بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

عجيب ترين مكان براي برگزاري مراسم عروسي! +عكس

زوج اسپانيايي براي خاص و خاطره انگيز كردن مراسم ازواج خود با يك كشيش به زير آب رفتند و آنجا پيوند ازدواجشان را برقرار كردند. اين زوج جوان پس از آنكه يك شركت غواصي براي جذب گردشگر به آبهاي “بورابورا” در سواحل پلونزي اعلام كرد كه جشن عروسي زوج هاي جوان را در زير آب و كنار ماهي ها و جلبك ها برگزار مي كند دست به اين كار زدند.

در جشن ازدواج اين زوج آنها با استفاده از ماسكهاي اكسيژن و همراه با يك كشيش دست در دست هم به زير آب رفتند و آنجا به عقد هم درآمدند. اين مراسم 2700 يورو براي اين زوج خرج در برداشت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۶:۱۹ توسط:sana موضوع:

تاثير جالب عشق برروي طعم آب و شكلات!!
عشق شيرين است و تحقيقات نشان مي دهد وقتي مردم به عشق و

دوست داشتن فكر مي كنند مزه آب و شكلات به نظر آنها، شيرين تر است...عشق شيرين است و تحقيقات نشان مي دهد وقتي مردم به عشق و دوست داشتن فكر مي كنند مزه آب و شكلات به نظر آنها، شيرين تر است.
اين در حالي است كه اگرچه به صورت استعاري گفته مي شود حسادت تلخ است اما حس حسادت واقعا موجب بروز مزه ترش و تلخ نمي شود.
در اين بررسي روانشناسان حس هايي را مورد بررسي قرار دادند كه در استعاره هاي روزمره به كار مي رود. مردم اين موضوعات را به معناي واقعي كلمه در استخوانهاي خود حس مي كنند و دريافتند عشق درك حسي فرد را تغيير مي دهد.

"كاي كين چان" مجري اين تحقيقات از دانشگاه رادبوند نايميخن هلند گفت:" ما هميشه مي گوييم عشق شيرين است و فكر كرديم ببينيم آيا اين مزه در عشق نهفته است يا خير."
چان و همكارانش سه آزمايش را بر روي 197 دانشجو در دانشگاه ملي سنگاپور انجام دادند.
در 2 آزمايش نخست محققان از دانشجويان خواستند تجربه خود را در مورد يك عشق رومانتيك، يا حسادت و يا در مورد يك موضوع خنثي بنويسند.

سپس از دانشجويان خواستند آدامس ترش و شيرين يا شكلات تلخ و شيرين را مزه كنند.
دانشجويان مزه ها را با شيرين، ترش و تلخ رتبه بندي كردند. آنهايي كه تجربه عشقي خود را نوشته بودند شكلات ها را شيرين تر از آنهايي توصيف كردند كه در مورد تجربه حسادت يا خنثي خود نوشته بودند.
به گفته اين دانش پژوهان نوشتن در مورد حسادت هيچ تاثيري در دسته بندي مزه تلخي نداشت.

محققان از 93 دانشجوي ديگر خواستند تا آب مقطر را مزه كنند. به آنها گفته شد اين يك نوشيدني جديد است و آنها بايد شيريني، ترشي و تلخي آن را دسته بندي كنند، عشق موجب شد مزه آب براي برخي از داوطلبان شيرين تر باشد در حالي كه حسادت مزه آب را تغيير نداد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۶:۰۸ توسط:sana موضوع:

حتما بخون...


اگر آنگونه كه با تلفن همراهتان برخورد ميكنيد با همسرتان بر خورد ميكرديد.اكنون خوشبخترين فردِ دنيا بوديد.

اگر هر روز شارژش ميكرديد
اگر باهاش در روز از همه بيشتر صحبت ميكرديد.

اگر پايِ صحبتهايش مينشستيد.
اگر پيغامهايش را دريافت ميكرديد.

اگر پول خرجش ميكرديد.
اگر در نبودش احساسِ كمبود ميكرديد.

اگر حاضر نبوديد كسي نزديكش شود.
اگر حتي مطالبِ خصوصيتان را به حافظه اش ميسپرديد.

اگر هميشه و همهجا همراهتان بود. حتي در اوج تنهايي
اگر هميشه همراهِ اولتان بود، خوشبخت ترين فرد دنيا بوديد .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۵:۵۷ توسط:sana موضوع:

زندگي مقام معظم رهبري و همسرشان + تصاوير


حاج محمد اسماعيل خجسته باقرزاده در مشهد كاسبي خوشنام بود كه زمستان سال 1347 درگذشت. 4 سال قبل از اين اتفاق صاحب دامادي شده بود كه قرار بود بعدها به شخصيتي بسيار مهم تبديل شود....احسان رضايي: منصوره خجسته باقرزاده؛ اين اسم همسر و شريك زندگي مقام معظم رهبري است. كسي كه از اوايل پاييز 42 به مدت نيم قرن با رهبر انقلاب همراه بوده و چهار نوبت زندان، يك تبعيد و يك ترور همسرش را به چشم ديده و در همه اين احوال همراه و همقدم ايشان بوده.

احسان رضايي: منصوره خجسته باقرزاده؛ اين اسم همسر و شريك زندگي مقام معظم رهبري است. كسي كه از اوايل پاييز 42 به مدت نيم قرن با رهبر انقلاب همراه بوده و چهار نوبت زندان، يك تبعيد و يك ترور همسرش را به چشم ديده و در همه اين احوال همراه و همقدم ايشان بوده.

درباره زندگي مشترك اين زوج اطلاعات چنداني در دست نيست. تنها در كتاب «شرح اسم» كه سال 91 منتشر شد و به زندگي مقام معظم رهبري پيش از پيروزي انقلاب اسلامي اختصاص دارد، اطلاعاتي در اين زمينه ذكر شده (در صفحات 211 و 212 كتاب درباره ازدواج مقام معظم رهبري و در صفحات 217 و 218 درباره آغاز زندگي مشترك ايشان مطالبي آمده است.)خود سركار خانم خجسته در سال 72 با نشريه انگليسي زبان «محجوبه» (متعلق به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي) يك مصاحبه داشتند و در آن نكاتي از زندگي خانوادگي خودشان را بيان كردند. يك مصاحبه هم در روزنامه جمهوري اسلامي در سالگرد ترور ناموفق مقام معظم رهبري (5 تير 1362) با خانم خجسته داشت و در آن از شرايط روزهاي بستري مقام معظم رهبري در بيمارستان بعد از ترور صحبت شده بود.

در مطلب زير مطالب منقول از رهبري از آن كتاب و مطالب مربوط به سركار خانم خجسته از اين دو مصاحبه نقل شده.


حاج محمد اسماعيل خجسته باقرزاده در مشهد كاسبي خوشنام بود كه زمستان سال 1347 درگذشت. 4 سال قبل از اين اتفاق صاحب دامادي شده بود كه قرار بود بعدها به شخصيتي بسيار مهم تبديل شود. دختر او منصوره، تعريف مي كند كه پدر برخلاف جوّ آن روز خانواده هاي مذهبي كه دخترها را به مدارس آن زمان نمي فرستادند، مدرسه اي مناسب براي فرزندش پيدا كرده بود: «من خاطرات روشني از دوران مدرسه ام از جمله معلم فرزانه قرآنم، خانم پور رنجبر دارم كه گويا اخيرا به رحمت ايزدي پيوسته اند.

اين خانم محترم و متين معلم قرآن ما بود. آن روزها لباس او منحصر به فرد بود. گرچه چادر به سر نمي كرد اما حجاب كامل اسلامي داشت. مقنعه بلند او تا كمرش مي رسيد. اين خانم شيوه ابداعي ويژه اي در تدريس قرآن داشت. چهره اش مملو از متانت و وقار بود. هنوز جلوي چشمانم هست و هرگز نمي توانم فراموشش كنم.»

در سال 1343 و زمان ازدواج، منصوره خجسته فقط 17 سال داشت. او را بانو خديجه، مادر سيد علي خامنه اي ديده بود و به پسر 25 ساله اش معرفي كرد. كاري كه 5 سال پيش براي پسر اولش سيد محمد انجام داده بود. در مجلس خواستگاري، حاج اسماعيل خجسته پذيرفت كه دخترش به عقد طلبه تازه از قم برگشته اي درآيد كه تصميم دارد در مشهد ساكن شود، آيت الله ميلاني و ديگر بزرگان اهل علم مشهد او را مي شناسند و تاييد مي كنند و به او علاقه دارند.»

مراسم عقد اوايل پاييز 1343 برگزار شد. مخارج عقد را خانواده عروس تقبل كرده بودند. مراسم در خانه پدر عروس برگزار شد و برايش كارت دعوتي هم چاپ و پخش كرده بودند. خطبه را آيت الله ميلاني، مرجع تقليد مردم مشهد در آن زمان خواند. اولين خانه اي كه اين زوج در آن ساكن شدند، خانه شوهر خواهر آقاي خامنه اي بود. دو اتاق با كرايه ماهي 60 تومان. خيلي زود همسر مقام معظم رهبري دانست كه همسرش فردي مبارز است. «شايد اولين روزها و ... يا هفته هاي پيوند... بود، مسائل سياسي من به وسيله خودم براي ايشان مطرح شد...»پيش از ازدواج، سيد علي خامنه اي دو نوبت به زندان رژيم طاغوت افتاده بود. خانم خجسته درباره اين موضوع مي گويد: «يادم مي آيد كه طي اولين ماه هاي بعد از ازدواجمان، يك روز همسرم از من پرسيد اگر من دستگير شوم، تو چه احساسي خواهي داشت؟ اين سوال غيرمنتظره اي بود و من ابتدا خيلي ناراحت و آزرده خاطر شدم اما ايشان آنقدر درباره درگيري، خطرات و مشكلاتش و وظيفه همه افراد در اين رابطه صحبت فرمودند كه كاملا مرا قانع كردند. ايشان اين مطلب را درست همان روزي كه امام خميني دوباره بازداشت شدند و ايشان را از قم به تهران آورده و سپس به تركيه تبعيد كردند، مطرح كردند.»

مقام معظم رهبري درباره همراهي همسرشان با ايشان در آن سال هاي پر از مشغله و دردسر مي گويند: «هيچ وقت اظهار نگراني و گله مندي از دست من نكرده، حتي مشوق من در قضاياي عديده اي هم بوده . مواقعي ... بود كه بعضي از افراد و گروه هاي مخفي از اشخاص سطح بالايشان منزل ما رفت و آمد مي كردند... مي فهميد كه اينها اشخاص مهم و حساسي هستند از من سوال نمي كرد، مرا نمي خواست سوال پيچ كند...»خانم خجسته در كارهايي مثل انتقال پيام ها، اختفاي اسناد يا پخش اعلاميه ها به همسرش كمك مي داد. در ماه هاي آخر پيروزي انقلاب هم به صورت تلفني رابط بين شهرهاي خراسان با مشهد و مشهد و پاريس بود اما «فكر مي كنم بزرگترين نقش من حفظ جو آرامش خانه بود، طوري كه ايشان بتوانند با خيال راحت به كارشان ادامه دهند. من سعي داشتم تا ايشان را از نگراني در مورد خود و فرزندانم دور نگه دارم. گاهي اوقات كه براي ملاقات ايشان به زندان مي رفتم از مشكلاتي كه داشتيم چيزي به ايشان نمي گفتم و در پاسخ به سوالاتشان درباره وضعيت خودم و فرزندان صرفا خبرهاي خوب مي دادم.»

در زمستان 1356 مقام معظم رهبري به ايرانشهر و بعد جيرفت كرمان تبعيد شدند. در دوره 285 روزه تبعيد هم همسرشان همراه با پسرها نزد ايشان رفت. اين زوج چهار پسر و دو دختر دارند. همه پسرها قبل از پيروزي انقلاب و دخترها بعد از انقلاب به دنيا آمدند. نام فرزندان به ترتيب مصطفي، مجتبي، مسعود، ميثم، بشرا و هدي است. سيد مصطفي كه بيشتر در حوزه مشغول است، با دختر مرحوم آيت الله خوشوقت ازدواج كرده است.سيد مجتبي كه در عرصه سياست مطرح تر است، داماد دكتر غلامعلي حداد عادل است. سيد مسعود با دختر آيت الله خرازي نماينده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبري ازدواج كرده است و با كمال و صادق خرازي رابطه خويشاوندي دارد. سيد ميثم نيز با دختر محمود لولاچيان از بازاريان مذهبي تهران وصلت كرده است. دختر بزرگتر مقام معظم رهبري با پسر حجت الاسلام محمدي گلپايگاني، رئيس دفتر رهبر انقلاب ازدواج كرده است و دختر كوچكتر هم با پسر آيت الله باقري كني عضو مجلس خبرگان، قائم مقام دانشگاه امام صادق و برادرزاده آيتالله مهدوي كني ازدواج كرده است.
تلخ ترين خاطره خانم خجسته هم مربوط به زمان ترور ناموفق ايشان است؛ جايي كه دو هفته بر بالين ايشان در بيمارستان قلب ماندند و پزشكان تركش هاي بمب را كه از سينه و شانه ايشان بيرون آورده بودند، به خانم خجسته دادند. خانم خجسته در خاطرات آن روزها از اين تعريف مي كنند كه مقام معظم رهبري سراغ شهيد بهشتي را مي گرفته و اينكه چرا به او سر نزده است (خبر انفجار هفتم تير را كه فرداي ترور ناموفق آقاي خامنه اي بود به ايشان نداده بودند) و اينكه «بارها وضع ايشان نگران كننده شد... اين بخش كمي از خاطرات آن روزهاي من است. همه آن نگراني ها و اضطراب ها نه در يادماندني است و نه نوشتني.»برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۵:۴۵ توسط:sana موضوع:

خنديدن جنين در رحم مادر

لبخندي به پهناي صورت، اين اولين تصوير ثبت شده از نوزادي است كه حتي پيش از ورودش به اين دنيا به تمامي آن چيزي كه انتظارش را مي كشيد لبخند مي زد.اين نوزاد بريتانيايي كه "لئو" نام دارد از زمان تولدش تا كنون هيچ گاه خنده از روي صورتش محو نشده است، به همين دليل والدينش اعتقاد دارند او شادترين نوزاد جهان است.
تمامي تصاويري كه از سونوگرافي هفته 31 به بعد دوران بارداري مادر لئو موجود است به نوعي اين ايده را تأييد مي كند، زيرا به طرز شگفت انگيزي جنين در رحم مادرش همواره لبخندي به لب داشته است.


اما به گفته مادرش اين سونوگرافي ها تازه شروع ماجراي عجيب و دوست داشتني و لئو است، اين نوزاد پس از تولد هميشه و همه حال حتي در زمان خواب خنده بر لب دارد. با گذشت پنج ماه از تولد لئو، نامش به عنوان شادترين نوزاد بريتانيا بر سر زبان ها افتاده و تصاويرش دست به دست شده است.
اين نوزاد خندان به چنان شهرتي دست پيدا كرده است كه بسياري از شركت هاي آرايشي و زيبايي خواستار استفاده از تصاوير او هستند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۵:۳۲ توسط:sana موضوع:

هديه گران قيمت فوتباليست معروف به همسرش

ايكر كاسياس دروازه بان رئال مادريد هديه سال جديد را چند هفته زودتر به همسرش داده است. اين دروازه بان خانه اي با 5 اتاق خواب، 6 سرويس دستشويي، يك سالن بازي، دو سالن نشيمن، آشپرخانه و خيلي چيزهاي ديگر را به همسرش خبرنگارش سارا هديه داده است. اين طور كه پيداست، ايكر و سارا فعلاً قصد اسبابكشي به خانه جديدشان را ندارند و تصميم دارند در كنار پسر چند ماههشان همچنان در خانه قبليشان بمانند. خانهاي يك ميليون و 800 هزار يورويي كه اين زوج يك سال پيش به آن نقل مكان كردند و در منطقه كاملاً حفاظت شده قرار دارد.
كاسياس و همسرش سارا در سال جاري ميلادي صاحب يك فرزند پسر به نام مارتين شدند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۵:۲۰ توسط:sana موضوع:

يك شغل جديد زنانه در شمال تهران

به نقل از كاسب نيوز، هر از چند گاهي فردي با ابتكار جديدي، شغلي نو را ايجاد كرده و بعد از مدتي شاهد آن هستيم كه افراد ديگري نيز با پيروي از وي و مناسب ديدن آن شغل، همكار او مي شوند.

بدين ترتيب شغل جديدي به وجود آمده و رواج مي يابد. البته در صورتي كه كسب درآمد در آن شغل سهل و آسان باشد، به سرعت انتشار مي يابد.

بررسي هاي انجام شده نشان مي دهد كه اخيرا در مناطق اعيان نشين شمال تهران شغل جديدي به وجود آمده كه به آن مي گويند: "مسئول خريد جهيزيه".

در واقع خانواده هاي ثروتمند كه بيشترشان مشغله هاي روزمره زيادي در زندگي دارند، با اين فرد توافق مي كنند كه جهيزيه دختر دم بختشان را خريداري كند.

دستمزد "مسئول خريد جهيزيه" 10 درصد از كل مبلغ خريد جهيزيه است. البته او همچنين وظيفه دارد بعد از خريد، جهيزيه را در منزل دختر خانواده، بچيند. در واقع طراحي دكور و چينش وسايل منزل نيز جزو وظايف وي به شمار مي رود.

در گفتگو با يك "مسئول خريد جهيزيه" در مورد مبلغ خريد جهيزيه پرسيديم كه او پاسخ داد: مبلغ خاص و تعيين شده اي نيست بلكه توافقي است. يعني آن خانواده وسايل مورد نياز را اعلام مي كنند و بنده ليست قيمت كامل را ارائه مي دهم و بعد هر كدام را كه زياد است و يا نمي خواهند را خط مي زنم و ما بقي را خريداري مي كنم.

وي در ادامه درباره دستمزد خودش گفت: اين روزها براي خانواده هاي ثروتمند، حداقل مبلغ خريد يك جهيزيه كامل بيش از 300 ميليون تومان هزينه در بر دارد. يعني حدود 30 ميليون تومان دستمزد بنده مي شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۵:۰۹ توسط:sana موضوع:

رايج ترين نام خانوادگي ايراني چيست؟


مدير كل اسناد هويتي سازمان ثبت احوال كشور از رايج ترين نام خانوادگي در بين خانوادههاي ايراني خبر داد. به گزارش آلامتو به نقل از بي بي نيمز ؛ با مطالعات انجام شده از پايگاه كشوري نتيجه اي كه از استخراج نام خانوادگيها شد، محمدي بيشترين نام خانوادگي را به خود اختصاص داده است. همچنين نام هاي خانوادگي حسيني، احمدي، رضايي، مرادي، حيدري، كريمي، موسوي، جعفري و قاسمي نيز به ترتيب در صدر نام خانوادگي خانواده هاي ايراني قرار گرفتند.
محسن اسماعيلي با اشاره به رايج ترين نام هاي خانوادگي در استانهاي مختلف، تصريح كرد: در استانهاي خراسان جنوبي و خراسان رضوي نام خانوادگي حسيني، در استان فارسي نام خانوادگي زارع و زارعي، در استان كرمان نام خانوادگي سالاري و سلطاني نژاد، در استان هاي كهكيلويه و بويراحمد و گلستان نام خانوادگي حسيني رايج ترين نام خانوادگي بوده است. اسماعيلي خاطر نشان كرد: به طور كلي تقريبا در تمامي استانهاي كشور محمدي نخستين نام خانوادگي بوده كه به ثبت رسيده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۴:۵۸ توسط:sana موضوع:

حكم قصاص عضو يك اسيد پاش تاييد شد


حكم قصاص عضو يكي ديگر از متهمان اسيدپاشي از سوي ديوان عالي كشور تاييد شد.


اكبر مرتضوي در مورد آخرين وضعيت پرونده محسن مرتضوي (قرباني اسيدپاشي) گفت: پس از صدور راي از سوي شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران پرونده براي فرجامخواهي به ديوان عالي كشور ارسال شد و در حال حاضر حكم قصاص موكلم از سوي ديوان عالي كشور تاييد شده است.

وي ادامه داد: پرونده به پزشكي قانوني ارسال شده تا آنها بررسي كنند كه در صورت قصاص چشم و گوش راست آسيبي به ديگر اعضاي بدن متهم وارد ميشود يا خير؟ در حال حاضر پزشكي قانوني در حال بررسي اين موضوع است.

وكيلمدافع اين قرباني اسيدپاشي خاطرنشان كرد: شعبه 71 دادگاه كيفري علاوه بر قصاص متهم را به پرداخت 600 ميليون تومان ديه محكوم كرده، اما با توجه به شرايط مالي متهم، وي نميتواند ديه را پرداخت كند، در حالي كه موكلم از لحاظ مالي در مضيقه قرار دارد.

بر اساس اين گزارش، فروردين سال 91 محسن مرتضوي قرباني اسيدپاشي از سوي يكي از همكارانش با سه ليتر اسيد مورد حمله قرار گرفت. جلسه اول رسيدگي به اين پرونده در شعبه 1041 دادگاه عمومي و جزايي شهيد قدوسي به رياست قاضي علوي برگزار شد كه قاضي به دليل عدم صلاحيت دادگاه عمومي و درخواست قصاص شاكي، پرونده را به دادگاه كيفري استان تهران ارجاع داد.

پرونده در شعبه 71 دادگاه كيفري استان تهران مطرح و شعبه مذكور در بهمن ماه سال 92 تشكيل جلسه داد. پس از صدور راي از سوي شعبه رسيدگيكننده، متهم به قصاص چشم راست، گوش راست و پرداخت مبلغ 600 ميليون تومان ديه محكوم شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۴:۴۶ توسط:sana موضوع:

قتل خانوادگي به خاطر اختلاف بر سر ارث و ميراث


درگيري خانوادگي به خاطر اختلاف ارث و ميراث ، دست مرد 57 ساله را به خون خواهرش آغشته كرد.

مرد 57 ساله جلوي خانهاش با برادرش درگير شد. اختلاف آنها كهنه بود و از ارث و ميراث سرچشمه ميگرفت. درگيري اصغر و برادرش ابراهيم پاي ديگر اعضاي خانواده را نيز به اين مشاجره باز كرد و درگيري خانوادگي شدت گرفت.

عقربههاي ساعت 2 بعد از ظهر سهشنبه 13 آبان ماه را نشان ميداد كه اصغر با عصبانيت به سراغ اسلحه ساچمه زني خود رفت و به خاطر آنكه از ديگران زهر چشم بگيرد اقدام به تيراندازي كرد. اما او غافل از آن بود كه اين اقدام اشتباه به قيمت جان خواهرش تمام ميشود.

در اين تيراندازي خواهر 46 ساله اصغر بر اثر اصابت گلوله زخمي شد و غرق خون روي زمين افتاد. مرد 57 ساله كه باورش نميشد چه ميبيند وحشت زده و مضطرب از صحنه متواري شدو پا به فرار گذاشت. در اين لحظه داد و فرياد به پا شد و شاهدان بلافاصله پيكر نيمه جان قرباني اين درگيري را به بيمارستان شهرستان چناران خراسان رضوي انتقال دادند.

اما اين زن كه مادر چهار فرزند بود قبل از رسيدن به مركز درماني جان خود را از دست دادو تلاش پزشكان براي نجات او مؤثر واقع نشد. با اعلام مرگ زن 46 ساله به پليس 110، مأموران پليس بلافاصله وارد عمل شدند و «شريعتي» بازپرس شعبه اول دادسراي شهرستان چناران دستورات تخصصي براي پيگيري سريع موضوع صادر كرد.

كارآگاهان پليس آگاهي با حضور در روستاي «بهمن جان سفلي» از توابع شهرستان چناران كه محل درگيري بود، درحالي كه قطرات خون هنوز در مقابل خانه مشاهده ميشد تحقيقات خود را درباره علت و چگونگي وقوع اين درگيري مرگبار آغاز كردند.

جستوجوهاي پليسي براي دستگيري عامل فراري قتل و روشن شدن ابعاد مبهم اين پرونده ادامه دارد و به دستور قاضي شريعتي 10 نفر از عاملان درگيري بازداشت شدهاند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۴:۳۵ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم