بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دختري كه شبيه فرشتههاست اما فقط خون ميخورد!!

فايل پيوست 4441


وضعيت تغذيه يك دختر مصري پزشكان را متعجب كرده است. يك دختر بچه مصري كه غذايي جز گوشت نميخورد در صورت عدم دسترسي به گوشت شروع به مكيدن خون خود ميكند.
پايگاه خبري «مفكرة الاسلام» گزارش داد : خانواده اين كودك از ترس اينكه مبادا به مكيدن خون اطرافيان نيز اقدام كند به يكي از شهرك هاي حومه قاهره نقل مكان كرده اند.
اميره دختر بچه ۱۰ ساله مصري در يك خانواده شش نفره و فقيري زندگي ميكند. مادر اين دختر كه سرپرستي اين خانواده را بر عهده گرفته است معلم مدرسه وبا درآمد پاييني است، چهار فرزند اين خانواده نيز از كم خوني شديد در بيمارستان بستري شده اند.
تلاش پزشكان در علاج اين كودك و كشف دليل اعتياد وي به گوشت بي نتيجه مانده است. اميره در هر وعده صبحانه و شام يك و نيم كيلو گوشت قرمز ميخورد و وعده ناهار او يك مرغ با چربي فراوان است.
اميره با اشتهاي زياد گوشت ميخورد و آن را يك سرگرميلذت بخش ميداند. اطرافيان اين كودك از اين هراسانند كه اگر اين كودك وعده غذاي مطلوب خود را نخورد اقدام به خوردن هر گوشتي بكند.
مادر اين كودك ميگويد: اميره به مدرسه نميرود، و من سالهاي طولاني است كه براي مداواي اين كودك تلاش ميكنم ولي تلاشهاي پزشكان بي نتيجه مانده است.
با توجه به اوضاع بد مالي اين خانواده ، فرماندار استان القليوبيه اعلام كرد كه هزينه وعده غذاهاي اميره را كه ماهانه ۱۰۰۰ جنيه مصري است دولت تقبل ميكند.
اين دختر كه قيافه معصوم و شبيه فرشتهها دارد به تنهايي و جدا از ديگران زندگي ميكند. اطرافيان اين كودك از اطراف وي فرار ميكنند و ميگويند او شبيه حيوانات وحشي زندگي ميكند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۵۲ توسط:sana موضوع:

چند نصيحت دوستانه.......

§ اگر كسي از توي ماشينش به تو فحش ناجور داد تا پياده نشده و قد و قامتش را نديدهاي جوابش را نده.
§ اگر دختري را ديدي كه خيلي خوشاندام بود پيش از هر چيز مطمئن شو كه قهرمان تكواندو نباشد.
§ پيش از آنكه توي خيابان پس گردن دوستت بكوبي و فحشهاي ركيك به او بدهي مطمئن شو خودش است.
§ وقتي مهمان داري اول مطمئن شو ماهواره روي چه كانالي است بعد آن را روشن كن !
§ دختر همسايه كه ميگويد «تشريف ميارين تو» شايد پدرش با تو كار دارد !
§ مستراحي كه سنگش خيلي دور از در است و دراش هم قفل نميشود خطرناكترين جاي دنيا است.
§ توي مستراحي و در كه ميزنند نبايد بگويي «بفرماييد!».
§ اينكه صداي دوستت شبيه پدرش باشد طبيعي است پس تا مطمئن نشندي نگو «چطوري خره؟!»
§ دستت را كه بالاي آكواريوم ميبري و ماهيها بالا ميآيند الزامن به اين معني نيست كه تو را ميشناسند يا دوستت دارند؛ بسياري از ماهيها گوشتخوارند!
§ بعد از ساليان كه با رفيقات توي رستوران قرار گذاشتهاي اگر دختري ديدي كه از در تو آمد يكهو نگو «جووون، عجب چيزييه» چون شايد بيايد و سر ميز شما بنشيند و رفيقات كه كبود شده معرفياش كند «نامزدم!»
§ اگر دوست نابينايي داري توي خيابان كه به او ميرسي پيش از هر چيز به او بگو كه مادرت همراه تو است.
§ همهي ژلها، ژل مو نيستند عزيزم!
§ با هر تيغي كه توي حمام بود صورتت را اصلاح نكن.
§ وقتي با زنت لب ساحل قدم ميزني و زيرلب ميخواني «خوشگل زياد پيدا ميشه تو دنيا» باقياش را هم بخوان گيجخان.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۴۱ توسط:sana موضوع:

عروسك مورد علاقه نيوشا ضيغمي!؟ + عكس


نيوشا ضيغمي با انتشار عكس خود و عروسك محبوبش, درمورد عروسكش توضيحاتي داد...

نيوشا ضيغمي با انتشار عكس خود و عروسك محبوبش, درمورد عروسكش توضيحاتي داد.اين دختر كوچولو تنها بازمانده عروسكاي بچگي منه. هميشه خيلي دلم براش ميسوخت چون مثل عروسكاي ديگه لباس قشنگ نداشت. هنوزم پيشمه شايد تا آخر عمرم پيشم بمونه.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۲۹ توسط:sana موضوع:

با روستاي فراموشكارها آشنا شويد! + عكس


اگر به كلمبيا سفر كنيد و به سمت روستاي كوچكي به نام "آنتيكوآ" حركت كنيد با منظر زيبايي روبرو خواهيد شد كه هر جايي از اين كره خاكي ديده نمي شود، دره هاي سرسبز و كوه هاي بي...

اگر به كلمبيا سفر كنيد و به سمت روستاي كوچكي به نام "آنتيكوآ" حركت كنيد با منظر زيبايي روبرو خواهيد شد كه هر جايي از اين كره خاكي ديده نمي شود، دره هاي سرسبز و كوه هاي بي نظير تنها بخشي از اين بهشت گمشده است اما يك راز عجيب در دل اين روستا قرار دارد.
"آنتيكوآ" محلي است كه بيشتري مبتلايان به بيماري الزايمر در آن زندگي مي كنند. در اين روستا حتي جوانان نيز از مشكلاتي كه ريشه در آلزايمر دارد رنج مي برند. آن ها در همان دوران ابتدايي زندگي استعداد الزايمر و فراموشي دارند و هميشه اين بيماري در حال پيشرفت است.بسياري از افرادي كه در اين روستا زندگي مي كنند قبل از رسيدن به 40 سالگي مراحل بالا را طي كرده اند و بخشي از جمعيت نيز در ميانه 40 سالگي به حادترين نوع ممكن اين بيماري رسيده اند.

پزشكان زيادي در مورد ريشه اين بيماري در اين روستا تحقيق كرده اند اما همگي معتقدند كه مشكل اصلي در ژن اين افراد قرار گرفته است. اين مشكل حالا 300 سال است كه در همه ديده مي شود و جمعيت 5000 نفري اين روستا نيز تقريبا به آن مبتلا هستند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۱۸ توسط:sana موضوع:

صدايي كه درختان قبل از مرگ منتشر مي كنند!!


دانشمندان دريافتند كه درختان در زمان مرگ صداهايي مافوق صوت از خود منتشر ميكنند...

دانشمندان دريافتند كه درختان در زمان مرگ صداهايي مافوق صوت از خود منتشر ميكنند.
با توجه به تحقيقات دانشمندان فرانسوي، درختان در زمان مرگ و قبل از اين كه نقش بر زمين شوند، صداهايي منتشر ميكنند كه خبر از مرگ قريب الوقوع آنها ميدهد.
آزمايشهايي كه توسط محققان گرنوبل در فرانسه انجام شد حاكي از اين است كه درختان هنگامي كه از خشكسالي رنج ميبرند، صداهايي فراتر از صوت از خود منتشر ميكنند.

محققان نوعي درخت كاج مرده خيس را در يك هيدروژل براي شبيهسازي به صورت يك درخت زنده قرار دادند و سپس ژل را در يك محيط مصنوعي خشك قرار داده و به صداهاي ناشي از حبابهاي ايجاد شده در هوا گوش دادند.
در حال حاضر، محققان در حال ساخت تجهيزاتي هستند كه قادر به گوش دادن صداي درختان باشد.
همچنين محققان در تلاش براي انطباق فناوري حسگرهاي صوتي براي تشخيص صداي درختان هستند و نياز به همكاري با زيستشناسان براي به دست آوردن اطلاعاتي در رابطه با حيات درختان دارند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۶:۰۶ توسط:sana موضوع:

سمبل زيبايي زنان در سال 2014 انتخاب شد/ 15 نفر اول ليست + عكس


شريل فرناندز- ورسيني كه بيشتر به شريل كول مشهور شده يكي از داوران اصلي برنامه مسابقه موسيقي ايكس فاكتور است و امسال بيش از هر زمان ديگر به موفقيت دست يافته است...

شريل فرناندز- ورسيني كه بيشتر به شريل كول مشهور شده يكي از داوران اصلي برنامه مسابقه موسيقي ايكس فاكتور است و امسال بيش از هر زمان ديگر به موفقيت دست يافته است.
حالا اين خواننده به عنوان بزرگترين سمبل زيبايي سال 2014 انتخاب شده است و كيت ميدلتون كه از سال 2011 تاكنون دارنده اين عنوان بود را شكست داد.
نفر دوم اين عنوان را كيت ميدلتون و نفر سوم ميشله كيگان كسب كردند. هولي ويلافبي و ستاره هاليوودي آنجلينا جولي نيز به عنوان نفر چهارم و پنجم راي آوردند.

15 نفر اول سمبل زيبايي سال 2014
1. شريل كول
2. كيت ميدلتون
3. ميشله كيگان
4. هولي ويلافبي
5. آنجلينا جولي
6. هلن ميرن
7. اما واتسون
8. بيانسه
9. نيكول شرزينگر
10. جنيفر لارنس
11. ريحانا
12. پيكسي لات
13. ويكتوريا بكهام
14. كيم كارداشيان
15. تيلور سوئيفت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۵:۵۴ توسط:sana موضوع:

دخترهايي كه بين 10 تا 15 سال سن دارند و مادر شده اند + عكس


انتشارعكس جوان ترين پدر و مادرهاي متولد دهه ۸۰ ايراني واكنش زيادي را در رسانه ها و افكار عمومي كشور داشت. اما اين موضوع براي مردم جهان اتفاق تازه اي نيست...
انتشارعكس جوان ترين پدر و مادرهاي متولد دهه ۸۰ ايراني واكنش زيادي را در رسانه ها و افكار عمومي كشور داشت. اما اين موضوع براي مردم جهان اتفاق تازه اي نيست.
با اينكه سن ازدواج در جهان و همينطور كشورمان هر لحظه بالاتر مي رود گهگاهي خبرهايي از زوج ها و يا والدين كم سن و سال در گوشه و كنار جهان به گوش مي رسد.

پدر ۱۲ ساله، مادر ۱۵ ساله«شان استوارت» ۱۲ ساله و «اما وبستر» ۱۵ ساله در ۲۰ ژانويه ۱۹۹۸صاحب فرزند مي شوند تا در صدراخبار بريتانيا قرار بگيرند. اما آنها در كارشان تنها نبودند ۱۲ سال بعد پدر ديگري لقب اين پدرو مادر جوان را از آنها گرفت. ولي قصه «شان» و «اِما» خوب ادامه پيدا نكرد تا در ۱۲ سالگي كودكشان «اما» از «شان» جدا و با فرد ديگري ازدواج كند «شان» نيز قصه پدر جوان ديگر بريتانيا را در زندان اين كشور مي شنود .

پدر ۱۳ ساله، مادر ۱۵ ساله


يك بچه مدرسهاي در انگلستان در سال ۲۰۰۹ پدر شد. با اين اتفاق «آلفي پاتن» ۱۳ ساله توانست ركورد جوانترين پدر بريتانيا را كه در اختيار يك پدر ۱۵ ساله بود جابه جا كند. مادر اين نوزاد همكلاسي آلفي است كه زمان تولد فرزندش ۱۵ سال داشت. بعد از اين اتفاق پدرو مادر اين پسربچه به عنوان بدترين پدر و مادر انگلستان انتخاب شدند.

مادر ۱۱ ساله


«ترزا ميدلتون» در ۱۱ سالگي باردار شد و با اينكه همه وي را به سقط جنين وادار ميكردند اما او با سن كمي كه داشت تصميم گرفت فرزندش را نگهدارد چون محبت زيادي نسبت به كودكش داشت و اين امر باعث شد ترزا در سال ۲۰۰۶ جوان ترين مادر بريتانيا انتخاب شود.

پدر ۱۳ ساله، مادر ۱۲ ساله


در آوريل سال ۲۰۱۴ خبر بچه دار شدن يك زوج كم سن و سال دوباره مردم انگلستان را متعجب كرد. اين دختر زماني از پسري ۱۲ ساله باردار شد كه هنوز در مقطع ابتدايي درس مي خواند. به گفته برخي منابع نزديك به خانواده اين زوج كم سن و سال اين دو باهم تصميم گرفتند كه براي تداوم عشق و محبتشان به صورت آگاهانه بچه دار شوند. مادربزرگ اين نوزاد۲۷ سال دارد و به عنوان جوان ترين مادربزرگ بريتانيا انتخاب شد.

مادر ۱۵ ساله با دو فرزند


«آليشا گركسون» يكي از جوان ترين مادران دنياست كه دو فرزند دارد. آليشا دختري خجالتي بود كه در منطقه اي به غير از محل تولدش زندگي مي كرد و به خاطر لهجه محلي اش توسط همكلاسي هايش مدام مسخره مي شد تا اينكه يك روز آليشا در حالي كه ۱۲ سالش بود مادر شد.او توانست تا ۲۲ دقيقه قبل از زايمان اين موضوع را حتي از مادرش مخفي كند. آليشا در ۱۴ سالگي نيز براي بار دوم باردار شد تا در ۱۵ سالگي صاحب دو فرزند باشد.


مادر ۱۳ ساله


«هلنا دين» استراليايي تنها ۱۳ سال داشت كه فرزندش را در آغوش گرفت. هلنا درباره بارداري و زايمان مي گويد كه احساس تلخ و شيريني را سپري كرده است. شيرين از اين لحاظ كه نوزادش را در آغوش كشيده و تلخ براي اينكه هنوز خودش كودك است و دلش مي خواهد دوران كودكيش را بگذراند و بازي كند. همكلاسي هاي او در مدرسه در حال درس خواندن هستند اما بايد در خانه بنشيند و كتابهايي درباره مادر شدن بخواند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۵:۴۱ توسط:sana موضوع:

5 قدم براي حذف خودتان بطور كامل از اينترنت


آيا ميخواهيد خودتان را از شر فضاي مجازي و اينترنت خلاص كنيد؟ اين كار خيلي سهل و راحت نيست، اما در اين مطلب قصد داريم چند روش ساده كه به قصد شما كمك كند، معرفي كنيم...

آيا ميخواهيد خودتان را از شر فضاي مجازي و اينترنت خلاص كنيد؟ اين كار خيلي سهل و راحت نيست، اما در اين مطلب قصد داريم چند روش ساده كه به قصد شما كمك كند، معرفي كنيم.
اگر در حال خواندن اين مطلب ايد، به احتمال زياد كسي هستيد كه اطلاعات شخصياش در فضاي اينترنت و در معرض ديد عموم قرار دارد. توجه كنيد كه هرگز نميتوانيد خودتان را به طور كامل از اينترنت حذف كنيد اما راههايي وجود دارد كه بتوانيد ردپاي مجازيتان را به حداقل برسانيد.


۱. اكانتهاي شبكههاي اجتماعي، سرويسهاي اينترنتي و مراكز خريد مجازي تان را حذف يا غير فعال كنيد.
شبكههاي اجتماعي شامل گوگل پلاس، فيس بوك، توييتر، لينكداين و مراكز خريد مجازي شامل آمازون، اي بِي و غيره اند. منظور از سرويسهاي اينترنتي، فضاهاي ذخيره ابري همچون دراپ باكس و غيره ميباشند. به منظور خلاصي از حسابهاي كاربري خود، به تنظيمات اكانتتان برويد و گزينه غير فعال كردن (deactivate)، حذف كردن (remove/delete) يا بستن (close) حساب را پيدا و انتخاب كنيد. اگر در يافتن اين گزينهها مشكل داشتيد، خيلي راحت عبارت "چطور اكانت ... را حذف كنم (how to delete … account)" را با جايگذاري نام سرويس يا شبكه، گوگل كرده و دستورالعملها را پيدا كنيد.

در صورت شكست تمام مراحل فوق و پيدا نكردن روشي جهت حذف حساب كاربري، ميتوانيد براحتي هويت حسابتان شامل نام كابري، اسم و فاميل و ساير مشخصاتتان را به هويتي جعلي يا كاملاً تصادفي تغيير دهيد. روش راحتتر براي حذف اتوماتيك اكانتها، استفاده از سرويسهاي پولي مانند DeleteMe ميباشد.


۲. خودتان را از سايتهايي كه مبادرت به جمعآوري اطلاعات ميكنند حذف كنيد.
برخي سايتهاي اينترنتي وجود دارند كه عمدتاً به منظور فروش كالا و انجام تبليغات متناسب با نيازهاي شما، اقدام به جمعآوري اطلاعاتتان ميكنند. اين سايتها نامهايي چون Spokeo، Crunchbase، PeopleFinder و بسياري اسامي ديگر دارند. شما ميتوانيد تك تك اطلاعات خودتان را درون اين سايتها جستجو كرده و اقدام به حذف آنها كنيد. راه ساده تر استفاده از سرويسهاي پولي همچون Abine و DeleteMe ميباشد كه پيش از اين معرفي شد. با استفاده از اين سرويس و پس از حذف اطلاعاتتان از اينگونه سايتها، ميتوانيد هر چند وقت يكبار به آن سر بزنيد تا مطمئن شويد همه كارها به درستي انجام شده و ردپاي جديدي از شما توليد نشده است.


۳. اطلاعاتتان را به طور مستقيم از وبسايتها حذف كنيد.
ابتدا با شركت سازنده تلفن همراه و اپراتورتان چك كنيد كه نام شما را جايي به صورت آنلاين قرار نداده باشند. در غير اينصورت از آنها بخوهيد مبادرت به حذف اطلاعاتتان كنند. اگر قصد داريد پست يا كامنت قديميتان را در انجمن (Forum) يا وبلاگي حذف كنيد بايد شخصاً با مديريت آن انجمن و يا وبلاگ تماس بگيريد. در بخش "درباره ما" يا "تماس با ما" ميتوانيد اطلاعات تماس با فرد مربوطه را پيدا كنيد. اگر اين روش ناموفق بود به وبسايت www.whois.com رفته و دامنه مورد نظرتان را جستجو كنيد تا بتوانيد اطلاعاتي در مورد مدير و صاحب آن و راه تماس با او بدست آوريد. اگر در اين راه به هر دليلي ناموفق بوديد يا فرد مسئول با درخواستتان مخالفت كرد، راهنمايي شماره ۴ را بخوانيد.


۴. نتايج موتورهاي جستجو راجع به خودتان را حذف كنيد!
شايد از اين مطلب تعجب كرده باشيد اما فيالواقع راههايي براي حذف برخي نتايج سايتهاي جستجو مانند گوگل، ياهو، داك داك گو، بينگ و غيره وجود دارد. گوگل يك ابزار حذف نشاني اينترنتي (URL removal tool) دارد كه ميتواند كمك حال شما شود. براي مثال اگر فردي اطلاعات حساسي راجع به خودش همچون شماره ملي يا مشخصات حساب بانكياش را در انجمن يا سايتي منتشر كرده و مدير آن انجمن يا سايت با حذف آن اطلاعات موافقت نميكند، آن فرد حداقل ميتواند با شركتهاي موتور جستجو تماس گرفته تا آن اطلاعات در نتايج جستجو ظاهر نشوند.


۵. آخرين قدم: حذف آدرسهاي ايميل
بسته به نوع حساب كاربري ايميلي كه از آن بهره ميبريد، حجم قدمها براي حذف ايميلتان متغير است. ابتدا بايد به حسابتان وارد شده و گزينه حذف يا بستن حساب را پيدا نماييد. داشتن يك آدرس ايميل، شرط لازم براي انجام قدمهاي قبلي است، پس مواظب باشيد كه آدرس ايميلتان را پس از انجام آن قدمها و در مرحله آخر حذف كنيد.

و اما نكته آخر..
به ياد داشته باشيد كه صبر و حوصله شرط لازم جهت انجام قدمهاي فوق است و نبايد انتظار داشته باشيد همه آنها يك روزه انجام شوند. ضمناً بايد قبول كنيد كه برخي چيزها را نميتوان براي هميشه از اينترنت حذف كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۵:۲۹ توسط:sana موضوع:

توجه براي بقاي خليج فارس...

تو رو خدا بخوانيد، پاي آبروي كشورمون در ميانه.لطفاً كپي كنيد...
فوري فوري
ايران دوباره به شركت گوگل اعتراض نموده بخاطر اسم خليج فارس كه در نقشه گوگل خليج عربي ثبت شده است براي همين هم شركت گوگل اعتراض ايران را قبول كرده وگفته راجب اين دو راي گيري اينترنتي انجام ميگيره كه راي هر كدام بيشتر شد به اسم همان ثبت مشود.
سريع اقدام كنيد همين الان
90 درصد عربها راي دارند. 10 درصد ايراني ها
تا وقت راي گيري تمام نشده بشتاب كه اگر همت نكني اسم خليج فارس براي هميشه به فراموشي ميرود.
وارد سايت شويد سمت راست دو دايره هست روي خليج فارس كليك كنيدو بعد بر روي voteكليك كنيد با موفقيت و پيروزي
اينم آدرس سايت
http://www.persianorarabiangulf.com/index.php
دو دقيقه وقتتو بيشتر نميگيره...

لطفاً هر كي ايرانيه اطلاع رساني كند. فعلا 59 به 41 جلوييم
هرچي گروه داري براش بفرس...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۵:۱۶ توسط:sana موضوع:

افراد مشهوري كه از موبايل استفاده نميكنند+عكس

بسياري از مردم حتي نميتوانند ساعتي از تلفن همراه خود دور باشند و در زمانهاي مختلف تلفن همراه مانند بخشي از اعضاي بدنشان به آنها چسبيده است اين درحالي است كه بعضيها اصلا از اين وسيله خوششان نميآيد.

به نقل از مهر ؛ تلفن همراه امروزه يكي از ضروريات زندگي آدمهاست به طوري كه بسياري از مردم حتي بدون تلفن همراهشان نمي توانند براي مدتي جايي بروند. اما در اين ميان برخي افراد مشهور ترجيح ميدهند از تلفن همراه و حواشي آن دور باشند.

كريستوفر نولان

باورش سخت است اما «كريستوفر نولان» يكي از بهترين كارگردانان و نوابغ هاليوود رابطهاش با تكنولوژي اصلا خوب نيست. به طوري كه اين كارگردان حتي يك تلفن همراه شخصي براي خودش ندارد. اين كارگردان ۴۴ ساله كه به تازگي در فيلم علمي تخيلي «installer» مخاطبانش را به فضا برد حتي باور ندارد كه با داشتن ايميل ميتواند كارهايش را راحتتر جلو ببرد. فيلم آخر آقاي نولان كه سراسر با استفاده از تكنولوژي روز سينما ساخته شده تاكنون در سراسر جهان ۴۲۶ ميليون پوند فروخته است. اما وي معتقد است داشتن حتي موبايل فرصت فكر كردن و تمركز را از وي ميگيرد. نولان يكي از خوش شانسي هايش را كار مداومش ميداند و مي گويد كه هميشه آدمهايي كه با آنها كار دارد اطرافش هستند.
جاني دپ

بازيگر فيلمهاي « كارخانه شكلات سازي»، «ادوارد دست قيچي» و «دزدان دريايي كارائيپ» نيز دوست ندارد تلفن همراه داشته باشد. چون نميخواهد تمام وقت در دسترس باشد. اما به نظر آقاي بازيگر استفاده از اينترنت بسيار جذاب است چون آن را يك راه جالب براي برقراري ارتباط مي داند. جاني دپ مي گويد كه ترجيح مي دهد دوستانش براي ارتباط با وي از طريق اينترنت اقدام كنند.
آنجلينا جولي

خانم جولي هنرپيشه معروف هاليوود دليل جالبي براي نداشتن موبايل دارد. اين خانم براي اينكه از دست مزاحم تلفني هايش كه اغلب هواداران تيفوسي خودش و همسرش آقاي پيت هستند تصميم گرفت اين وسيله ارتباطي را كلا كنار بگذارد تا هم خيال خودش و هم خيال هوادارانش را راحت كرده باشد.
ولاديمير پوتين

قدرتمندترين مرد روسيه تلفن همراه ندارد تا از سياستمداراني باشد كه بدون اين وسيله ارتباطي زندگي مي كنند. آقاي پوتين در ماموريت ها و سفرها براي تماس هاي فوري از موبايل همراهانش استفاده مي كند و خودش شخصا يك تلفن همراه مستقل ندارد. يكي از دوستان پوتين در يك برنامه تلويزيوني دليل نداشتن تلفن همراه را خارج از دسترس بودن رئيس جمهور روسيه عنوان كرد و گفت آقاي پوتين اگر تلفن همراه داشت مدام زنگ ميخورد و مجبور بود به همه آنها پاسخ دهد. اما به عقيده بسياري از خبرنگاران پوتين به دلايل امنيتي از اين وسيله استفاده نمي كند چون ممكن است مكالمات وي از طريق دستگاه هاي جاسوسي شنود شود.
آنگلا مركل

در پي اخبار منتشر شده مبني بر شنود مكالمات آنگلا مركل صدر اعظم آلمان توسط سازمان جاسوسي آمريكا، «جورج الارد» بازرس كل آژانس امنيت ملي آمريكا (NSA) مدعي شد گزارش هاي مطرح شده در مورد شنود مكالمات تلفني خصوصي «آنگلا مركل» صدراعظم آلمان توسط اين سازمان صحت ندارد. الارد در پاسخ به اين موضوع در جمع دانشجويان دانشگاه پرينستون گفت: « اگر شما صدراعظم آلمان باشيد، اصلا اجازه داشتن تلفن همراه نداريد.» با اين حال مركل طي تماسي با باراك اوباما از اقدامات NSA انتقاد كرد. اما دقيقا معلوم نيست خانم مركل بالاخره موبايل دارد يا ندارد.
باراك اوباما

«جرج آلارد» بازرس كل آژانس امنيت ملي آمريكا در يكي از سخنراني هاي خود اعلام كرد «باراك اوباما» رئيس جمهور ايالات متحده آمريكا تلفن همراه شخصي ندارد. او در ادامه سخنانش گفت با اينكه هيچ كشوري قدرت جاسوسي آمريكا را ندارد. احتمالا اوباما هم مانند همتاي روسياش به دلايل امنيتي تلفن همراه را كنار گذاشته اما اين بار از دست نيروهاي خودي!
خسروسينايي

كارگردان مطرح كشورمان نيز طي مراسمي اعلام كرد كه موبايل ندارد. سينايي در ارديبهشت سال ۹۲ وقتي براي اهداي جايزه نفر اول فيلم و عكس همراه تهران روي صحنه آمد گفت: «هنر سينما و كار با همين دوربين هاي موبايل براي آنها كه حتي هنرمند هم نيستند به ما زندگي خلاقي ميدهد كه ميتوانيم با آن زيباتر زندگي كنيم. البته من آدم بي موبايلي هستم اما به عكس علاقمندم.»
محمدعلي كشاورز

هنرمند پيشكوست كشورمان و بازيگر فيلم هاي ماندگار «پدرسالار» و «دلشدگان» نه تنها تلفن همراه ندارد بلكه در خانه اش اثري از تلويزيون و اينترنت نيز وجود ندارد تا به دور از تكنولوژي و رسانه زندگي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۲۵:۰۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم