بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

وقتي استفاده از فحش ممنوع ميشه !!!!

با توجه به اينكه استفاده از فحش و عباراتي همچون "خفه شو" در كتاب ممنوع است و در وزارت ارشاد رد ميشود، فرض كنيد يك نويسنده ي رئاليست يك داستان مي نويسه و در بخشي از داستانش يك دعواي خياباني را به تصوير مي كشه.

با رعايت مسائل مميزي لابد مي شود يك چنين چيزي:

نفر اول: دستت را بكش مرتيكه اي كه شبيه آن جانور شاخدار هستي.
نفر دوم: به من گفتي جانور شاخدار مرتيكه اي كه مسئول خانه ي فساد هستي؟
نفر اول: به من مي گويي مسئول خانه ي فساد؟
من الان روابط نامشروعي با دو تن از اعضاي خانواده ات برقرار مي كنم.
نفر دوم: تو!!! رهايم كنيد من هم اكنون بخشي از البسه ي همسرت را روي سرت مي كشم. تو كه ابوي واقعي ات شخصي غير از ابوي ات است.
نفر اول: برو اي مرتيكه اي كه روابط بدي با مردان ديگر داري
!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۰۶ توسط:sana موضوع:

سه سوال پسر بچه

سوالاتى كه همه عالم راحيرت زده كرد!!!. پسر كوچكي بعد از بازگشت به خانواده ي خود ازآنهاخواست كه يك عالم دين براي او حاضركنند تا به سه سوالي كه داشت جواب بدهد ، بالاخره يك عالم دين براي او پيدا كردندوبين دونفر(پسر بچه و عالم دينى) صحبتهاي زير رد وبدل شد، پسربچه :شما كي هستي؟وآيا مي تواني به سه سوال بنده پاسخ دهي؟ معلم:من عبدالله، بنده اي ازبندگان خدا وبه سوالات شما جواب خواهم داد به اميدخدا، پسربچه:آيا شمامطمئني جواب خواهي داد؟ چون اكثرعلما نتوانستند به سه سوال من پاسخ بدهند !! معلم :تمام تلاشم را ميكنم وباكمك خدا جواب ميدهم . پسر بچه: سه سوال دارم: سوال اول :آيا درحال حاضر خداوندي وجود دارد ؟اگر وجود دارد شكل و قيافه ي آن را به من نشان بده؟؟ سوال دوم :قضاوقدرچيست؟؟ سوال سوم ؟اگرشيطان از آتش خلقت شده است، پس براي چي او درآخرت در آتش انداخته خواهد شد چون بر او تأثيري نخواهد گذاشت؟ معلم كشيده ي محكمي را به صورت پسربچه زد ، پسربچه گفت براي چي به من زدي وچه چيزي باعث شد كه ازمن ناراحت وعصباني شوي؟ معلم جواب داد كه من ازدست شماعصباني نشدم و اين ضربه اي كه به شمازدم جواب هر سه سوال شماست. پسربچه: ولي من هيچي را نفهميدم، معلم:بعد از اينكه شمارا زدم چه چيزي حس كردي؟؟ پسربچه: حس درد بر صورتم دارم، معلم: پس آيا اعتقاد داري كه درد وألم موجود است؟ پسربچه :بله، معلم: پس آن رابه من نشان بده. پسربچه: نميتوانم . معلم:اين جواب اول من بود.همگي به وجود خداوند اعتقاد داريم ولي نميتوانيم او راببينيم .سپس اضافه كرد كه آيا ديشب خواب ديدي كه من تو را خواهم زد؟ پسربچه: نه، معلم:آيا گاهي به ذهنت اومد كه من تو را روزي خواهم زد؟ پسربچه :نه. معلم :اين قضا وقدربود . سپس اضافه كرد :دستي كه با آن تو را زدم از چه چيزي خلقت شده است؟ پسربچه: أز گل. معلم :وصورت تو ازچي ؟ پسربچه:باز از گل. معلم :چه چيزي حس كردي بعد از اينكه بهت زدم؟ پسربچه :حس درد وألم داشتم. معلم :آفرين،پس ديدي چطور گل بر گل درد وارد ميكند اين با اراده خداانجام ميشود، پس با اينكه شيطان از آتش خلقت شده ،أما اگرخدا خواست، اين آتش مكان دردناكي براي شيطان خواهد بود، أرزش خواندن و نشر را دارد... اين چنين معلمي ميتواند نسلها را تربيت كند...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۵۳ توسط:sana موضوع:

اين دختر برنده مسابقه زشت ترين شكلك شد

برنده اين دوره از مسابقات


نفرات دوم تا هشتم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۴۲ توسط:sana موضوع:

عكس هاي فوق العاده زيبا از منظره هاي شگفت انگيز و نهايت جذاب روي كره زمين!!!

كوه دماوند، تهران، ايران

گودال آبي بزرگ، بليز

نعل اسبي(Horseshoe Bend)، رودخانه كولورادو، آريزونا

شاخ طلايي(Golden Horn)، جزيره براك، كرواسي

جزيره شگفت انگيز و ديدني وولكانيك، آن گوشيما، ژاپن

درياچه پلتوايس، كرواسي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۳۰ توسط:sana موضوع:

اسم شما چه رنگي است؟! (شخصيت شناسي)

به گفته ي روانشناسان همه ما به نحوي تحت تاثير رنگها هستيم و به عبارت ديگر ( خود ) واقعي مان را با اين رنگها نشان مي دهيم. براي اسم هر فرد رنگ مخصوصي وجود دارد. كه ميتواند بر زندگي او تاثير بگذارد.جالب است نه؟! اينكه شما بدانيد براي اسمتان رنگ مخصوصي وجود دارد و ميتوانيد راز شخصيتي خود را از لا به لاي آن دريابيد! بايد بسيار جالب و هيجان انگيز باشد.پس به موارد زير به ترتيب ذكر شده كاملا توجه كنيد:


رنگهاي هماهنگ با ارقام و حروف عبارتند از :

قرمز: 1 ش ج س الف
نارنجي: 2 ت ث ك ب
زرد: 3 ي ل ص ض
سبز: 4 و م د ژ
آبي: 5 چ ن ط ظ
نيلي: 6 ح خ ف -
بنفش: 7 ع پ غ -
صورتي: 8 ز ق ه -
طلايي: 9 ر ذ گ -

براي اينكه با چگونگي موضوع آشنا شويد يك مثال ميآوريم بدين شكل كه اسم و فاميل خودرا روي برگه كاغذي مينويسيد و بر اساس حروف و اعداد ذكر شده براي هر كدام،به رنگ مربوطه دست پيدا ميكنيد.
مثال :ليلا جلالي
ل3 ي3 ل3 الف1 ج1 ل3 الف1 ل3 ي3
سپس اعداد را با هم جمع ميكنيم:
21=3+3+1+3+1+ 1+3+3+3
باز هم دو عدد را با هم جمع ميكنيم:
3=1+2 عدد 3 مربوط به رنگ زرد است.
حال ميتوانيد مشخصات خود را بخوانيد.

صورتي
داراي قدرت جسمي بالايي هستيد بخاطر اراده ي بالايي كه داريد ميتوانيد روياهايتان را به راحتي به واقعيت تبديل كنيد. با مسئوليت ها به راحتي كنار ميآييد و ميتوانيد ديگران را در حل مشكلاتشان راهنمايي كنيد.از نظر عاطفي فردي قوي و عميق هستيد.صميميت بيش از اندازه با ديگران سخت است.

قرمز
بسيار جاه طلب بوده و گاهي براي رسيدن به اهداف خود ممكن است از ديگران هم مايه بگذاريد. قرمز رنگ حيات و جسارت است.هميشه تلاش داريد كه آشكارا به فعاليت بپردازيد و مورد توجه قرار بگيريد.بسيار خونگرم هستيد و بسادگي تحريك ميشويد. ممكن است در اوج شادي نيز ناگهان و با كوچكترين بهانه اي اخمهايتان در هم رفته و به لاك خود فرو برويد.بايد سعي كنيد كه از انرژي فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده كنيد.

زرد
بسيار تيز هوش هستيد.شخصيتي بسيار خوش بين و فعال داريد. هرگز در ابراز آنچه ميخواهيد بر زبان بياوريد كم نمي آوريد.بخاطر زنده دلي ابتكار و مستعد بودنتان در بر قراري ارتباطي خوب با ديگران هميشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودي كه روحيه ي بسيار شادي داريد هرگز احساس رضايت نخواهيد كرد مگر اينكه شاديهايتان را با ديگران تقسيم كنيد.تنها ايرادي كه ممكن است داشته باشيد قدرت تخيل و تجسم بيش از اندازه تان است كه گاهي شمارا در خود غرق مي كند!اگر نتوانيد انرژي و توانتان را در مسير درستي هدايت كنيد در آخرخواهيد ديد بيشتر كارهايي كه با هدفي مشخص شروع كرده ايد ناتمام مانده اند.

طلايي
در هر چيزي فقط حد بالاي آن مي تواند رضايت خاطر شمارا بر آورده كند. از طرف ديگر رفتار و كلامتان چنان جذابيتي دارد كه به ندرت ممكن است كسي با شما آشنا شود ولي شيفته تان نشود. دانش و آگاهي شما نسبت به زندگي غير قابل توصيف است. به هر چيزي با خوش بيني زياد نگاه مي كنيد. مي توانيد معلم خوبي باشيد و تمام تجربياتتان را به ديگران نيز انتقال دهيد.شرايط منفي را مي توانيد به بهترين موقعيت ها تبديل كنيد.

نيلي
زندگي شما بيشتر به زندگي عارفان شباهت دارد. با عشق و علاقه اي كه به پاكي و زيبايي هاي دنيا داريد ميتوانيد توان و شادي فوق العاده اي به افراد افسرده ببخشيد .علاوه بر روحيه و شخصيت نوع دوست و انسان پروري كه داريد ازيك حس ششم بسيار قوي برخورداريد كه از اين طريق نيز ميتوانيد براحتي از مشكلات مردم با خبر شويد.

سبز
براي شما خيلي مهم است كه برنامه روزانه داشته باشيد.نظم و انضباط برايتان اهميت زيادي دارد.بندرت ممكن است زنگيتان آشفته و بي هدف باشد. ديگران اغلب براي گرفتن راهنماييهاي جدي نزد شما ميآيند.براي حل مشكلات ديگران بشدت حرص ميخوريد.تكامل شخصيتي برايتان بسيار حائض اهميت است و براي وسعت بخشيدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نميداريد. ترجيح ميدهيد بجاي از شاخه اي به شاخه ي ديگر پريدن روي هدف ثابتي به فعاليت بپردازيد.

بنفش
عاشق كند و كاو و جستجو در عمق هر پديده هستيد و شايد هم به همين دليل عشق به علوم ماوراء الطبيعه در شما به حد كافي رشد كرده است.اين باعث شده به رشته هايي چون فلسفه روي آوريد هيچ اتفاقي را به راحتي قبول نميكنيد. مگر آنكه خودتان آنرا شخصا تجربه كرده باشيد .براي حل مشكلات نيز راه حل را در درون خود مي جوييد. عاشق تنهايي هستيد و هماهنگ شدن با ديگران كمي برايتان مشكل است.

آبي

به احتمال قوي ديگران شما را شخصي بدون تعارف و غير تشريفاتي ميدانند و شايد هم به همين دليل برايشان جالب توجه هستيد.آزادي برايتان ارزش زيادي دارد و هرگز نميتوانيد در محيطي كار كنيد كه به شما تحكم شود و يا زير نظر قرار داريد. اگر اين همه دنبال تنوع هستيد به اين دليل است كه اعتقاد زيادي به حقيقت داريد وبراي همين زندگي با تمام مشكلات و سختي هايش براي شما ارزشي فوق العاده دارد.

نارنجي
شوخ طبعي و بذله گويي بخصوصي را كه به ارث برده ايد باعث شده محبوب ديگران باشيد.ديگران از بودن با شما لذت برده و انرژي مثبت ميگيرند.سعي ميكنيد هميشه ليوان را از نيمه پر آن ببينيد و با بذله گويي خاص خود محيط را براي انجام كاري مثبت فراهم سازيد. آماده كمك به ديگران هستيد . رنگين كمان زندگي تان را دوست داريد تا زندگي را براي ديگران نيز زيباتر نماييد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۱۹ توسط:sana موضوع:

تصاوير زيباترين باغ دنيا !!!

شما را به ديدن زيباترين باغ جهان موسوم به باغ بوچارت در كانادا butchart دعوت مي كنم كه به افتخار رابرت بوچارت و همسرش جين به اين نام موسوم شده است – يكي ازچشمنوازترين و سحرانگيزترين و پرجاذبهترين سازههاي بشري در ستايش طبيعت است ديدن اين تصاوير شايد انگيزهاي براي سرمايهگذاران وطني به وجود آورد تا به جاي ساختن سازههاي آلودهكنندهاي كه آب و خاك اين كشور را هدف قرار دادهاند، دست به برپايي قطعهاي از بهشت در سرزمين مادريشان بزنند؛ همان گونه كه خانم و آقاي بوچارت در بيش از يكصد سال پيش چنين كردند و كاربري كارخانه سيمان خود را به زيباترين باغ جهان تغيير دادند.كاري ماندگار كه ميتواند همچون باغ بوچارت آنها را ثروتمند هم بسازد
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۰۶ توسط:sana موضوع:

اينجا كجاس كه همه با كلاسن ؟

اينجا همه باكلاسن
هركس 3 تا زبون مختلف بلده
خونه همه تو جردن و شهرك غرب و اون بالاهاست
حتي بالاتر از ميدون راه آهن ته ته 20 متري
اينجا اگه عكسي بزارن كه عابر پياده داره از چراغ قرمز رد ميشه
همه dislike ميزنن و قانون مدار ميشن
ولي شايد اون عكسه مال خودشون باشه
اينجا سرزمين پـَـَـ نــه پـَـَــــ……… هاست
اينجا همه فلسفه بلدن و اكثر آقايون فمنيست ميشن
ولي ساعت 10 شب مامانه بگه برو از سوپر ماركت رب گوجه فرنگي بگير ميگه خودت برو
اينجا دختر خوشگلاي فوتوشاپي 1000 تا پدر ، مادر، خواهر ، برادر و … داره
ولي اون ساده ها 3 تا اد ليست دارن كه يكيش خواهرشه 2تاي ديگه هم كلاسيش
اينجا پسرا اكثرا بدن سازن يا خواننده……دخترا هم كه همه مانكن يا مُدل هستن
همه پول دار با وضعيت هاي مالي آن چناني هستند
همه هم همديگرو دوست دارن و تا ميبينن يكي تاراحته يه عالمه واسش دل ميسورونن

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.


اينجا فيسبوك است همين!!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۲:۵۵ توسط:sana موضوع:

خاطرات جالب يك جنين


اظهار وجود:
هنوز كسي از وجودم خبر ندارد .البته وجود كه چه عرض كنم .هرچند ساعت يكبار تا مي خواهم سلول
هايم را بشمرم همه از وسط تقسيم مي شوند و حساب و كتابم به هم مي ريزد.
زندان :
گاهي وقت ها فكر ميكنم مگه چه كار بدي كردم كه مرا به تحمل يك حبس 9 ماهه در انفرادي محكوم
كرده اند ؟؟؟؟!!!!!!!!!

فرق اينجا با آنجا :

داشتم با خودم فكر مي كردم اگه قراربود ما جنين ها به جاي رحم مادر در جايي از بدن پدرها زندگي
مي كرديم چه اتفاقاتي مي افتاد:
- احتمالا در همان هفته هاي اول حوصله شان سر مي رفت و سزارين مي كردند !!!
- كشوي ميزشان را از طريق هل دادن با شكمشان مي بستند !!!
- اگر ويار مي كردند باعث به وجود آمدن قحطي مي شد!!!
- به خاطر بي توجهي تا لحظه زايمان هم سراغ دكتر نمي رفتند و احتمالا در اداره وضع حمل مي كردند!!!
- اگر بچه توي شكمشان لگد مي زد ،آنها هم فورا توي سرش مي زدند تا ادب شود !!!

بلوتوث:

امروز موقع سونوگرافي هرچي براي دكتر دست تكون دادم كه از من عكس نگير نفهميد،الان حسابي
نگران شدم مي ترسم عكس هايم پخش شوند چون از نظر پوشش اصلا در وضعيت مناسبي نبودم

اعتمادسازي:

امروز همش مي خواستم بروم گشت و گذار اما مادر اينقدر نگران گم شدن من است
آنچنان مرا با بندناف بسته است كه نمي گذارد دور شوم

موج مكزيكي:

اينكه بعضي وقتها حسابي قاط ميزنم به خاطر امواج موبايل است.مادرم،نمي شود به احترام من
كمتر اس ام اس بازي كني؟ فردا روز اگر نوار مغزيم مملو از موج هاي مكزيكي بود، تقصير خودت
است …! راستي از پارازيت ها چه خبر؟!

سكوت سرشار از ناگفته هاست:

از بس به خاطر سكوت اينجا عقده اي شدم كه تصميم گرفتم به محض تولد فقط جيغ بزنم تا
تخليه شوم…..

چندبار مصرف:

لابد شنيده ايد كه يك نفر مي رود و از فروشنده مي پرسد كه آقا نان يك بار مصرف داريد؟
و فروشنده ميخندد و مي گويد مگر نان چند بار مصرف هم داريم؟؟
خواستم بگم اصلا هم خنده دار نيست اينجا هر چيزي كه به من برسد دوبار مصرف است!!!!

جغرافياي بدن:

فكر كنم در قطب جنوب هستم چون در اين مدت اينجا هميشه شب است….

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۲:۴۳ توسط:sana موضوع:

ارزو هايي كه به واقعيت نپيوست

يادش بخير…يادمه بچه كه بودم شوهر خاله ام هميشه مي گفت: تو يه چيزي ميشي … تو يه چيزي ميشي … واقعا سق سياهي داشت و چشم شوري كه بعد از اين همه سال هيچي نشدم …بعضي وقت ها از بس كه اوضاع بر وفق مراد نيست، خودمان را با چيزهايي پيش پا افتاده مقايسه مي كنيم و ناراحتيم كه چرا حداقل مثل آنها نشديم. مثلا مي گوييم قبض برق هم نشديم، چند نفر از ما بترسن … نمونه هايي از اين دست را بخوانيد… – ويرگول هم نشديم هر كي بهمون رسيد مكث كنه!

– قره قوروتم نشديم دهن همه رو آب بندازيم!


– موبايل هم نشديم، روزي هزار بار نگامون كني!


– پايان نامه هم نشديم ازمون دفاع كنن!


– آهنگ هم نشديم، دو نفر بهمون گوش كنن!


– مانيتور هم نشديم ازمون چشم برندارن!


– كلاه هم نشديم حداقل باعث سرگرمي ملّت باشيم!


– ته ديگ هم نشديم كه واسطه رسيدن بهمون كلي صبر و سعي و تلاش كنن!


– خودكار هم نشديم كه علم و دانش به دست خودمون نوشته بشه!


– كيبورد هم نشديم ملّت به بهانه تايپ يه دستي به سر و كله مون بكشن!


– صندلي هم نشديم چهار نفر بهمون تكيه كنن!


– مدير بانك هم نشديم بريم كانادا خونه 2 ميلياردي بخريم هديه بديم به دخترمون!


– آبدارچي بانك هم نشديم 1 ميليارد بزنيم به جيب!


– بزم نشديم يه علفي چيزي به دهنمون شيرين بياد!


– آفسايد كه خوبه يه خطاي ساده هم نشديم قدِ يه كارت زرد ازمون حساب ببرن… اه


– بيل گيتس هم نشديم كه 500 دلار در ثانيه درآمدمون باشه


– لواشكم نشديم كه يكي برامون ضعف كنه…


– فرزند آخرم نشديم كه هر چي خواستيم مامان بابامون برامون بخرن!


– فرزند آخر هم نشديم كه با داداش بزرگمون بريم بيرون دور بزنيم و حالشو ببريم!


– به استاد ميگم استاد شما كه 9 دادي حالا اين يه نمره هم بده ديگهههههههههه، يه نگاه عاقل اندر ديوانه كرد، دست گذاشته رو دوشم ميگه برو درس بخون! استادم نشديم شخصيت كسي رو خرد كنيم!


– مامور راهنمايي رانندگي هم نشديم موقع امتحان گرفتن از زنا كلي بخنديم!


– زمبه هم نشديم حداقل سگارو نگرانمون باشه…


– تام و جري هم نشديم زندگي مون سرتاسر هيجان باشه


– نون هم نشديم يكي از روي زمين ورداره بوسمون كنه


– نوزادم نشديم يكي بغلمون كنه


– شريعتي هم نشديم هر چي جملات قصاره نسبت بدن به ما


– اي كي يو سان هم نشديم آب دهن بماليم كف كلمون، همه چي حل شه!


– چاقو هم نشديم تا حداقل اينجوري بتونيم تو دل كسي بريم


– قاصدك هم نشديم، پيام رسان و سنگ صبور عشاق شيم


– عينك آفتابي هم نشديم دنيا رو از ديد بقيه ببينيم


– فلش مموري هم نشديم حافظه مون زياد باشه


– گوشواره هم نشديم آويزون ملت شيم


– معادله هم نشديم، كلي آدم دنبال اين باشن كه بهمنمون و حداقل دو نفر دركمون كنن


– كتابم نشديم حداقل دوست مهربان بشيم


– ماكسيما در افغانستان حدود 6 ميليون تومانه، افغاني هم نشديم بتونيم ماكسيما بخريم!


– مارك آنتوني هم نشديم جنيفر لوپز رو طلاق بديم


– اي خدا … بامزي هم نشديم بچه ها عكسمون رو بچسبونن روي كتاب و دفترشون


– مگس تسه تسه هم نشديم ملت رو بخوابونيم


– توپ فوتبالم نشديم 22 نفر به خاطرمون خودكشي كنن


– بوم نقاشي هم نشديم يكي بياد رومون 4 تا درخت و 2 تا دونه پرنده بكشه، قيمتي بشيم واسه خريدن مون سر و دست بشكونن


– گلدونم نشديم يكي يه گل بهمون بده


– كبري هم نشديم تصميم هامون رو تو كتاب ها بنويسن


– كوزت هم نشديم آخرش خوشبخت شيم


– درياچه اروميه هم نشديم دورمون حلقه انساني تشكيل بدن

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۲:۳۱ توسط:sana موضوع:

كارهايي كه بايد تا پير نشدين انجام بدن

. قبل از ورود مهمونها يك دور همه قاشقها رو دهني كنيد.
. قبل از ورود به دستشويي عمومي به بقيه تعارف كنيد.
. تو آلبوم كنار عكس بچتون چندتا از پوشكهاي نازنينشون رو هم بچسبونيد.
. سر ميز غذا مدام جوكهاي كثيف دبليوسي اي تعريف كنيد.
. سر ميز با آفتابه براي مهموناتون آب پرتقال سرو كنيد.
. توي راسته ي خيابون روي شيشه ماشينهايي كه پارك كردند تف كنيد.
. از زير شلواري پدربزرگتون به عنوان هديه ولنتاين استفاده كنيد.
. براي بستن در سامسونتي كه توش هندونه گذاشتيد تلاش كنيد.
. از مامورين زن طرح ارتقاي امنيت اجتماعي شماره بگيريد
. با كراوات ابريشمي شوهرتون در دبه ي ترشي رو پلمب كنيد.
. صندل پاشنه ۵ سانتي رو با جوراب مچي بپوشيد.
. به برادر يا خواهرتون(هر كدوم كه بيشتر فاز ميده )زنگ بزنيد و با صداي بريده بريده و نگران بگيد بابا .. بابا…بابا … آب داد درسشو يادته ؟.
براي معافيت از سربازي همه دندوتاون رو بكشيد.
. كرم ضد آفتاب رو به كف پاتون بماليد. . با سنگ پا صورتتون رو تميز كنيد.
. صفحه ازدواج و طلاق شناسنامه تون رو با خودكار آبي پيشاپيش پر كنيد.
. با موبايل دوستتون به خونه شون زنگ بزنيد و بگيد از بخش حوادث بيمارستان مزاحم ميشيد و اين موبايل توي جيب جانباخته بوده.
. از انتظامات پارك بپرسيد اين همه ميگفتن تو پاركها كلي مواد فروش داره پس كوشن ؟
. به جاي قناري مرغ و خروس تو قفس بذاريد و از سقف اتاق آويزون كنيد.
. هر جا زنبورگاوي ديديد با دست بگيريد و اينقدر فشارش بدبد تا شيرش دوشيده بشه.
. در يك شب شعر شركت كنيد و شعر تبليغ ماي بيبي رو با احساس بخونيد.
. براي اينكه بدونيد لذت تولد دوباره چقدره معتاد بشيد و بعد از چند ماه ترك كنيد.
. به نوزاد دوماهه تون كباب بره بديد تا يه كم جون بگيره .
. روز تولد همسرتون گلاب رو داخل شيشه عطر بريزيد و به عنوان يك عطر فرانسوي گرانقيمت به او هديه بديد.
. خلعت آخرت رو بعد از خريد پرو كنيد.
. سر كلاس توي يقه ي همكلاسيتون كرم خاكي خيس بندازيد.
. به منظور صرفه جويي پوشكهاي بجه تون رو بعد از تعويض بذاريد تو آفتاب خشك بشه و بعد به عنوان دستمال سفره استفاده كنيد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۲:۱۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم