بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

زندگي اين زوج بدون پول!!
خانواده “رافائل فلمر” كاملا متفاوت هستند و به هيچ عنوان دوست ندارند پولي داشته باشند و يا از پول استفاده كنند. آن ها تنها در مواردي كه ديگر اوضاع بسيار سخت باشد به سمت پول مي روند.

باشگاه خبرنگاران: خانواده "رافائل فلمر” كاملا متفاوت هستند و به هيچ عنوان دوست ندارند پولي داشته باشند و يا از پول استفاده كنند. آن ها تنها در مواردي كه ديگر اوضاع بسيار سخت باشد به سمت پول مي روند.اين جوان ۲۹ ساله در آلمان به دنيا آمده است و البته خانواده اي بسيار غني نيز داشته است. او در يكي از رشته هاي بسيار خوب دانشگاهي تحصيل كرده است و از همين رو مي تواند شغل پردرآمدي داشته باشد اما هيچ علاقه اي به پول ندارد.به گفته خودش از چند سال پس از دانشگاه متوجه شده است كه نكات مهم زيادي در دنيا وجود دارد كه ديگر مجالي براي فكر كردن به پول باقي نمي گذارد. او و همسرش تمام تلاششان را مي كنند تا از پول استفاده نكنند.
آن ها براي اينكه بتوانند بدون پول زندگي كنند بايد در قبال خريدهايشان كار كنند. او به همراه همسرش اگر بخواهد سبزي بخرد چند ساعتي در سبزي فروشي كار مي كند ولي پولي پرداخت نمي كند همچنين در خانه نيز كارهاي ساختمان را انجام مي دهند اما اجاره پرداخت نمي كنند.و حتي يك بار توانسته است از آلمان تا آمريكا را كه بيش از هزار يورو خرج دارد تنها با ۱۵۰ يورو سفر كند. كه در طول را مجبور بوده اتوبوس بشورد، كشتي تميز كند و حتي برخي مواقع نگهباني بدهد.
او همچنين گفته است كه قصد دارد فرزندش را نيز بدون پول بزرگ كند تا به همه نشان دهد كه تمام دنيا خرج پول براي زندگي راحت تر نيست.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۸:۰۷ توسط:sana موضوع:

توجــه:آقا پسرايي كه سربازي نرفتن...توجــه

قابل توجه گل پسرايي كه هنوز سربازي نرفتن
از ابتداي سال ۹۴خدمت مقدس سربازي به ۲۴ماه افزايش پيدا ميكنه و به متاهل ها ۳ ماه و به ازاي هر فرزند ۳ ماه كسر خدمت تعلق ميگيره.
تشكر ميكنيم از قانون جديد سربازي!!
حالا چطوري ميشه معافي بگيري
1 زن + 7 تا بچه = كارت پايان خدمت...
2 زن + 6 تا بچه = كارت پايان خدمت...
3 زن + 5 تا بچه = كارت پايان خدمت...
4 زن + 4 تا بچه = كارت پايان خدمت...
5 زن + 3 تا بچه = كارت پايان خدمت...
6 زن + 2 تا بچه = كارت پايان خدمت...
7 زن + 1 تا بچه = كارت پايان خدمت...
8 زن + 0 تا بچه = كلا خدمت نميخواد برو حال كن خدا حكم شهيدگمنام برات مينويسه...
.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۷:۰۲ توسط:sana موضوع:

جوگير شدن يك پسر و ازدواج با يك دختر انيميشني!+عكس

جوگير شدن يك پسر و ازدواج با يك دختر انيميشني

يكي از علاقمندان بازي نينتندو به نام love plus كه ظاهرا بيش از حد جوگير شده تصميم به ازدواج با يكي ازسه شخصيت اصلي اين بازي نام "نن آنه گاساكي" گرفت. اين بازيگر ژاپني كه تنها شناسهاش "sal9000" در رسانهها اعلام شده به قدري تحت تاثير رفتار اين شخصيت دنياي مجازي قرار گرفت كه دست به ازدواج با او زد. او درهمين رابطه مراسمي را با شركت دوستان و خانوادهاش برگزار كرد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۶:۴۸ توسط:sana موضوع:

انتقام جالب مرد چيني از همكار زنش

مرد چيني كه بخاطر درگيري با همكارش كه يك زن بود بعد از محاكمه در دادگاه محكوم به پرداخت جريمه ۱۰ هزار يوآن معادل ۶ ميليون تومان به آن زن شد
كه براي انتقام دست به كاري خنده دار و باورنكردني زد.

يك مرد چيني كه در يك رستوران به جان همكارش كه يك زن بود، افتاده بود و او را به شدت كتك زده بود
بعد از محاكمه در دادگاه محكوم به پرداخت جريمه ۱۰ هزار يوآن معادل ۶ ميليون تومان به آن زن شد.

او كه نمي توانست ببيند اين پول به راحتي در اختيار آن زن قرار بگيرد و برايش بسيار تلخ و دردآور بود كه اين ديه را بپردازد،
تصميم گرفت كه آن را به صورت پول خرد در اختيار آن زن قرار دهد تا او را عذاب دهد!

گفتني است براي شمارش اين پول بانك مجبور شد ۱۸ نفر را به مدت ۸ ساعت در اختيار بگيرد كه بتوانند پول هارا بشمارند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۶:۳۵ توسط:sana موضوع:

آداب معاشرت


سلام


اسم تاپيك تقريبا مشخص ميكنه كه بحث پيرامون چه نوع موضوع هايي هست.
از شير مرغ تا جون آدمي زاد!

سوال جواب هاي روزانه، نحوه برخورد با يكديگر، وظايفمون نسبت به هم
چه كنيم و چه نكنيم ها... و و و و....

خلاصه هرچي كه مربوط ميشه به رابطه ي انسان ها با يكديگر...


در كل اين تاپيك رو زدم كه بچه ها سوالاشون رو بپرسن و خودشون و ديگران جواباي پيشنهادهاشونو بگن...برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۶:۲۳ توسط:sana موضوع:

مسن ترين فرد زنده روي زمين

مسن ترين فرد زنده روي زمين

زني كه در سه قرن زندگي كرده و مسن ترين فرد زنده بر روي زمين لقب گرفته هم اكنون در ازبكستان زندگي ميكند.
خانم "طوطي يوسف اوا" هم اكنون پيرترين زن جهان است كه در اول ژوئن سال 1880 در شهري كوچك در ازبكستان بدنيا آمده است.


وي كه با نوهها و نبيرهها و ديگر بستگان خود زندگي ميكند هم اكنون 129 سال دارد و در شرايط عمومي خوبي به سر ميبرد.
يوسف اوا كه هم اكنون به همراه در شهر كوچك "دورد گول" (چهار درياچه) در ازبكستان زندگي ميكند، ميگويد: من براي شنيدن و ديدن مشكل دارم اما احساس سلامتي خوبي دارم.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۶:۱۰ توسط:sana موضوع:

كباب كردن يك شتر درسته 450 كيلوگرمي!! + عكس

كباب كردن يك شتر درسته 450 كيلوگرمي!!

در اين مطلب عكس هاي عجيبي از كباب كردن درسته يك شتر در چين را مشاهده خواهيد نمود

چيني ها به انجام دادن كارهاي عجيب معروف هستند. بنابراين هر بار كه خبري غيرعادي از جهان به گوشمان مي رسد بايد منتظر باشيم كه سروكله چيني ها در ان پيدا شود.

اينبار هم خبر به سيخ كشيدن يك شتر 450 كيلويي در اين كشور تيتر يك بسياري از خبرگزاري ها شد. اين شتر بخت برگشته با يك سيخ عظيم و با كمك گرفتن از جرثقيل بر روي كوره اي بسيار بزرگ سوخاري شده و مدتي بعد هم توسط جمعيت مشتاقي كه براي ديدن اين صحنه جمع شده بودند، خورده شد.
اگرچه برخي رسانه ها به اين خبر واكنش منفي نشان داده و آن را غير طبيعي دانستند اما تقسيم كردن گوشت اين شتر در ميان مردم عادي بدون دريافت هيچ پولي، نتيجه كباب كردن شتر بود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۵:۵۹ توسط:sana موضوع:

حيواناتي كه وقوع زلزله را پيش بيني ميكنند!

حيواناتي كه وقوع زلزله را پيش بيني ميكنند!
"بر اساس برخي ادعاها، بعضي جانوران در آستانه زلزله رفتار خاصي از خود نشان مي‌دهند؛ مثلاً مارها از مخفيگاه خود خارج مي‌شوند يا ماهي‌ها از آب بيرون مي‌پرند. اين فرضيه‌ها از نظر علمي تا چه حد قابل اثبات هستند؟.
اولريش شرايبر، زمين‌شناس آلماني از دانشگاه دويسبورگ-اِسِن، روي مورچه‌ها تحقيق مي‌كند. وي در پي پاسخ به اين پرسش است كه آيا حشرات مي‌توانند وقوع زلزله را پيش‌بيني كنند؟

شرايبر در مناطقي تحقيق مي‌كند كه در آنجا لايه‌هاي زيرين زمين داراي گسل هستند. مورچه‌هايي كه پروفسور شرايبر روي آنها تحقيق مي‌كند، به صورت هدفمند روي چنين گسل‌هايي لانه مي‌سازند؛ پديده‌اي كه به گفته پروفسور آلماني با اعداد و ارقام قابل اثبات است.

هنوز مشخص نيست چرا اين مورچه‌ها به لانه‌سازي روي گسل‌ها علاقه ويژه‌اي دارند. به گفته اولريش شرايبر، «شايد در اين مناطق گازهايي وجود دارد كه مورچه‌ها به آنها علاقه دارند.مشاهدات ما نشان مي‌دهند كه اين مورچه‌ها در مناطقي كه دي اكسيد كربن ساتع مي‌شود لانه مي‌سازند. شايد در اين مناطق واكنش‌هاي شيميايي ديگري در جريان باشند كه محصول آنها مورچه‌ها را جذب مي‌كند».

دريافت نشانه‌هاي وقوع زلزله؟

به اعتقاد اين زمين‌شناس آلماني، گازهايي كه مورچه‌ها را جذب مي‌كنند، مي‌توانند نشانه‌اي از وقوع زلزله هم باشند. البته اين موضوع هنوز به بررسي بيشتر نياز دارد.

شرايبر در مدت سه سال چندين لانه مورچه را با دوربين زير نظر گرفته و الگوي حركتي مورچه‌ها پيش از زلزله‌هاي خفيف را ثبت كرده است.

وي مي‌گويد: «پيش از لرزش زمين در برخي موارد رفتار مورچه‌ها كاملا ً تغيير مي‌كند. البته ما در همه موارد فقط تمام لانه را زير نظر گرفتيم و به همين دليل نمي‌توانيم در مورد رفتار فردي مورچه‌ها اظهار نظر كنيم؛ اما مشاهده كرديم كه فعاليت مورچه‌ها در سراسر لانه يكباره دگرگون شد».اين تغييرات در مواردي بسيار فاحش بودند. البته دستاورد اين پژوهش‌ها در حدي نيستند كه بتوان به عنوان آمار به آنها استناد كرد. براي رسيدن به نتايج محكمتر بايد تحقيقات بيشتري، به ويژه در مناطقي كه زمين بيشتر و شديدتر مي‌لرزد، انجام شود.

جانوان ديگري هم هستند كه شايد بتوانند زلزله را پيش‌بيني كنند. به نقل از دويچه وله، مثلاً ماهي‌ها يا كبوترها ميدان‌هاي مغناطيسي يا الكتريكي را تشخيص مي‌دهند.


اين ميدان‌ها ممكن است در آستانه زلزله تغيير كنند. مار يا موش صحرايي هم ممكن است بتوانند پيش‌لرزه‌هاي خفيف را حس كنند.

پژوهشگران تا كنون موفق به اثبات توانايي اين حيوانات در پيش‌بيني زمين‌لرزه نشده‌اند. زيرا از يك سو هنوز روند دقيق وقوع يك زلزله مشخص نيست و از سوي ديگر همه زلزله‌ها مثل هم نيستند. وانگهي بررسي رفتار حيوانات در درازمدت هم كار ساده‌اي نيست.

البته در سال‌هاي اخير فرستنده‌هاي كوچكي به بازار آمده‌ است كه قيمت مناسبي دارند و به كمك آنها مي‌توان حيوانات و الگوي حركتي آنها را زير نظر گرفت.


مارتين ويكِلسكي از پژوهشكده "ماكس پلانك" آلمان از جمله محققاني است كه با اين فرستنده‌ها كار مي‌كند.

وي در جريان تحقيقات خود در هنگام وقوع آتشفشان پديده‌هاي جالبي را تجربه كرده است. ويكلسكي روي بزهاي كوهي تحقيق مي‌كند كه در اطراف كوه آتشفشان "اتنا" در جزيره سيسيل ايتاليا زندگي مي‌كنند.


اين پژوهشگر مي‌گويد: «ما فرستنده‌ها را روي بزهايي نصب كرديم كه دو سال روي كوه اتنا و اطراف آن زندگي و رفت و آمد مي‌كردند. ما توانستيم ثابت كنيم كه رفتار اين حيوانات حدود 5 ساعت پيش از وقوع آتشفشان تغيير مي‌كند».

بزهاي كوهي اتنا از قرار معلوم وقوع آتشفشان را پيش‌بيني مي‌كنند

ويكلسكي مي‌افزايد كه پيش از وقوع آتشفشان تحرك بزها بيشتر مي‌شود و اين حيوانات شروع به دويدن به اين سو و آن سو مي‌كنند: «ما وقوع هفت آتشفشان بزرگ را تجربه كرديم كه در آنها خاكستر از دهانه قله آتشفشاني به بيرون پرتاب شد. بزها اين رخدادها را سه تا پنج ساعت پيش از وقوع حس كردند».

اين رفتار سرنخي است كه نشان مي‌دهد حيوانات توانايي‌هاي شگفت‌آوري در پيش‌بيني پديده‌هاي طبيعي دارند.


البته شمار اندكي از ادعاهاي موجود در اين زمينه به اثبات رسيدند. شايد دليل آن اين باشد كه رفتار حيوانات هنوز به اندازه و دقت كافي بررسي نشده است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۵:۴۶ توسط:sana موضوع:

جديدترين درخواست هاي مردم براي اسامي نوزادان؛ از آشپر ضحاك تا عوعو سگ

معاون اسناد هويتي اداره كل ثبت احوال استان كرمانشاه با اشاره به تولد 36 هزار نوزاد طي سال گذشته در استان و انتخاب نام براي آنان، اظهار كرد: در اين بين 46 نام انتخابي جديد بوده كه از اين تعداد 20 نام در كميته نام استان رد شدند.

به گزارش صبحانه، حسين نظري در گفت و گو با ايسنا با اشاره به تعيين تكليف 220 هزار نام در سازمان ثبت احوال كشور، اظهار كرد: در برخي موارد والدين دوست دارند نامي غير از نام‌ها و اسامي موجود در سامانه ثبت احوال را براي فرزند خود انتخاب كنند.

وي تصريح كرد: در اينگونه موارد والدين بايد نام انتخابي خود را به اداره كل ثبت احوال در هر استان تحويل دهند.

نظري افزود: با دريافت نام، كميته هفت نفره كه در آن سه استاد عضو هيات علمي دانشگاه نيز حضور دارند، تشكيل مي‌شود و به بررسي اسم و مطابقت آن با معيارها و شاخص‌هاي از پيش تعيين شده مي‌پردازند.

وي اظهار كرد: از جمله موارد عمده‌اي كه موجب مي‌شود نام انتخابي رد شود، مغايرت نام با جنسيت نوزاد، تركيب ناموزون نام انتخابي، بي‌معني و يا مستهجن بودن و يا خارجي بودن آن است.

معاون اسناد هويتي اداره كل ثبت احوال استان كرمانشاه اظهار كرد: سال گذشته 46 مورد اسم انتخابي جديد به اداره كل ثبت احوال استان تحويل شد كه از اين تعداد با 26 اسم موافقت و 20 اسم ديگر رد شد.

وي اظهار كرد: اسامي كه در سال گذشته در كميته نام اداره كل ثبت احوال استان كرمانشاه رد شدند شامل "خَباك" به معني (مبارز و شورشگر)، "لايان"(«عو عو كردن سگ)، "ماديا"‌(فاقد معني)، "سوشيا"(وعده داده شده در دين زرتشت)، "سانديا"‌(فاقد معني)، "ماه ثمين"‌(تركيب نامتناسب)، "آنيس"(نام خارجي)، "وصال"‌(عدم تناسب با جنسيت نوزاد)، "روكن"‌(فاقد معني)، "آشيل"‌(نام خارجي يوناني)، "روحتاف"( روحي كه به هيجان آمده)، "حسين كيان"‌(تركيب ناموزون)، "زانِست"‌(شبه اسامي خارجي) و "تيگران"‌(نام پادشاه ارمنستان كه دست نشانده حكومت روم ) است.

نظري افزود: همچنين در سال گذشته اسامي انتخابي جديد "حسنين" (تركيب ناموزون)، "آبان" (عدم تناسب با جنسيت نوزاد)، "هوژان"(يادگرفتن)، "آريامهر"، "آرمائيل"‌(نام آشپز ضحاك ماردوش) و "ماه بُت"‌(عدم تناسب با جنسيت نوزاد) نيز در اين كميته رد شدند.

وي با بيان اينكه كرمانشاهيان سال گذشته حدود 36 هزار نام را براي نوزادان خود انتخاب كردند، گفت: در اين بين تنها انتخاب 20 نام مورد موافقت قرار نگرفت.

معاون اسناد هويتي اداره كل ثبت احوال استان كرمانشاه خاطرنشان كرد: البته اين اسامي در شوراي عالي نام سازمان ثبت احوال كشور نيز فرصت تجديد نظر دارند.

نظري با بيان اينكه اداره كل ثبت احوال استان كرمانشاه ماهانه بنا به درخواست افراد حدود 200 اسم را تغيير مي‌دهد، گفت: تنها افرادي مجاز به تغيير اسم خود هستند كه اسم آنها نامتعارف و يا نامعقول باشد و اسم انتخابي جديد آنها نيز بايد معناي برتر و بهتر از نام قبلي داشته باشد.

معاون اسناد هويتي اداره كل ثبت احوال استان كرمانشاه برخي از اين اسامي نامتعارف و نامعقول را "قوچ علي"، "قزبس"، "كَل علي"، "دختربس" و "حَمه" عنوان كرد.

نظري اظهار كرد: نام انتخابي جديد اين افراد نيز بايد فراواني بيشتري از نام قبلي آنها داشته و شرايطي مانند تناسب نام با جنسيت افراد، داشتن تركيب موزون و خارجي نبودن در انتخاب آنها رعايت شود.

وي اظهار كرد: در حال حاضر تغيير نام هر اسمي به اسامي چهارده معصوم (ع) به راحتي انجام مي‌شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۵:۳۴ توسط:sana موضوع:

شهر عمودي ؛ در قلب صحراي آفريقا!

با شهر عمودي در قلب صحراي آفريقا اشنا شويد

انرژي موردنياز براي برج مفهومي City Sand Tower با استفاده از منابع تجديدپذير شامل جمعآوري آب باران، انرژي خورشيدي و انرژي ژئوحرارتي تامين ميشود. ارتفاع اين شهر عمودي به 450 متر يا نصف برج خليفه در دبي ميرسد و مساحت 78 هكتار را دربر ميگيرد.شركت OXO Architectes قصد دارد در داخل اين بنا، برج داخلي مركزي تعبيه كند كه داراي پوشش گياهي خواهد بود و به عنوان باغچهاي عمودي ساخته ميشود كه در مقابل شرايط آبوهوايي سخت بيابان صحرا محافظت ميشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۰۵:۲۰ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل