بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

ازدواج از نوع سريع السير!! شرط عجيبي در ازدواج

ازدواج از نوع سريع السير!! شرط عجيبي در ازدواجيك قرارداد عجيب در مراكش به دامادها اجازه ميدهد پس از گذشت يك ماه از نوعي ازدواج،

موسوم به «ازدواج سريعالسير» چنانچه از همسر خود راضي نبودند او را به خانوادهاش پس بدهند...

يك قرارداد عجيب در مراكش به دامادها اجازه ميدهد پس از گذشت يك ماه از نوعي ازدواج، موسوم به «ازدواج سريعالسير» چنانچه از همسر خود راضي نبودند او را به خانوادهاش پس بدهند.

فعالان حقوق زنان در اين كشور به شدت از اين قانون انتقاد دارند و علاوه بر اين مراكش شاهد افزايش ازدواج دختربچههاست. طي 10 سال گذشته ميزان ازدواج دختربچهها در مراكش نزديك به دو برابر شده است. طبق تحقيقي كه وزارت دادگستري اين كشور انجام داده، 35 هزار و 152 دختربچه كه بيش از 9 سال داشتهاند در سال 2013 به پاي سفره عقد نشانده شدهاند. اين در حاليست كه در سال 2004 تعداد ازدواجهاي اجباري دختربچهها 18 هزار و 341 مورد بوده است.

ازدواج اجباري دختربچهها در مراكش در حالي انجام ميشود كه طبق قانون اساسي اين كشور، زنان به هنگام ازدواج بايستي به سن قانوني رسيده باشند و تنها در مواردي معدود استثنا جائز است. فعالان حقوق زنان در مراكش معترضاند كه وزارت دادگستري هيچ اقدامي در برابر اين قانونشكني انجام نميدهد.

آنها همچنين ازدواجهاي موسوم به «سريعالسير» را به شدت مورد انتقاد قرار ميدهند. در اين نوع از ازدواجها والدين قراردادي را امضا ميكنند كه به موجب آن داماد اجازه دارد تا يك ماه پس از ازدواج در صورتي كه از عروس راضي نبود، او را به خانه پدرياش بازگرداند.

به گزارش دويچهوله، طبق قانوني كه در سال 2011 در مراكش به تصويب رسيده، مردان و زنان به طور مساوي از آزادي و حقوق انساني برخوردارند اما در عمل وضعيت زنان در اين كشور بدتر شده است. از هر چهار زن مراكشي، تنها يك نفر شاغل است و از هر دو زن نيز، يكي در خانه مورد بدرفتاري قرار ميگيرد. مراكش در رتبهبندي مربوط به حقوق زنان از ميان 142 كشور در رده 133 جاي دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۶:۲۵ توسط:sana موضوع:

ساخت آسمان خراش در يك روستا + عكس

ساخت آسمان خراش در يك روستا! + عكس

"هواگژي"، نام شهري كوچك و البته ثروتمند در استان جيانگسو در شرق چين است

كه تا همين اواخر در طبقه بندي سكونتي چين، عنوان روستا را با خود يدك مي كشيد كه در پي...

"هواگژي"، نام شهري كوچك و البته ثروتمند در استان جيانگسو در شرق چين است كه تا همين اواخر در طبقه بندي سكونتي چين، عنوان روستا را با خود يدك مي كشيد كه در پي شكوفايي اقتصادي، هم اكنون يكي از شهر هاي ثروتمند محسوب مي شود.
يكي از نكات قابل توجه در اين شهر كوچك، ساخت آسمان خراشي به عنوان هتل با ارتفاع 328 متر و به ارزش 470 ميليون دلار است كه به مناسبت 50 سالگي تاسيس هواگژي به بهره برداري رسيده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۶:۱۲ توسط:sana موضوع:

اخطار: ماده مخدر جديدي به نام وايبرچگونه ممكن است يك نرم افزار بي آزار مانند وايبر كه قرار است دوري فاصله ها را جبران كند،

زندگي مشترك را به باد دهد؟ در ادامه مطلب اين تهديدها را با شما در ميان مي گذاريم.


در جوي آب نمي افتند، تن شان وقت خماري درد نمي گيرد، چرت نمي زنند، به سين هم شين نمي گويند اما معتادند. اگر يك پاي بساط شان لنگ بزند مثلا تبلت يا گوشي تلفن همراه شان دم دست نباشد يا اينترنت واي فاي شان به راه نباشد، كلافه و بي تاب مي شوند و حس مي كنند زندگي شان، سخت، دردناك و خسته كننده است چون آنها وابستگي شديد به نرم افزارهاي ارتباطي در فضاي مجازي دارند.
جنس مصرفي شان غيرقانوني نيست يا وايبر است يا لاين.وي چت، تانگو يا هر نرم افزار ديگري كه اگر اتصال به اينترنت برقرار باشد مي تواند آنها را به بقيه آدم هاي دنيا وصل كند تا با هم گپ بزنند و عكس و موسيقي به اشتراك بگذارند. شايد تصور كنيد اين شيوه هاي مدرن معاشرت تهديدي براي عشق شما به حساب نمي آيند اما ما معتقديم به همان اندازه كه زندگي خانوادگي معتادهاي به موادمخدر در خطر است زندگي مشترك معتادهاي به نرم افزارهاي ارتباطي هم هرلحظه در خطر فروپاشي است.

پيغام نمي رسد، خمار مي شودكاربران نرم افزارهاي ارتباطي جزو گروه بزرگ معتادان به اينترنت محسوب مي شوند چون براي استفاده از اين نرم افزارها نياز دارند به فضاي مجازي متصل شوند. روانپزشكان اكنون اعتياد به اينترنت و به تبع آن نرم افزارهاي ارتباطي اش را در جديدترين راهنماي تشخيصي آماري اختلالات رواني (dsm) گنجانده اند كه يعني رسما اين نوع اعتياد را جزئي از اختلالات رواني به حساب آورده اند و به همكاران شان در سراسر دنيا خبر داده اند اگر وابستگي كسي به فضاي مجازي به حدي برسد كه خودش و ديگران را رنج بدهد و نتواند به وظايفش در سطح خانواده و جوامع بزرگ تر عمل كند، يعني معتادي است با ويژگي هايي تقريبا شبيه معتادان به مواد مخدر.
لازم نيست حتما اعداد بزرگ و عجيب تحويل تان دهيم تا باور كنيد تعداد معتادهاي وايبر، وي چت، لاين و تانگو چقدر زياد شده ، فقط كافي است به محيط اطراف تان نگاهي بيندازيد، آن وقت مي فهميد بيشتر مردم به نمايشگر تلفن همراه يا تبلت شان زل زده اند و با انگشت اشاره روي صفحات تايپ مي كنند يا پست هاي رد و بدل شده بين هم گروهي هاي شان را مي خوانند و بي خيال محيط اطراف مي خندند، اخم مي كنند يا زير لب با خودشان حرف مي زنند.
ما منهاي همدر يك زندگي مشترك موفق، هر دو طرف بايد بخشي از ساعات طول روز را در كنار يكديگر بگذرانند. پيش تر توضيح داديم كه از ديدگاه روانشناسي اعتياد به استفاده از نرم افزارهاي ارتباطي شبيه اعتياد به مواد مخدر است و جالب اينكه ويژگي هاي رواني معتادان دراين دو هم با يكديگر وجوه تشابه زيادي دارد.
به اين ترتيب همانطور كه هيچ معتادي به دوز مشخصي از مواد مخدر وابسته نمي ماند و در طول دوره اعتياد، مواد مخدر مصرفي اش را افزايش مي دهد، معتادهاي به نرم افزارهاي ارتباطي هم با گذشت زمان، ميزان حضورشان در فضاي مجازي را بيشتر و بيشتر مي كنند.
هرچه آنها زمان بيشتري را به حضور در فضاي مجازي اختصاص بدهند وقت كمتري براي ارتباط با شريك زندگي و خاطره ساختن در كنار او دارند. يادتان باشد هر چه زمان كمتري را با هم بگذرانيد، هر چه خاطرات مشترك تان كمتر باشد، هر چه وقت كمتري را صرف شناخت يكديگر كنيد، هر چه كمتر براي بررسي و حل چالش هاي زندگي وقت اختصاص دهيد؛ بنيان زندگي مشترك تان، سست تر و احتمال از هم گسستن آن بيشتر مي شود و خداحافظ گفتن تان به يكديگر، آسان تر.
ايراني ها به موبايل شان معتادند؟نمي توان از نتيجه جامعي كه حاصل پژوهش هاي داخلي در مورد آمار اعتياد به تكنولوژي باشد با خبر شد، اما گفته مي شود كه ايران اكنون ۲۸ تا ۳۵ ميليون كاربر اينترنت دارد و گرچه تقريبا همه اين كاربران يكي از انواع نرم افزارهاي ارتباطي را نيز استفاده مي كنند اما هنوز پژوهش علمي وجود ندارد كه نشان دهد چه تعداد از آنها معتاد به اين مظاهر تكنولوژي هستند.


شما را ناديده مي گيرد


نرم افزارهاي ارتباطي شما را تنبل مي كنند چون لازمه كار كردن با آنها كم تحركي و گوشه اي لم دادن است. كم تحركي يعني نداشتن تناسب اندام، بي تناسبي هم به معني از دست دادن جذابيت است و از دست دادن جذابيت تان هم مترادف است با افزايش خطر لغزش طرف مقابل تان.
به هر حال هرقدر هم از اهداف والاي انساني در ازدواج دم بزنيد، همه مي دانيم بخشي از عشق در زندگي مشترك مربوط به رابطه زناشويي است و براي داشتن يك رابطه زناشويي رضايت بخش، دو طرف بايد جذابيت هاي شان را براي هم حفظ كنند.
همسرتان را ترك دهيدمهمترين اصل در ترك اعتياد به نرم افزارهاي ارتباطي، كم كردن ساعت هاي آنلاين بودن است. پيشنهادهاي ما گرچه ساده اند اما شك نكنيد كه به كار بردن آنها، اعتيادتان به هميشه آنلاين بودن و چت بازي با نرم افزارهاي ارتباطي را درمان مي كند:
۱٫ زمان هايي كه وسايل ارتباطي تان را در طول شبانه روز چك مي كنيد و پيام ها را مي خوانيد يا گپ مي زنيد، در دفتري يادداشت كنيد حتي اگر بسيار كوتاه باشد. سرجمع اين دقايق به شما نشان مي دهد چه وقت زيادي را صرف چك كردن صفحات گوناگون كرده ايد. سعي كنيد اين دوره هاي زماني طولاني را هر روز دستكم چند دقيقه كم كنيد.
۲٫ تفريح هاي خارج از خانه در كنار همسرتان را زياد كنيد. قرار نيست اين تفريح ها گران باشند؛ حتي اگر نمي خواهيد به كنسرت يا تئاتر يا سينما برويد، همين كه به پارك سري بزنيد كافي است. وقتي به تفريح مي رويد، اينترنت وسايل تان را قطع كنيد و به خودتان قول بدهيد حتي نيم نگاهي به صفحه نمايشگر تبلت يا تلفن همراه تان نيندازيد.
۳٫ با دستگاه هاي ارتباطي مثل تلفن همراه و تبلت در محل هاي پر رفت وآمد و شلوغ خانه كار كنيد و از رفتن به گوشه هاي دنج خانه براي بررسي پيام هاي تان بپرهيزيد چون هرچه مكاني كه در آن پيام مي خوانيد و چت مي كنيد، امن تر باشد، زمان بيشتري به اين نوع فعاليت ها اختصاص مي دهيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۶:۰۱ توسط:sana موضوع:

قانون ۷۰% به شما كمك ميكند

* ۷۰ درصدبرنامه هاي آخرين مدل گوشي ها ، بدون استفاده مي ماند!
* ۷۰ درصدسرعت يك ماشين گران قيمت و آخرين سيستم نياز نيست!
* ۷۰ درصدفضاهاي يك ويلاي لوكس، بدون استفاده مي ماند!
* ۷۰ درصد يك قفسه پر لباس، به ندرت پوشيده مي شود!
* ۷۰ درصد استعدادهايمان استفاده نميشود،
* ۷۰ درصداز كل درآمد طول عمرمان ، براي ديگران باقي مي ماند!


روزهايمان مي گذرد و پول هايمان در بانك ها مي مانند.
وقتي كه زنده ايم فكر مي كنيم پول كافي براي خرج كردن نداريم، اما وقتي كه مي ميريم هنوز پول بسيار زيادي مي ماند كه هنوز خرج نشده اند..
ثروتمندي مي ميرد و براي زنش ۱٫۹ ميليون دلار در بانك باقي مي گذارد و سپس زن با راننده شخصي شوهرش ازدواج مي كند!
راننده مي گويد: هميشه براي رييسم كار كرده ام اما الان مي فهمم همش رييسم براي من كار مي كرد!!
و چقدر ۷۰ درصد ديگه!!


زندگي زيباست همين الان از زندگي لذت ببر


قانون ۷۰% به شما كمك ميكند
كارهايتان را عقب بياندازي و پيشرفت كنيد !

همه ي ما تجربه تصميم گيري هاي ساده در شرايط سخت را داشتيم : اينجا بستني بخوريم يا بريم اونجا آبميوه سفارش بديم؟ ، الان پس انداز كنيم يا خرج كنيم؟ ،موبايل سامسونگ بخريم يا آيفون؟ ،كارها را در اين مرحله رها كنيم يا ادامه بديم؟ و … اما مهم تصميمي نيست كه ميگيريم، بلكه شرايطي كه در آن هستيم اهميت دارد !
براي مثال شايد خوردن بستني يا نوشيدن يك آبميوه آنقدرها هم با هم تفاوت نداشته باشند، اما اينكه كدام را انتخاب كنيد تبديل به يك دغدغه ميشود برايتان ! خودتان هم ميدانيد ۲ روز بعد اصلا يادتان خواهد رفت اما نميتوانيد اين تصميم گيري را رها كنيد.


پس چاره چيست؟

كمدين معروف Lous C.K. به كمك قانون ۷۰% در اقتصاد، توانست به طور كاملا ساده سازي شده، استفاده از آنرا براي عموم راحت تر كند. شما به كمك قانون ۷۰% خيلي راحت ميتوانيد در شرايط زير اقدام به تصميم گيري كنيد :
چه زماني كارها را نيمه كاره رها كنيم به نفع ما است؟
چه كارهايي را بايد عقب بياندازيم و اولويت را بايد به چه كارهايي بدهيم؟
در هنگام مواجه با تصميمات ساده در شرايط دشوار چطور سريع بهترين تصميم را بگيريم؟
چرا افرادي كه از قانون ۷۰% استفاده نميكنند معمولا افراد تك بعدي اند؟
چطور ميتوانيم به كمك قانون ۷۰% پيشرفت زيادي در كارهايمان داشته باشيم؟
و …
قانون ۷۰% بخوبي در هر موقعتي قابل استفاده است و در هر تصميم گيري به شما كمك خواهد كرد، مخصوصا تصميم گيري هاي مالي؛ زيرا قانون ۷۰% به شما كمك ميكند تا اگر ۱۰۰% از تصميمتان مطمئن نيستيد، بهترين تصميم را از بين گزينه هاي موجود بگيريد اگه در اين خصوص علاقمند بوديد بگيد تا يه پست كامل در مورد اين قانون منتشر كنم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۵:۴۸ توسط:sana موضوع:

قلقلي درگذشت! شهرام لاسمي: فكر ميكردند واقعا مردهام!

شهرام لاسمي گفت كه از شنيدن خبر فوتش شوكه شده است

او در عين حال اينچنين گفت كه «
بد نيست گاهي خبر درگذشتمان را بشنويم »


اين مجري برنامههاي كودك كه با كاراكتر «قلقلي» شناخته ميشود، در گفتوگو با خبرنگار سرويس تلويزيون و راديو ايسنا، دربارهي انتشار خبر نادرست درگذشتش در شبكههاي اجتماعي، گفت: وقتي خبر فوتم را از زبان دوستانم تلفني شنيدم شوكه شدم و اصلا انتظارش را نداشتم. دوستانم مدام با من از تهران و شهرستان تماس ميگرفتند و به من اطلاع ميدادند كه در شبكههاي اجتماعي خبر درگذشتم را كار كردهاند. من شب گذشته به قدري تلفن جواب دادم، خسته شدم چرا كه همه نگران من شده بودند و فكر ميكردند واقعا مردهام. در حالي كه اين اتفاق يك سوءتفاهم و شايعه بود ووقتي خودم به شبكههاي اجتماعي مراجعه كردم ديدم اسم مرا اشتباه نوشتهاند ولي با عنوان كاراكتر قلقلي از من ياد كردهاند و عكس مرا در كنار خبر گذاشتهاند.

اين مجري برنامههاي كودك در عين حال تصريح كرد: البته بد نيست كه هر از گاهي افراد خبر درگذشتگان را بشنوند تا حداقل مسئولان آدمها را فراموش نكنند و يك تلنگري بخورد به مسئولان كه فلاني هم هست و يادي از او بكنند؛ شايد به اين بهانه سراغي از او بگيرند و حالش را بپرسند. متأسفانه وقتي هنرمندي ميميرد تازه همه سراغش را ميگيرند ولي وقتي زنده است حالي از او نميپرسند.
وي درباره فعاليت اين روزهايش در تلويزيون اظهار كرد: فعلا براي تلويزيون حدود سه سال و نيم است كه كار نميكنم و منتظرم تا ببينم با مديريت جديد آقاي سرافراز و آقاي پورمحمدي چه تصميماتي گرفته ميشود. در هر صورت اميد دارم كه اتفاقات مثبتي در مديريت جديد بيفتد؛ چرا كه هنرمندي مثل من كه شغلش در اين راه ميگذرد، نميتواند بيكار بماند، بنابراين اميدوارم به زودي اتفاقات مثبتي بيفتد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۵:۳۶ توسط:sana موضوع:

دوچرخهاي با چرخهاي الكترونيكي +عكس

گروهي از مهندسان، دوچرخهسواران و طراحان، چرخهايي براي دوچرخه توليد كردهاند كه دوچرخه را به يك وسيله نقليه برقي تبديل كرده است.
«ژئواُربيتا» چرخهايي است كه بر روي يك دوچرخه استاندارد معمولي نصب ميشود و آن را به يك دوچرخه الكتريكي تبديل ميكند.

فارس نوشت: به گفته سازندگان اين دوچرخه، قيمت متوسط يك دوچرخه 1500 يورو است، اين چرخها براي كاربر كمتر از 500 دلار تمام ميشود كه واقعاً مقرون به صرفه است؛ كافي است اين چرخها روي بدنه دوچرخه نصب شود؛ چرخها مجهز به يك باتري قابل شارژ و يك موتور الكتريكي 350 وات است كه ميتواند حتي 30 كيلومتر را بدون تلاش بپيمايد.

تمام اجزاء دوچرخه در حال حركت ثابت است و فقط تايرها حركت ميكنند؛ در طول سفر كاربر ميتواند دوچرخه الكتريكي خود را با استفاده از يك شتاب دهنده كه در فرمان است كنترل كند؛ اين چرخ الكتريكي توسط يك تيم از دوچرخه سواران، مهندسان، طراحان و دانشمندان توسعه داده شده است.

گام بعدي اين گروه براي توسعه يك مدل سبكتر با تركيب يك آداپتور برقي است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۵:۲۵ توسط:sana موضوع:

چهره ها در شبكههاي اجتماعي (عكس)

سيروان خسروي اين روزها طوري مشغول ورزش و بدنسازي است كه احساس ميشود روز كنسرتش با دو بنده كشتي يا بدن واكس زده شده وارد سِن شود و سالن كنسرت را به غوغاكده تبديل كند! فكر نكنيم كسي در حد خودت آماده باشد سيروان جان!
1
چهره ها در شيراز در كنار مقبره حضرت حافظ. حديث فولادوند، زيبا بروفه، روشنك عجميان
و پرستو صالحي كه به نظر ميرسد در شيراز مشغول يك پروژه سينمايي هستند.
2با اين روندي كه آنا نعمتي در عكس هاي كلوزآپ خود پيش گرفته است،
پيش بيني ميشود در عكس بعدي آنا فقط بيني اش در كادر باشد!

3

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۵:۱۲ توسط:sana موضوع:

ساخت گران ترين نان دنيا با گرد طلا + عكس


تمام موادي كه نان را درست ميكند آرد و سبوس و كمي آب به همراه موادي است كه خمير را به بهترين شكل درست كند و در هيچ جاي دنيا اين مواد به يكديگر تفاوت ندارد اما يك نانوايي اسپانيايي...

تمام موادي كه نان را درست ميكند آرد و سبوس و كمي آب به همراه موادي است كه خمير را به بهترين شكل درست كند و در هيچ جاي دنيا اين مواد به يكديگر تفاوت ندارد اما يك نانوايي اسپانيايي همين نان را با كمي طلا تركيب كرده است.
"پان پينا" نانوايي سنتي است در دل روستاي "آلگاتوسين" كه حالا توليد كننده يكي از گران قيمت ترين نان هاي دنياست. اين نان كاملا معمولي است اما به همراه گرد طلاي خوراكي عرضه مي شود و قيمت 150 دلار معادل تقريبا 500 هزار تومان را دارد.صاحب اين نانوايي مي گويد زماني كه گران ترين قهوه دنيا را ديده است كه در همان منطقه درست مي شود تصميم گرفت تا نام و نشاني براي خود دست و پا كند و به همين دليل به سراغ گران ترين نان دنيا رفت .
اين نانوا مي گويد از گرد طلا درون نان و هم به بر روي آن استفاده شده است و وي همچنين اعتراف كرد اين قيمت بالا و گردهاي براق فايده اي به نان اضافه نكرده و طعم آن نيز تغيير ننموده است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۵:۰۰ توسط:sana موضوع:

ازدواج عاشقانه دختر با دوست پسري كه سرطان داشت و روز عروسي مرد!! +عكس


يك زوج فليپيني با وجود اگاهي از مرگ زودهنگام مرد با يك ديگر در فاصله چند ساعت قبل از مرگ مرد در يك بيمارستان ازدواج كردند...

يك زوج فليپيني با وجود اگاهي از مرگ زودهنگام مرد با يك ديگر در فاصله چند ساعت قبل از مرگ مرد در يك بيمارستان ازدواج كردند.
رودن گو نام اين مرد ۲۹ ساله بود كه ماه ها براي ازدواج با عشقش ليزل براي ماه ها برنامه ريزي كرده بود كه ناگهان متوجه ميشود مبتلا به سرطان شده است و به زودي جان خود را از دست ميدهد.ولي ليزل با وجود اينكه ميدانست در اين چند روز رودن گو از دنيا ميرود ولي باز تقاضاي او را پذيرفت و در بيمارستان يكي از زيبا ترين و البته درام ترين ازدواج هاي تاريخ را برگزار كردند.
ويدئوي اين عروسي در يوتيوب منتشر شده است و در يك هفته ۴ مليون نفر از ان بازديد كرده اند.اين ويدئو توسط برادر داماد منتشر شده است و از تمام مسئولين بيمارستان هم براي كمك به برگزاري اين عروسي تشكر كرده است.


در حاليكه ۱۰ ساعت از عروسي گذشته بود و مهمانان در حال بازگشت به خانه هايشان بودند داماد به دليل سرطان جان خودش را در مراسم از دست ميدهد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۴۹ توسط:sana موضوع:

جوجه كوچولو....................نكته

فايل پيوست 4238

اگرپوسته تخم مرغي كه ترك خورده و جوجه ميخواهد سر از تخم بيرون آورد به شكستن آن كمك كنيد يقين بدانيد پس از مدتي جوجه بيمار خواهد شد بايد جوجه سختي بكشد تا پوسته را بشكند تا سالمتر و قويتر پا به زندگي گذارد.

نگذاريد هيچ چيز و هيچ كس جلوي شما را براي رسيدن به موفقيت بگيرد

بگذاريد فرزندانتان زمين بخورند تا تجربه كنند اينقدر آنها را ياري نكنيد

هيچ وقت نگران شكست ها ي فرزندان خود نباشيد ، چراكه همان شكست شايد ، رهگشاي موفقيت و درخشش او باشد .


هيچ گاه بار مسئوليت كسي را به دوش نكشيد .

جلوي تحقير شدن او را نگيريد .

آسيب هاي او را به جان نخريد .

بگذاريد تا همين فشارها موجب شكوفايي او شوند .

دانه اي كه سعي دارد خود را از دل خاك به بيرون بكشد را ، از خاك در نياوريد .

پيله پروانه اي كه خود را با سختي از درون به بيرون مي كشد را ، پاره نكنيد .

پوسته تخم مرغي كه جوجه اي سعي دارد آن را بشكافد و بيرون بيايد ، نشكنيد .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۳۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم