بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

اطلاعات عمومي شركت كننده ها توي حلقم !

لطفا و خواهشا خانم ها پلي نكن... دخترا لطفا پلي نكنيد پليز!!!!


كليك كنين


كدوم كشور ها به درياي خزر راه دارند؟

:تركيه و عربستان


: رشته كوه آلپ در كدام قاره هست ؟

: هيماليا

عربستان !!!!!!!!!!!! ............. هيماليا نه منو ببين هيماليا.....نه هيماليا؟؟؟؟!!!!
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۵:۰۵ توسط:sana موضوع:

مراسم ازدواج ربات ها در ژاپن! + عكس

مراسم ازدواج ربات ها در ژاپن
مراسم ازدواج عجيبي كه در كشور ژاپن برگزار شد. اين مراسم ازدواج شايد چندان معقول و طبيعي به نظر نيايد.

اولين روبات‌هاي عاشق پيشه با برگزاري مراسم ازدواج در ژاپن عشق خود را همگان اثبات كردند.


در مراسم ازدواج اين دو كبوتر عاشق بيشتر از ۱۰۰ نفر گرد هم آمده بودند تا اولين ازدواج ميان روبات‌ها را به رسميت بشناسند. روبات داماد در اين مراسم فرويس (Frois) نام دارد و روبات عروس را با نام يوكيرين (Yu**********n) خطاب مي‌كردند.

جالب اينجاست كه شركت كنندگان در مراسم ازدواج اين دو روبات، نفري ۸۱ دلار پرداخت كرده بودند. كارت دعوت اين مراسم نيز كه اين دو روبات عاشق را درون قلب به تصوير كشيده بود براي شركت كنندگان، قبل از مراسم ارسال شده بود.
مراسم ازدواج ربات ها در ژاپنروبات داماد در مراسم ازدواج به رنگ قرمز طراحي شده بود و روبات عروس نقره‌اي رنگ بود. جالب اينجاست كه روبات محبوب SoftBank در اين مراسم به ازدواج اين دو روبات رسميت بخشيد.

ژاپني‌ها براي برگزاري مراسم ازدواج اولين روبات‌هاي دنيا چيزي كم نگذاشتند و كيك عروسي به همراه گروه خواننندگان و رقصندگان، عيش اين عروس و داماد را تكميل كرد. اين مراسم توسط شركت Maywa Denki كه طراحي روبات داماد را انجام داه بود برگزار شد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۴:۵۱ توسط:sana موضوع:

اولين زن ايراني كه دكتراي گيتار كسب كرد

اولين زن ايراني كه دكتراي گيتار كسب كرد
ليلي افشار و فيروزه نوايي دو بانوي نوازنده موفق كشورمان قصد دارند براي نخستين بار اجراي مشتركي را روي صحنه ببرند.«ليلي افشار» و «فيروزه نوايي» دو بانوي نوازنده موفق كشورمان قصد دارند براي نخستين بار اجراي مشتركي را روي صحنه ببرند. ضمن اينكه افشار به ايران آمده و به زودي نيز مستركلاس هايي را در نقاط مختلف كشور برگزار مي كند.


ليلي افشار گيتاريست ايراني و آهنگساز سرشناس قصد دارد اجراهايي را در شهرهاي مختلف كشورمان روي صحنه برده و همچنين مستركلاس هايي را نيز برگزار كند، اين هنرمند درباره فعاليت هاي تازه اش در ايران گفت: «۷ و ۸ مرداد با همراهي فيروزه نوايي دوئت گيتار و فلوت را در تالار وحدت اجرا كرده و ۹ مرداد هم در سالن خليج فارس فرهنگسراي نياوران روي صحنه مي رود. افشار و نوايي در اين اجراها قطعات مختلفي را از دوره هاي مختلف مي نوازند.»


اولين زن داراي دكتراي گيتار


او ادامه مي دهد: «مستركلاس هايي را هم ۱۵ و ۱۸ مرداد در تهران برگزار خواهم كرد. همچنين اول مرداد در اصفهان مستركلاس خواهم داشت، همچنين ۱۱ مرداد هم در زنجان، ۱۷ مرداد در تبريز و ۲۶ مرداد در قائمشهر مستركلاس ها برگزار مي شود.»


افشار با همراهي نوايي ۱۷ مرداد در شهر گرگان هم دوئت گيتار و فلوت را اجرا كرده و روز بعد از آن هم براي هنرجويان و نوازندگان جوان اين شهر مستركلاسي را برگزار مي كند.


اين هنرمند كه خود تازه به ايران آمده از ۲۳ تير تمرين خود را با فيروزه نوايي آغاز مي كند تا مثل هميشه اجراي خاطره انگيزي را روي صحنه ببرد، افشار كه دكتراي خود را از دانشگاه ايالتي فلوريدا دريافت نمود، تا كنون جوايز زيادي را برده و اكنون استاد دانشگاه ممفيس است. نوايي نيز از هنرمندان برجسته كشورمان است كه ساكن كشور اتريش است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۴:۳۹ توسط:sana موضوع:

چه شغلي را بايد انتخاب كنيد (تست خيلي جالب)

چه شغلي را بايد انتخاب كنيد

نكته ها:

لطفا براي هر سوال يك جواب انتخاب كنيد. دو گزينه براي هر سوال وجود دارد كه ممكن است هر دو به نحوي مناسب شما باشد ولي همواره گزينه اي را انتخاب كنيد كه بيشتر مناسب شماست
اين آزمون براي اين طراحي شده كه شما خودتان را بهتر بشناسيد. هيچ يك از جواب ها خوب يا بد نيستند بنابر اين آنچه را كه فكر مي كنيد انتخاب كنيد نه انتظارات دوستان، رئيستان، پدرتان ياغيره

تعداد بسيار زيادي شغل در اين آزمون در نظر گرفته شده است
اثر جنسيت نيز در آزمون اثر گذار است


(هركي تستشو انجام داد جوابشو اينجا بذارهـ)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۴:۲۶ توسط:sana موضوع:

دختر خوش شانس كه رونالدو گوشي اش را پيدا كرد + عكس

دختر خوش شانس كه رونالدو گوشي اش را پيدا كرد

دختري خوش شانس كه تلفن همراه گمشده اش را كريستيانو رونالدو ستاره پرتغالي مشهور تيم رئال مادريد پيدا كرد.

كريستيانو رونالدو(Cristiano Ronaldo) تعطيلات تابستاني اش را با خوشي سپري مي كند. زماني كه ستاره رئال مادريد در حال گذراندن تعطيلات در لاس وگاس بود، ماجراي جالبي برايش اتفاق افتاد كه به بازگرداندن يك گوشي تلفن همراه به صاحبش مربوط مي شود.


‘اوستين ولستنهولم’ دختر خوش شانسي است كه اعلام كرده رونالدو تلفن او را پيدا كرده است. اين دختر جوان در اينستاگرامش اين طور نوشته است: «خبر بد اين كه دو روز پيش تلفن همراهم گم شد. خبر خوب هم اين كه كريستيانو رونالدو آن را پيدا كرد. خبر بهتر هم اين كه او شب گذشته ما را به شام دعوت كرد».


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۴:۱۱ توسط:sana موضوع:

عطري كه بوي شما را ميدهد!تنها چيزي كه براي توليد اين عطر نياز است تنها يك تكه از لباس فرد است
اين عطر بوي شما را مي دهد

محققان دانشگاهي در فرانسه پروژه مرموزي را به پيش مي برند. آنها توانسته اند عطر ويژه هر فردي را توليد كنند كه بوييدن آن، فرد را به ياد شخص مورد نظر مي اندازد. به ياد آوردن افرادي كه از دنيا رفته اند به هر وسيله صورت مي گيرد، گردآوري عكس ها و وسايل شخصي وي و يا پرداخت پول به بنگاههاي خيريه. اكنون محققان دانشگاه لوهاور فرانسه دست به ابتكارعملي جالب و در عين حال مرموزي زده اند و طي آن تنها با استفاده از يك تكه پارچه از لباس فرد، عطر مخصوص وي را توليد مي كنند. ايده اوليه اين فناوري به زني ۵۲ ساله مربوط مي شود كه براي زنده نگاه داشتن ياد پدرش به فكر توليد عطري افتاد كه همواره بوي او را بدهد. وي به طور اتفاقي متوجه شد كه محققان دانشگاه لوهاور نيز بر روي ايده مشابهي كار مي كنند. درحالي كه هنوز هيچگونه جزئياتي درباره اين پروژه منتشر نشده است اما يكي از محققان اين دانشگاه گفته است تنها چيزي كه براي توليد اين عطر نياز است تنها يك تكه از لباس فرد مورد نظر است.
به گفته وي، از اين تكه لباس مولكولهاي مشخصي استخراج مي شود كه در خود ويژگيهاي رايحه هر فرد را دارند. در عين حال مي توان متصور شد كه در اين فرآيند از روشهاي نوين توليد عطر نيز استفاده مي شود. در يكي از اين روشها با عبور دادن جريان بسيار داغي از بخار، رايحه ويژه اي از شيي مورد نظر منتشر مي شود كه از آن براي توليد عطر استفاده مي شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۵۷ توسط:sana موضوع:

مرگ همزمان زوج عاشق و سالخورده + عكس

مرگ همزمان زوج عاشق و سالخورده


آلكساندر توژكو 95 ساله و ژانت توژكو 96 ساله اهل سن ديگو كاليفرنيا پس از 75 سال زندگي مشترك به فاصله كوتاهي از هم درگذشتند.

آنها كه در هشت سالگي باهم آشنا شده بودند ، در سال 1940 ازدواج كردند. وضعيت جسماني آلكساندر پس از شكسته شدن استخوان لگنش چند هفته قبل وخيم شد و همسرش هم بيمار شد.
آنها به فرزندانشان گفتند آخرين آرزويشان اين است كه دركنار هم بميرند و چند روز قبل در حاليكه دستان هم را گرفته بودند به فاصله چند ساعت درگذشتند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۴۴ توسط:sana موضوع:

5 چيزي كه شما بايد از مردم پنهان كنين

5 چيزي كه شما بايد از مردم پنهان كنين

ما در يك جهان فوق العاده اما رياكار و زيركانه زندگي ميكنيم. گاهي اوقات بهتر است زبان خود را نگه داريد و فقط به مردمي كه با آنها صحبت ميكنيد لبخند بزنيد. شما لازم نيست به مانند جيمز باند رفتار كنيد اما بايد به خاطر شادي و رفاه كمي هوشمند و به اندازه كافي باهوش باشيد.از يك طرف، كنجكاوي انسان همواره آنها را به كاوش كردن و فهميدن بسياري از حقايق و اسرار در زندگي ديگران ميكشاند. از سوي ديگر انسانهاي بدخواه ممكن است از دانش و اطلاعات خود كه درباره افراد ديگر دارند براي پايين كشيدن آنها استفاده كنند. اگر شما به صورت طبيعتي خيلي پرحرف هستيد بايد بدانيد چه بايد بگوييد و چه چيزي را از مردم پنهان كنيد. خطرناكترين و تابوترين موضوع براي گفتن به ديگران “مشكلات” زندگي شما است. مشكلات شما متعلق به خود شما هستند و گفتن شكستهاي خود به هركسي ايده كاملا بدي است، چرا كه شما براي دوستان خود تبديل به يك فرد منفي ميشويد. مردم مثبت و شاد مشتاق به كشيده شدن به سمت مشكلات ديگران نيستند، چرا كه با روحيات آنها سازگار نيست. مردم بدخواه نيز اغلب از غرق شدن ديگران در مشكلات و ديدن اشكهاي آنان خوشحال ميشوند. آنها همچنين ميتوانند از بدبختي شما عليه شما و خانوادهتان استفاده كنند.من ميدانم كه زندگي من وظيفه و مسئوليت من است و اگر كسي مصرانه به زندگي من علاقهمند است، من سعي ميكنم كه از سوالات او با استفاده از طنز چشم پوشي كنم. طنز و گفتن كنايه به من كمك ميكند كه وضعيت را كترل كنم و ادب خود را با افراد بد حفظ كنم.در اينجا 5 موردي كه شما بايد از گفتن آن به ديگران جلوگيري كنيد آمده است.

1. اسرار شما


معناي كلمه “راز” چيست؟ من فكر ميكنم كه راز يك تكه از خبر، حقيقت قطعي يا اطلاعات شناخته شده براي تعداد محدودي از مردم است. هر فرد در اين جهان حداقل يك راز دارد. من ميدانم كه حفظ اسرار چيزي چالش برانگيز است، چرا كه هركسي نميتواند در مقابل وسوسه براي به اشتراك گذاشتن اطلاعات جالب در مورد كسي يا چيزي مقاومت كند. من سعي ميكنم تنها به عزيزترين و نزديكترين افرادي كه ميشناسم اجازه دهم كه اسرار معمولي كمي درباره من بدانند. من مطمئن هستم كه خانوادهام هرگز با اسرار من بر عليه من بازي نخواهند كرد. وقتي كه نوبت به اسرار مهمتر ميرسد سعي ميكنم اطلاعات ممنوعه را از همه مخفي كنم. اگر بدانم كه اسرار مهم من براي تعداد زيادي از مردم و دشمنان من معلوم هستند، خواب شبانه بر من ناممكن ميشود.

2. زندگي خصوصي


زندگي خصوصي يك چيز مقدس و با ارزش است. من يك فرد خرافاتي نيستم اما معتقدم كه قدرت احساسات انساني و عواطف ميتواند زندگي خصوصي من را تحت تاثير قرار دهد. هيچكس دوست ندارد براي اعمال، كلمات و منافع خود محكوم شود. امروزه جوانان ناخودآگاه ديگران را به بحث كردن و نقد زندگي خصوصي خود تحريك ميكنند. آنها اطلاعات شخصي، عكسها و فيلمهاي خود را در رسانههاي مختلف اجتماعي ارسال ميكنند. ميليونها نفر از مردم فرصت مشاهده جزئيات زندگي شخصي هر يك از آنها را دارند.شبكههاي اجتماعي بزرگترين منبع دروغ و اطلاعات غلط هستند. به علاوه كه دشمنان شما ميتوانند از آن به نفع خود استفاده كنند. آنها ممكن است به شما يا عزيزترين كس شما افترا بزنند كه براي رابطه شما بسيار خطرناك است. نيازي به حذف و يا مسدود كردن حساب شبكه اجتماعيتان نيست. فقط سعي كنيد كه عكس كمتري را به آنها اضافه كنيد تا زندگي خصوصي شما در هر دو شخصيت خوب و بد را دسترس قرار نگيرد.

3. درآمد


آيا دوست داريد كه ديگران از شما در مورد درآمدتان سوال بپرسند؟ من كه اينطور فكر نميكنم. اين سوال معمولا توسط كساني كه دوست دارند از حساب پول ديگران سر دربياورند پرسيده ميشود. اگر ميخواهيد كه درآمد پايداري داشته باشيد سعي كنيد كمتر در مورد آن اغراق كنيد. مردم اغلب نميتوانند زماني كه رفاه ديگران را ببينند بر احساس عميق حسادت خود غلبه كنند.اگر شما ثروتمند هستيد بايد ياد بگيريد كه در برابر حسادت مردم مقاومت كنيد. هنر ثروتمند بودن فقط توانايي بدست آوردن پول نيست، بلكه مهارت ذخيره كردن آن و پنهان كردن آن از بدخواهان نيز هست. سعي كنيد طبيعي رفتار كنيد و كمتر در مورد پس انداز و داراييهاي خود صحبت كنيد. اين كار به عنوان يك سپر از شما در مقابل انرژي تاريك حسادت مردم عمل ميكند.

4. قلب شما

قلب انسان يك چيز بسيار آسيب پذير و ضعيف است. فقط يك كلمه يا اقدام بيدقت ميتواند به طور جدي به آن صدمه بزند. شما بايد هنگامي كه با افراد ديگر صحبت ميكنيد مراقب باشيد. تمايل شما به خالي كردن خود ميتواند به شما كمك كند كه از حالت منفى خود خلاص شويد اما اين مورد دشمنان شما را مسلح كند به دانستن همه نقاط ضعيف و بدبختيهايتان.اگر واقعاْ ميخواهيد با كسي درددل كنيد مطمئن شويد كه حتما شخص مقابلتان يك انسان صادق و قابل اعتماد است البته بهترين راهكار براي تخليه خود ، گفت و گو با خداوند است.

5. اهداف آينده

هر شخص در دنيا روياها، برنامهها و اهداف خاصي دارد. بسياري از مردم در مورد برنامههاي آينده خود با مردمي كه به خوبي آنها را نميشناسند گفت و گو ميكنند. چرا بايد براي كسي در مورد روياهاي خود بگوييد؟ شما بهتر است به اهداف خود بدون اعلام كردن و به اشتراك گذاري با ديگران به آن برسيد.علم ثابت كرده است كه مردم پر حرف نسبت به كساني كه تمايل به مخفي نگه داشتن برنامهها و ايدههاي آينده خود را دارند فرصتهاي كمتري براي دستيابي به نتايج مطلوب دارند. من فكر ميكنم كه نيت و مقصودتان نبايد عمومي عنوان شود. هنگامي كه وظيفه خود را انجام ميدهيد، شما يك موقعيت خوب براي باليدن به دستاوردهاي خود داريد. من ميدانم كه سركوب ميل به اعلام كردن برنامه هاي خود چالش برانگيز و مضر است، اما اين كار كاملا لازم و ضروري است. اين كار كمك خواهد كرد كه شما بر افكار خود تمركز كنيد و به اندازه كافي انگيزه براي آنها ايجاد كنيد.ارتباط با مردم چيز خوبي است، اما مزايا و معايب خود را دارد. متاسفانه تعداد زيادي از مردم حيلهگر و بامهارت وجود دارد كه رويايخنجر زدن از پشت به شما در اولين فرصت را دارند. مردم عاقل سعي ميكنند به دشمنان خود فرصت ندهند. آنها زندگي خود را مخفي نگهميدارند و از گفتگوي مهم با مردمي كه آنها اعتماد ندارند جلوگيري ميكنند. شما همچنين بايد بدانيد كه زبان شما مي تواند دشمن شما باشد. من اميدوارم كه اين مشاوره كمك كند كه شما يك گام مصمم به سوي موفقيت برداريد. آيا شما زندگي خصوصي خود را مخفي نگه ميداريد؟ چه چيزهاي ديگري است كه بايد از مردم پنهان نگه داريم؟ لطفا افكار خود را به اشتراك بگذاريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۳۰ توسط:sana موضوع:

تو غلط ميكني اينگونه دل از ما ببري (:

تو غلط ميكني اين گونه دل از ما ببري

سر خود آينــه را غـــرق تماشــا ببري


مرده شور من ِ عاشق كه تو را مي خواهم
گـــور باباي دلـي را كــــه بـــه اغــــوا ببري


چه كسي داد اجازه كه كني مجنونم؟
به چـه حقي مثلن شهرت ليلا ببري؟

به من اصلن چه كه مهتابي و موي تو بلند
چـــه كسـي گفتـه مرا تا شب يلدا ببري؟

بخورد توي سرم پيك سلامت بادت
آه از دست شرابي كه تو بالا ببري

زهر مار و عسل ، از روي لبم لب بردار
بيخودي بوسه به كندوي عسلها ببري

كبك كوهــي خرامان ! سر جايت بتمرگ
هي نخواه اين همه صياد به صحرا ببري

آخرين بار ِ تو باشد كه ميآيي در خواب
بعد از اين پلك نبندم كــه به رويا ببري

لعنتـي ! عمـــر مگر از سر راه آوردم
كه همه وعده ي امروز به فردا ببري

اين غزل مال تو ، وردار و از اينجا گم شو
به درك با خودت آن را نبري يا ببري


شهراد ميدري

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۱۵ توسط:sana موضوع:

سوالات شركت اپل براي آزمون استخدامي

شركت اپل براي استخدام نيروي جديد خود در يك آزمون نفس گير، 24 سوال مطرح كرد

آيا شما مي توانيد به سوالات شماره 6، 12 و 24 پاسخ دهيد

۱.  به من بگوييد كه در زندگي‌تان چه كاري انجام داده‌ايد كه به طور ويژه‌اي به آن افتخار مي‌كنيد؟
 
۲. چه شكست‌هايي خورده‌ايد و چه چيزهايي از آن‌ها آموخته‌ايد؟

۳. يكي از مشكلات جالبتان را توصيف كنيد و بگوييد چطور حل‌اش كرديد؟

۴. چگونه به يك كودك ۸ ساله توضيح مي‌دهيد كه مودم چيست و چه كاربردي دارد؟

۵. چه چيزي شما را امروز به اينجا كشانده است؟

۶. شما صد سكه در اختيار داريد و آن‌ها را روي ميزي صاف قرار داده‌ايد و هر كدام از آن‌ها يا از رو يا از پشت روي ميز قرار گرفته‌اند. ده تاي آن‌ها به رو و نودتاي آن‌ها به پشت هستند. شما نه مي‌توانيد آنها را لمس كنيد و نه ببينيد و نه هيچ كاري كه بتواند به شما نشان دهد كه كدام طرف سكه رو به بالاست. سكه‌ها را به دو گروه تقسيم كنيد به طوري كه در هر گروه به تعداد مساوي سكه‌هايي رو به بالا قرار بگيرند.

۷. پنج سال ديگر مي‌خواهيد چه كاري انجام دهيد؟

۸. چرا مي‌خواهيد به شركت اپل ملحق شويد و اگر در اين شركت استخدام شويد، دل‌تان براي چه چيزي در محل كار فعلي‌تان تنگ مي‌شود؟

۹. خود را توصيف كنيد، چه چيزي به شما هيجان مي‌بخشد؟

۱۰. چگونه يك تستر را امتحان مي‌كنيد؟

۱۱. اگر شما را استخدام كنيم، دوست داريد بر روي چه موضوعي كار كنيد؟

۱۲. سه جعبه وجود دارد، يكي از آنها فقط محتوي سيب، يكي فقط پرتغال و ديگري هم سيب و هم پرتغال است. برچسب‌هاي اين سه جعبه به شكل اشتباهي چسبانده شده‌اند به طوري كه هيچ برچسبي محتواي درست جعبه را نشان نمي‌دهد. شما فقط مي‌توانيد يك جعبه را باز كنيد و بدون نگاه كردن درون آن يك ميوه را بيرون بكشيد و ببينيد. چگونه مي‌توانيد با ديدن آن ميوه به سرعت تمامي جعبه را به درستي برچسب‌گذاري كنيد؟

۱۳. آيا تا به حال با تصميمات يك مدير مخالفت كرده‌ايد و اگر پاسخ‌تان مثبت است، چگونه مخالفت‌تان را ابزار كرده‌ايد؟ مثالي مشخص بزنيد و توضيح دهيد كه اين مخالفت را اصلاح كرده‌ايد، چه نتيجه‌اي به دست آورده‌ايد و آن شخص امروز شما را چگونه توصيف خواهد كرد.

۱۴. ما چرا بايد شما را استخدام كنيم؟

۱۵. آيا فرد خلاقي هستيد؟ به چه چيز خلاقانه‌اي مي‌توانيد فكر كنيد؟

۱۶. يك تجربه تحقير كننده را توصيف كنيد.

۱۷. چه چيزي مهم‌تر است، حل مشكل مشتري يا ايجاد تجربه خوب براي او؟

۱۸. شما فردي مثبت به نظر مي‌رسيد، چه چيزهايي مي‌تواند روحيه‌تان را خراب كند؟

۱۹. به من نشان دهيد كه چگونه فقط از طريق صداي‌تان به يك مشتري نشان مي‌دهيد كه تمايل به كمك به او داريد؟

۲۰. با توجه به يك اپليكيشن مانند آي‌تونز كه عكس‌ها را جمع‌آوري مي‌كند و در مرور زمان استفاده نشود، شما چه استراتژي‌اي براي كنار گذاشتن عكس‌هاي غيرقابل استفاده در طول زمان به كار مي‌بريد؟

۲۱. در چهار سال گذشته بهترين روز شما چه روزي بوده است؟ بدترين روزتان چطور؟

۲۲. روزانه چه تعداد كودك متولد مي‌شوند؟

۲۳. زماني كه به عنوان يك مشتري وارد يكي از فروشگاه‌هاي اپل مي‌شويد، چه چيزي در مورد فروشگاه نظرتان را جلب مي‌كند و در زمان ورود چه احساسي داريد؟

۲۴. اگر دو عدد تخم مرغ داشته باشيد و بخواهيد بدانيد كه از حداكثر طبقه‌اي كه مي‌توانيد تخم‌مرغ را بيندازيد بدون آن كه تخم‌مرغ بشكند،‌ چگونه اين كار را مي‌كنيد؟ راه حل بهينه چيست؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۰۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم