركت آمازون مانند يك لبخند است و در عين حال از حرف A تا حرف Z را نشان ميدهد كه به نوعي ميتوان آن را معادل «از شير مرغ تا جان آدميزاد» تعبير كرد.پيكاسا يكي از ابزارهاي عكس از شركت گوگل است. «كاسا» در اسپانيايي به معني خانه است و «پيك» نيز به معني تصوير. حال اگر به لوگوي اين سرويس دقت كنيد، تصوير خانهاي را در داخل شاتر رنگي دوربين ميبينيد.لوگوي شركت كليمر در نگاه اول مانند يك فلش بزرگ است. اگر كمي دقت كنيد ميبينيد كه يك هواپيماي كاغذي نيز هست اما نكته جالب اينجاست كه فعاليت اين شركت در حوزه انجام امور دفتري و به اصطلاح كاغذبازيهاي لازم براي رسيدگي به شكايات مشتريان از خطوط هوايي است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۱۳:۳۹ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا