بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

73 سالگي سر الكس فرگوسن

73 سالگي سر الكس فرگوسن
يازدهم دي ماه مصادف است با سالروز تولد يكي از بزرگ ترين مربيان تاريخ فوتبال."سر الكس فرگوسن" با نام كامل "الكساندر چاپمن فرگوسن" در 31 دسامبر 1941 در شهر گلاسكوي اسكاتلند به دنيا آمده است.

او در ۶ نوامبر 1986 هدايت ابردين اسكاتلند را رها كرد تا به عنوان جانشين "ران اتكينسون" معزول هدايت منچستريونايتد را به دست بگيرد. فرگوسن در طول 27 سال حضور خود در اين باشگاه كوهي از افتخارات گوناگون به دست آورد، از قهرماني در ليگ برتر گرفته تا ليگ قهرمانان اروپا. او پرافتخارترين مربي تاريخ ليگ برتر انگليس به شمار مي رود.

، او در طول ۲۶ سال مربيگري خود ۳۸ جام به دستآورد كه شامل ۱۳ بار قهرماني ليگ انگليس و دو بار قهرماني ليگ قهرمانان اروپا بوده است. فرگوسن در سال 2013 براي هميشه خود را بازنشسته كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۰:۲۳ توسط:sana موضوع:

آه همسر پشت سر فوتباليست مشهور!

آه همسر پشت سر فوتباليست مشهور!فوتباليست مشهور به همسر خود گفته ظاهرش در شأن يك ستاره فوتبالي نيست و اگر نميتواند مطابق يك دختر شهري آرايش كند بايد قيد زندگي با او را بزند!
امان از فوتباليست بيجنبه! فغان از ستارههاي ناباب! فوتباليستهاي بيمعرفتي كه خيلي زود همه چيز را به فراموشي ميسپارند و گذشته خود را از ياد ميبرند.

شايد راست ميگويند كه براي خوب شدن، آدميزاد به خيلي چيزها نياز دارد اما دو چيز انسانهاي بيجنبه را خراب ميكند؛ يكي پول و ديگري شهرت!

البته اين موضوع شامل حال همه فوتباليستها نميشود و فقط برخي از آنان را دربر ميگيرد؛ درست مثل بازيكني بيجنبه كه مدت زيادي نيست از شهرستان به پايتخت آمده اما انواع و اقسام حاشيهها را آفريده و خلق كرده است.

آخرين شاهكار اين فوتباليست بيجنبه مربوط به زندگي خانوادگياش ميشود. طرف كه چند سال پيش در شهر خودشان عاشق شده و با هزار زحمت، چندين بار خواستگاري و واسطه كردن اين و آن توانسته بود با دختر مورد علاقهاش ازدواج كند حالا كارش به طلاق و طلاقكشي كشيده شده است!

باور بفرماييد نوشتن ادامه مطلب براي خودمان هم سخت است اما ناچاريم بنويسيم. فوتباليست مورد نظر كه ظاهراً آب و هواي پايتخت و زرق و برق اين شهر بزرگ حسابي به او ساخته و متحولش كرده است به همسر خود گفته ظاهرش در شأن يك ستاره فوتبالي نيست و اگر نميتواند مطابق يك دختر شهري آرايش كند بايد قيد زندگي با او را بزند!

اما از آنجايي كه خدا جاي حق نشسته است هنوز مدت كوتاهي از اين اتفاق و طلاق و طلاقكشي آقاي فوتباليست با همسر مظلومش كه زير بار خواسته نامعقول طرف نرفته، نگذشته بود كه اين بازيكن در ليست مازاد باشگاه خود قرار گرفت!

شنيديم اين روزها همين فوتباليست بدترين روزهاي زندگي شخصي و ورزشي خود را ميگذراند و حسابي مغموم است. به نظر شما آه همسر مظلوم دامن اين بازيكن بيجنبه را نگرفت؟ ما كه اين طور فكر ميكنيم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۰:۱۱ توسط:sana موضوع:

تيري آنري بازيگر سينما شد + عكس

تيري آنري بازيگر سينما شد + عكس
مهاجم پيشين تيم ملي فرانسه و باشگاه آرسنال قصد دارد در يك فيلم سينمايي كه سال آينده اكران ميشود ايفاي نقش كند.
"تيري آنري" مهاجم پيشين آرسنال كه ماه گذشته تصميم به آويزان كردن كفشهايش گرفت، ميخواهد در يك فيلم سينمايي كه سال آينده قرار است اكران شود، هنرپيشگي كند.

كاپيتان 37 ساله پيشين آرسنال كه 8 سال براي توپچيها بازي و بهترين سالهاي دوران 20 ساله بازيگرياش را در اين تيم تجربه كرد، اخيراً اعلام كرده است كه قصد دارد در كلاسهاي مربيگري شركت كند تا بلكه فرصت هدايت توپچيها را به دست آورد اما او قبل از اين كار ميخواهد در فيلمي با عنوان «همراهان»كه برگرفته از سريال آمريكايي Entourage است، نقش كوچكي به اندازه چند ثانيه ايفا كند.

در اين فيلم، آنري با "آري گولد"، نقش اول فيلم (با هنرمندي ژرمي پيون) گپي كوتاه خواهد داشت. اين صحنه در قسمتي از فيلم رخ ميدهد كه ستاره پيشين آرسنال براي قدم زدن در خيابانهاي شهر به همراه سگ خود از خانه خارج شدهاند.

آنري درباره اين فيلم در صفحه شخصياش در يكي از شبكههاي اجتماعي نوشت: عاشق تك تك هزارم ثانيههاي سكانس 2 ثانيهاي هستم كه در اين فيلم بازي ميكنم.»

آنري همچنين تصويري در صفحهاش منتشر كرده است كه او را در كنار عوامل و هنرپيشگان فيلم نشان ميدهد و زير آن نوشته است:«فوتبال را ترك ميكند و به «همراهان» ملحق ميشود. منتظر اين فيلم هستم.»برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۹:۵۸ توسط:sana موضوع:

دليل ترس كاسياس از ديده شدن پسرش + عكس

دليل ترس كاسياس از ديده شدن پسرش + عكس


ايكر كاسياس دروازه بان اسطوره اي رئال مادريد كه با يك خبرنگار ازدواج كرده در ابتداي سال 2014 صاحب يك پسر شد.
نام پسر ايكر كاسياس "مارتين" است و چند روز ديگر يك ساله مي شود. مارتين در شش ماهگي به همراه مادرش به برزيل رفت تا در جام جهاني 2014 برزيل در كنار پدرش حضور داشته باشد. پسر كوچك كاسياس كه بسيار زيبا هم است مورد توجه شركت هاي تبليغاتي قرار گرفته است اما كاسياس و همسر خبرنگارش يعني "سارا كاربونرو" ترس زيادي از ديده شدن پسرشان دارند. آنها به پيشنهادهاي مالي وسوسه انگيز تمام كمپاني هاي تبليغاتي پاسخ منفي داده اند چرا كه نمي خواهند پسر كوچكشان بيش از اندازه در چشم باشد.

كاسياس درباره پسرش مارتين مي گويد :"من و سارا مي خواهيم مارتين مثل سايرين بزرگ شود و تفاوتي با آنها نداشته باشد. ما نمي خواهيم او از همين اكنون در چشم باشد و در دنياي پر زرق و برقي قرار بگيرد. چيزي كه براي من خيلي اهميت دارد مارتين است، او حتي از فوتبال و تمام چيزهاي ديگري كه در دنيا وجود دارد برايم با ارزش تر است. "

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۹:۴۵ توسط:sana موضوع:

رسوايي اخلاقي پسر 14 ساله رونالدورسوايي اخلاقي پسر 14 ساله رونالدو


فرزند رونالدوي برزيلي به خاطر حضور در يك كلوپ شبانه باعث ايجاد رسوايي اخلاقي و هياهو بسيار شد.

از يكي، دو روز گذشته تصاويري از پسر 14 ساله رونالدو در شبكههاي اجتماعي انتشار يافت

كه باعث جنجال و هياهوي بسياري شد.

طبق گزارش رسانه هاي برزيلي، فرزند كم سن و سال رونالدو با حضور در كلوپ شبانه باعث شد جنجال و رسوايي اخلاقي براي

خانوادهاش به وجود آيد و پدر خود را وارد دردسر جديدي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۹:۳۲ توسط:sana موضوع:

زلاتان ابراهيموويچ گوزن 500 كيلويي را از پا در آورد!

زلاتان ابراهيموويچ گوزن 500 كيلويي را از پا در آورد!
ماجراي شكار گوزن 500 كيلوگرمي توسط زلاتان ابراهيموويچ ملي پوش تيم فوتبال سوئد با انتقاد شديد از جانب گروههاي حمايت از حقوق حيوانات مواجه شد.
"زلاتان" مهاجم سوئدي تيم پاري سن ژرمن علاقه زيادي به شكار در جنگل دارد و در جديدترين ماجراجويي از تعطيلات كريسمس استفاده كرده و گوزني به وزن 500 كيلوگرم را شكار كرد.

مطبوعات سوئد به صورت ويژه از شكار زلاتان ياد كرده و حتي مدعي شدند او با شليك يك گلوله گوزن را از پا درآورده است.

اما در طرف مقابل، "كاميلا بيوركبن" مديركل اتحاديه حمايت از حيوانات سوئد نظر ديگري داشته و شكار ابراهيموويچ را يك موضوع تاسف برانگيز دانست. وي دراين باره گفت: زماني كه افراد مشهور اقدام به شكار و يا اموري از اين دست ميكنند، مشكل ما دوچندان ميشود. به نظر ميرسد اين افراد مشهور كه از محبوبيت بالايي نزد مردم برخوردار هستند در حال حمايت از كشتار حيوانات به عنوان تفريح و يا چيزي شبيه به آن هستند.

با توجه به اينكه شكار در سوئد قانوني است سالانه 100 هزار گوزن توسط شكارچيان از پاي در ميآيند.

ابراهيموويچ در سال 2010 مجوز شكار خود را دريافت كرد و از آن سال به بعد بيشتر اوقات فراغت خود را به شكار ميپردازد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۹:۱۵ توسط:sana موضوع:

اينترنت از گذشته نا كنون

اينترنت از گذشته تاكنون


اينترنت نتيجه انديشه هاي بلندپروازانه مردم در دهه60 ميلادي است.

زماني كه كامپيوترها هنوز به بلوغ فعلي نرسيده بودند و وجود قابليت انتقال اطلاعات براي تحقيقات و توسعه در كامپيوترها يك رويا بود.

در سال 1962، در پايان نامه ليكلايدر (j.c.r. licklider) از دانشگاه mit، براي نخستين بار شبكه جهاني كامپيوترها بررسي شد و در اواخر همان سال به آژانس پروژه هاي تحقيقات پيشرفته دفاعي آمريكا (darpa) منتقل شد تا اين ايده توسعه پيدا كند.

لئونارد كلاينراك (leonard kleinrock) از دانشگاه ام آي تي و ucla نظريه انتقال بسته ها (packet switching) را مطرح كرد كه اصل پايه اتصالات اينترنت امروزي است.

در سال 1965 نخستين پياده سازي شبكه انجام شد و لارنس رابرتس از دانشگاه ام آي تي نيز توانست يك كامپيوتر در دانشگاه ماساچوست را به كمك خطوط تلفن، به يك كامپيوتر در كاليفرنيا وصل كند و به اين ترتيب شبكه هاي wan شكل گرفتند.

همچنين در همين آزمايش اين نتيجه اتخاذ شد كه سوئيچ هاي خطوط تلفن براي انتقال داده مناسب نيستند و نظريه انتقال بسته هاي كلاينراك به تائيد رسيد.

رابرتس در سال 1966 به دارپا رفت و نقشه خود را با نام آرپانت گسترش داد. اين افراد نخستين كساني بودند كه پايه هاي اصلي اينترنت را گذاشتند و در اغلب بررسي هاي ريشه اي اينترنت، نامشان ناديده گرفته مي شود.

وقتي سناتور تد كندي در سال 1968 از ايجاد قرارداد آرپا آگاه شد، پيغام تبريكي را از طريق تلگرام به گروه bbn فرستاد كه در آن اشتباها به جاي عبارت interface mesغير مجاز مي باشدe processor (رابط پردازشگر پيغام) از عبارت interfaith mesغير مجاز مي باشدe processor (رابط معنوي پردازشگر پيغام) استفاده كرده بود!

اينترنت كه در آن زمان با عنوان آرپانت شناخته مي شد، در سال 1969 تحت قراردادي با دارپاي تغيير نام يافته، به آرپا روي خط آمد و ميان چهار كامپيوتر اصلي دانشگاه هاي جنوب غربي آمريكا اتصال برقرار كرد، اين چهار دانشگاه عبارتند

از: ucla، استانفورد، ucsb و دانشگاه يوتا. در سال هاي بعد تقريبا تمام مراكز مجهز به كامپيوتر به اين شبكه متصل شدند.

هدف اوليه از تاسيس اينترنت اين بود كه شبكه به گونه اي تاسيس شود تا در صورت نابودي يكي از سايت ها توسط بمب اتمي، شبكه سالم باقي بماند.

اگر مسير اصلي نابود مي شد، مسيرياب ها از طريق مسيرهاي فرعي اطلاعات را منتقل مي كردند.

اينترنت اوليه براي خبرگان، مهندسان، دانشمندان و كتابخانه ها بود، بنابراين هيچ پديده ساده اي نبود.

در آن روزها خبري از كامپيوترهاي شخصي يا اداري نبود و هر كسي كه از كامپيوتر استفاده مي كرد يا حرفه اي اين كار بود يا مهندس و دانشمندي كه بايد مهارت استفاده از روندي بسيار پيچيده را فرا مي گرفت.

در سال 1972، ايميل توسط ري تاملينسن پايه گذاري شد.

او نشان @ را از ميان نشانه هاي موجود در فهرست كاراكترها انتخاب كرد تا براي شناسايي نام كاربري و آدرس استفاده شود.

پروتكل تل نت كه از طريق آن مي شد روي يك سيستم خارجي لاگين كرد، به دنبال انتشار يك rfc (وسيله اي براي انتشار نتايج تحقيقات علمي) ايجاد شد.

پروتكل ftp كه براي انتقال فايل بين سايت ها استفاده مي شد نيز به دنبال انتشار يك rfc در سال 1973 اختراع شد و از آن هنگام به بعد، اين rfcها را هر كسي كه از اين پروتكل استفاده مي كرد، مي توانست دانلود كند!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۹:۰۲ توسط:sana موضوع:

دكتر عادل فردوسي پور

دكتر عادل فردوسي پور!
به زودي بايد مجري برنامه نود را دكتر عادل فردوسي پور صدا كنيم.عادل فردوسي پور در حال اتمام تحصيلات عاليه خود است و به زودي به درجه دكترا ارتقا مي يابد. او در يكي از دانشكده هاي وابسته به دانشگاه تهران مشغول تحصيل در رشته دكتري مديريت رسانه است.

عادل پس از ادامه تحصيلاتش تا مقطع كارشناسي ارشد مهندسي صنايع در دانشگاه شريف و سال ها تدريس در اين دانشگاه به عنوان مدرس رشته زبان، حالا عرصه اي جديد را تجربه مي كند. مديريت رسانه ، جايي كه سالهاست به طور تجربي توانسته پر مخاطب ترين برنامه توليدي سيماي جمهوري اسلامي را داشته باشد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۸:۵۰ توسط:sana موضوع:

دلنوشته عاشقانه رضا صادقي براي همسرش + عكس جديد وي و همسرش

دلنوشته عاشقانه رضا صادقي براي همسرش + عكس جديد وي و همسرش
رضا صادقي با نوشته عاشقانه زير, از همسرش تشكر كرد و براي همه خانواده ها ارزوي خوشبختي نمود...
رضا صادقي با نوشته عاشقانه زير, از همسرش تشكر كرد و براي همه خانواده ها ارزوي خوشبختي نمود.
خسته باشم با يه جمله خستگيمو در مياره ..
بدجورى هـوامو داره ...
پست هـر دوتائيمون گرمه به خورشيد ، اون نگاهـمو فهـميد ......
از خدا ميخوام تمام خانواده هارو در پناه لطف و محبتش قرار بده و نگاه پاكش رو از زندگيشون بر نداره ...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۸:۳۹ توسط:sana موضوع:

پسر بكام هنرپيشه مي شود + عكس

پسر بكام هنرپيشه مي شود + عكسپسر 12 ساله ديويد بكام با وجود سن كم يكي از گران ترين مدل هاي دنيا محسوب مي شود.
"رومئو بكام" 12 ساله بيشتر از آنكه علاقه مند باشد تا راه پدر شهير و نامدارش در فوتبال را پيش بگيرد مي خواهد مثل مادرش ستاره مد باشد. او اتفاقا در اين زمينه هم خيلي موفق بوده و به يكي از مدل هاي گران قيمت با دستمزد بالاي برند "بري بري" تبديل شده است. بكام در سال 2014 با حضور در يك كليپ تبليغاتي به شهرت بيشتري رسيد اما اكنون خبرهاي جديدتري از اين پسر ستاره سابق تيم ملي انگليس و منچستريونايتد به گوش مي رسد.

"ويكتوريا بكام" مادر رومئو كه ارتباط خوبي با هنرمندان هاليوودي دارد مي خواهد از پسر خود يك هنرپيشه بسازد و حتي مقدمات حضور او در يك فيلم هاليوودي را فراهم كرده است. البته جزئيات اين خبر اعلام نشده است اما به هر حال خبرسازي هاي خانواده جنجالي بكام پاياني ندارد. پيش از اين "بروكلين" برادر بزرگ تر رومئو كه 15 سال دارد با پيوستن به آرسنال خبرساز شده بود.

تصاويري از رومئو بكام را در زير مشاهده مي كنيد:
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۸:۲۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم