بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

عروس عربستاني و مهريه 300 سوسماري!

نقل قول:
عروس عربستاني و مهريه 300 سوسماري! در اقدامي عجيب، دختر نوعروس عربستاني از همسر آينده‌اش خواست كه 300 سوسمار زنده را به عنوان مهريه برايش از صحرا شكار كند، اما در نهايت به 100 سوسماري كه تازه داماد شكار كرده بود، رضايت داد!


به نقل از پايگاه خبري شبكه العالم، در حالي كه در عربستان سعودي به طور معمول مهريه‌هاي به نسبت سنگين (دست كم 100 هزار ريال سعودي معادل حدود 100 ميليون تومان) براي دختران نو عروس در نظر گرفته مي‌شود، در برخي موارد، اين سنت با تعيين مهريه‌هاي غيرعادي و عجيب؛ يا مهريه‌هاي معنوي و اندك، شكسته شده است.

در يكي از عجيب‌ترين اين موارد، نو عروسي بعد از آگاهي از ترس همسر آينده‌اش از سوسمار، از وي خواست تا به تنهايي و بدون كمك ديگران، به عنوان مهريه براي او 300 سوسمار زنده از بيابان شكار كند! البته داماد بيچاره موفق شد تنها 100 سوسمار زنده را شكار و به عروس خانم تقديم كند.
تازه داماد كه محسن نام دارد، در حضور بستگان عروس و داماد، 2 صندوق بزرگ را كه حاوي 100 سوسمار با اندازه‌ها و شكل‌هاي مختلف بود، گشود تا شرط عروس خانم براي بله گفتن را به جا آورده باشد!
پدر عروس هم كه از اين كار دامادش خوشحال به نظر مي‌رسيد، گفت: از اينكه محسن براي به دست آوردن موافقت دخترم، اين ماجراجويي را قبول كرده، خوشحالم و كسي كه سختي زندگي در صحرا و شكار سوسمار را به جان خريده، براي كسب رضايت همسرش همه كار خواهد كرد.
وي ادامه داد: اين مهريه بسيار ساده‌تر از مهريه‌هاي غيرممكن و سنگين است كه جوانان توان مهيا كردن آن را ندارند.
از سوي ديگر و در اقدامي متفاوت، در طائف عربستان پدر يك عروس در برابر عاقد از داماد خواست تا به عنوان مهريه، به عروس خانم در حفظ سوره مباركه «ملك» كمك كند و هدف خود را از اين كار، شكستن سنت مهريه‌هاي سنگين و بازگشت به تعاليم دين مبين اسلام درخصوص ازدواج آسان اعلام كرد.
وي با بيان اين نكته كه جوانها در دوره كنوني از لحاظ مالي در شرايط دشواري هستند؛ ابراز اميدواري كرد كه همه پدران هنگام ازدواج دخترشان همين روش را در پيش گيرند.
روزنامه «الانباء» چاپ عربستان با درج اين خبر، درباره رواج مهريه‌هاي سبك و آسان كردن ازدواج نوشت: مردي در منطقه القنفده در حومه مكه مكرمه، مهريه دختر خود را تنها 10 ريال سعودي تعيين كرد كه اين اقدام بسيار مورد تحسين اطرافيانش قرار گرفت و آنها نيز آرزو كردند كه اين اقدام، الگوي ديگران در آسان كردن ازدواج قرار گيرد.
در منطقه مدينه منوره نيز پدر يك عروس، هزينه‌هاي جشن عروسي را كه توسط داماد پرداخت مي‌شود، به عنوان مهريه پذيرفت و علاوه بر آن يك دستگاه منزل نوساز به نوعروس و تازه داماد هديه كرد.
وي اظهار داشت: تنها مساله مهم براي من اين است كه دخترم با همسر آينده خود زندگي سعادتمندانه‌اي داشته باشد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۶:۳۸ توسط:sana موضوع:

تولد بچه گربه عجيب+عكس

بچه گربه‌اي با يك چشم در وسط پيشاني و بدون بيني در چين به دنيا آمد.

  روزنامه «متروپوليتن» نوشت كه بچه گربه‌اي با يك چشم در وسط پيشاني و بدون بيني در استان «سيچوان» در چين به دنيا آمد.
اين بچه گربه در ظرف چند ساعت پس از تولد مُرد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۶:۲۵ توسط:sana موضوع:

پليس هلند دست به دامان موش‌ها شد

پليس هلند براي يافتن آثار باقيمانده باروت‌ها دست به دامان موش‌ها شده است.  پليس هلند از موش‌هاي آموزش ديده براي يافتن آثار باروت استفاده مي‌كند.
به گفته پليس، موش‌ها به دليل قدرت بويايي قوي، براي تشخيص مظنونان به تيراندازي بسيار موثر هستند.
شبكه خبري يورونيوز اعلام كرد ميزان دقت اين موشها در يافتن آثار باقيمانده از باروت بين 95 تا ۱۰۰درصد گزارش شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۶:۱۱ توسط:sana موضوع:

كشف جمجمه ميمون‌ فسيل شده+عكس

باستان‌شناسان، جمجمه كميابي از يك ميمون نوجوان فسيل شده را در جنوب غربي چين كشف كردند.

جمجمه فسيلي 6 ميليون ساله از ميمون در «ژائوتونگ» در استان «يوننان» در جنوب‌غربي چين توسط باستان‌شناسان كشف شد.
اين جمجمه 6 ميليون ساله فسيل متعلق به يك ميمون نوجوان بوده است.
باستان‌شناسان اميدوارند، گشودن رمز و راز اين جمجه بتواند به كشف حقايقي درباره ريشه‌هاي انساني كمك كند.
اين ميمون‌هاي نوجوان در دوره ميوسين (5.3 تا 23.8 ميليون سال قبل) در منطقه اوراسيا زندگي مي كردند.
زمين در دوره ميوسين را در واقع مى‌توان كره ميمون‌ها لقب داد زيرا در آن مقطع از تاريخ زمين تا 100 گونه مختلف از ميمون‌ها در جهان كهن، از فرانسه گرفته تا چين و از كنيا گرفته تا ناميبيا جولان مى‌دادند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۵:۵۸ توسط:sana موضوع:

نابودي آبزيان دريايي تا قرن 21

دانشمندان پيش‌بيني كرده‌اند كه اسيدي شدن اقيانوس‌ها نه تنها تأثير منفي بر آبزيان مي‌گذارد بلكه منجر به نابودي آنها تا پايان قرن 21 خواهد شد.


به نقل از پايگاه اينترنتي راديو روسيه،‌ خرچنگ‌ها، ستاره‌هاي دريايي و تعدادي از ديگر ساكنان درياها ممكن است پس از چند دهه بطور كلي نه تنها از ليست غذاي رستوران‌ها، بلكه از اقيانوس جهاني ناپديد شوند.
علت اسيدي شدن شديد اقيانوس‌ها بر اثر وجود گاز كربن زياد در آب است؛ كارشناسان اقيانوس‌شناس جهان از جمله متخصصان انستيتوي اقيانوس‌شناسي مسكو در تحقيقات مشتركي به اين نتيجه رسيدند.
اقيانوس‌ها حدود يك چهارم تمام گاز كربن توليدي انسان را مي‌بلعند.
افزايش غلظت گازكربن در آب باعث اسيدي شدن اقيانوس‌ها مي‌شود؛ زيرا از گاز كربن اسيد كربن توليد مي‌شود كه بر ارگانيزم‌هاي دريايي تأثير مي‌گذارد كه مرجان‌ها و صدف‌ها آسيب زيادي مي‌بينند و تغييراتي در سوخت و ساز بدن و سرعت رشدشان بروز مي‌كند.
صدف‌ها و جانوران دريايي كلسيم خود را از دست مي‌دهند و به اين دليل نرم مي‌شوند. ماهي‌ها بحد كافي فعال هستند و مي‌توانند تعادل اسيدي – قليايي خون خود را تنظيم كنند، براي مرجان‌ها كه هميشه در يك جا قرار دارند انجام اين كار سخت است. آنها نمي‌توانند اسكلت آسيب ديده را التيام بخشند و به مرور زمان مي‌ميرند.
به عقيده متخصصان اقيانوس‌شناس، بعيد است كه به علت افزايش رشد غلظت گازكربن ستارگان دريايي بتوانند زنده بمانند.
دانشمندان ناپديد شدن اين نوع آبزيان را تا پايان قرن بيست و يكم پيش‌بيني مي‌كنند و اين در حالي است كه خرچنگ‌ها و عنكبوت‌هاي دريايي نيز در منطقه خطر قرار دارند.
اسيدي شدن آبها نه تنها تأثير منفي بر آبزيان مي‌گذارد، بلكه افزايش دماي اقيانوس‌ها به خاطر گرم شدن اقليم نيز رخ مي‌دهد.
تجمع دي‌اكسيد كربن در آب يك فرآيند مهلك اكولوژي ديگر را موجب مي‌شود و به گفته متخصصان انستيتوي اقيانوس‌شناسي كاهش پخش گوگرد در جو مشاهده مي‌شود.
به علت افزايش اسيدي شدن آب، مواد‌غذايي بسياري از جانوران دريايي_گياهان شناور بر سطح آب_ كاهش مي‌يابد.
متخصصان اقيانوس شناس وضعيت اقيانوس جهاني را با وضعيتي مقايسه مي‌كنند كه 55 ميليون سال پيش اقيانوس جهاني با آن روبرو شده بود.
در آن زمان نيز اسيدي شدن شديد آب اقيانوس جهاني بوقوع پيوست، در نتيجه كاهش تعداد زيادي از انواع آبزيان بروز كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۵:۴۵ توسط:sana موضوع:

متحد پوتين شهردار مسكو شد

به دنبال راي گيري و كسب آراي بيش از 51 درصد يكي از متحدان رئيس جمهور روسيه بعنوان شهردار مسكو انتخاب شد.


 
به نقل از يورونيوز، «سرگي سوبيانين» شهردار مسكو از متحدين ولاديمير پوتين، رييس جمهور روسيه، بار ديگر با كسب بيش از 51 درصد آراء به اين سمت انتخاب شد.
در حالي هواداران شهردار مسكو در خيابانهاي اين شهر به جشن و پايكوبي پرداختند كه هنوز ابهاماتي در مورد سلامت اين انتخابات وجود دارد.
روزنامه‌هاي هوادار دولت از به دور دوم كشيده نشدن اين انتخابات ابراز رضايت كرده‌اند.
اما، يكي از هماهنگ‌كنندگان ناظران مستقل در اين انتخابات معتقد است كه ممكن است در آراء كساني كه در خانه هايشان راي داده‌اند، تقلب صورت گرفته باشد.
«الكسي ناوالني» نامزد مخالف دولت كه فقط حدود 27 درصد آراء را به دست آورده، ضمن وارد كردن اتهام تقلب، تهديد كرده كه هواداران خود را به خيابان خواهد كشاند.
وي گفت: من بار ديگر از كرملين و دفتر شهرداري مسكو مي خواهم كه دست از تقلب بردارند و اجازه دهند كه دور دوم انتخابات به همان خوبي دور اول برگزار شود.
اما از يكاترينبورگ، چهارمين شهر بزرگ روسيه، خبر رسيده است كه «يوگني رويزمن» نامزد حزب مخالف دولت با كسب حدود 33 درصد آراء، خود را فاتح انتخابات شهرداري اين شهر اعلام كرده است.
اين انتخابات در برخي از شهرهاي روسيه برگزار شده و ميزان مشاركت در مسكو 32 درصد اعلام شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۵:۳۱ توسط:sana موضوع:

انتخاب شهردار جديد در مسكو با اعتراض مخالفان روبرو شد

انتخاب نشدن «الكسي ناوالني» بعنوان شهردار مسكو، طرفداران وي براي اعتراض به خيابان‌هاي مسكو ريختند.  به نقل از يورورنيوز،‌ «آلكسي ناوالني» از مخالفان ولاديمير پوتين و نامزد ناكام انتخابات شهرداري مسكو روز دوشنبه هزاران نفر از طرفداران خود را به خيابانهاي مسكو كشاند.
ناوالني و طرفدارانش به نتايج انتخابات شهرداري مسكو كه روز يكشنبه برگزار شد اعتراض كردند. آنها خواهان برگزاري دور دوم انتخابات هستند.
آلكسي ناوالني گفت: از خود مي‌پرسم آيا اين تجمع پيروزي است و يا شكست؟
وي خطاب به مردم افزود: شما چه فكر مي‌كنيد؟ پيروزي و يا شكست؟ مدت زيادي است كه خواهان برپايي يك گردهمايي پيروزي هستيم. ما بخاطر از دست دادن اين پانزده سال بسيار خسته هستيم.
در انتخابات شهرداري مسكو «سرگئي سوبيانين»، شهردار مسكو و از متحدين ولاديمير پوتين، رييس جمهوري روسيه با كسب بيش از 51 درصد آرا بار ديگر اداره شهرداري مسكو را در دست گرفت.
وي در سال 2010 بدون برگزاري انتخابات به عنوان شهردار مسكو منصوب شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۵:۱۷ توسط:sana موضوع:

سقوط اتوبوس در گواتمالا جان ۴۴ نفر را گرفت

بر اثر سقوط اتوبوس مسافري در گواتمالا ۴۴ نفر جان خود را از دست دادند.به نقل اسكاي‌نيوز، يك اتوبوس مسافر بري در يك رودخانه‌اي عميق در شمال غرب گواتمالا سقوط كرد و منجر به كشته شدن 44 نفر شد.
به گفته يك مقام امداد و نجات،‌ در ميان كشته شدگان 6 كودك و 5 نوزاد نيز ديده شده است.
«ماريو كروز» سخنگوي ماموران آتش‌نشاني گفت: 46 نفر براي درمان به بيمارستان منتقل شدند. تحقيقات درخصوص علت حادثه ادامه دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۵:۰۴ توسط:sana موضوع:

۱۵ بهانه براي ورزش نكردن

چه دلايل و بهانه‌هايي وجود دارد كه ما را از ورزش كردن روزانه منع مي‌كند و در حقيقت بهانه‌هاي ما براي ورزش كردن چه مي‌تواند باشد؟
گاهي ممكن است براي «ورزش نكردن» بهانه‌هايي داشته باشيم كه ممكن است برخي از آنها عمدي باشد و شايد هم نباشد؛ امكان دارد كه برخي از بهانه‌هاي ما براي ورزش نكردن واقعي باشند و شايد هم غير از آن باشد.
براي آگاهي درباره بهانه‌هايي كه افراد براي «ورزش نكردن» مي‌سازند و بهانه‌هايي كه به نوك زبان خود مي‌آورند، اين مقاله را بخوانيد.
پزشكان توصيه مي‌كنند كه براي اينكه زندگي شما تضمين شود و احساس سلامت داشته باشيد هر روز ورزش كنيد.
دور كمر به شما هشدار مي‌دهد، افزايش وزن در واقع به كم شدن پول شما منتهي مي‌شود زيرا ديگر شلوار شما اندازه‌تان نمي‌شود.
شما خودتان مي‌دانيد كه هر گونه تاخير در قدم نهادن روي تردميل براي سلامتي شما هزينه‌آور است و سلامتي شما را در معرض خطر قرار مي‌دهد.
به رغم همه اين موضوعات، شما همچنان براي ورزش نكردن بهانه تراشي مي‌كنيد.
اين مقاله برخي از بهانه‌هاي رايج مردم براي اينكه بدن آنها از فعاليت فيزيكي كافي برخوردار نبوده است را در فهرستي ليست كرده است كه ما به 15 مورد آن مي‌پردازيم.
1. من وقت ندارم
اگر شما وقت داشته باشيد آن را به نشاط و سرخوشي اختصاص مي‌دهيد يا به تماشاي فيلم مي‌پردازيد‌، يا تمام طول روز را در مبلمان خانه خود لم داده و به آرامش مي‌گذرانيد.
ما مطمئن هستيم كه شما مي‌توانيد روزانه حداقل نيم ساعت را به بهبودي بدن خود اختصاص دهيد.
2. ورزش كردن خسته كننده است
ورزش كردن لزوما به معني اين نيست كه شما به باشگاه برويد و هر روز و هر هفته به روش قديمي دمبل بلند كنيد.
ورزش كردن هر نوع تلاش فيزيكي است كه سلامت و تناسب اندام شما را بهبود مي‌بخشد.
پياده‌روي تند در پارك، بازي اسكواش، يوگا،‌ رفتن به جنگل، ايروبيك آبي،‌ حركات موزون حداقل نيم ساعت در اتاق خود، بعنوان ‌ورزش محسوب مي‌شود.
3. من بچه دارم
اين بهانه شايد كمي سطحي به نظر برسد اما نكته اينجاست كه كودكان شما گناهي ندارند و اين بهانه خوبي براي ورزش كردن نيست.
زماني كه شما در حال استراحت يا خواندن مجله در خانه هستيد آنها ترجيح مي‌دهند كه يك ساعت را با دوستان خود «قايم باشك» بازي كنند، ‌پس زمان‌هايي وجود دارند كه شما مي‌توانيد علاوه برداشتن كودك خود،‌ ورزش كنيد.
4.من هيچ نتيجه‌اي نمي‌گيرم
گر صبر كني ز غوره حلوا‌سازي؛ بدن شما براي جريان عادي و دايمي نياز به زمان دارد و شما بايد صبر كافي داشته باشيد و به آن زمان اختصاص دهيد.
5.عضويت در باشگاه گران است
اگر شما به طور انفرادي كار مي‌كنيد به شما ورزشگاه‌هاي منحصر به فرد را توصيه مي‌كنيم، اگر شما يك دانش‌آموز هستيد، ورزشگاه داراي تخفيف دانشجويي را پيشنهاد مي‌كنيم.
‌عضويت در يك باشگاه به شما كمك مي‌كند تا از شر غبغب خلاص شويد و اين ميسر نمي‌شود مگر اينكه براي سلامتي خود كمي خرج كنيد.
6.من انگيزه‌اي پيدا نمي‌كنم
شما حتي يك انگيزه هم براي خود پيدا نمي‌كنيد؛‌ اما با ورزش ‌كردن شما زماني كه منحني‌هاي قلمي شدن بدن خود را دريافت مي‌كنيد مي‌توانيد دل‌گرم ‌شويد و تحت تاثير قرار بگيريد و اين خود، انگيزه بزرگي را در شما ايجاد مي‌كند.
زماني كه شما ورزش مي‌كنيد به دليل اينكه جوان‌تر به نظر مي‌رسيد، احساس شادي بيشتري مي‌كنيد پس اين هم مي‌تواند انگيزه خوبي براي ورزش كردن باشد.
7.ورزش كردن صدمه مي‌رساند
مربيان باشگاه براي يك دليل استخدام مي‌شوند؛ فقط به دليل اينكه كمر، پاها و صورت شما صدمه نبيند آنها حضور دارند.
در مورد بدن خود (درد و البته صدمات) مي‌توانيد با مربي خود صحبت كنيد.
8.من شروع مي‌كنم؛ اما رهايش مي‌كنم
اين موضوع، عدم كنترل ذهن و نيروي اراده شما را نشان مي‌دهد. من پيشنهاد مي‌كنم شما در ابتدا تمرين تمركز و انديشه (مديتيشن) كنيد چرا كه به شما كمك مي‌كند تا كنترل و نيروي اراده خود را قوي‌تر بسازيد و بر اين مشكل غلبه كنيد.
9.من از شنبه شروع مي‌كنم
شما معمولا اين بهانه را بيش از آخر هفته و در طول هفته بكار مي‌بريد. با اين بهانه جلسات تمرين خود را به تعويق مي‌اندازيد.
از زماني كه شما به اين تصميم فكر مي‌كنيد، ‌شما سوار بر كشتي سلامت مي‌شويد و تا زماني كه هفته ورزش كردن آغاز شود، به انگيزه خوردن غذا گرايش پيدا مي‌كنيد.
آيا واقعا از آغاز روز شنبه (آغاز هفته) ورزش كردن را شروع مي‌كنيد؟
10. من خيلي پير هستم
آيا شما مسن‌تر از دونده هندي هستيد كه با داشتن بيش از 100 سال سن همچنان دونده ماراتن باقي‌مانده است؟ اگر نه، پس دست از اين بهانه برداريد.
اجازه بدهيد به شما بگويم كه ورزش كردن خود باعث ‌مي‌شود كه احساس جواني بيشتري كنيد.
11.من خيلي چاق هستم
با گفتن اين بهانه آيا فراموش كرده‌ايد كه ورزش كردن منجر به سوزاندن چربي، ‌كاهش وزن،‌ شكل گرفتن عضلات مي‌شود؟
اين چه بهانه‌اي است كه «من خيلي چاق هستم»؟
اگر واقعا به دليل چاق بودن خجالت مي‌‌كشيد كه بيرون برويد و اين بهانه را مي‌آوريد. لطفا ديگر بهانه نياوريد.
سالن ورزش و ديگر مكان‌هاي ورزشي، مكاني است كه افراد چاق براي لاغر شدن به آنجا مي‌روند، بنابراين، شما تنها كسي نيستيد كه چاق هستيد و مي خواهيد ورزش كنيد.
12.ورزش من را گرسنه مي‌‌كند
كاملا درست است مگر اينكه بخواهيد بلافاصله از همبرگر و مخلوط شير و بستني را بلافاصله بعد از تمرين بخوريد.
در واقع، اگر شما مي‌خواهيد وزن خود را از دست بدهيد بايد وعده‌هاي غذايي را حذف كنيد تا سريع‌تر وزن شما كم شود.
13.من نمي‌توانم رفيق پيدا كنم
اين حقيقت كه شما همچنان در جستجوي يك رفيق هستيد و به تنهايي نمي‌تواند ورزش كنيد به معني آن است كه شما روش آنها را تمرين مي‌‌كنيد و همچنان منتظر گروه آنها هستيد.
دنيا منتظر هيچكس نمي‌ماند! سريع‌تر آن را درك كنيد و بهتر است كه براي خود باشيد.

14.من نمي‌دانم‌ چگونه ورزش كنم
مربيان در سالن ورزش و در صورتيكه بخواهيد در خانه به تنهايي ورزش كنيد، فيلم‌هايي كه در اين زمينه در يوتيوب وجود دارند به شما مي‌تواند كمك كند تا چگونه ورزش كنيد.
15.من بيش از حد خسته‌ام
خسته بودن يك بهانه براي ورزش كردن نيست بلكه خستگي براي بيشتر ورزش كردن يك علامت است.
خستگي بنيه و قدرت عضلاني ضعيف را نشان مي‌دهد.
ورزش روزانه به شما كمك مي‌‌كند تا استقامت و قدرت عضلاني را در شما بهتر كند و شما را شاد و سر حال كند.
تنها دليلي كه شما را عقب نگه ‌مي‌دارد خود «شما» هستيد.
اگر شما از جاي خود برخيزيد و به سمت ورزش برويد مطمئنا نتايج بسيار با ارزش و پراهميتي خواهيد گرفت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۴:۵۱ توسط:sana موضوع:

تيراندازي در پارلمان اردن

يكي از نمايندگان پارلمان اردن كه قصد ورود به پارلمان را داشت با ممانعت نگهبانان به شليك تير هوايي رو آورد.

به نقل از يورونيوز، «طلال الشريف» يكي از نمايندگان با در دست داشتن يك قبضه «كلاشينكف»، قصد ورود به پارلمان را داشت كه با ممانعت نگهبانان، به شليك تيرهوايي اقدام كرد.
«محمود الخرابشه»، نماينده پارلمان در محكوميت اين اقدام گفت: آنچه كه روي داده است همه شهروندان را مورد تهاجم قرار مي‌دهد و چهره كشور را مخدوش مي‌سازد.
وي افزود: اين امر ما را وادار كرده كه از قانون اساسي استفاده كنيم كه هر نماينده‌اي كه تيراندازي كند به اخراج محكوم كنيم.
اين اقدام علاوه بر خشم نمايندگان، اعتراض گروهي از شهروندان را نيز برانگيخت.
يك روز پس از اين حادثه، جمعي با در دست داشتن پلاكارد در برابر پارلمان تظاهرات كردند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۴۴:۳۶ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل