بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

نمايش شفاف فناوري‌هاي ايمني در خودروهاي آينده


محققان با استفاده از يك خودرو شفاف از جنس اكريليك، نسل آينده فناوري‌هاي ايمني خودرو را در معرض نمايش گذاشته‌اند.

به گزارش سرويس فناوري خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، همزمان با برپايي نمايشگاه خودرو فرانكفورت، شركت ايمني خودرو TRW با استفاده از يك خودرو شفاف از جنس اكريليك در ابعاد واقعي، طيف وسيعي از سيستم‌هاي هوشمند خودروهاي آينده شامل كيسه هوا، حسگرهاي مختلف، سيستم ايمني هوشمند كمربند، ترمز و كنترل فرمان را به نمايش گذاشته است.

طيف وسيعي از حسگرهاي دور تا دور خودرو، قادر به جمع آوري داده ها در ميدان 360 درجه اي اطراف خودرو هستند؛ داده هاي جمع آوري شده از محيط بيرون به راننده براي كنترل سريع تر خودرو، حفاظت از جان سرنشينان و عابران در شرايط اضطراري كمك مي كند.

يك رادار بسيار پيشرفته، فناوري ديگري است كه در اين خودرو معرفي شده است؛ اين رادار خطر احتمالي برخورد با موانع از جمله عابران پياده را به راننده هشدار داده و در شرايط اضطراري قادر به كاهش سرعت و ترمز اضطراري است.


‌سيستم جديد كمربند ايمني نيز مي تواند شدت فشار در هنگام تصادف را بشكل چشمگيري كاهش داده و از ميزان صدمات احتمالي به سرنشينان خودرو بكاهد.

بهبود عملكرد پدال بدون نياز به وارد كردن فشار اضافي، سيستم فرمان الكتريكي با مزاياي صرفه جويي در مصرف سوخت، سيستم كنترل ترمز يكپارچه (IBC)با امكان ترمز گرفتن خودكار و ذخيره انرژي از ديگر فناوري هايي است كه بر روي خودروي شفاف نصب شده است.

شركت TRW تأمين كننده فناوري هاي نوين ايمني خودرو براي خودروسازان بزرگ دنيا مانند فولكس واگن، مرسدس بنز، فورد، جنرال موتورز و تويوتا است.

كارشناسان امنيت جاده‌ها معتقدند، سيستم‌هاي ايمني هوشمند و فناوري هاي نوين تا يك دهه آينده ضريب ايمني جاده و سرنشينان خودرو را بطور چشمگيري افزايش داده و به كاهش تعداد تلفات جاده اي كمك مي كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۹:۳۲ توسط:sana موضوع:

بيابان‌گردي با خودرو 60 سانتي+تصاوير

خودروهايي مانند پاترول و به طور كلي دو ديفرانسيل ها، وسيله هايي هستند كه مي توان با آن ها در خارج از جاده و در بيابان ها رانندگي كرد. اين خودروها قدرت بالايي دارند و البته بدنه آن ها معمولا غول پيكر و محكم است.
آفتاب: خودروهاي دوديفرانسيل كه در خارج از جاده هاي آسفالتي تردد مي كنند، بايد بدنه اي محكم داشته باشند، همچنين اندازه آن ها نيز بزرگ و غول پيكر است. اين خودروها موتور و شاسي مخصوصي نيز دارند.

"آستين كلوسان" مردي عاشق خودرو است كه به تازگي توانسته اسمش را وارد كتاب ركوردهاي گينس كند. اين مرد آمريكايي پس از تلاش و انجام آزمايشات مختلف توانست كوچكترين خودروي خارج جاده اي را بسازد.
اين مرد خودرويي را ساخته است كه با 60 سانتي متر عرض،1.2 متر طول توانسته پلاك مجاز را به دست آورده و به عنوان كوچكترين خودروي خارج جاده اي شناخته مي شود. اين خودرو كاملا قابل حركت است و مي توان بيابان ها را با آن زيرپا گذاشت.
به گزارش باشگاه خبرنگاران،اين خودرو يك موتور 110 سي سي با يك سيلندر دارد. اين موتور ميتواند خودرو را به سرعت 60 كيلومتر در ساعت برساند ولي به خاطر ابعاد كوچك سرعت آن روي 40 كيلومتر محدود شده است. نام اين خودرو سال آينده وارد كتاب گينس خواهد شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۹:۱۷ توسط:sana موضوع:

عشقي نادروزيبا.اماپردردسر

قاي سباستين فاستر ۳۶ ساله در رشته دندانپزشكي تحصيلات خود را به پايان رسانده است. وي در جريان تحصيل با كيتو همسر ژاپني خود آشنا شده و ازدواج مي كند. حاصل اين پيوند كودكي دو رگه با نام جان است. به گزارش بروزترين ها اين خانواده آمريكايي-ژاپني زماني كه براي مسافرت به توكيو رفته بودند در يك مغازه فروش حيوانات خانگي كاملا اتفاقي با مورو(سگ) آشنا ميشوند و از آن پس مسير زندگي مورو و كوچكترين عضو خانواده به يكديگر گره خورده و شرايط عجيبي را موجب ميشود.
اما شرح ماجرا : سباستين كه براي ملاقات با خانواده همسرش به توكيو رفته بود پيش از بازگشت تصميم مي گيرد تا براي خواهرزاده خود يك پرنده به سوغات بياورد اما در هنگام ورود به مغازه فروش حيوانات خانگي، جان نيز كه همراه وي بوده به شدت نسبت به يك سگ واكنش نشان داده و سعي مي كند تا خود را به سمت آن برساند.
سباستين بدون توجه به اين مساله و پس از خريد پرنده به خانه پدر زنش باز مي گردد تا وسايل را جمع آوري كند اما جان به شدت ناآرامي كرده و تنها زماني كه كتاب داستان با تصوير سگ در مقابلش قرار مي گيرد، آرامش مي يابد. تكرار اين مساله سباستين را به ياد مغازه فروش حيوانات و واكنش فرزندش مي اندازد. بدون آنكه از عواقب عمل خود آگاه باشد!
تصميم مي گيرد تا آن سگ را خريداري كرده و با خود به آمريكا بياورد. اين تصميم آغازي بر رابطه عجيب و البته پردردسر جان و مورو(سگ) مي شود. اين دو پس از مواجه شدن با يكديگر حتي يك لحظه را هم به تنهايي نمي گذرانند. مورو شب ها در كنار تخت جان مي خوابد و در تمام طول روز به مراقبت از او مشغول است. با جان بازي مي كند براي او زوزه مي كشد و خلاصه هر چه هنر دارد به نمايش مي گذارد تا جان سرگرم باشد.
سباستين حتي جان را نزد يك روانپزشك هم برده است اما توجيهي براي رابطه دوستانه فرزندش و مورو ارائه نشده است. به گزارش ايران ناز كيتو (مادر خانواده) در اين رابطه مي گويد: البته مورو كار مرا كم كرده است! اما مشكلاتي هم وجود دارد براي نمونه غير از اعضاي خانواده هيچكس نميتواند به جان نزديك شود زيرا با واكنش شديد مورو مواجه مي شود. سباستين نيز به هزينه بالاي نگهداري اين سگ و بررسي هاي مرتب دامپزشك اشاره مي كند.
وي كه تا حدودي نگران سلامت فرزندش است، در اين رابطه مي گويد: ماهانه ۵۰۰ دلار بابت ويزيت دامپزشك مي پردازم، مورو را هر روز به حمام برده و داروهاي مختلفي را به وي مي دهيم تا مانع بيمار شدن جان شويم. وي تاكيد مي كند: جدا كردن اين دو غير ممكن است زيرا يكبار اين مساله را آزمايش كرديم و جان ديگر حاضر به خوردن غذا نبود! بدين ترتيب علاقه پردردسر جان و مورو تداوم يافته است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۹:۰۴ توسط:sana موضوع:

بازي باتراشه مداد
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۵۰ توسط:sana موضوع:

ﺳَﺮﺁﯼِ ﺳﺂﻟﻤﻨﺪﺁﻥ

ﻫَﺮﭼﯽ ﺍَﺯﺵ ﻣﯽ ﭘُﺮﺳﯿﺪﯼ ﺩﺭ ﺟﻮﺁﺑﺖ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ : ﺁﺭﻩ
ﻣﺜﻼً ﻣﯽ ﮔﻔﺘﯽ : ﻣَﻨﻮ ﻣﯽ ﺷﻨﺂﺳﯽ ؟
- ﺁﺭﻩ
ﻣﯽ ﮔﻔﺘﯽ : ﺍﯾﻨﺠﺂ ﺧﻮﺑﻪ ﺑﺮﺁﺕ ، ﺭﺁﺣَﺘﯽ ؟
- ﺁﺭﻩ
ﻣﯽ ﮔﻔﺘﯽ : ﺧﻮﺷﺤﺂﻟﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻨﺠﺂﯾﯽ ؟
- ﺁﺭﻩ
ﻣﯽ ﮔﻔﺘﯽ : ﻣﯽ ﺧﻮﺁﯼ ﺑﺮﯾﻢ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﯼِ ﺩﻭﺭﯼ ﺑﺰﻧﯿﻢ ،
ﺩﻟﺖ ﻭﺁﺷﻪ ؟ !
ﺍﻭﻧﻮﻗﺖِ ﮐﻪ ﺍِﻧﻘﺪﺭ ﺟﯿﻎ ﻣﯿﮑﺸﻪُ ﺩﺁﺩُ ﻓﺮﯾﺂﺩ ﻣﯽ ﮐﻨﻪ ﮐﻪ
ﻧﻪ ! ﻧﻪ ! ﻧﻪ !
ﺑﻌﺪﺍً ﺩﻟﯿﻠﺶ ﺭﻭ ﭘﺮﺳﺘﺂﺭ ﺁﺳﺂﯾﺸﮕﺂﻩ ﺑﻬﺖ ﻣﯽ ﮔﻪ :
» ﺁﺧﻪ ، ﺑﺂ ﻫَﻤﯿﻦ ﺑَﻬﻮﻧﻪ ﺁﻭﺭﺩﻧﺶ ﺳَﺮﺁﯼِ ﺳﺂﻟﻤﻨﺪﺁﻥ «
آپلود سنتر پت و مت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۳۷ توسط:sana موضوع:

افسانه هاي شهري ترسناك درباره آينه! (+عكس)

چه كسي تاكنون يك يا دو تا از اين داستان هاي ترسناك شهري را نشنيده است؟ هر افسانه اي، مي تواند كمي حقيقت را درون خود داشته باشد. حتّي اگر نمي توانيد يك افسانه را به طور كامل باور كنيد، آن را خوانده و امتحان كنيد، و دقّت كنيد كه آيا موهاي بدنتان سيخ نمي شود. برخي از افسانه هاي شهري پشت درهاي بسته و جلوي آينه ها و در تاريكي كامل ساخته شده اند.

افسانه شهري: نوزاد آبي
براي آنكه اين افسانه را به مرحله اجرا در آوريم، بايد به درون حمام رويد، در را ببنديد، و چراغ ها را خاموش كنيد. براي آغاز يك افسانه ترسناك، اين فاكتورها كافي است. البتّه اين بستگي به اندازه حمام شما و كوچك بودن آن و اينكه شما تا چه حدّ از مكان هاي بسته مي ترسيد. گام بعدي اين است كه وانمود كنيد، در حال تكان دادن يك عروسك هستيد، در حاليكه سيزده بار عبارت نوزاد آبي را زير لب زمزمه مي كنيد. با اين كار، يك نوزاد ظاهر شده و شما را خراش مي دهد. هنگامي كه اين اتفاق افتاد، شما بايد عروسك را انداخته و فرار كنيد. زيرا اگر اين كار را انجام ندهيد، زني ظاهر خواهد شد و چنان فريادي خواهد زد كه بر اثرش، تمام شيشه ها مي شكنند. "نوزاد را به من بده!" اگر نوزاد را به او پس ندهيد، به دست او كشته خواهيد شد. حال، آيا جرات تكان دادن يك عروسك را داريد؟


 افسانه شهري: ماري خون آلود
گفته مي شود كه دو نوع از اين افسانه شهري وجود دارد. مطمئنم هر يك از اين دو، به اندازه كافي قدرت ترساندن شما را دارد. خوب است شب هنگام و زماني كه تنها در خانه نشسته ايد، آن را امتحان كرده و ميزان ترس دروني خود را بسنجيد.
اين داستان نيز به مانند قبلي، از پايه مشابهي برخوردار است. داستان دختري است كه مرده به خاكش مي سپارند، امّا در واقع زنده است. او تلاش مي كند تا خود را از درون تابوت بيرون كشيده و فرار كند، امّا نمي تواند. هنگامي كه پدر و مادر او حس مي كنند كه ممكن است دخترشان را زنده به خاك سپرده باشند، قبر را حفر كرده و جاي خراش هاي ناخن هاي دختر را بر جاي جاي تابوت ديدند. خراش هايي كه نشان از تلاش دختر براي رهايي داشت.
اولين روشي كه مي توانيد ماري را ظاهر كرده و با او ملاقات كنيد:
هنگامي كه سيزدهم يك ماه در روز جمعه افتاد، تمام چراغ ها را در خانه خود خاموش كنيد. به سمت حمام برويد، آب را باز كرده، و وان را بشوييد. سپس، پنج بار به آينه و پنج بار به "ماري خون آلود" نگاه كنيد. او ممكن است تنها در آينه ظاهر شود و سعي كنيد چراغ ها را سريعا روشن نماييد، زيرا شايد ماري از پشت به شما نزديك شده و با چاقو زخمي تان نمايد.
در روش دوم مي توانيد از ماري التماس كنيد كه به ديدارتان بيايد:
بايد به تنهايي و در تاريكي جلوي آينه بايستيد. هنگامي كه سه بار عبارت "ماري خون آلود" را زير لب زمزمه كرديد، در محلي كه قرار داريد بچرخيد. پس از اين كه سه بار اين كار را انجام داديد، ماري خون آلود در پشت شما و در آينه ظاهر خواهد شد و شما را تا حدّ مرگ خواهد ترساند.
من فكر مي كنم بيش از يك روش براي ديدن ماري خون آلود وجود دارد.

افسانه شهري: مرد آب نباتي
هنگامي كه خواستيد با مرد آبنباتي ملاقاتي را كنيد، بسيار مراقب باشيد. زيرا اگر كسي بتواند اين كار را انجام دهد، مرد آبنباتي مي تواند هر كاري را انجام دهد.
هنگامي كه در حمام هستيد، حتما تمامي چراغ را خاموش كنيد. به درون آينه نگاه كنيد و نام "مرد آبنباتي" را پنج بار صدا بزنيد. سپس، يك جفت، چشم هاي قرمز درخشان خواهيد ديد كه از پشت نظاره گر شما هستند. به محض آنكه آن چشم هاي هراسناك را ديديد، چراغ ها را روشن كرده و به روشن ترين نقطه اتاق برويد. زيرا اگر اين كار را نكنيد، او از درون آينه بيرون آمده و شما را خواهد كشت.


افسانه شهري: بانوي سپيدپوش
آيا به تازگي يكي از كساني را كه دوست داشته ايد، از دست داده ايد؟ بانوي سپيدپوش به شما روشي را نشان مي دهد تا بتوانيد آنها را ببينيد.
به تنهايي داخل حمام شده و چراغ ها را خاموش كنيد. پنج بار بچرخيد و عبارت بانوي سپيدپوش را تكرار كنيد. به سمت مخالف چرخيده و پنج بار نام كسي را كه از دست داده ايد و آرزوي ديدنش را داريد، تكرار كنيد. پس از اينكه نام آنها را صدا زديد، در آينه آنها را خواهيد ديد.
روش بدي نيست تا با دوران قديم ارتباط برقرار كنيم؟
حال كه با روش هاي مناسب براي ديدن اين افراد آشنا شديد. يك بار امتحان كنيد. ببينيد تا چه حدّ ممكن است ترس وجودتان را فرا بگيرد.

منبع:seemorgh.com


امتحانش مجانيه!!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۲۴ توسط:sana موضوع:

قديمي‌ترين عاشقان ايراني !!!

در موزه باستان‌شناسي و مردم‌شناسي دانشگاه پنسيلوانيا يكي از مشهوترين عكس‌ها مشهور به دو عاشق ايراني است. عكس شمار ۹۷۴۸۲ اين موزه هنوز هم يكي از تصاوير منحصر به فردي است كه هر روز نظر خيلي‌ها را به خود جلب مي‌كند؛ عشاق ايراني،۸۰۰ سال پيش از ميلاد مسيح.
مجله مهر: سال ۱۳۵۱ باستان‌شناساني كه در تپه‌ حسنلو مشغول حفاري بودند خودشان هم چيزي را مي‌ديدند باور نمي‌كردند. تيم مشترت تحقيقاتي ايران و ‌آمريكا به سرپرستي دكتر رابرت اچ دايسون ا مشغول تحقيقات در اين تپه باستاني بودند كه قبري را پيدا كردند. در قبري با قدمت حدود ۳ هزار سال اسكلت دو نفر در آغوش يكديگر پيدا شد. در قبر به جز تخته سنگي كه در بالاي سر شخص سمت چپ قرار دارد هيچ شي ديگري وجود نداشت و از آن زمان آنها لقب «عشاق» را گرفتند.
از سال ۲۰۰۵ در موزه دانشگاه پنسلوانيا تيمي مشغول به فعاليت تنها براي انتشار نتيجه تحقيقات و گزارش‌هاي حفاري در تپه حسنلو هستند؛ تپه‌اي باستاني كه قدمت آن به ۶ تا ۸ هزار قبل از ميلاد مي‌رسد. با‌گذشت سالها، در موزه دانشگاه پنسلوانيا تصوير عشاق ايراني يكي از موارد مورد توجه است.حسنلو؛ تپه‌اي پر از رمز و راز
تپهٔ حسنلو در ۷ كيلومتري شهر نقده قرار دارد. در 85 كيلومتري جنوب اروميه در كنار جاده‌اي كه از اروميه به نقده و اشنويه مي‌رسد به فاصله ۳ كيلومتر از سمت چپ جاده اين تپه نسبتاً بلند خودنمايي مي‌كند.
تپه‌هاي باستاني زيادي پيرامون تپه حسنلو را فرا گرفته‌اند كه نشان مي‌دهد اقوام ساكن در حسنلو با اقوام ساكن در تپه‌هاي اطرافش از يك تيره بوده و با هم داد و ستد و رابطه داشته‌اند.

در سال ۱۳۳۴ هيات مشترك ايران و آمريكا به رياست پروفسور رابرت دايسون در تپه حسنلو مشغول كاوش شدند. هر چند اكنون در دنيا «عشاق ايراني» را بسيار مي‌شناسند اما مشهورترين اثر باستاني يافت شده در اين محل جام طلاي حسنلو است كه به عصر آهن تعلق داشته و در موزه ايران باستان نگهداري مي شود. ۲۳ فروردين ماه سال ۱۳۳۷ هيئت مشترك ايران و آمريكا ضمن حفاري در اين تپه موفق به كشف جام بزرگ طلاي حسنلو شد. اين جام در آغوش انساني جاي داشت كه بر زمين افتاده بود و بر پشت او خنجري فرو كرده بودند. نقوش اين جام متنوع بوده و داراي ارزش هنري بسياري است.

جام استثنايي
جام طلاي حسنلو يك اثر باستاني كم‌نظير به حساب مي‌آيد كه قدمتي قدمتي ۳۲۰۰ ساله دارد و احتمالا نقش مهمي در شكل‌گيري هنر دوره بعدي يعني دوره مادها داشته‌است.
اين اثر ۲۱ سانتي متر بلندي، ۲۵ سانتي متر قطر و ۹۵۰ گرم وزن دارد. بر روي جام نقش خدايگان سه گانه: خداي زمين، خداي آب و خداي خورشيد حك شده‌است. نقش پهلواني كه با هيولا مي‌جنگد، الهه‌اي ايستاده روي دو قوچ، نقش بدن انسان بر پشت يك پرنده و مطابقت صحنه‌ها با يك حماسه حوري از نقش‌هاي موجود بر روي اين جام است. سازمان ميراث فرهنگي براي اولين بار آن را در سال ۱۳۷۷ به نمايش عمومي گذاشت. اين جام در زير اسكلت يك مرد پيدا شد و به همين خاطر ، ضربه خورده و كج شده است. كارشناسان بر اين باورند كه اين مرد با در دست داشتن جام در حال فرار از دست سپاه مهاجمان بوده، و چون در حال فرار جانش را از دست داده جام در زير فشار بدنش ضربه خورده و كج شده است.


تيم ايران و آمريكا
دايسون كه درجه دكتراي خود را در سال ۱۹۶۶ از دانشگاه هاروارد گرفت اعتقاد دارد كه ده دوره متمايز سكونت در تپه حسنلو وجود داشته است كه قديمي‌ترين آن حداقل به ۶ هزار سال قبل از ميلاد بازمي‌گردد. مهمترين دوره سكونت در حسنلو همان دوره چهارم است. كليه ساختمانهاي يافت شده در حسنلو كه از سنگ ساخته شده‌اند متعلق به دوره چهارم سكونت در حسنلو است. هيات مشترك ايران و آمريكا توانست اتاقهاي متعددي با سالن‌هاي بزرگ در مركز تپه كشف كند و ديوار دفاعي قلعه نظامي و دژ محكم اين شهر را از زير خاك بيرون آورد.
جام برنزي مربوط به هزارهٔ يكم پيش از ميلاد كشف شده در حسنلو

در اتاق بزرگي كه بنام ترانشه w ۲۹ در سال ۱۳۴۹ حفاري شد استخوانهاي ۱۱ اسكلت بهم خورده و درهم و برهم وجود داشت. وضعيت و موقعيت قرار گرفتن اسكلتها روي زمين، مرگ غيرطبيعي آنها را كاملاً ثابت مي‌كرد. در ميان اين اسكلت‌ها ۴ اسكلت بچه وجود داشت. مسير افتادن اسكلتها با هم فرق داشت و دفن هيچكدام جهت معين و منظمي نداشت و به نظر مي‌رسد كه هنگام مرگ، آنها با دستپاچگي و در حين فرار به زمين افتاده و مرده‌اند. يكي از آثار يافت شده اسكلت يك زن است كه دستش را به سوي كودكي دراز كرده تافرزندش را به آغوش بكشد اما مرگ به او مهلت نداده است. به عقيده باستان‌شناسان عاطفه مادري مانع آن شده بود كه كودكش را بگذارد و خودش فرار كند. به احتمال بسيار قوي اين اتاقها را آتش زده‌اند و هنگام ريزش تيرها و فرود آمدن سقفها ساكنين آنها با وحشت پا به فرار گذاشته‌اند ولي نتوانستند موفق شوند.
رابرت دايسون در زمان كشف جام زرين حسنلو


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۱۰ توسط:sana موضوع:

بازگرد اين مشق ها را خط بزن.

اولين روز دبستان ،بازگرد
شادي آن روزهايم بازگرد
باز گرد اي خاطرات كودكي
بر سوار اسبهاي چوبكي
خاطرات كودكي زيباترند
يادگاران كهن مانده ترند
درسهاي سال اول ساده بود
آب را بابا به سارا داده بود
مانده در گوشم صدايي چون تگرگ
خش خش جاروي مادر روي برگ
همكلاسيهاي من يادم كنيد
باز هم در كوچه فريادم كنيد
كاش هرگز زتگ تفريحي نبود
جمع بودن بود و تفريقي نبود
اي دبستاني ترين احساس من
بازگرد اين مشق ها را خط بزن.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۵۷ توسط:sana موضوع:

اسرار آميزترين قرص ها و داروها (+عكس)

هر ساله تعداد زيادي از مخترعان، اختراعات جديدي را به ثبت مي رساند و اكنون نوبت به داروها است كه جذاب ترين و كاربردي ترين آن ها ساخته شده است.

1-قرص ضد اعتياد: اين قرص قادر است كه مغز افراد سيگاري و داراي اعتياد را به تعديل برساند و كمك كند تا مغز آنها بهتر كار كند و واحد آن هم اكنون از 12/75 واحد به 5 واحد در روز كاهش يافته است و هم اكنون در بيمارستان ها و مركز مشاوره هاي روان شناسي اين دارو براي بيماران تجويز مي شود.

2- دارويي براي افزايش انرژي:
3- قرص هاي ديجيتالي:‌ اين قرص ها ربات هاي ميكروسكوپي هستند كه تمام سيستم ها و نظارت هاي بدن شما را بدون بي سيم كنترل مي كنند. بدن به عنوان منبع قدرت شناخته شده است اين قرص ها در بدن توليد برق مي كنند و از اسيدهاي بي رويه معده جلوگيري مي كند.
4- قرص رمز عبور: اگر شما هم دچار فراموشي مي شويد و همه چيز را سريع فراموش مي كنيد اين قرص يا كپسول به شما كمك مي كند كه دچار فراموشي حاد نشويد.
5-قرص هايي كه تشنگي شما را برطرف مي كند: اين قرص بدون نوشيدن مايعات تشنگي شما را برطرف مي كند و به شما انرژي، شادابي و طراوت مي دهد. اين قرص به افراد سالمند و پير كمك مي كند تا جواني خود را حفظ كنند و روند پيري را به تاخير بياندازد.
6-قرص طلايي: اين قرص طلايي رنگ هضم غذا را بهبود مي بخشد و اكنون در فرانسيسكو در كنار جواهرات به فروش مي رسد اين قرص از يبوست پيشگيري مي كند و رنگ چهره را جذاب و شاداب مي كند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۴۳ توسط:sana موضوع:

ركورد گينسي طولاني‌ترين ماراتن تماشاي فيلم

نقل قول: ركورد گينسي طولاني‌ترين ماراتن تماشاي فيلم


ركورد طولاني‌ترين مدت زمان تماشاي فيلم در كتاب جهاني گينس به ثبت رسيد.

به گزارش سرويس «حوادث» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ «آشيش شارما» با تماشاي 48 فيلم در مدت زمان 120 ساعت و 23 دقيقه اين ركورد را از آن خود كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از پايگاه اينترنتي ثبت ركوردهاي جهاني گينس، اين ركورد در ژوئن سال 2008 ميلادي در هند بدست آمد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۳۰ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل