بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

نيكي كريمي: تئاتر كار جذابي است

نيكي كريمي و بهناز جعفري بازيگران نمايش «شام با دوستان» به كارگرداني آيدا كيخايي كه هفته اول خرداد به صحنه مي*رود از تجربه همكاري با اين كارگردان و گروه تئاتر «اين روزها» گفتند.

انجمن تفريحي قاطي

به گزارش افكار نيوز، نيكي كريمي كه با بازي در اين نمايش اولين حضورش را بر روي صحنه تئاتر تجربه مي*كند* درباره بازي*اش در اين اثر نمايشي گفت: خوشحالم كه با يك گروه حرفه*اي تئاتر كه قبلا آثارشان را ديده*ام و مي*پسندم، همكاري مي*كنم.

او كه در كارنامه بازيگري*اش تجربه همكاري با كارگردان*هايي همچون داريوش مهرجويي*، تهمينه ميلاني*، بهروز افخمي*، مسعود كيميايي و... را دارد،* ادامه داد: در تئاتر*، ادبيات و آثار مدرن را دوست دارم و متن نمايش «شام با دوستان» هم يك متن مدرن است كه جايزه «پوليتزر» را هم گرفته است بنابراين هم گروه و هم متن باعث حضورم در اين نمايش شد.

نيكي كريمي درباره ديگر ويژگي*هاي نمايشنامه*ي «شام با دوستان» توضيح داد: اين نمايشنامه خيلي روان شناسانه و درباره روابط آدم*ها و زوج*هاست و شخصيت* پردازي جالبي دارد و همين باعث جذابيت آن است.

او كه پيش از اين در تله تئاتر «خرده جنايت*هاي زن و شوهري» بازي كرده است درباره ادامه فعاليتش در تئاتر گفت: كار جذابي است ولي واقعا نمي*دانم از الان ايده*اي ندارم. فعلا تصميم دارم همين كار را به سرانجام برسانم و از آن لذت ببرم.

*********

بهناز جعفري ديگر بازيگر اين نمايش درباره* بازي*اش در اين اثر نمايشي گفت: همين كه آيدا پيشنهاد بازي در اين نمايش را داد،* پذيرفتم. چون از قبل به گروه آقاي يعقوبي ارادت خاصي داشتم و دارم و اصولا تئاتر را با اين گروه و كارهايشان شناختم، هميشه دوست داشتم با آنها كار كنم و حالا خيلي خوشحالم.

او كه در كارنامه تئاتري*اش تجربه همكاري با كارگرداني*هايي چون بهرام بيضايي*، عليرضا نادري*، هما روستا*، سهراب سليمي*، رضا گوران و ... را دارد* با اشاره به ويژگي*هاي نمايشنامه*ي «شام با دوستان» ادامه داد: يك متن خوب و يك كار خانوادگي است كه تماشاگران به راحتي با آن ارتباط برقرار مي*كنند، همه تماشاگران مي*توانند با آن همذات پنداري كنند چون اين متن*، اتفاقاتي را روايت مي*كند كه در زندگي همه ما وجود دارد.

بهناز جعفري درباره همكاري با كارگرداني كه خودش بازيگر است*، توضيح داد: اين گروه تجربه*هاي بسياري دارند و من تلاش كردم از آنها ياد بگيرم. در اين شرايط خيلي كم پيش مي*آيد كه گروه*ها منسجم باشند و دلسوزانه تمرين كنند به طوريكه تقريبا تمرين تئاتر در حال حذف شدن است و اينها به دليل محدوديت سالن تمرين است و مسايلي مانند درگير بودن بازيگران در چند پروژه مختلف كه باعث دشواري*هاي بسيار در هماهنگ كردن زمان تمرين مي*شود.

بازيگر نمايش «مرده ريگ» ادامه داد: اين نمايش يادآور روزهاي دانشجويي بود*، روزهايي كه تمرين*هاي بكر داشتيم و شايد ديگر اين تجربه برايم تكرار نشود. از سوي ديگر آقاي يعقوبي در بازنويسي كار*، متن را كاملا آناليزه كرده تا جوهره كار در بيايد.

جعفري يادآور شد: كارگردان*هايي كه خودشان بازيگر هستند، معمولا به طور ناخواسته به جاي بازيگرها،* بازي مي*كنند اما آيدا اصلا به جاي ما بازي نمي*كند. ما خودمان نقش*هاي*مان را پيدا مي*كنيم و او هر جا كه لازم است بدرستي هشدار مي*دهد، در واقع «آيدا» فقط كارگرداني مي*كند.

او كه در اين مدت تمركز زيادي در تئاتر داشته است گفت: آرزو مي*كنم و از خدا مي*خواهم هميشه در تئاتر باشم چون اينجا امنيت دارم. تئاتر برايم اعتياد خوشايندي است و همه رنج و سختي*اش را دوست دارم.

بازيگر نمايش «هملت» با اشاره به تفاوت تئاتر و سينما افزود: بازيگر تئاتر براي خودش برنامه دارد اما سينما زندگي آدم را فلج مي*كند و تنها چيزي كه دارد درآمد بيشتري است به همين دليل تمام سختي*هاي تئاتر را به جان مي*خرم اما دوست دارم اينجا باشم.

به گزارش افكار نيوز، نمايش «شام با دوستان» نوشته*ي «دونالد مارگو ليز» با كارگرداني آيدا كيخايي از هفته اول خرداد ماه در سالن شمار يك تماشاخانه ايرانشهر به صحنه مي*رود.

اميررضا دلاوري و احمد ساعتچيان ديگر بازيگران اين نمايش هستند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۱:۴۱ توسط:sana موضوع:

20 راه جالـب براي تشخيـص عشـق واقـعي

گرايش بين زن و مرد در نوع خود ميتواند مفيد يا مضر باشد. البته بيشتر ما حداقل يك بار در زندگي تمايل قوي را نسبت به فرد مخالف حس كرده ايم، خوب!، اين حس در مورد روابط معمولي شايد بتواند موثر باشد ولي در مورد مسئله ي ازدواج اگر بخواهيم تنها با اكتفا به اين تمايلات و بدون توجه به معيارهاي ديگر روان شناسي، تصميمي بگيري، ويران كننده است، چراكه نتيجه اي جز رنج، ترس از آينده، تحليل انرژي و در آخر، در فاصله زماني كم دچار افسردگي و سرخوردگي مي شويم!

در تنهايي و با صداقت كامل با خود به نكات زير توجه كنيد. مطمئنا" در آخر مي توانيد به اين سوال پاسخ دهيد كه آيا شما واقعا" عاشق هستيد يا... ؟!
و ديگر اينكه اصلا نشانه هاي يك تمايل و گرايش مفيد چيست ؟
چطور مي توانيد بفهميد كه شخص مورد علاقه شما همان كسي است كه مي خواهيد ؟!


1.
با او بسيار راحت هستيد، گويي كه سالهاست او را مي شناسيد.

2.
در بسياري از موارد با يكديگر هم عقيده هستيد مثل باورهاي فردي، ارزشها، اهداف و فلسفه ي زندگي.

3.
وجود حس تساوي با هم، به طوري كه هيچ كدام از شما دو نفر، خود را برتر از ديگري نمي داند.

4.
از امور روزمره يكديگر آگاه هستيد و در اين روابط براي هم حس سرزندگي و شادابي روحي را به ارمغان مي آوريد.

5.
با يكديگر راحت هستيد و احساس غريبي نمي كنيد، روز به روز شادي و صميميت بين شما بيشتر مي شود.

6. روح و روان يكديگر را با توجهات متقابل، تحسين، تاييد و تمجيدها زنده مي كنيد و به اين صورت است كه زندگي رمانتيكي را تجربه خواهيد كرد.

7. از اينكه اوقات بيشتري را در كنار هم باشيد لذت مي بريد و از هم خسته نمي شويد !

8.
هميشه نسبت به او گرايش داريد و اين حس با هم بودن بيشتر و بيشتر مي شود.

9.
در همه حال براي پيشرفت يكديگر تلاش مي كنيد ولي نه در آن حد كه هر يك از شما احيانا" استقلال شخصي خود را از دست داده باشيد!

10.
در حفظ صميميت بيشتر رابطه و حل مشكلات زندگيتان در مقايسه با زوج هايي كه بدون اين حس و تنها بطور رسمي با هم ازدواج كرده اند، موفق تر هستيد.

11.
با هم گرم، قابل انعطاف، صميمي، رئوف و دلسوز يكديگر هستيد و هر دو بر آنيد تا اين عواطف هر روز افزون شود.

12.
براحتي از اشتباهات هم چشم پوشي مي كنيد و دوباره روابط شما به همان نزديكي قبل باقي است.

13.
احساس مي كنيد كه متعلق به هم هستيد (البته اين حالت نبايد با احساس تحت كنترل بودن يا مالكيت همراه باشد) و ديگران شما را زوجي خوشبخت و جدانشدني مي دانند.

14.
با گذشت، فداكاري و بزرگ نكردن اشتباهات يكديگر، در كنار هم احساس امنيت مي كنيد و هيچ ترسي بابت از دست دادن هم نداريد.

15.
عواطف و اميال جنسي شما نسبت به هم بسيار قوي و غير قابل اجتناب است.

16.
ناخود آگاه احساسات و عواطف جنسي خود را نسبت به هم نشان مي دهيد و نه از روي عادت، در اين حالت است كه امنيت روحي ايجاد مي شود و خيال هر دو طرف بابت عدم وجود انحرافات اخلاقي در يكديگر راحت است.

17.
هميشه در دسترس هم هستيد و مي توانيد روي وجود هم حساب كنيد.

18. بين شما انرژي هاي مثبت زيادي است كه حس اشتياق به زندگي را افزون مي كند.

19.
با گذشت زمان روابط شما مستحكم تر شده است.

20.
روابط شما طوري بر يكديگر تاثير داشته كه اگر با خودتان رو راست باشيد مي بينيد كه شما شخصي بهتر و متفاوت نسبت به گذشته هستيد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۱:۲۸ توسط:sana موضوع:

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها

خاندان سعودي حاكم بر عربستان درحالي داعيه رهبري جهان اسلام را دارد كه بسياري از اعضاي اين خاندان، غرق در فساد و فحشا هستند و اين موضوع نه‌تنها شاهزاده‌هاي مرد اين خاندان را شامل مي‌شود، بلكه زنان آنان را نيز در برمي‌گيرد.

درحالي كه زنان در كشور عربستان، از هرگونه حق و حقوقي كه خداوند و دين اسلام آنها را از آنها بهره‌مند ساخته، محروم هستند زنان و دختران خاندان سعودي، نه‌تنها اصول و مبادي دين اسلام، كه آيين وهابيت را هم كه به آن ايمان و باور دارند زير پا مي‌گذارند. براي اثبات اين مدعا در ادامه اين گزارش با ما همراه باشيد:

نخستين تصويري كه مشاهده مي‌كنيد، تصويري از دختر “سعود بن عبدالعزيز آل‌سعود” پادشاه سابق عربستان سعودي در سن ۴۱ سالگي و مربوط به زماني است كه در دانشگاه فلوريداي آمريكا تحصيل مي‌كرد.

وي دو سال پيش از سوي يكي از دادگاه‌هاي ايالتي آمريكا به جرم كتك‌زدن و ناسزا گفتن به خدمتكار فيليپيني‌اش به پرداخت يك هزار دلار محكوم شد. اين درحالي است كه حكم اوليه دادگاه، ۱۵ سال زندان براي اين شاهزاده سعودي بود اما دخالت سفارت عربستان سعودي در آمريكا، حمل گذرنامه ديپلماتيك و بهره‌مندي از مصونيت ديپلماتيك وي موجب شد تا حكم اين شاهزاده سعودي از ۱۵ سال، به پرداخت يك هزار دلار كاهش يابد.

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها + عكس

در دومين تصوير، شما “هند شمس‌الدين الفاسي” همسر شاهزاده “تركي بن عبدالعزيز آل‌سعود” برادر “عبدالله بن عبدالعزيز” پادشاه سعودي را مشاهده مي‌كنيد كه در جشن تولد خود كه در بيروت، پايتخت لبنان در سال ۲۰۰۱ ميلادي برگزار شد، درحال رقصيدن است.

جالب است، بدانيد كه وي تا آن سال در بيروت زندگي مي‌كرد اما چون به سرقت جواهراتي به ارزش ۵٫۵ ميليون پوند انگليسي متهم شد و دادگاه لبنان وي را تحت پيگرد قضايي قرار داده بود، از لبنان فرار كرد.

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها + عكس

همچنين يكي از شاهزاده‌هاي سعودي به نام ” مشاعل دختر فيصل بن عبدالعزيز آل‌سعود” ساكن شهر لس‌آنجلس در آمريكاست و به‌عنوان نمايش دهنده لباس‌هاي زنانه يا همان مانكن فعاليت مي‌كند.

وي در مصاحبه با يكي از مجلاتي كه تصوير وي را در صفحه اولش چاپ و منتشر كرده بود، گفته بود كه زنان عربستاني لباس‌هاي مخصوص به خود را مي‌پوشند كه از سراپاي آنها را مي‌پوشاند اما اينجا لس‌آنجلس است نه رياض!

اما تصوير چهارمي كه مشاهده مي‌كنيد از آن “ريم” دختر شاهزاده “وليد بن طلال بن عبدالعزيز آل‌سعود” يكي از ثروتمندترين مردان جهان عرب است.

اين تصوير از وي در جشن دانش‌آموختگي وي در سال ۲۰۰۷ ميلادي گرفته شده است.

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها + عكس

اما تصوير پنجم از آن شاهزاده “سماهر” دختر شاهزاده سعودي “تركي بن عبدالعزيز آل‌سعود” است، اين تصوير از جشن دانش‌آموختگي شاهزاده سماهر در بيروت گرفته شده و درحالي كه پدرش نيز در كنار او در تصوير مشاهده مي‌شود.

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها + عكس

تصوير ششم متعلق به شاهزاده “نوفه” دختر شاهزاده “بندر بن‌سلطان بن عبدالعزيز آل سعود” رئيس كنوني دستگاه اطلاعات و امنيت سعودي است كه سال‌هاي سال سفير عربستان سعودي در آمريكا بود و اكنون رئيس شوراي عالي استخبارات عربستان سعودي است.

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها + عكسشاهزاده نوفه ۲۵ سال است كه در آمريكا زندگي مي‌كند و هيچ يك از خصوصيات زنان عربي را ندارد. تنها علاقه وي نقاشي است و از برخي نمايشگاه‌هاي نقاشي كه در آمريكا برگزار شده، جوايزي دريافت كرده است.

اين جديدترين تصويري است كه از اين شاهزاده سعودي در دست است.

حجاب فقط براي مردم خوب است نه شاهزاده ها + عكس

هفتمين تصوير از خاندان آل سعود مربوط به “هناء الجادر” در ۳۹ سالگي است كه همسر شاهزاده “محمد بن تركي بن عبدالعزيز آل‌سعود” به شمار مي‌آيد و در تصوير وي با يك پارچه ديده مي‌شود.

هناء الجادر توسط دادگاه‌ها به دليل بدرفتاري بيش از حدش با خدمتكارانش و ضرب و شتم بيش از حد آنها محاكمه و توقيف شد.

اين تصوير را شماري از روزنامه‌ها و مجلات چاپ كردند و موجب خشم و غضب خاندان حاكم سعودي و نگراني آنها از واكنش افكار عمومي داخلي و خارجي شد.۱۱۸

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۱:۱۵ توسط:sana موضوع:

جادوي آتشين شيمي

روي ميز يك صفحه كاغذ قرار دارد. شما آن را به دست گرفته در حاليكه فندكي در دست داريد ، فندك روشن را به كنار كاغذ مي زنيد. يك مرتبه كلمه سلام به خط درشت روي كاغذ ظاهر مي گردد در حاليكه اين نوشته شعله مي كشد و تماشاچيان را غرق در شگفتي مي سازد
--------------------------------------------------------------------------------------

اجراي اين آزمايش بسيار ساده است، اما شما ابتدا به وسايل زير نيازمنديد:
۱- ۱۰ گرم نيترات پتاسيم كه در ۲۵ سانتي متر مكعب آب حل كرده ايد.
۲- يك قلم نقاشي كوچك
۳- يك صفحه تقريبا بزرگ كاغذ ضخيم كه در ضمن كمي قابل نفوذ باشد.

بعد از تهيه اين وسايل ، ساعتها قبل از اجراي نمايش و دور از چشم كلمه سلام را با محلول غليظ نيترات به وسيله قلم نقاشي روي كاغذ مزبور بنويسيد.
پس از خشك شدن آن دوباره همين كلمه را روي آن مجددا بنويسيد و اين كار را چند بار تكرار كنيد تا ضخامت اين نوشته به حد كافي باشد.
ضمنا بايد تمام حروف اين كلمه را به هم متصل كنيد. به محض تماس فندك با يك نقطه از نوشته، قسمت هايي از كاغذ كه به وسيله نيترات پتاسيم اكسيد شده است مي سوزد و ايجاد روشنايي مي كند.
به جاي كلمه سلام مي توانيد كلمات مناسب ديگري به همين شيوه روي كاغذ بنويسيد و آتش بزنيد.
آزمايش جالب لطف بيشتري به محفل شما خواهد بخشيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۱:۰۲ توسط:sana موضوع:

👓👓دروغ هاي مادرم👓👓

"فرزندم برنج بخور، من گرسنه نيستم." و اين اوّلين دروغي بود كه به من گفت.

زمان گذشت و قدري بزرگتر شدم. مادرم كارهاي منزل را تمام مي‎كرد و بعد براي صيد ماهي به نهر كوچكي كه در كنار منزلمان بود مي‏رفت. مادرم دوست داشت من ماهي بخورم تا رشد و نموّ خوبي داشته باشم. يك دفعه توانست به فضل خداوند دو ماهي صيد كند. به سرعت به خانه بازگشت و غذا را آماده كرد و دو ماهي را جلوي من گذاشت. شروع به خوردن ماهي كردم و اوّلي را تدريجاً خوردم. مادرم ذرّات گوشتي را كه به استخوان و تيغ ماهي چسبيده بود جدا مي‎كرد و مي‎خورد؛ دلم شاد بود كه او هم مشغول خوردن است. ماهي دوم را جلوي او گذاشتم تا ميل كند. امّا آن را فوراً به من برگرداند و گفت: "بخور فرزندم؛ اين ماهي را هم بخور؛ مگر نمي‎داني كه من ماهي دوست ندارم؟" و اين دروغ دومي بود كه مادرم به من گفت.

قدري بزرگتر شدم و ناچار بايد به مدرسه مي‎رفتم و آه در بساط نداشتيم كه وسايل درس و مدرسه بخريم. مادرم به بازار رفت و با لباس‎فروشي به توافق رسيد كه قدري لباس بگيرد و به در منازل مراجعه كرده به خانم‎ها بفروشد و در ازاء آن مبلغي دستمزد بگيرد. شبي از شب‎هاي زمستان، باران مي‏باريد. مادرم دير كرده بود و من در منزل منتظرش بودم. از منزل خارج شدم و در خيابان‎هاي مجاور به جستجو پرداختم و ديدم اجناس را روي دست دارد و به در منازل مراجعه مي‎كند. ندا در دادم كه، "مادر بيا به منزل برگرديم؛ ديروقت است و هوا سرد. بقيه كارها را بگذار براي فردا صبح." لبخندي زد و گفت: "پسرم، خسته نيستم." و اين دفعه سومي بود كه مادرم به من دروغ گفت.

به روز آخر سال رسيديم و مدرسه به اتمام مي‎رسيد. اصرار كردم كه مادرم با من بيايد. من وارد مدرسه شدم و او بيرون، زير آفتاب سوزان، منتظرم ايستاد. موقعي كه زنگ خورد و امتحان به پايان رسيد، از مدرسه خارج شدم. مرا در آغوش گرفت و بشارت توفيق از سوي خداوند تعالي داد. در دستش ليواني شربت ديدم كه خريده بود من موقع خروج بنوشم. از بس تشنه بودم لاجرعه سر كشيدم تا سيراب شدم. مادرم مرا در بغل گرفته بود و "نوش جان، گواراي وجود" مي‏گفت. نگاهم به صورتش افتاد ديدم سخت عرق كرده؛ فوراً ليوان شربت را به سويش گرفتم و گفتم، "مادر بنوش." گفت: "پسرم، تو بنوش، من تشنه نيستم." و اين چهارمين دروغي بود كه مادرم به من گفت.

بعد از درگذشت پدرم، تأمين معاش به عهده مادرم بود؛ بيوه‎زني كه تمامي مسئوليت منزل بر شانهء او قرار گرفت. مي‏بايستي تمامي نيازها را برآورده كند. زندگي سخت دشوار شد و ما اكثراً گرسنه بوديم. عموي من مرد خوبي بود و منزلش نزديك منزل ما. غذاي بخور و نميري برايمان مي‏فرستاد. وقتي مشاهده كرد كه وضعيت ما روز به روز بدتر مي‏شود، به مادرم نصيحت كرد كه با مردي ازدواج كند كه بتواند به ما رسيدگي نمايد، چه كه مادرم هنوز جوان بود. امّا مادرم زير بار ازدواج نرفت و گفت: "من نيازي به محبّت كسي ندارم..." و اين پنجمين دروغ او بود.

درس من تمام شد و از مدرسه فارغ‎التّحصيل شدم. بر اين باور بودم كه حالا وقت آن است كه مادرم استراحت كند و مسئوليت منزل و تأمين معاش را به من واگذار نمايد. سلامتش هم به خطر افتاده بود و ديگر نمي‏توانست به در منازل مراجعه كند. پس صبح زود سبزي‎هاي مختلف مي‏خريد و فرشي در خيابان مي‏انداخت و مي‏فروخت. وقتي به او گفتم كه اين كار را ترك كند كه ديگر وظيفهء من بداند كه تأمين معاش كنم. قبول نكرد و گفت: "پسرم مالت را از بهر خويش نگه دار؛ من به اندازهء كافي درآمد دارم." و اين ششمين دروغي بود كه به من گفت.

درسم را تمام كردم و وكيل شدم. ارتقاء رتبه يافتم. يك شركت آلماني مرا به خدمت گرفت. وضعيتم بهتر شد و به معاونت رئيس رسيدم. احساس كردم خوشبختي به من روي كرده است. در رؤياهايم آغازي جديد را مي‏ديدم و زندگي بديعي كه سراسر خوشبختي بود. به سفرها مي‏رفتم. با مادرم تماس گرفتم و دعوتش كردم كه بيايد و با من زندگي كند. امّا او كه نمي‏خواست مرا در تنگنا قرار دهد گفت: "فرزندم، من به خوش‏گذراني و زندگي راحت عادت ندارم." و اين هفتمين دروغي بود كه مادرم به من گفت.

مادرم پير شد و به سالخوردگي رسيد. به بيماري سرطان ملعون دچار شد و لازم بود كسي از او مراقبت كند و در كنارش باشد. امّا چطور مي‏توانستم نزد او بروم كه بين من و مادر عزيزم شهري فاصله بود. همه چيز را رها كردم و به ديدارش شتافتم. ديدم بر بستر بيماري افتاده است. وقتي رقّت حالم را ديد، تبسّمي بر لب آورد. درون دل و جگرم آتشي بود كه همهء اعضاء درون را مي‏سوزاند. سخت لاغر و ضعيف شده بود. اين آن مادري نبود كه من مي‎‏شناختم. اشك از چشمم روان شد. امّا مادرم در مقام دلداري من بر آمد و گفت: "گريه نكن، پسرم. من اصلاً دردي احساس نمي‎كنم." و اين هشتمين دروغي بود كه مادرم به من گفت. وقتي اين سخن را بر زبان راند، ديدگانش را بر هم نهاد و ديگر هرگز برنگشود. جسمش از درد و رنج اين جهان رهايي يافت.


اين سخن را با جميع كساني مي‎گويم كه در زندگي‎اش از نعمت وجود مادر برخوردارند. اين نعمت را قدر بدانيد قبل از آن كه از فقدانش محزون گرديد. اين سخن را با كساني مي‎گويم كه از نعمت وجود مادر محرومند. هميشه به ياد داشته باشيد كه چقدر به خاطر شما رنج و درد تحمّل كرده است و از خداوند متعال براي او طلب رحمت و بخشش نماييد. مادر دوستت دارم. خدايا او را غريق بحر رحمت خود فرما همانطور كه مرا از كودكي تحت پرورش خود قرار داد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۰:۴۹ توسط:sana موضوع:

افتخار ميكنم بهت اي مرد

افتخار ميكنم بهت اي مرد كه دست پيله بسته تو حلالترين پولي در مياري كه خدا هم از آفريدن تو خوشحال است

انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۰:۳۵ توسط:sana موضوع:

معني اين جمله توماس اديسون

سلام دوستان عزيز... از اين سخن اديسون چه برداشتي داريد؟؟!!

"من شكست نخورده ام من كاشف 999 راه هستم كه به مقصود مورد انتظارم ختم نشد!"

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۰:۲۱ توسط:sana موضوع:

دفتر خاطرات چوبي عشق بهترين هديه به عشقتان ، شيك و متفاوت ترين كادو

دفتر خاطرات چوبي عشق
بهترين هديه به عشقتان ، شيك و متفاوت ترين كادو
انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۰:۰۷ توسط:sana موضوع:

ختم صلوات (به تعداد اضافه كنيد)

صلوات براي سلامتي و تعجيل در فرج آقا امام زمان

اللهم صل عليـــــــــ محــــــمد و آل محـــمد و عجل فرجهم

نكته: اينجا كليك كنيد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۹:۵۴ توسط:sana موضوع:

فيسبوك قاطي

سلام دوستان نظرتون چيه يه انجمن با آدرس فيسبوك قاطي درست كنم؟
فيسبوك اسلامي؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۹:۴۱ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم