بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دانلودهاي عجيب دختر، پدر را شوكه كرد! + عكس


پدر يك دختر10 ساله كه 28 ساعت ويدئو آموزشي درست كردن نوعي دستبند را از اينترنت دانلود كرده بود ، پس از ديدن قبض تلفن به مبلغ 1،792 پوند شوكه شد...
پدر يك دختر10 ساله كه 28 ساعت ويدئو آموزشي درست كردن نوعي دستبند را از اينترنت دانلود كرده بود ، پس از ديدن قبض تلفن به مبلغ 1،792 پوند شوكه شد.
ترينيتي گراوز در طول دو هفته صدها ويدئو آموزشي را با گوشي مبايل نوكيا خود تماشا كرده بود تا آنكه سيستم واي-فاي خانه از كار افتاد! اين در حالي بود كه پدرش فيليپ 35 ساله خبر نداشت دخترش در حالت دانلود ويژه، مجموعه زيادي از ويدئوهاي سايت يوتوب را دانلود كرده است.ترينيتي بيش از 28 ساعت آموزش ساخت نوعي دستبند بافتني پلاستيكي را تماشا كرده بود تا در مدرسه دوستانش را تحت تاثير قرار دهد.
آقاي گراوز پس از آمدن قبض تلفن به خانه ، با ديدن مبلغ بسيار بالاي آن متعجب و شوك زده شد. او با شركت مربوطه تماس گرفت تا قرارداد اينترنتي را لغو كند ولي آنها به عنوان هزينه كنسل كردن قرارداد، 381 پوند ديگر به مبلغ اضافه كردند.


او مي گويد اين شركت اينترنتي بايد درباره بالارفتن اين چنيني قبض به آنها هشدار مي دادند، او به اين ترتيب بايد وانتي كه با آن كار مي كند را بفروشد تا بتواند هزينه اين قبض را پرداخت كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۵۱:۰۰ توسط:sana موضوع:

عشق و علاقه يك فيل به يك دختر!! + عكس


عكاس فرانسوي از لحظات دوستي يك دختر كوچك ويتنامي با يك فيل تصاويري جالبي گرفته است...

عكاس فرانسوي از لحظات دوستي يك دختر كوچك ويتنامي با يك فيل تصاويري جالبي گرفته است.
حركات فيل با «كيم لوان» نشان مي دهد كه دختربچه توانسته قلب فيل را به دست آورد و مهرش را به خود جلب كند. فيل غول پيكر همچون يك حيوان خانگي با دختر همراهي دارد و از تمامي دستورات وي اطاعت مي كند. پدر و مادر دختربچه مي گويند كه يك پيوند قوي بين دخترشان و حيوانات وجود دارد، او براحتي مي تواند توجه هر حيواني را نسبت به خود جلب كند.
«ريحان» عكاس 35 ساله فرانسوي مي گويد بين «كيم» و فيل غول پيكر رابطه دوستانه اي عجيبي برقرار بوده و ديدن اين صحنه ها او را سخت تحت تاثير قرار داده است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۵۰:۴۹ توسط:sana موضوع:

پيوند زدن گوجه فرنگي و سيب زميني!! + عكس


تا به حال مشاهده كرده ايد كه دو ميوه را به هم پيوند مي زنند تا يكي ميوه جديد بدست آيد و البته اين موضوع هميشه به جاي خوبي نمي رسد. اين بار به سراغ عجيب ترين پيوند سال خواهيم رفت...

تا به حال مشاهده كرده ايد كه دو ميوه را به هم پيوند مي زنند تا يكي ميوه جديد بدست آيد و البته اين موضوع هميشه به جاي خوبي نمي رسد. اين بار به سراغ عجيب ترين پيوند سال خواهيم رفت.
به تازگي در انگلستان يك گياه جديد بدست آمده است كه مي تواند در بالاي خاك گوجه فرنگي كشت كند وقسمت زيرخاكي آن سيب زميني مي دهد. هر كدام از اين گياهان مي توانند 500 گوجه كوچك در بالا بدهند و نزديك 20 سيب زميني هم در دل خاك پرورش مي دهند.اين گياه 100 درصد طبيعي است و براي اولين بار است كه به صورت رسمي كشت مي شود. اين گاه شايد در نگاه اول بسيار عجيب باشد اما به تازگي توانسته طرفداران بسياري را در دنيا براي خود پيداكند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۵۰:۳۶ توسط:sana موضوع:

توليد ماشيني كه خودش را مي شويد!! + تصاوير


اگر جزو آن دسته از افرادي هستيد كه زمان كافي براي رفتن به كارواش يا شست و شوي ماشين ندارند، محصول جديد نيسان مي تواند براي شما مفيد باشد...
اگر جزو آن دسته از افرادي هستيد كه زمان كافي براي رفتن به كارواش يا شست و شوي ماشين ندارند، محصول جديد نيسان مي تواند براي شما مفيد باشد.
كمپاني نيسان در حال آزمايشات نهايي بر روي خودرويي است كه بدنه آن هيچ گونه آلودگي يا كثيفي را به خود نمي گيرد و صاحبان خودرو ديگر نيازي به كارواش يا شستشوي ماشين ندارند.
مقامات كمپاني نيسان اعلام كرده اند كه اين خودرو مراحل نهايي خود را طي مي كند و به همين دليل ترجيح مي دهيم تا پايان ساخت اين خودرو و رونمايي از آن به تشريح ساخت يا از زمان عرضه آن سخني گفته نشود.


اين فناوري و تكنولوژي جديد بر خودرو مدل Nissan Note آزمايش خواهد داشت.
نيسان نوت با طراحي آئروديناميك، پنجره هاي جلويي مشبك، سقف شيب دار توانسته نوآوري قابل توجهي را در عرضه محصولات نيسان به وجود آورد.
مقامات نيسان اعلام كرده اند كه اين تكنولوژي جديد در حال حاضر تنها بر يك مدل اين خودرو آزمايش خواهد شد نه تمامي مدل هاي نيسان.
ويدئو و تصاوير منتشر شده حكايت از موفقيت اين پروژه در مراحل اوليه دارد. در تصوير زير، يكي ديگر از محصولات خودروسازي نيسان در همان شرايط را مي بينيد كه گل و لاي را به خود جذب كرده است.

همانطور كه در تصوير زير مشاهده مي كنيد، اين خودرو زماني كه مانند هميشه و به سبك معمولي ساخته مي شد (تصوير سمت راست) گل و لاي را بر سطح خود جذب و آنها را نشان مي دهد اما محصول جديد نيسان (تصوير سمت چپ) نه تنها هيچ گونه آلودگي را به خود جذب نمي كند بلكه هميشه تميز و عاري از هر گونه آلودگي به نظر مي رسد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۵۰:۲۴ توسط:sana موضوع:

روش جالبي كه باعث مي شود شكلات خوشمزه تر شود!!


پژوهش محققان دانشگاه ييل حاكي از آن است كه خوردن شكلات آن هم زماني كه با شخص ديگري قسمت كرده باشيد، لذت بسيار زيادي را برايتان به ارمغان ميآورد و طعم آن را خوشمزهتر ميكند!
پژوهش محققان دانشگاه ييل حاكي از آن است كه خوردن شكلات آن هم زماني كه با شخص ديگري قسمت كرده باشيد، لذت بسيار زيادي را برايتان به ارمغان ميآورد و طعم آن را خوشمزهتر ميكند!
مردم معمولا براي مشاهده يك غروب زيبا، مسابقه فوتبال، يك منظره حيرتآور و يا فيلمهاي كمدي همديگر را دعوت به ديدن ميكنند و به گونهاي دوست دارند كه تجربه خود را با ديگران قسمت كنند.

به منظور اين پژوهش محققان از گروهي خواستند تا شكلات خوش طعمي را با ديگري قسمت كرده و در يك آنِ واحد آن را مصرف كنند و هدف اين بود تا درك كنند كه آيا پديده اشتراكگذاري خوردنيها نيز ميتواند بر روي رفتار و طعم تاثير بگذارد يا خير.

تمامي شركت كنندگان ادعا كردند حتي با وجودي كه با شريك شكلاتي خود كلمهاي صحبت نكردند، حس خوردن شكلات برايشان تشديد شده و طعم آن را قويتر احساس كردند!
در همين تحقيق، پژوهشگران از گروهي ديگر خواستند تا همين تجربه مشابه را با شكلاتي بد طعم داشته باشند؛ تمامي اين افراد نيز عنوان كردند كه بد طعمي شكلات هنگامي كه با كسي شريك شده بودند برايشان بيشتر شده بود.

محققان ميگويند علت بروز اين امر ميتواند اين باشد كه زماني كه فرد ديگري كاري را در عين واحد با ما تجربه ميكند، تمركزها بر روي محرك بيشتر شده و به هين علت فزوني تاثير واقعه بر تجربهگرها بيشتر ميشود.
اين پژوهش در مجله Psychological science منتشر شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۵۰:۱۴ توسط:sana موضوع:

ژيمناستيك بازي دختر 27 ساله بدون پا!! + عكس


گاهي اوقات افراد معلول كارهايي انجام مي دهند كارستان. انها با اين اقدامات حيرت اور سعي دارند به ديگران بفهمانند كه معلوليت محدوديت نيست.خانم ژيمناستيك 27 ساله كه جفت پاهاي خود را ...
گاهي اوقات افراد معلول كارهايي انجام مي دهند كارستان. انها با اين اقدامات حيرت اور سعي دارند به ديگران بفهمانند كه معلوليت محدوديت نيست.خانم ژيمناستيك 27 ساله كه جفت پاهاي خود را از دست داده است با حركات مختلف خود در كوي و برزن نگاه بسياري را به سمت خود كشانده است.
او علاوه بر اين استعداد ويژه خود موجب شده رشته ورزشي مورد علاقه او باعث پيدا شدن خواهرش شود.در حقيقت خانم جن بريكر از سن كودكي با معلوليت متولد شد.اين امر باعث شد خانواده اش او را به فرزندي به خانواده ديگر بدهند.خانم جن كه تا كنون دارنده چندين مدال قهرماني در مسابقات مختلف ژيمناستيك مي باشد در سن 16 سالگي توانست خواهر اصلي خود را پيدا نمايد.خانم جن مي گويد هنگامي كه خواهرم دومينيك را در مسابقات ورزشي مي ديدم حس بسيار نزديكي به او داشتم.دومينيك دارنده مدال المپيك جهاني در رشته ژيمناستيك است.
پس از مدتي از پدر ناتني خود جرالد بريكر تقاضا نمودم مرا با پيشينه خانوادگي ام اشنا نمايداو مقدار زيادي سند و كاغذ به من داد و گفت شايد برايت ديدن اين اسناد سخت باشد اما عين واقعيت است و نام اصلي تو Moceanu مي باشد.


جن مي گويد اين موضوع را با دومينيك در ميان گذاشتم.او هم پس از برسي در سال 2007 در جشن تولد 21 سالگي من كارت تبريكي برايم فرستاد و پيشنهاد داده بود به ملاقاتش بروم.هنگامي كه يكديگر را ديديم فهميدم كه علاوه بر دومينيك خواهر ديگري به نام كريستينا دارم.من با دو خواهرم ويژگيهاي اخلاقي و شخصيتي بسيار نزديك به هم داشتيم.من به اتفاق دومينيك هر دو تايي علاقه به ژيمناستيك داشتيم.خواهرم كريستينا علاقه به واليبال دارد.من هم علاقه زياد به واليبال دارم اما ان ورزش دوم من است.
جن اكنون به بندبازي و اكروبات بازي روي اورده است.او اينقدر مشهور است كه در كنار شخصيت هاي معروفي همچون بريتني اسپرز به تورهاي فرهنگي و اجراي برنامه مي رود.وي مي گويد من به خيلي از مناطق سفر كرده و با مردمان مختلف اشنا شده ام.علاقه زياد به رقص دارم.هر چند شايد نتوانم در اين كار حرفه اي باشم اما دوست دارم در اينده در كنار ستارگان مشهور به اجراي برنامه بپردازم.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۵۰:۰۱ توسط:sana موضوع:

شام غريبان استقلالي ها در رستوران امير قلعه نويي + تصاوير


جشن تولد قلعه نويي شام غريبان مظلومي شد.
شامگاه جمعه 30 آبان كليه كادرفني و بازيكنان و مديران و معاونان باشگاه استقلال در رستوران امير قلعه نويي (شانديز آفتاب) دور هم گرد آمده تا شام غريبان غلامحسين مظلومي را در اين مكان برگزار كنند.

غير از عوامل و بازيكنان استقلال تعدادي از هنرمندان و رئيس و مسئولين فدراسيون فوتبال نيز حضور داشتند. همچنين در كنار شام غريبان غلامحسين مظلومي برنامه گراميداشت مرتضي پاشايي نيز با تجليل از پدر و خانواده پاشايي برگزار شد.

همچنين امضا و نوشته هايي براي مرتضي پاشايي توسط كليه بازيكنان استقلال و هنرمندان حاضر بر روي يك تابلو سفيد رنگ انجام شد كه از طرف امير قلعه نويي به پدر مرتضي پاشايي اهدا شد.

با توجه به اينكه روز شنبه يك آذر تولد امير قلعه نويي بود هيچ برنامه اي به دليل شام غريبان غلامحسين مظلومي انجام نشد و در واقع تولد قلعه نويي شام غريبان مظلومي شد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۸:۲۴ توسط:sana موضوع:

محمدرضا گلزار در افتتاحيه نمايشگاه bmw و تقديم آهنگ جديدش به مرتضي پاشايي


محمدرضا گلزار با انتشار متن زير, آهنگ جديدش را با نام من دلم تنگ ميشه را به مرتضي پاشايي تقديم كرد...
محمدرضا گلزار با انتشار متن زير, آهنگ جديدش را با نام من دلم تنگ ميشه را به مرتضي پاشايي تقديم كرد.مدتى بود تصميم داشتم ترانه و آهنگى رو به همه ى كسانى كه عزيزى رو از دست دادند تقديم كنم هيچوقت فكر نمى كردم اين عزيز مرتضاى نازنين باشه ... ترانه ى "من دلم تنگ ميشه" تقديم به دوستِ هميشه عزيز من مرتضى پاشايى

همچنين در مراسم افتتاحيه يكي از نمايندگي هاي بي ام و حضور پيدا كرد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۸:۱۳ توسط:sana موضوع:

شباهت بسيار زياد بدل بازيگر زن به خودش! + عكس


زني هنگام فيلم برداري صحنه هاي مربوط به سندرا بولاك كنار او حضور داشت كه شباهت زيادي به اين ستاره داشت..
زني هنگام فيلم برداري صحنه هاي مربوط به سندرا بولاك كنار او حضور داشت كه شباهت زيادي به اين ستاره داشت.
سندرا بولاك يكي از شناخته شده ترين بازيگران هاليوود است، بنابراين يافتن يك بدل از او مطمئنا كار سختي بايد باشد ولي در سر صحنه فيلم جديد (Our Brand Is Crisis) كه سندرا با جورج كلوني همبازي است، مي توان بدل مناسب اين ستاره 50 ساله را مشاهده كرد.لوكيشن فيلمبرداري اين فيلم در پورتو ريكو است و زني هنگام فيلم برداري صحنه هاي مربوط به سندرا بولاك كنار او حضور داشت كه شباهت زيادي به اين ستاره داشت.
هر دو زن كت كرم بلندي به همراه يك بلوز قهوه اي به تن داشتند و موهاي هر دو آنها بلوند بلند بود كه البته سندرا از كلاه گيس بلوند استفاده كرده است.


اگرچه گفته شده اين فيلم كمدي است ولي در اين صحنه اين بازيگر 50 ساله با چشماني پف آلود از اشك، از ساختمان خارج مي شود.
بولاك براي بازي در اين فيلم و در نقش يك مشاور سياسي به نام جين بودينيا تغيير شكل قابل توجهي پيدا كرده است و موهاي مشكي اش را در زير كلاه گيس بلوند پوشانده است.
پسركوچك او لوئيز باردو نيز در سر صحنه حضور دارد تا مادرش در بين صحنه هاي فيلم برداري بتواند اوقاتي را نيز با فرزندش بگذراند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۸:۰۱ توسط:sana موضوع:

نحوه ساخت گوشواره بدلي

در اين پست به علاقه مندان بدليجات نحوه ساخت يك گوشواره زيبا را آموزش داده ايم.
ساخت گوشواره بدلي
آموزش ساختن گوشواره بدلي
درست كردن گوشواره بدلي
درست كردن گوشواره بدلي
درست كردن گوشواره بدلي
درست كردن گوشواره بدلي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۴۶:۳۰ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل