بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

عكس عروسي زن و شوهر جوان كه كلي سروصدا به پا كرد! + عكس


يك زوج جوان هنگام عكس گرفتن در روز عروسي شان ناگهان با يك گله گوزن رو به رو شدند!
يك زوج جوان هنگام عكس گرفتن در روز عروسي شان ناگهان با يك گله گوزن رو به رو شدند!
عكاسي به نام ايان كريستمن مشغول گرفتن عكس از عروس و داماد در استاكتون بود كه ناگهان گوزن ها از ميان جنگل ظاهر شدند.
كريستمن يك لحظه مكس كرد و از لارن و اريك پرسيد كه آيا مايل هستند كه عكس گوزن ها هم در عكس باشد و اين زوج تازه ازدواج كرده نيز پذيرفتند.اين عكاس در وب سايت خود درباره عكس برداري از اين گوزن ها نوشت:"وقتي ما نزديك تر شديم ، گوزن ها تقريبا وحشت زده شدند، به همين دليل انتظار آن را نداشتم كه اين چنين بتوانيم از نزديك از آنها عكس بگيريم."
اين عكاس گلچيني از عكس عروس و داماد با گوزن ها را روز يكشنبه شب در شبكه اجتماعي منتشر كرد و پس از آن به سرعت مورد استقبال و پسند كاربران اينترنتي واقع شد. روز دوشنبه نيز در شبكه اجتماعي رديت منتشر شد كه تنها پس از گذشت سه ساعت بيش از 3 ميليون بار تنها در يك روز بازديد شد.

عده اي پرسيده بودند كه آيا اين عكس ها فتوشاپ شده اند و كريستمن پاسخ داده بود كه خير، بلكه مستقيما عكس هاي گرفته شده از دوربين است كه كمي سايه روشن هنگام انتشار آن اضافه شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۵:۰۱ توسط:sana موضوع:

نوشته بسيار معنادار آزاده نامداري در صفحه اجتماعي اش! اشاره او به فرزاد است؟!


آزاده نامداري پست و متن معناداري در صفحه اجتماعي اش منتشر كرده است. شما با خواندن اين متن چه فكري مي كنيد؟!

آزاده نامداري پست و متن معناداري در صفحه اجتماعي اش منتشر كرده است. شما با خواندن اين متن چه فكري مي كنيد؟!

تورادارم ميخوانم،...تورا بادقتي تمام نشدني،واژه به واژه،...خاك....خاك يعني خاك برسر لحظه هايي كه ما باهم نيستيم،...وتنهايي يعني تو كه نميداني بي من چقدر تنهايي،.......
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۴:۵۱ توسط:sana موضوع:

اتفاقي عجيب جسد مادري پس از 8ماه در منزل پيدا شد! + عكس


در رويدادي حيرتانگيز كه بيشتر به داستان تخيلي شبيه است، دو دختر كويتي با وجود اين كه همراه مادرشان در يك آپارتمان زندگي مي كردند، 8 ماه از مرگ مادرشان بيخبر ماندند!
در رويدادي حيرتانگيز كه بيشتر به داستان تخيلي شبيه است، دو دختر كويتي با وجود اين كه همراه مادرشان در يك آپارتمان زندگي مي كردند، 8 ماه از مرگ مادرشان بيخبر ماندند!
اين دو دختر زماني از مرگ مادر خود باخبر شدند كه هشت ماه از مرگ او در بسترش گذشته بود و جسد وي كاملا تجزيه شده بود.
روزنامه الوطن چاپ كويت، نوشت: پزشكي قانوني در گزارشي زمان مرگ اين زن را كه در يك واحد آپارتمان كشف شده تاييد كرده است و كارشناسان نيز احتمال وقوع جرم را در خصوص اين پرونده بعيد دانسته اند.

اين ماجرا از آن جا آغاز شد كه يكي از فرزندان اين زن پس از چند ماه بستري شدن در بيمارستان عازم منزل مي شود تا جوياي احوال مادرش شود ولي هنگامي كه وارد اتاق او مي شود و ملحفه را از روي ماردش بر مي دارد در كمال ناباوري با اسكلت مادرش كه همچنان لباس بر تن داشت، مواجه مي شود و به نهادهاي ذي ربط اطلاع مي دهد.اين موضوع كارشناسان و مراجع ذي ربط را نيز شگفت زده كرد و آنها با تمام توان سعي كردند كه پاسخ اين سوال را بيابند كه چگونه زني با وجود داشتن دو دختر و سكونت هر 3 نفر آنها در يك واحد آپارتماني، در بسترش مرده است و فرزندانش پس از گذشت 8 ماه از مرگش باخبر شده اند.
آنها پس از تحقيقات فراوان و در كمال حيرت و تأسف به اين نتيجه رسيدند كه اين دو دختر هر روز صبح زود براي امرار معاش از منزل بيرون مي رفته اند گرفتاري هاي فراوان آنها در اين زمينه باعث شده كه مادرشان را فراموش كنند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۴:۴۱ توسط:sana موضوع:

5 نقطه اي در جهان كه بيشترين باران در آنجا مي بارد!


پاييز و زمستان پرباران ترين فصل هايي هستند كه در تمام سال ديده مي شوند. باران نعمتي است كه همه انسان ها منتظر آن هستند و باعث گسترش زندگي در سطح زمين مي شود. هر نقطه اي از دنيا به نسبت ...
پاييز و زمستان پرباران ترين فصل هايي هستند كه در تمام سال ديده مي شوند. باران نعمتي است كه همه انسان ها منتظر آن هستند و باعث گسترش زندگي در سطح زمين مي شود. هر نقطه اي از دنيا به نسبت خاصي داراي بارندگي است و در برخي از نقاط دنيا بيشتر از باقي مكان ها باران باريده مي شود. در ادامه به سراغ نقاطي از كره زمين مي رويم كه ركورد دار بارندگي در طول سال هستند.

Cherrapunji
معناي نام اين منطقه كه در هندوستان واقع شده است "سرزمين پرتقال" مي شود. اين مكان به خاطر بارندگي بيش از اندازه اي كه دارد به عنوان پايتخت بارندگي دنيا شناخته مي شود. در اين مكان كه بسيار سرسبز است تنها درختان و گياهاني رشد مي كنند كه مقاومت بالايي داشته باشند چرا كه باران هاي عظيم اين منطقه به راحتي مي تواند همه گياهان و مواد معدني را شسته و با خود ببرد. ميانگين بارش اين منطقه در طول سال 12.64 متر گزارش شده است.

Mawsynram
دومين نقطه مرطوب در دنيا در نزديكي نقطه اول قرار گرفته است. در 10 كيلومتري منطقه سرزمين پرتقال روستايي واقع شده است كه سالانه شاهد 11.70 متر بارندگي است. البته بر اساس آنچه در كتاب ركوردهاي گينس آمده است اين روستا در سال 1985 شاهد سنگين ترين بارندگي تاريخ بوده است. در آن سال نزديك به 25 متر باران در كل سال در اين روستا باريده است. اين منطقه آبشارها بسياري دارد و اين روزها به يكي از مناطق مورد توجه توريست ها تبديل شده است.

Waialeale
اين منطقه در آمريكا واقع شده است و به عنوان يكي از سرسبزترين نقاط زمين شناخته مي شود. بارندگي هاي بيش از حد اين منطقه باعث شده است تا گونه هاي جديد از گياهان در آن رشد كرده و براي اولين بار كشف شود. طبق آنچه آمار نشان مي دهد اين منطقه هرسال شاهد 11.45 متر بارندگي است. زيبايي اين منطقه در يك درياچه و آبشارهاي متعددي است كه از كوه ها جاري شده اند.

Debudscha
كامرون ميزبان چهارمين نقطه پرباران دنياست كه به نام "Debudscha" شناخته مي شود. اين منطقه كه در بالاترين نقطه آفريقا قرار گرفته است سالانه شاهد بارندگي 10.27 متر است. اين منطقه با خاطر حالت كوهستاني كه دارد ابرها را در خود نگه مي دارد و همين باعث ريزش باران بيش از اندازه در آن مي شود.

Quibdo
دره سبز كلمبيا به عنوان پرباران ترين نقطه آمريكاي جنوبي شناخته مي شود. سالانه 8.98 متر در اين مكان بارندگي وجود دارد. اين منطقه در كنار رودخانه "اتراتو" قرار گرفته است و مردم ادعا كرده اند كه در اين منطقه طلا و پلاتينيوم نيز به راحتي پيدا مي شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۴:۳۰ توسط:sana موضوع:

فكر مي كنيد درروز چندبار به گوشي خود نگاه مي كنيد؟!


بر اساس پژوهشهاي انجامشده يك شركت آمريكايي، مردم از تلفن همراهشان به طور متوسط براي انجامدادن 221 فعاليت در روز استفاده ميكنند...
بر اساس پژوهشهاي انجامشده يك شركت آمريكايي، مردم از تلفن همراهشان به طور متوسط براي انجامدادن 221 فعاليت در روز استفاده ميكنند.
مطالعه جديد روي 2000 كاربر گوشي هوشمند نشان داد آنها به طور متوسط هر روز صبح ساعت 7:31 گوشيشان را نگاه ميكنند تا رسانههاي اجتماعي و ايميلهايشان را بررسي كنند. همچنين، اكثر مردم پيش از اين كه از رختخواب بيرون آيند، آبوهوا را با استفاده از تلفنشان بررسي ميكنند، اخبار را ميخوانند و به يكي از دوستانشان يك يا دو پيام ميفرستند.

افزون بر اين، در اين پژوهش مشخص شد افراد با استفاده از تلفن همراه، زمانهاي قطارها را بررسي ميكنند، فعاليتهاي بانكيشان را انجام ميدهند و صبح اول وقت اينستاگرام خود را بررسي ميكنند.
اين تحقيق توسط آژانس بازاريابي Tecmar انجام شد و به گفته مقامات آن، بسياري از مردم متوجه نيستند در روز چند بار گوشيهايشان را بررسي ميكنند يا اين كه از آن براي انجام مسئوليتي ساده استفاده ميكنند.

بر اساس نتايج حاصله، كاربران به طور متوسط بيش از 1500 بار از تلفنشان براي انجام مسئوليتهاي مختلف از جمله ارسال ايميل، انجام بازيهاي رايانهاي و بررسي رسانههاي اجتماعي استفاده ميكنند و به طور ميانگين، روزانه سه ساعت و 16 دقيقه را به تلفن همراهش اختصاص ميدهند.

در نتيجه تقريبا يك روز كامل در هفته به استفاده از تلفن همراه سپري ميشود و جاي تعجب نيست كه از 10 كاربر چهار تن اعتراف كردهاند بدون گوشيهايشان احساس سردرگمي ميكنند. بسياري از كاربران نيز اعتراف كردهاند بدون اين كه خود متوجه شوند از تلفنهايشان استفاده ميكنند و دو سوم از آنها بدون فكر قبلي از طريق تلفن همراهشان وارد رسانههاي اجتماعي ميشوند.
از هر 10 تن چهار نفر نيز اعلام كردهاند كه حداق يك بار بدون فكركردن و به صورت خودكار ايميلهاشان را از طريق گوشيشان بررسي كردهاند.

بر اساس اين مطالعه، گوشيهاي هوشمند هماكنون جاي رايانهها و لپتاپ را گرفتهاند. خريد غذا به صورت آنلاين در حال حاضر بيشتر از طريق گوشي و نه رايانه روميزي يا لپتاپ انجام ميشود. با اين حال، مردم براي بررسي نقشهها به طور مساوي از تلفن و رايانه روميزي استفاده ميكنند و كاربران به طور متوسط چهار بار در روز با استفاده از هر دوي اين سيستمها نقشهها را بررسي ميكنند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۴:۱۹ توسط:sana موضوع:

باور كنيد اين عكس ها واقعي هستند و فتوشاپي نيستند!!


پسر هشت ساله هندي با نام "كليم" با دستاني غول آسا زندگي مي كند كه او را از ريتم عادي زندگي خارج كرده و با مشكلات متعددي مواجه شده است....
پسر هشت ساله هندي با نام "كليم" با دستاني غول آسا زندگي مي كند كه او را از ريتم عادي زندگي خارج كرده و با مشكلات متعددي مواجه شده است.
كليم پسر هشت ساله هندي است كه با دو دست معمولي و نورمال متولد شد اما اكنون دستان وي غول پيكر شده اند و وزني بيش از دو سنگ را به پسر هشت ساله تحميل مي كنند.
اين پسر كوچك قادر به گره زدن بند كفش يا حتي كارهاي كوچكتر نيز نيست زيرا داراي دستاني بزرگتر از حد معمولي است كه زندگي را براي وي دشوار كرده است. مادر 27 كليم با نام "هالما" مي گويد: "پس از مدتي به تغييراتي كه در فرزندم ايجاد شد، پي بردم اما نمي توانستم كاري براي او انجام دهم."اين پسربچه هندي مي گويد: "من دوست دارم بتوانم كارهاي روزمره ام را به تنهاي انجام دهم يا به بازي كريكت بپردازم اما دوستانم بخاطر اينكه من بازي آنها را خراب مي كنم، مرا بازي نمي دهند. من حتي به مدرسه نيز نتوانستم بروم زيرا معلم و مدير مدرسه معتقد بودند كه من بچه هاي مدرسه را مي ترسانم و از پذيرش من در مدرسه اجتناب كردند."
پدر و مادر اين پسر هندي درآمد ناچيزي دارند و نمي توانند هزينه درمان و عمل جراحي فرزندشان را تقبل كنند. مادر اين پسر بچه كه فرزندان ديگري نيز دارد، مي گويد : "زماني كه كليم متولد شد ، دستانش شكل طبيعي داشتند. دستان او به مرور رشد كردند و بزرگ شدند."


دكتر راتان، پزشك محلي مي گويد: " تا آنجا كه دانشم به من اجازه مي دهد، وضعيت اين پسر بچه كاملا موردي نادر است. من مجلات متعدد و همينطور مطالب مختلف در اينترنت را بررسي كردم اما چنين موردي را نديدم اما تا زماني كه تحقيقات ژنتيكي انجام نشوند نمي توان به علت اين بيماري پي برد. در حال حاضر، كليم در سلامت كامل به سر مي برد اما رشد بي اندازه و غير نورمال دستانش مي تواند با عملكرد نامناسب ريه ها، قلب يا فشار بيش از حدي را به سيستم قلبي و عروقي وارد كند كه نتيجه اي جز كوتاه شدن عمر پسر بچه ندارد.

دكتر Krishan Chugh يكي ديگر از پزشكان مي گويد:"من فكر مي كنم كه كليم از بيماري هامارتوم يا لنفانژيوم رنج مي برد. لنفانژيوم، يكي از ناهنجاري هاي سيستم لنفاتيك است و علت مستقيم لنفانژيوم انسداد سيستم لنفاتيك هنگام رشد جنيني است، اگر چه امكان دارد كه نشانهها تا بعد از به دنيا آمدن نوزاد قابل مشاهده نباشند. اين انسداد توسط يكسري از عوامل شامل: مصرف الكل توسط مادر و عفونتهاي ويروسي در طول حاملگي ايجاد ميشود.


علت اينكه چرا كيسههاي لنفاوي جنيني غير متصل به سيستم لنفاوي باقيماندهاند هنوز مشخص نيست. اين ناهنجاري ميتواند در هر سني و در هر قسمتي از بدن، انسان را درگير كند. اما در بيش از ۹۰ در صد موارد كودكان زير ۲ سال و ناحيه سر و گردن را درگير ميكند. اكثر لنفانژيوماها تودههاي خوشخيمي هستند كه تنها منجر به تشكيل يك توده نرم با رشدي آهسته و خميري ميشود.

هامارتوم، اختلال مادرزادي كانوني و توموري خوش خيم مركب از بخشي نامرتب از بافت است. اين بخش نامرتب از بافت٬ در محل خود از نظر بافتي طبيعي است. اين بخش از بافت به رشدي طبيعي ادامه ميدهد ولي چيدمان بافتي آن غير طبيعي خواهد ماند.
پزشكان در پايان مي گويند: "ما تلاش هايمان را براي نجات زندگي اين پسربچه آغاز كرده ايم."


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۴:۰۹ توسط:sana موضوع:

فرزاد حسني درمورد جدايي از آزاده نامداري صحبت كرد!!!


اعلام خبر جدايي آزاده نامداري و فرزاد حسني، واكنش هاي رسانه اي مختلفي را به دنبال داشت و موجي از تاسف و ناراحتي را در ميان طرفداران اين دو مجري شناخته شده پديد آورد اما حالا پادرميانيهايي ...
آمار و ارقام ثبت احوال نشان مي دهد در سال هاي اخير رشد طلاق افزايش يافته و متاسفانه حدود 50 درصد زوجين در 5 سال اول زندگي مشترك شان از يكديگر جدا مي شود و متاسفانه تراين كه 14 درصد جدايي ها طي سال هاي اخير، مربوط به زوج هايي بود كه كمتر از يكسال از ازدواج شان گذشته است...

اعلام خبر جدايي آزاده نامداري و فرزاد حسني، واكنش هاي رسانه اي مختلفي را به دنبال داشت و موجي از تاسف و ناراحتي را در ميان طرفداران اين دو مجري شناخته شده پديد آورد اما حالا پادرميانيهايي در حال انجام است تا دوباره ميان اين زوج جوان وصلت برقرار شود.
مجله پُرمخاطب و قديمي خانواده سبز كه شانزده سال سابقه انتشار دارد و بارها با اين دو مجري جوان گفت و گو كرده، در شماره جديد خود كه ساعاتي قبل روي دكه هاي روزنامه فروشي قرار گرفت، صفحاتي را به طور ويژه به اين موضوع اختصاص داد. گزارشي از «پژمان كردمحله» سردبير خانواده سبز مي خوانيم كه طي آن با اشاره به انعكاس رسانه اي گسترده خبر جدايي اين زوج، به آمار ثبت احوال اشاره مي كند و مي نويسد: «آمار و ارقام ثبت احوال نشان مي دهد در سال هاي اخير رشد طلاق افزايش يافته و متاسفانه حدود 50 درصد زوجين در 5 سال اول زندگي مشترك شان از يكديگر جدا مي شود و متاسفانه تراين كه 14 درصد جدايي ها طي سال هاي اخير، مربوط به زوج هايي بود كه كمتر از يكسال از ازدواج شان گذشته است».

نويسنده سپس با طرح اين سوال كه «حال فرزاد مقصر است يا آزاده خانم؟» مي نويسد:« اين سوالي است كه بهتر است «جواب» آن را ندانيم!!چرا كه نبايد حركت هاي اين دو هنرمند كه هر كدام از ما، در قاب جادويي تلويزيون خاطرات زيادي از آنها به ياد داريم شكسته شود».

سردبير مجله خانواده سبز سپس به برقراري تماس تلفني با فرزاد حسني اشاره مي كند. فرزاد حسني هم كه به اين رسانه اعتماد دارد، لب به سخن مي گشايد و درخصوص دلايل خود براي سكوت در مقابل اظهار نظرهاي همسرش اين استدلال را به كار مي گيرد: «هيس! آبرودارها فرياد نمي زنند. زندگي مشترك من و رابطه زناشويي آنقدر محترم است كه كلمات هم اجازه ورود به اين حريم را ندارند.ما قبل از اينكه همسر،پدر و برادر باشيم، انسانيم و انسانيت يعني حفظ حرمت و حرمت يعني حفظ اسرار زندگي، حفظ آبرو،حفظ خلوتي كه خدا دوست دارد بين دو بنده اش، فقط بين دو بنده اش باقي بماند».

بخش جالب اين گزارش، اظهار نظر گزارش نويس است كه درباره زندگي اين زوج جوان مي گويد: «حدود يازده ماه با هم زندگي كردند،با هم برنامه اجرا كردند،با هم مسافرت رفتند حال بيايند چه بگويند؟بيايند از دلايل جدايي اش بگويد تا گرگ ها به آنها حمله كنند، سرشان به كار خودشان بود گرگ ها حمله مي كردند، حالا اين دو بيايند بهانه دست اين و آن و رسانه ها بدهند؟ آنها با هم خاطرات شيريني دارند و دوست دارند با آن خاطرات زندگي كنند. اسرار آنها مال خودشان است هرچه راز و اسرار دارند، بايد زنداني قلب شان باشد و با كسي تقسيم نكنند».

نويسنده در پايان خطاب به اين زوج مي گويد:«اين اتفاق نبايد مي افتاد واگر دو نفر در دنيا باشند و بلد باشند كه ويرانه اي را آباد كند، با توجه به روحياتي كه از شما سراغ داريم شما دونفريد و با شجاعتي كه در شما دو نفر سراغ داريم تبديل اين همه تيترهاي تلخ و رنگارنگ به يك تيتر شيرين براي شما كاري ندارد. لطفا براي ما تيتر دونفره شيرين بسازيد آيا واقعا ديگر راه بازگشتي نمانده»؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۳:۵۸ توسط:sana موضوع:

چالش سطل يخ باعث سوختن لپ تاپ گرانقيمت احسان خواجه اميري شد!


چالش سطل آب يخ كه اين روزها به يك تفريح براي چهرههاي سرشناس تبديل شده، براي احسان خواجهاميري گرانتر از كمك ۱۰۰ دلاري به موسسه محك تمام شد...
چالش سطل آب يخ كه اين روزها به يك تفريح براي چهرههاي سرشناس تبديل شده، براي احسان خواجهاميري گرانتر از كمك ۱۰۰ دلاري به موسسه محك تمام شد.
احسان خواجه اميري در ويدئويي ۵۶ ثانيهاي كه در شبكههاي اجتماعي منتشر شد، ابتدا به هوادارانش توضيح داد به اين چالش دعوت شده است بعد هم توضيح داد كه كمك مالي به موسسه خيريه محك را به صورت اينترنتي واريز ميكند.او در اين فيلم كوتاه صفحه لپتاپش را نشان مي دهد تا به همه ثابت شود به اين موسسه خيريه كمك مالي كرده است. بعد هم يكي از دوستانش ظرف آب يخ را روي سر او خالي ميكند. البته اصل ماجرا اينجاست كه دوست احسان خواجهاميري با بيدقتي ظرف آب را روي سر خواننده محبوب خالي كرد و به خاطر همين بخشي از ظرف آب روي لپتاپ خواجه اميري ريخت، لپتاپ او مكبوكاير بود كه در بازار ايران حدود ۳ ميليون تومان قيمت دارد.
بنابراين چالش آب يخ غير از اينكه باعث شد او به حساب موسسه محك كمك نقدي واريز كند، باعث شد لپتاپ زيباي آقاي خواننده هم بسوزد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۳:۴۸ توسط:sana موضوع:

فرق آدما .. يه حقيقت تلخ

فايل پيوست 3426

يه نفر خوابش ميادو واسه خواب جا نداره

يه نفر يه لقمه نون براي فردا نداره

يه نفر مي شينه و اسكناساشو مي شمره

مي خواد امتحان كنه كه داره يا نداره

يه نفر از بس بزرگه خونشون گم مي شه توش

اون يكي اتاقشون واسه همه جا نداره

بابا ميخواد واسه دخترش عروسك بخره

انتخابم مي كنه، ولي پولشو نداره

يكي دفترش پر از نقاشي و خط خطيه

اون يكي مداد براي آب و بابا نداره

يكي ويلاي كنار درياشون قصرِ ولي

اون يكي حتي تو فكرش آب دريا نداره

يكي بعد مدرسه توپ چهل تيكه مي خواد

مامانش مي گه اينا گرونه اينجا نداره

يه نفر تولدش مهمونيه، همه ميان

يكيم تقويم واسه خط زدن روزا نداره

يكي هفته ايي يه روز پزشكشون مياد خونش

يه جا ديگه يكي داره مي ميره، خرج مداوا نداره

.................................................. ...

بعضي قلبا دنيايي واسه خودش داره

يه چيزايي توش داره كه توي دنيا نداره

هميشه تو دنيا كلي فرق بين آدما

اين يه قانون شده و ديروز و حالا نداره

بعضي قلبا دنيايي واسه خودش داره

يه چيزايي توش داره كه توي دنيا نداره

هميشه تو دنيا كلي فرق بين آدما

اين يه قانون شده و ديروز و حالا نداره
.................................................. ..

يه نفر مي ارزه امضاش به هزار تا عالم

اما يكي بعد عمري رنج و زحمت امضا نداره

تو كلاس صحبت چيزي مي شه كه همه دارن

يكي مي پرسه آخه چرا باباي ما نداره

يكي دوس داره كه كارتون ببينه اما كجا

يكيم اينقد ديده كه ميل تماشا نداره

يكي از واحدي بالاي برجشون مي گه

يكي حتي خونشون اتاق بالا نداره

يكي پول نداره تا دو روز به شهرشون بره

يكيم طاقت واسه صدور ويزا نداره

يكي جاي خاله بازي كلاس شنا مي ره

اما اون يكي چيزي واسه نقاشي كردن نداره

يكي فكر آخرين رژيماي غذاييه

يكي از بس كه شب و روز نخورده نا نداره

يكي از بس شومينه گرمه مي افته از نفس

يكي هم براي گرماي دساش، ها نداره

دخترك مي گه خدا چرا ما... مامانش مي گه

عوضش دختركم، اون خونه ليلا نداره


.................................................. ....

يه نفر تمام روزاش پر رنج و سختيه

هيچ روزيش فرقي با روزاي مبادا نداره

يكي آزمايش نوشتن واسش، اما نمي ره

مي گه نزديكياي ما آزمايشگاه نداره

بچه ايي كه تو چراغ قرمزا مي فروشه گل

مگه درس و مشق و شور و شوق و رويا نداره

يه نفر تمام روزا و شباش طولانيه

پس ديگه نيازي به شباي يلدا نداره

ياد اون حقيقت كلاس اول افتادم

دارا خيلي چيزا داره ولي سارا نداره

خدا به هر كسي هر چيزي دلش مي خواد بده

همه چي دست اونه، ربطي به eMziper و رپش نداره

آدما از يه جا اومدن، همه مي رن يه جا

اون جا فرقي بين فقير و دارا نداره

كاش يه روزي بشه كه ديگه نشه جمله ايي ساخت

با نمي شه، با نمي خوام، با نشد، با نداره

.................................................. .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۳:۳۷ توسط:sana موضوع:

روستاي ايران در روسيه! + عكس


براي ايرانيها هيجانانگيز است وقتي بدانند روستايي به نام ايران در روسيه وجود دارد...

براي ايرانيها هيجانانگيز است وقتي بدانند روستايي به نام ايران در روسيه وجود دارد.
مهدي سنايي سفير ايران در روسيه در صفحه فيسوك خود نوشت:
ديروز كه از شهر ولاديقفقاز مركز اوستياي شمالي به سمت شهر پيتيگورسك در استان استاوروپول روسيه مي آمديم از روستاي ايران بازديد كرديم! قبلا شنيده بودم كه در آستيا چنين محلي هست و قبل از سفر خواسته يوديم در برنامه سفرمان بازديد از اين روستا گذاشته شود. اما ديروز در خاك آستيا يك كيلومتر مانده به مرز جمهوري كاباردي-بالكار تابلو ايران را يافتيم و بعد به اين روستا در دو كيلومتري جاده رفتيم.روستاي ايران 555 نفر جمعيت دارد و دفتر اداري ايران را كه سركشي كرديم باز بود اما مقامات آن حضور نداشتند. دو خانم آنجا بودند و گروهي ديگر را كه ديديم از حضور سفير ايران در اين روستا شگفت زده و خوشحال بودند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۳:۲۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم