بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

ماجراي زن شيطان صفتي كه همسرش را كشت اما دخترش را قاتل نشان داد!! +عكس


در سال 2005 "استيسي كاستور" با استفاده از چاقو همسر دوم خودش را به قتل رساند اما نقشه را طوري طراحي كرد كه اين عمل به شكل يك خودكشي باشد اما شك هاي پليس ...

در سال 2005 "استيسي كاستور" با استفاده از چاقو همسر دوم خودش را به قتل رساند اما نقشه را طوري طراحي كرد كه اين عمل به شكل يك خودكشي باشد اما شك هاي پليس به سمت اين خانم مي رفت و همين وقت بود كه نقشه كمكي به ميان آمد.

"استيسي" در نقشه كمكي خود طوري رفتار كرد كه دخترش كه از همسر سابق براي اومانده بود به عنوان قاتل شناخته شود. او به قدري خوب كار خود را انجام داد كه دخترش را مسئول مرگ همسر سابق و همسر جديدش كند.دختر اين زن شيطان صفت در دادگاه


در سال 2007 اين دختر دست به خودكشي زد و نامه اي نوشت كه در آن اعتراف به كشتن ناپدري خود كرده بود اما اين خودكشي نيز نقشه مادر بي رحم او بود تا قتل را به طور كامل به گردن دخترك بي اندازد. اين دختر از خودكشي جان سالم به در برد و در دادگاه كاري كرد كه مادرش به عنوان قاتل شناخته شود و 25 سال راهي زندان شد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۰:۳۸ توسط:sana موضوع:

صحبت هاي جنجالي روانشناس براد پيت از ارتباط براد و آنجلينا! براد علاقه اي به جولي ندارد!!


روانشناس و مشاوره سرشناس امريكايي كه چندسالي به عنوان مشاور براد پيت فعاليت مي كرد, صحبت هاي جنجال برانگيزي را مطرح كرده است...

روانشناس و مشاوره سرشناس امريكايي كه چندسالي به عنوان مشاور براد پيت فعاليت مي كرد, صحبت هاي جنجال برانگيزي را مطرح كرده است.
ران بارد يكي از سرشناس ترين مشاوران خانوادگي در امريكاست و به تازگي در مصاحبه اي اعلام كرده است كه براد پيت ديگر علاقه اي به آنجلينا جولي ندارد!
او همچنين اضافه كرد: براد پيت ديگر احساس گذشته را به انجلينا ندارد و جولي هم از اين موضوع اگاه هست و از ترفند ماهرانه اي براي نگهداشتن براد استفاده كرده است و آنهم بچه دار شدن هاي متعدد و افزايش تعداد فرزندان است. به زودي خواهيد ديد كه آنها صاحب 3 فرزند ديگر مي شوند!
ران بارد ادامه داد: براد پيت همچنان به جنيفر انيستون همسر اولش علاقمند است اما بخاطر اينكه از آنجلينا صاحب فرزند شده است نمي تواند او را ترك كند.
براد حس پدرانه زيادي دارد و نگران اين است كه اگر از فرزندانش جدا شود مشكلي براي آنها بوجود آيد. همچنين ترك آنجلينا جولي با 6 فرزند لطمه بزرگي بر زندگي و محبوبيت اجتماعي براد پيت وارد مي كند.آنجلينا جولي و براد پيت هيچ واكنشي به صحبت هاي ران بارد نداده اند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۰:۲۸ توسط:sana موضوع:

چالش سطل يخ چيست؟ هرآنچه كه بايد راجع به اين چالش بدانيد!


اين روزها تب و تاب يك كمپين چند ميليون دلاري براي اهداف خيريه در شبكههاي اجتماعي بسيار بالا گرفته و بزرگان دنياي فناوري و حتي خوانندهها و ورزشكاران هم در آن شركت ميكنند...
اين روزها تب و تاب يك كمپين چند ميليون دلاري براي اهداف خيريه در شبكههاي اجتماعي بسيار بالا گرفته و بزرگان دنياي فناوري و حتي خوانندهها و ورزشكاران هم در آن شركت ميكنند. در اين مقاله ميخواهيم به ريشهي اين كمپين و چرايي انجام آن بپردازيم.

چالش سطل يخ يا Ice Bucket Challenge يك كمپين است كه در آن افراد از ريختن يك سطل آب و يخ روي خود فيلم ميگيرند و آن را در اينترنت منتشر ميكنند. هدف اصلي اين جنبش حمايت از بيماري ALS يا اسكرولز جانبي آميوتروفيك است كه در آن به سلولهاي عصبي حمله صورت ميگيرد و بدن فلج ميشود و فقط مغز توانايي فعاليت دارد.

تاكنون بسياري از بزرگان دنياي فناوري، ورزشكاران و خوانندهها اين كار را انجام دادهاند. در اين كمپين هر فرد پس از ريختن آب سرد روي خود نام سه نفر ديگر كه بايد اين كار را بكنند را اعلام ميكند و اين افراد 24 ساعت وقت دارند كه اين كار را انجام دهند. هر كس هم نخواهد آب سرد روي خود بريزد ميتواند با پرداخت 100 دلار اين درخواست را رد كند. اين هزينه به انجمن حمايت از بيماري ALS در آمريكا اهدا ميشود؛ البته بسياري از افراد هر دو كار را انجام ميدهند يعني هم يك سطل آب سرد روي خود ميريزند و هم 100 دلار در راه خيريه ميپردازند.

اما اهداف اصلي اين كمپين چيست و اين كمپين از كجا آغاز شده است؟
هدف اين كمپين چيزي نيست جز جمعآوري كمكهاي مالي و افزايش آگاهي مردم دنيا از اين بيماري. در حال حاضر حدود 30هزار نفر در كشور آمريكا از اين بيماري رنج ميبرند. انتظار ميرود كساني كه به اين بيماري مبتلا ميشوند پس از 2 الي 5 سال از دنيا بروند و براي همين يك بيماري خطرناك به شمار ميآيد.

نقطهي آغازين اين جنبش به درستي معلوم نيست و چندين منبع مختلف براي آن وجود دارد. در زمستان سال 92 يك چالش با نام چالش آب سرد در شمال آمريكا سر و صدايي در شبكههاي اجتماعي به پا كرد كه در آن افراد يا بايد كمك مالي به تحقيقات دربارهي سرطان ميكردند يا اينكه درون آب سرد ميپريدند.

يكي ديگر از منابع اين كمپين ميتواند ويديويي باشد كه روز 6 ارديبهشت امسال از افرادي منتشر شد كه مانند بالا بايد درون آب سرد ميپريدند و يا 100 دلار راهي خيريه ميكردند.

اين چالش روز 11 تيرماه امسال در آمريكا بسيار فراگير شد و 16 روز بعد هنگامي كه يك بازيكن گلف با نام كريس كندي يك سطل آب روي خود خالي كرد از Jeanette Senerchia كه شوهر وي به بيماري ALS مبتلا است درخواست كه اين كار را انجام دهد. اين خانم هم ويديوي ريختن آب روي خود را در فيسبوك منتشر كرد و از اين طريق يكي از آشنايان او با نام Pat Quinn كه به همين بيماري مبتلا بود اين ويدئو را مشاهده كرد. Pat Quinn هم از سال 2013 دچار اين بيماري شده بود. پس از مدتي اقوام و دوستان او از اين موضوع با خبر شدند و اين خبر در فلوريدا پيچيد.

پت كويين دوستي با نام Pete Frates دارد كه وي بازيكن سابق تيم بسكتبال كالج بوستون بوده و متاسفانه به اين بيماري مبتلا شده است. پيت فريتس هم شروع به انتشار اين كمپين در توييتر ميكند و از اين طريق سطل آب يخ با انجمن ALS گره ميخورد و اين كار تبديل به يك كمپين چندين ميليون دلاري ميشود.

چيزي كه باعث روانه شدن حدود 23 ميليون دلار تا اين لحظه به بنياد ALS شده است همين سيستم زنجيرهوار اين كمپين است كه همه را ترغيب به كمك مالي و انجام اين كار ميكند.

ميتوان مارك زاكربرگ را يكي از اصليترين دلايل مشهور شدن اين كمپين دانست. او كه صاحب فيسبوك است تنها با انتشار يك ويديو توانست موجي خبري در شبكههاي اجتماعي و خبرگزاريها به راه بيندازد و حتي بيل گيتس را دعوت به اين كار كند.

تا كنون افراد مشهور زيادي از جمله مارك زاكربرگ، بيل گيتس، استيو بالمر، تيم كوك، فيل شيلر، جف بزوس و دكتر دره با انتشار ويدئوهايي اين كار را انجام دادهاند. بيل گيتس به درخواست مارك زاكربرگ و دكتر دره هم به درخواست تيم كوك اين كار را انجام دادهاند. از ورزشكاراني كه اين كار را انجام دادهاند ميتوان به مارسلو، رونالدو، نيمار، لبرون جيمز، جرارد، مسي، پيكه و خيلي از ورزشكاران ديگر اشاره كرد. گفته ميشود باراك اوباما درخواستي كه از او براي اين كار شده است را رد كرده و در عوض 100 دلار به بنياد ALS كمك كرده است.

دليل اصلي فراگير شدن اين كمپين اين است كه افراد مشهور با قدرتي كه دارند ميتوانند به راحتي يك موج خبري بزرگ راه بيندازند و همهي توجهها را به سمت يك موضوع جلب كنند. موضوع اصلي اين كمپين هم بيماري ALS است. البته ميتوان اين كار را زمينهساز كمپينهاي خيريهي ديگر براي بيماريهاي نادر و صعب العلاج دانست كه اين كمكهاي مالي صرف تحقيق و جستجوي روشهاي درمان اين بيماريها خواهد شد.

طبق آخرين آمار حدود 1.2 ميليون ويديو از اين چالش در فيسبوك و 2.2 ميليون توييت دربارهي آن منتشر شده است كه اين به معني موفقيت اين كمپين بزرگ است.


در يك ويديو كه در اواخر سال 2013 بهوسيلهي آقاي فريتس منتشر شد وي ميگويد:
زمان ميگذرد و بيماري ALS يك پايان ثابت براي زندگي است و ميدانيد كه يك زمان مشخص به پايان زندگي مانده است؛ پس ALS هميشه پيروز است. براي تغيير سرنوشت اين بيماري بايد كمكهاي مالي و آگاهي مردم دنيا نسبت به اين بيماري را افزايش دهيم.
در طول شش ماه گذشته آقاي فريتس كنترل دستهاي خود را هم از دست داده و بيماري او به شدت در حال گسترش است.

در آخر آرزو ميكنيم تمامي بيماريهاي صعبالعلاج ريشهكن شوند و اين كمپينها و كارهاي خيريه هم بيش از پيش در جهان گسترش يابند تا همهي انسانها بتوانند سهمي از زندگي ديگران داشته باشند و به يك ديگر كمك كنند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۰:۱۷ توسط:sana موضوع:

وقتي زنان قرباني اسيد پاشي مانكن مي شوند!! + عكس


يكي از نجات يافتگان حمله اسيدپاشي كه سابقا صورت خود را مي پوشند، اكنون شجاعانه با دوستانش كه آنها نيز همانند او هستند در برابر دوربين عكاسي فشن قرار گرفتند و لباس هايي برتن دارند...
يكي از نجات يافتگان حمله اسيدپاشي كه سابقا صورت خود را مي پوشند، اكنون شجاعانه با دوستانش كه آنها نيز همانند او هستند در برابر دوربين عكاسي فشن قرار گرفتند و لباس هايي برتن دارند كه خود او آنها را طراحي كرده است.
اين عكس ها كه توسط راهول ساهاران گرفته شده و تحت عنوان طراحي هاي روپا شناخته مي شوند، پنج زن جوان هندي كه قرباين اسيد پاشي هستند، در آن به عنوان مدل حضور دارند. روپا، ريتا، سونام، لاكسمي و چانچال قربانيان حملات وحشتناك اسيدپاشي هستند.آنها سال ها است كه صورت هاي خود را پنهان مي كردند و اكنون با هم متحد شدند و تصميم گرفتند در عكس برداري فشن با هم شركت كنند.
روپا 22 ساله مي گويد:"من هميشه دوست داشتم طراح لباس شوم ولي بعد از حمله، وقفه اي در زندگي من پديد آمد. آنچنان از زخم هايم احساس ناامني و خجالت داشتم كه صورتم را هميشه مي پوشاندم. هميشه به رويايم فكر مي كردم ولي هرگز تصورش را نمي كردم روزي برسد تا خط توليد پوشاك خود را داشته باشم."

اكنون اين زنان جوان به حمله كننده هاي خود نشان دادند كه ديگر خود را پنهان نمي كنند و به گزارش پرشين وي شايستگي داشتن يك زندگي خوب را دارند.
روپا نام فاميلي اش را از نام خود حذف كرده است، چرا كه پدرش پس از اسيدپاشي نامادري اش به او، از همسرش(نامادري) حمايت كرد و سپس روپا با يك كمپاني خيريه براي جلوگيري از حملات اسيدي متحد شد و تصميم گرفت براي دادخواست عدالت خودش و ديگر قربانيان فعاليت كند.


اين كمپاني خيريه كه بيشتر افراد آن را نجات يافتگان از اسيد پاشي تشكيل مي دهند، به آنها كمك مي كند تا به زندگي اجتماعي بازگردند و خود باوري خود را بدست آورند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۰:۰۶ توسط:sana موضوع:

عكس: تخم مرغي شبيه به مازيار فلاحي!!


مازيار فلاحي عكس جالبي از يكي از طرفدارانش منتشر كرده است كه در عكس يك تخم مرغ با موهايي شبيه به موهاي مازيار فلاحي تزئين شده است...

مازيار فلاحي عكس جالبي از يكي از طرفدارانش منتشر كرده است كه در عكس يك تخم مرغ با موهايي شبيه به موهاي مازيار فلاحي تزئين شده است.
مازيار در واكنش به اين عكس نوشته است: حاصل خلاقيت دوستان :))
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۹:۵۳ توسط:sana موضوع:

اقدام عجيب يك پسر براي اينكه با دوست دخترش ازدواج نكند!! + عكس


تاكر بلانفورد جوان 23 ساله آمريكايي است كه يك راهكار عجيب را براي فرار از داماد شدن به كار بست. او كه توانايي گفتن حقيقت را براي جدايي به نامزدش نداشت تصميم گرفت خودش را به مردن بزند...
تاكر بلانفورد جوان 23 ساله آمريكايي است كه يك راهكار عجيب را براي فرار از داماد شدن به كار بست. او كه توانايي گفتن حقيقت را براي جدايي به نامزدش نداشت تصميم گرفت خودش را به مردن بزند.
يكي از هدف هاي جوانان ازدواج موفق و تشكيل زندگي است. آن ها به دنبال زوج مناسب براي خود مي گردند و اگر شرايط را مهياي ازدواج ببيند براي آن اقدام مي كنند اما در اين ميان برخي در ميانه راه ازدواج دلسرد مي شوند و به دنبال راهي براي فرار از ازدواج مي گردند.اين جوان خيال مي كرد خيلي زود براي ازدواج اقدام كرده است و توانايي جمع كردن زندگي را ندارد به همين خاطر با يك صحنه سازي حرفه اي خودش را به مردن زد و از اين طريق توانست مراسم عروسي را بهم بزند.

اين نقشه اما چند ماهي بيشتر دوام نياورد و همه چيز براي نامزدش فاش شد. اين حركت كه باعث عصبانيت خانواده عروس شده است مي تواند وي را حتي به زندان بكشاند چرا كه نامزد سابق تاكر قصد دارد از او به خاطر اين رفتار ناشايست شكايت كند.

"الكساندرا" 23 ساله كه اهل بريتانياست در جواب خبرنگاران گفته است كه براي ادامه زندگي از انگلستان به آمريكا خواهد رفت تا شايد بتواند روزي تاكر را پيدا كند و انتقام اين دلشكستگي را از او بگيرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۹:۴۱ توسط:sana موضوع:

تا 5 سال آينده ديگر كسي از شامپو استفاده نمي كند!!


بنيانگذار يكي از كمپانيهاي مطرح لوازم بهداشتي و محصولات مو مدعي شد طي پنج سال آينده ديگر كسي از شامپو استفاده نخواهد كرد بلكه محصولات بيضررتر و با كاربرد آسانتر جايگزين آن خواهند شد...
بنيانگذار يكي از كمپانيهاي مطرح لوازم بهداشتي و محصولات مو مدعي شد طي پنج سال آينده ديگر كسي از شامپو استفاده نخواهد كرد بلكه محصولات بيضررتر و با كاربرد آسانتر جايگزين آن خواهند شد.
«مايكل گوردون»، موسس كمپاني «بامبل اند بامبل» از ايده جديد براي توليد شويندههاي آينده خبر داد و گفت: علاقه شديدم به نوآوري باعث شد به فكر توليد مجموعه جديدي از محصولات بيافتم كه در سلامت و نظافت موي سر تحول عظيمي ايجاد خواهند كرد.

محصول جديد كه يك كرم پاككننده مو است كف نميكند و عاري از هر گونه سيليكون، مواد پاككننده و «سولفات سديم لورت» است. اين تركيبات در اغلب شامپوها وجود داشته و سبب ايجاد احساس خشكي و سائيدگي موها ميشوند. در واقع اين تركيبات شيميايي خشككننده هستند و باعث ميشوند كه موهاي شما به نرم كننده، انواع ماسك و تقويتكننده نياز پيدا كنند.

سايت اينترنتي «وايرد» نوشت: اين مسئله باعث شد تا ايده استفاده از تركيبات آبرسان و مغذي در كرم موي موردنظر به ذهن گوردون خطور كند. به دليل استفاده از عصاره آلوئه ورا، گل رز، نعناع و روغن گل مغربي (پامچال شب) در توليد اين محصول از مصرف ساير محصولات و شامپوها بينياز ميشويد. طريقه مصرف اين محصول بدين صورت است كه مقداري از آن را روي موهاي خيس ماليده و ماساژ ميدهيد و پس از چند دقيقه آبكشي ميكنيد. اين محصول براي انواع موها حتي موهاي رنگ شده نيز قابل استفاده است و اثرات قابل توجه آن پس از سه مرتبه استفاده، پديدار ميشود.

استفاده از اين محصول همچنين در زمان نيز صرفهجويي ميكند و در عين حال باعث به حداقل رسيدن مصرف شامپو ميشود كه اين مسئله از سوي برخي متخصصان براي سلامت موها مفيد اعلام شده است. علاوه بر اين فرمول ساخت محصول جديد كاملا سازگار با محيط زيست بوده و باعث صرفه جويي در زمان، هزينه، منابع طبيعي و جلوگيري از آلودگيهاي زيستمحيطي ناشي از مصرف تركيبات سمي در توليد شامپوهاي معمولي ميشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۹:۲۸ توسط:sana موضوع:

قصابي گوشت انسان افتتاح شد!! + عكس


يكي از روزنامه هاي انگليسي از افتتاح فروشگاه فروش گوشت شبيه انسان در پايتخت انگلستان، لندن خبر داد كه به عنوان قصابي گوشت انسان در نوع خود در تمام جهان، اولين به شمار مي رود...
يكي از روزنامه هاي انگليسي از افتتاح فروشگاه فروش گوشت شبيه انسان در پايتخت انگلستان، لندن خبر داد كه به عنوان قصابي گوشت انسان در نوع خود در تمام جهان، اولين به شمار مي رود.
اين قصابي از سوي ناشر بازي هاي كامپيوتري معروف «رزيدنت اويل» حمايت مي شود كه طرح قصابي نيز از قسمت هايي از داستان اين بازي گرفته شده است.قصابي انگليسي كار خود را در روزهاي ۲۸ و ۲۹ سپتامبر گذشته در مشهورترين بازار گوشت لندن آغاز كرد و موادي از قبيل «سوسيس انسان با چاشني ليمو» و «استيك بشري» و مانند آن ارايه داد.
بر اساس گزارش پايگاه روزنامه نورت، اما حقيقت اين است كه تنها شكل اين گوشت ها شبيه جسم بشري درآمده است و تمام نمونه هايي كه در مغازه قرار داده شدند از قبيل دست، پا و ساير اعضا تنها از نظر ظاهري به شكل اعضاي بدن بشر شباهت دارند. گر چه منبع و نوع گوشت هاي موجود در فروشگاه مشخص نيست!
كارشناسان امور اجتماعي اين اقدام را موجب ترويج خشونت و سنگدلي و مغاير با كرامت انساني مي دانند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۹:۱۶ توسط:sana موضوع:

حيواني كه وقتي ميترسد شبيه توپ فوتبال مي شود! + عكس


آرماديلو كه برخي به فارسي آن را زرهنواري ميگويند، نوعي گوركن بومي آمريكاي جنوبي است كه شيوه دفاعي منحصربهفرد خود را مديون پوشش بيروني زرهمانندش است...
آرماديلو كه برخي به فارسي آن را زرهنواري ميگويند، نوعي گوركن بومي آمريكاي جنوبي است كه شيوه دفاعي منحصربهفرد خود را مديون پوشش بيروني زرهمانندش است.
آرماديلو كه برخي به فارسي آن را زرهنواري ميگويند، نوعي گوركن بومي آمريكاي جنوبي است كه شيوه دفاعي منحصربهفرد خود را مديون پوشش بيروني زرهمانندش است.آرماديلو بهدليل جنگلزدايي و شكار غيرقانوني در تنها مسكن طبيعياش كه در شمالشرقي برزيل واقع شده، در معرض خطر انقراض قرار دارد و مسوولان برگزاري رقابتهاي جامجهاني فوتبال ۲۰۱۴ در برزيل براي توجه عموم مردم به اين خطر، اين پستاندار را بهعنوان نماد اين رقابتها انتخاب كردهاند.

البته دليل ديگر انتخاب آرماديلو براي نماد بازيهاي امسال اين است كه اين پستاندار وقتي احساس خطر ميكند، خودش را كاملا جمع ميكند و به شكل يك توپ زرهپوش در ميآيد كه ميتوان آن را با يك دست گرفت!
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۹:۰۴ توسط:sana موضوع:

نسل جديد شاسيبلند پورشه كاين با قيمت زير ۸۰،۰۰۰ دلار! + عكس


طراحي صريح، كارآيي هر چه بيشتر به همراه فن آوري هاي بي شمار استاندارد در پورشه كاين جديد جمع شده تا باز هم طرفدارن اين خودروي موفق را راضي كند...
طراحي صريح، كارآيي هر چه بيشتر به همراه فن آوري هاي بي شمار استاندارد در پورشه كاين جديد جمع شده تا باز هم طرفدارن اين خودروي موفق را راضي كند.
نسل جديد از اين مدل با راندمان بالاتر و در عين حال ويژگي هاي پايه طراحي پورشه معرفي شده است. در نسل جديد كاين شاهد طراحي برجسته تر با خطوط دقيق و زواياي منعكس كننده نورهستيم كه بسيار هدفمند طراحي شده اند،. در نگاه اول مي توان كاين جديد را به عنوان يك خودروي پورشه شناخت، اما جلوبدنه و همچنين قسمت عقب بدنه از نو طراحي شدهاند. در حاليكه چراغ هاي طول روز ال.اي.دي و چراغ هاي زنون جلو دوباره استفاده شدهاند، گلگيرها، كاپوت و پرههاي هواكش دوباره طراحي شدهاند.زاويه پرههاي هواكش جلو در سرعت هاي متفاوت تغيير ميكند و آيروديناميك را بهبود مي بخشد. چراغ هاي ال.اي.دي طول روز جلو، فرمان اسپرت چندمنظوره و همچنين در عقب از مدل ۹۱۸ اسپايدر گرفته شده اند. از گزينه هاي تغيير يافته ديگر مي توان به خروجي اگزوز، چراغ هاي عقب، چراغ ترمز و جاي پلاك اشاره كرد. صندلي ها هم تغيير كرده اند و پدال تعويض دنده هم به كابين اضافه شده است.
كاين جديد در پنج نمونه به بازار مي آيد: كاين S، كاين توربو، كاين ديزل، كاين S ديزل و كاين S E هيبريد كه نخستين اس.يو.وي هيبريدي شارژي است. اين مدل به همراه پانامرا S E هيبريدي و اسپايدر ۹۱۸، پورشه را به تنها خودروسازي تبديل مي كند كه سه خودروي هيبريدي شارژي توليد مي كند. همه موتورهاي جديد عملكرد بالاتري ارائه كرده و از مصرف سوخت كمتري بهره ميبرند.موتور ۳.۶ ليتري شش سيلندر و V شكل دوتوربويي در مدل كاين S به طور كامل توسط پورشه طراحي شده است. مدل توربو هم از يك موتور هشتسيلندر ۴.۸ ليتري و مجهز به بايتوربو تغذيه مي كند كه ۵۲۰ اسب بخار قدرت و ۷۵۰ نيوتن متر گشتاور توليد مي كند. با استفاده از آن شتابگيري صفر تا صد كيلومتر بر ساعت كاين توربو ۴.۵ ثانيه طول مي كشد و حداكثر سرعتش به ۲۷۹ كيلومتر بر ساعت مي رسد.

مدل هاي مختلف كاين جديد در ماه اكتبر / مهر امسال به بازار مي آيند. قيمت آن ها به اين صورت است: كاين ديزل ۶۱،۷۰۰ دلار، كاين اس ۷۴،۱۰۰ دلار، كاين اس ديزل ۷۶،۴۰۰ دلار، كاين اس.اي هيبريد ۷۶،۴۰۰ دلار و كاين توربو ۱۱۳،۶۰۰ دلار.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۸:۵۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم