بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

عجيب ترين ركوردهاي گينسي ..........

افراد بسيار زيادي دوست دارند نامشان را در كتاب ركوردهاي گينس به ثبت برسانند و براي اين امر از انجام هيچ كاري ترس ندارند. در اين بين نيز برخي از افراد تصميم ميگيرند تا به روش هاي عجيب ركوردهايي را ثبت كنند.
به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، ركوردهاي گينس هر چند وقت يك بار تعويض مي شوند و افراد جديد همه روزه به دنبال زدن ركوردهاي جديد هستند. در ادامه با برخي از عجيب ترين ركوردهاي گينسي آشنا مي شويم.

بلندترين موي گوش

نام مردي از هند به دليل داشتن بلندترين موي گوش جهان در كتاب ركوردهاي جهاني گينس به ثبت رسيد. گفته مي شود مسئولان ثبت ركوردهاي جهاني گينس اين عنوان را در سال 2008 ميلادي براي «باجپايي» كه طول موهاي گوشش به 13 سانتيمتر مي‌رسد، در نظر گرفتند
.در حالي كه بسياري از افراد تمايل ندارند شرايط اين مرد هندي را تجربه كنند و اين وضعيت آنان را شرمنده مي‌كند اما «باجپايي» از بدست آوردن اين عنوان افتخار و از موهاي گوشش مراقبت مي‌كند تا آسيبي نبيند.

بلندترين ناخن هاي دنيا

نظافت و پاكيزگي يكي از مهمترين كارهايي است كه انسان ها بايد آن را رعايت كنند اما گاهي رعايت نكردن آن نيز مي تواند باعث شكسته شدن ركورد شود.
ملوين بوث دارنده درازترين ناخن هاي انگشت يك جفت دست بود.هنگامي كه در ۳۰ مي ۲۰۰۹ ناخن هاي وي در شهر تروي ايالت ميشيگان آمريكا اندازه گيري شد،درازاي آنها ۹ متر و ۵۸ سانتي متر بود.

سنگين ترين موتور سيكلت دنيا

شايد قبلا چيزهايي در مورد عجيب ترين يا سريع ترين موتورسيكلت هاي دنيا خوانده باشيد اما اين يكي با همه آن ها تفاوت دارد. در سال 2007 ركورد سنگين ترين موتور سيكلت دنيا شكسته شد.سنگين‌ترين موتورسيكلت جهان "هازر بايك اشميد" نام دارد كه به دست تيلو و ولفرد نيبل از آلمان ساخته شد و هنگامي كه در ۲۳ نوامبر ۲۰۰۷ وزن شد،۴٫۷۴۹ تن بود.

بيشترين آدم در يك حباب

بازي با حباب ها هميشه قشنگ بوده است و ركوردهاي زيادي نيز به وسيله آن ها به ثبت رسيده است. يكي از اين ركوردهاي عجيب،‌ قرار دادن افراد در داخل خباب است.در سال 2010 اين ركورد به دو برادر كه در يك جشن حباب بازي در چين شركت كرده بودند رسيد. اين دو توانستند 118 نفر را در داخل يك حباب صابوني قرار دهند و اين ركورد را به نام خودشان ثبت كنند.

دوميداني با كفش قواصي

"آشريتا فورمن" براي افرادي كه ركوردهاي گينس را دنبال مي كنند نام آشنايي است. وي تا به حال بيش از 340 مورد ركورد در كتاب گينس به ثبت رسانده است و هم اكنون 113 مورد آن ها را همچنان در دست دارد. يكي از عجيبترين ركوردهايي كه او به ثبت رسانده است، سريع ترين دوندگي با كفش قواصي است. او توانست مسير تعيين شده را در 7 دقيقه بدود.دو 100 متر با چهار دست و پا

در سال 2008 ركوردهاي بسيار زيادي در دنيا جابه جا شد. در اين سال بيش از 290 هزار نفر براي جا به جا كردن ركوردهاي جهاني اقدام كردند. يكي از اين ركوردها را يك جوان ژاپني به نام خودش ثبت كرد. او توانست 100 متر را در 18 ثانيه بر روي 4 دست و پايش بدود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۱:۲۲ توسط:sana موضوع:

مرغي كه با سر بريده زندگي مي كند! +عكس

مرغي كه با سر بريده زندگي مي كند! +عكس
در اكتبر 1945 "مدام اولسون"، همسر يكي از كشاورزان ايالت كلرادو امريكا براي ميهمانان خود يكي از مرغ هاي خود را سر بريد، اما اين مرغ خوش شانس از زمين بلند شد و با وجود اينكه سرش از بدنش جدا شده بود، كشته نشد.

اين مرغ كه "مايك" نام دارد به دليل اينكه رگ اصلي و يا بخش هاي پايين مخ آن كه مسئول حركت است، قطع نشده بود، بلافاصله پس از عمل ذبح شروع به حركت كرد و به زندگي طبيعي خود ادامه داد.
البته من در حين سرچ يه جاي ديگه خوندم كه اين مرغ تا 18 ماه تونسته بوذ با اين وضعيت دووم بياره

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۱:۰۹ توسط:sana موضوع:

قبيله آفريقايي كه پاهاي عجيبي دارند +عكس

پاهاي افراد اين قبيله كه تنها دو انگشت دارد شبيه پاهاي شترمرغ است.بيشتر اين افراد قبيله نشين از قبايل آفريقايي در منطقه زيمبابوه و بوتسوانا هستند.==> پاي شتر مرغ


البته گفته مي شود علت اصلي اين پديده جهش ژني است كه DNA آن ها گونه شاخص خود را در شكل گيري پا ها در رحم مادر از دست داده و اين چنين شده اند
مي توان گفت كه 85 تا 90درصد جهش مربوط به مواد شيميايي هستند كه بيشترين درصد آنان را نيز پسماند نيروگاه هاي اتمي تشكيل ميدهد و گاهي مواد شيميايي مصنوعي ساخته شده در آزمايشگاه ها كه هنوز براي بشر كاملا شناخته نشده اند و در حال حاضر راهي براي مقابله با آن درحال حاضر وجود ندارد.

اينجاست كه بايد گفت

امان از دست اين كشور هاي استعمار گر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۰:۵۸ توسط:sana موضوع:

فوايد سيگار

همش تو اخبار و تلويزيون و مجلات و... مي گن سيگار كشيدن ضرر داره و از اين حرفا!

ولي هيچ كدومشون نيمه پر ليوان را نمي بينند، همش از يك زاويه به قضيه نگاه مي كنند،غافل از اينكه سيگار داراي فوايدي هم هست!

١ . سيگار كشيدن باعث ميشه شما هرچه سريعتر از شر سلامتي و زندگي به اميد خدا خلاص بشيد و بتونيد پا به عرصه هاي جديدتري از جمله جهان آخرت بگذاريد و تجربه هاي جديد كسب كنيد.

۲ . وقتي سيگار بكشين يه سرفه هايي ميكنين. به خدا همچين سر جيگرتون حال مياد انگار قولنج ريه تون رو گرفته باشن، يعني ششتون حال مياد.

۳ . اونايي كه سيگاري هستن بعد از يه مدت متوجه ميشن كه روابط عاطفي عميقي با چاي و نسكافه پيدا كردن.

۴ . اگه سيگاري بشين براي مواقع بيكاري، بيعاري، بيخوابي، بيداري، بيزاري، بيذاتي، بيماري، سيرابي، ليواني، خيشاحي (منظور همون خوشحاليه)، نيراحي (ناراحتي) و ساير مواقع بهترين امكان رو در اختيار دارين .

۵ . اگه سيگاري بشين داراي روابط اجتماعي درخشان ميشين و ميتونين دوستان جديد زيادي پيدا كنين:

* وقتي شما جزء خريداران سيگار باشين دوستاني رو پيدا ميكنين كه از بس دوستتون دارن شما رو به شكل شيريني ميبينن.
* وقتي شما جزء مصرف كنندگان سيگار باشين دوستان مهربونتون شما رو به شكل مگس ميبينن. در نوع ب دوستي از طرف شما بسيار عميقتر خواهد بود .

۶. اگه سيگاري بشين توي محيط هاي سربسته و عمومي از دست سيگاري ها حرص نميخورين و اين خودش باعث ميشه آرامش اعصاب داشته باشين.

۷ . وقتي سيگاري بشين ، ميتونين توي مسابقه جهاني ترك سيگار شركت كنين و كلي پول به جيب بزنين .

۸ . اگه سيگاري بشين، وقتي با اقوام و دوستان به پيك نيك ميرين موقع روشن كردن آتيش ميتونين روش روشن كردن كبريت در ميان باد و بوران رو به اونا نشون بدين و خودتون رو به عنوان يك قهرمان ملي معرفي كنيد.

۹ . اگه سيگاري بشين با سوپري سر كوچتون بيشتر رفيق ميشين طوري كه اگه يه روز نرين سراغش دلش براتون تنگ ميشه.

۱۰ . اگه مخفيانه سيگار بكشين ميتونيد با كوچه پس كوچه هاي اطراف خونه ، پشت بام، زير زمين و ديگر جاهايي كه تا حالا زياد بهشون توجه نكردين بيشتر آشنا بشين.

۱۱ . وقتي مخفيانه سيگار ميكشين با ادوكلن، عطر و دئودورانت هاي ارزون قيمت و همچنين انواع آدامسهاي P.K ، خروس نشان، relax و غيره آشناتر ميشين و به آدمي خوشبو با دندوناي سفيد مبدل بشين.

۱۲ . هرچه بيشتر سيگار بكشين راحت تر ميتونين از شر پولهايي كه توي جيبتون سنگيني ميكنه راحت بشين.

۱۳ . اگه سيگاري بشين توي شهراي بزرگ كه هواي آلوده دارن راحت تر ميتونين زندگي كنين!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۰:۴۵ توسط:sana موضوع:

منفي بافي و منفي بيني را كنار بگذاريد !

منفي بافي و منفي بيني را كنار بگذاريد

مسايل منفي موجود در دنيا را مي توان به دفعات تحمل كرد اما در برخي افراد موجب افسردگي مي شود. به طور ناراحت كننده اي، زندگي همان طور پيش مي رود كه هست.برترين ها: اين سناريو را در ذهن خود تصويرسازي كنيد: صبح از خواب برمي خيزيد، دندان هاي خود را مسواك مي زنيد و آماده رفتن سركار مي شويد. به آشپزخانه مي رويد و يك فنجان قهوه براي خود درست مي كنيد.

پيش از ترك خانه، هنگام نوشيدن قهوه، آي*پد خود بر مي داريد. اما قصد خواندن اخبار و روزنامه ها را نداريد، بلكه مي خواهيد فيس*بوك را چك كنيد. هنگام تماشاي پست هاي موجود در اين فضا، متوجه ويدئويي مي شويد كه دوستتان به اشتراك گذاشته و نوشته است: «خداي من! باور نمي كنيد كه چنين اتفاقي رخ داده باشد.»

وسوسه مي شويد تا آن را تماشا كنيد. روي آن كليك مي كنيد. و همه روز شما خراب مي شود.

زيرا در ابتداي صبح ويدئويي تماشا كرده ايد كه فردي ديگري را كتك زده، فردي با ماشيني تصادف كرده يا فردي با ديگران كتك كاري كرده است.

آيا اين اتفاق قبلا براي شما رخ داده است؟شرايط منفي دنيا

• متعاقبا، ذهن شما نمي تواند دست از تعجب بردارد: مشكل اين دنيا چيست؟
• چرا زندگي تا اين اندازه غيرمنصفانه است؟
• چرا هميشه اتفاق ها بد براي افراد بي گناه رخ مي دهد؟
• چرا اين چنين جرم هايي در جامعه وجود دارند؟
• چرا مردم چنين كاري انجام مي دهند؟ نمي توانند در آرامش زندگي كنند؟
• چه مي شود اگر چنين اتفاقي براي من بيفتد؟

مسايل منفي موجود در دنيا را مي توان به دفعات تحمل كرد اما در برخي افراد موجب افسردگي مي شود. به طور ناراحت كننده اي، زندگي همان طور پيش مي رود كه هست. حدود 7 ميليارد نفر در دنيا زندگي مي كنند و هميشه ميان اعتقادات، فرهنگ ها و مذهب هاي آنها تفاوت هايي وجود دارد. همه ما تلاش مي كنيم تا زندگي شاد داشته باشيم. اما هر كدام از ما مشكلات و چالش هاي خاص خود را در زندگي و در مواجهه با مسايل منفي داريم.

هرگز به آنها اجازه ندهيد بر زندگي شما تسلط پيدا كنند.


چهار راه براي مقابله با مسايل منفي دنيا

1. قوي باشيد و هرگز دچار بدبيني نشويد

به منظور اجازه ندادن براي تسلط احساسات منفي در ذهن خود بايد بهترين انتخاب را در زندگي داشته باشيد و آن: قوي و شاد بودن است.

سعي كنيد به مسايل زندگي بدبين نباشيد. هر اتفاق بدي كه در زندگي ديگران روي مي دهد يا چيزهاي بدي كه شاهد آن هستيد، قرار نيست لزوما در زندگي شما نيز اتفاق بيفتد. بدبين بودن به مسايل باعث ايجاد استرس هاي بيهوده در ذهن و قلب شما مي شوند.

متاسفانه افراد بسياري فكر مي كنند هميشه بايد منتظر اتفاق هاي بدي در زندگي باشند و به همين دليل، خود را آماده مقابله با آنها مي كنند. اما آيا مي دانيد چنين طرز فكري باعث مي شود تا بدبين باشيد و انرژي هاي منفي را به خود جلب كنيد؟

به جاي اين كار، به اين باور برسيد نيروهاي منفي در دنيا وجود دارند اما شما بايد مسير زندگي خود را طي كنيد. بايد سخت تلاش كنيد و كارهايي انجام دهيد كه باعث خوشحالي شما مي شوند.2. روي انرژي هاي خود تمركز كنيد

در مرحله بعد بايد تلاش كنيد تا با تكيه بر قدرت و انرژي هاي خود باعث بهتر شدن اين دنيا شويد. اين كار را با تلاش كم يا زياد مي توانيد به انجام برسانيد. همه تلاش هاي شما در اين مسير ارزشمند هستند. بسيار نرمال است هنگامي كه احساس افسردگي يا ناراحتي داريد، همه تلاشتان كمك به ديگران براي داشتن احساس بهتر و شادتر باشد.

تصور نكنيد كه تنها هستيد و خودتان را از ديگران جدا نكنيد.

لازم نيست همه وقت خود را به عنوان داوطلب براي انجام كارها يا شروع يك فعاليت صرف كنيد اما هميشه ديد مثبت به زندگي و تمايل به كمك به ديگران داشته باشيد. اين مسايل باعث مي شود تا ذهن شما درگير مسايل منفي نشود و فرصتي براي منفي بافي و بدبيني نيز نداشته باشد.

اين گونه به زندگي نگاه كنيد: در دنيا مسايل منفي وجود دارد و اتفاق هاي ناگوار رخ مي دهند اما مسايل مثبت و خوب نيز فرصت خودنمايي دارند. بايد به آنها فرصت داد.

اين كاملا به شما بستگي دارد كه كدام را انتخاب كنيد.

3. منفي را از زندگي خود حذف كنيد

گفته مي شود مردم گرايش خاصي به مطالعه اخبار بد و منفي دارند. واقعيت اين است كه بيشتر ما اين كار را انجام مي دهيم. اخبار بد سرگرم كننده تر از اخبار خوب هستند. يافته هاي علمي نيز اين علاقه را تاييد كرده اند. شايد اين اتفاق براي شما هم بدون آگاهي دروني رخ داده باشد. اما آگاهانه يا ناآگاهانه، زندگي يك انتخاب است. همه چيز به شما بستگي دارد. اين شما هستيد كه اتفاق هاي زندگي خود را انتخاب مي كنيد.با ديدن تيتر خبرهاي بد لازم نيست حتما متن خبر را نيز مطالعه كنيد. يا فقط به اين دليل كه دوستان شما ويدئوهاي ناراحت كننده به اشتراك گذاشته اند، لازم نيست حتما آن را تماشا كنيد.

همه اين موارد را از زندگي خود حذف كنيد. اگر باور كنيد اينگونه اخبار مي توانند به احساسات شما خدشه وارد كنند، ديگر هرگز به خواندن، شنيدن و تماشاي بدي ها اقدام نمي كنيد. اخبار منفي هيچ ارزشي در زندگي بشر ندارند.

4. خوبي هاي دنيا را براي خود يادآوري كنيد

همان طور كه دنيا بدي دارد، مملو از خوبي ها نيز هست. بسياري از ما فراموش كرده ايم كه دنيا خوبي هاي زيادي هم دارد. شايد اخبار خوب و مسايل مثبت زندگي جلوي چشم يا تيتر اول روزنامه ها نباشند اما وجود دارند. هنوز وجود دارند افرادي كه براي كمك به هم نوعان خود كيلومترها راه را طي مي كنند. در دنيا زيبايي هاي بسياري وجود دارد كه فقط بايد آنها را ببينيد.

علاوه بر زيبايي هاي طبيعت، سازه هاي دست ساز بشر و پيشرفت هاي فناوري متعددي در دنيا هست كه زندگي را براي بسياري از ما زيبا و راحت تر كرده اند. همه اين مسايل احساس خوب به ما منتقل مي كنند.
بنابراين، سعي كنيد روي مسايل مثبت و زيبايي هاي دنيا تمركز كنيد. جلوي افكار منفي را بگيريد. از مسايل منفي دوري كنيد. حتي در لحظه هاي بد زندگي نيز سعي كنيد مثبت انديش باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۰:۳۳ توسط:sana موضوع:

50 مزيت مرد بودن :)

1-اسم هر جك و جونوري رو روي شما نميگذارند از قبيل آهو ،غزال ، پروانه ، شاپرك
و موارد ديگر كه اينجا جاش نيست
2-در عروسي ميتونيد لباسي رو كه بارها به تن كرديد رو دوباره بپوشيد
3-ميتونيد هر صد سال يه بار هم موهاتون رو شونه نكنيد و بعد بگيد مد روزه
4-از ترس اينكه كسي سن شما رو بفهمه شناسنامتون رو قايم نميكنيد
5-مطمئنا استهلاك فك شما به مراتب كمتر است
6- مدل لباس دختر شمسي خانم چشمهاتون رو داخل دهانتون سرنگون نميكنه
7-در موقع استرس هيچوقت ناخنهاي خود را نميجويد
8-هفته اي دو بار شكست عشقي نميخوريد!
9-لازم نيست از 18 سالگي موهاي سرتون رو رنگ كنيد چون موهاي جوگندمي خيلي هم به شما ميآد
10- فقط شما ميتونيد بريد استاديوم
11- خودتون پنچري ماشينتونو ميگيريد
12-لازم نيست با قرار دادن انواع جكهاي هيدروليك و غير هيدروليك در پاشنه كفش قدتون رو افزايش بديد
13- ميتونيد تمام روز بادوستانتون بريد كوه و وقتي برميگرديد خونه براي خانمتون تعريف كنيد كه چه روز پركاري داشتيد
14- موقع خواستگاري به هيچ وجه نگران بر هم خوردن تعادل سيني چاي نيستيد
15- از ديدن كله پاچه دچار تشنج نميشيد
16- هيچ كس از اينكه دست پخت افتضاحي داريد به شما ايراد نميگيره
17- فقط شماييد كه لذت تماشا كردن فوتبال يوونتوس- بارسلونا را با گزارش عادل فردوسي پور درك ميكنيد
18- فقط شماييد كه ميتونيد لذت تكچرخ زدن با موتوررو تجربه كنيد
19- ميتونيد با خط ريشتون بيش از 12000 اثر هنري خلق كنيد
20- به طلا و جواهرات ديگران در حالي كه داريد از حسادت منفجر ميشيد نگاه نميكنيد
21- تو عروسي ها لازم نيست چند تن زنجير از خودتون آويزون كنيد كه تازه ديگران ازتون بپرسند بدلييييييه ؟
22- سر سفره عقد لازم نيست بريد گل بچينيد و گلاب بياريد و نون بگيريد و اينا…
23- در حالي كه خواهرتون بايد بمونه خونه و آشپزي ياد بگيره شما ميريد بيرون و گل كوچيك بازي ميكنيد
24- لازم نيست آدرس تمام مزون ها، پاساژها ،بوتيك ها و مراكز لاغري شهرتون رو حفظ باشيد
25- اگه تو خيابون تويوتا كمري جلوي پاتون نگه نداشت به راحتي سوار يه پيكان ميشيد
26- لازم نيست هميشه جاي جورابهاي همسرتون رو حفظ باشيد
27- فقط شما ميتونيد سه ساعت تمام برنامه نود رو با دوستاتون تفسير كنيد
28- لازم نيست روزي چهار بار مثل آمپول ب كمپلكس سريالهاي بي سر و ته رو تماشا كنيد
29- لازم نيست سالي يه بار زاويه دماغتون رو نسبت به افق تغيير بديد
30- ميتونيد حتي تا محل كارتون رو هم با دوچرخه طي كنيد و كسي اونجوري به شما نگاه نكنه
31- ميتونيد راحت رو صندلي هاي جلوي اتوبوس بشينيد و در عقب دود نخوريد(البته اين اتوبوس هاي
Brtاين قضيه رو خرابش كرد)
32- ميتونيد با شلوارك و ركابي راحت تا سر كوچه بريد
33- خيالتون راحته كه هرگز يك خواهر شوهر (و ايضا جاري) كه مدام رو اعصابتون رزم آيش برقرار كنه نداريد
34- لباسهاتون ظرف 48 ساعت دلتون رو نميزنه
35- در زير گرماي نابود كننده تابستون خيلي راحت با يه آستين كوتاه مياييد بيرون
36- نيازي نداريد هر روز كه از خواب پا ميشيد تا ساعت 6 بعدازظهر رو جلوي آيينه با خودتون ور بريد
37- نيازي نيست سه چهارم عمرتون رو توي كلاسهاي آشپزي ،خياطي،
گلدوزي، آموزش فال شيرموز و تقويت اعتماد به نفس در 3/0 ثانيه بگذرانيد
38- نيازي نيست داخل كيفتون به تعداد رنگهاي يك
Lcd لنز چشم داشته باشيد(رنگهاي Lcd معمولا بالاي 16 ميليون ميباشد)
39- اگه به انواع فنون حركات موزون آشنا نبوديد هيچ اشكالي نداره
40- فقط شما ميفهميد كه يك 206 اسپرت خفن چقدر زيباست
41- بدون اينكه كسي بهتون چيزي بگه ميتونيد ساعتها پلي استيشن بازي كنيد
42- با ديدن سوسك و موش و امثالهم اجدادتون از گور در نميايند و جلوتون رژه نميروند
43- فرق Cd رو با بشقاب ميوه خوري متوجه ميشيد
44- با يك سرماخوردگي سه ماه در Ccu بيمارستان بستري نخواهيد شد
45- ميتونيد يه جوك بامزه تعريف كنيد بدون اينكه خودتون قبل از همه دو ساعت تمام بهش بخنديد
46- روي در هيچ مغازه اي ننوشته اند كه از پذيرفتن آقاياني كه شئونات اسلامي را
رعايت نكنند معذوريم(بس كه محجوب هستند آخه)
47- داشتن ريش پروفسوري از ويژگي هاي بسيار ممتاز است كه مخصوص شما آقايان ميباشد
48- فقط شما ميتونيد كت و شلوار بپوشيد و كروات بزنيد و كلي خوشتيپ بشيد
49- بيش از 60 درصد رشته هاي مهندسي رو شما به خودتون اختصاص داديد(ديگه از اين با كلاس تر؟)
50- و در نهايت اينكه ميتونيد تو خيابون از هر كس كه دلتون خواست بپرسيد ساعت چنده؟!
(اين يكي ديگه ته ويژگي بود)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۰:۲۰ توسط:sana موضوع:

اقدام جالب دختري سر جلسه امتحان رياضي

از زماني كه اين ياداشت را روي تويتر قرار داده ام افراد مختلفي را تحت تاثير قرار داده و واكنشهاي مختلفي را در پي داشته است. همه تلاش مي نمايند روز امتحان تا جايي كه ذهنشان ياري مي دهد به سوالات دروس امتحاني پاسخ دهند.حال چه درست باشد يا غلط باشد. اما دختر ۱۵ ساله سر جلسه امتحان رياضي ورقه اي را به برگه امتحاني خود چسباند كه تصحيح گر امتحانات را به واكنش واداشت.خانم “ماريون داولينگ”روز امتحان رياضي به هيچ كدام از سولات پاسخ نداد.او فقط نامه اي را نوشت و به برگه امتحاني خود الصاق نمود.او روي نامه نوشته بود:
از اينكه برگه امتحاني من به دست شما تصحيح كننده محترم مي رسد واقعا متاسفم!به خاطر اينكه چيزي براي نمره دادن وجود ندارد!من به اجبار معلم خود اقاي عسكر روي صندلي امتحان نشسته ام!من از رياضي متنفرم!از اينكه وقتتان را گرفتم خواهشا از من دلگير نباشيد! فقط نام مرا به خاطر داشته باشيد شايد روزگاري گذرتان به گالري پورتريت ملي بيفتد و نام مرا زير نقاشي در انجا مشاهده نماييد و با خود بگوييد اهان! ايا اين همان دانش اموزي نيست كه برگه امتحاني را سفيد به همراه ياداشتي داده بود!

اين سخنان تصحيح گر رياضي را به فكر فرو برد.او برگه را جداگانه بايگاني نمود.پس از گذشت ۲۰ سال از ان ماجرا معلم در تكاپوي يافتن دانش اموز افتاد تا ببيند چكاره شده است.به همين خاطر برگه امتحاني و ياداشتش را برايش پست كرد.به گزارش پارس ناز ماريون به ياد انروزها خيلي ذوق زده شد و ضمن قراردادن يادداشت امتحان خود درتويتر با بازديد فراواني روبرو شد.خانم ماريون اكنون ۳۹ سال سن دارد و به عنوان مدير روابط عمومي شركتي در لينكولن شاير مشغول فعاليت است. خانم در بخشي از سخنان خود مي گويد اين ياداشت امتحاني بهترين چيز زندگيم است.من فكر مي كنم تنها چيزي كه برگه امتحاني مرا خاص كرده است همان ياداشت نادرستي بوده است كه به برگه امتحانيم الصاق كرده بودم.از زماني كه اين ياداشت را روي تويتر قرار داده ام افراد مختلفي را تحت تاثير قرار داده و واكنشهاي مختلفي را در پي داشته است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۳۰:۰۸ توسط:sana موضوع:

تولد 18 سالگي كوتاه قد ترين پسر جهان

يك شهروند نپالي به نام خاجندرا ثابار ماگار تلاش ميكند نام خود را به عنوان كوتاه قدترين مرد جهان در كتاب ثبت ركوردهاي جهاني "گينس" وارد كند. ثابار ماگار هجده سال دارد ولي قد او فقط پنجاه و شش سانتيمتر است.
دوستداران وي با ارسال نامه اي براي دفتر گينس در لندن تلاش كردند نام وي را در اين كتاب به ثبت برسانند.
ثابار ماگار چهار سال پيش درخواست كرد نامش به عنوان كوتاه ترين انسان در كتاب گينس ثبت شود ولي مسئولان موسسه گينس اعلام كردند وي بايد تحت معاينات پزشكي قرار گيرد تا ثابت شود رشد وي عملا متوقف شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۲۹:۵۶ توسط:sana موضوع:

كاهش وزن اين خانم به خاطر راحتي اسبش!!

يك انگيزه قوي كه به فرد چاق امكان مبارزه با ميل خوردن را بدهد. گاهي اين انگيزه ميتواند علاقه به يك حيوان باشد.
كاهش وزن اين خانم به خاطر راحتي اسبش هميشه گفته ميشود براي لاغر شدن يك انگيزه لازم است. يك انگيزه قوي كه به فرد چاق امكان مبارزه با ميل خوردن را بدهد. گاهي اين انگيزه ميتواند علاقه به يك حيوان باشد. يك زن ورزشكار كه علاقه زيادي به ورزش اسب سواري دارد.
مجبور شد نزديك به 40 كيلوگرم وزنش را كاهش دهد. اين خانم 50 ساله حدود 100 كيلوگرم وزن داشت و بخاطر اينكه كمر اسبش بخاطر وزن زياد او درحال آسيب ديدن بود مجبور به كاهش وزن خود شد . او با پيروي از رژيم هاي غذايي حدود 40 كيلوگرم لاغر كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۲۹:۴۵ توسط:sana موضوع:

دختر ايراني بدلكار در فيلم جيمز باند

مهسا احمدي، بدلكار آخرين فيلم جيمز باند ميگويد تهيه كنندگان فيلم بعدي جيمز باند براي حضور در اين فيلم از او دعوت كردهاند و به همين دليل تصميم گرفته به آمريكا برود.به گزارش تكناز: مهسا احمدي، بدلكار آخرين فيلم جيمز باند به نام Skyfall بار ديگر خبرساز شد و در گزارشهاي روزنامههاي آلماني "تاگساشپيگل" و "زوددويچه" قرار گرفت. مهسا احمدي در مصاحبه با رسانههاي آلماني بعد از شرح مشكلات موجود در كار خود در ايران به عنوان يك زن بدلكار ميگويد: «در ايران امكانات كم و ممنوعيتهاي بسيار وجود دارد.» احمدي ميگويد: زماني كه در فيلم جيمز باند بازي كرد متوجه موضوعي شد، اين كه "انسان در خارج از كشور همواره در حال ياد گرفتن است." تاگساشپيگل مينويسد، احمدي مدارك سفر به خارج از كشور خود را آماده كرده است. او ميخواهد به آمريكا و "شايد هم به هاليووود برود، چرا كه نه؟"

به نوشته روزنامه آلماني "زوددويچه"، مهسا احمدي گفته است: «ايران امكانات كافي را به من نميدهد. من ميخواهم بروم. صد در صد.» آنچه كه احمدي را مصمم به خروج از ايران كرده است قولي است كه توليدكنندگان فيلم بعدي جيمز باند به او دادهاند. آنها قول دادهاند كه در فيلم بعدي جيمز باند او نيز در هر صورت حضور خواهد داشت.
مهسا احمدي، نخستين دختر بدلكار ايران پيش از اين زماني كه فيلم Skyfall جيمز باند در بخش بدلكاري توانست جايزه سالانه انجمن بازيگران فيلم آمريكا را از آن خود كند نيز در رسانهها خبر ساز شده بود. در فهرست بدلكاران اين فيلم، منتشره در سايت انجمن بازيگران فيلم آمريكا نام سه ايراني، از جمله مهسا احمدي به چشم ميخورد. دو ايراني ديگر ارشا اقدسي و اميررضا بدري هستند. مهسا احمدي عضو گروه "بدلكاري ۱۳" ايران است كه اعضاي آن در بسياري از پروژههاي سينمايي ايران نقش ايفا كردهاند. او به مدت ۱۱ سال قهرمان رشته ژيمناستيك دختران بوده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۸:۲۹:۳۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم