بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

خواستگاري جالب اين مرد از دختر مورد علاقه اش ! (+عكس)

انجمن تفريحي قاطي يك مرد خوش ذوق كانادايي براي روز خواستگاري اش يك رستوران را انتخاب كرد. او حلقه نامزدي اش را درون نان ساندويچ مرغي كه زن مورد علاقه اش آن را سفارش داده بود قرار داد. اين عروس جوان كه " آنا" نام دارد تصويري از حلقه نامزدي اش درون نان ساندويچي در فيس بوك قرار داد كه بيش از 4 هزار نفر اعلام كرده اند آن را پسنديده اند.

تكناز: بسياري از مردان رومانتيك و خلاق سعي مي كنند به خلاقانه ترين روش ممكن از همسر آينده خود خواستگاري كنند تا اين روز به عنوان يكي از بهترين لحظه هاي زندگي براي هميشه در اذهان باقي بماند.

انجمن تفريحي قاطي
اين مرد رومانتيك بعد از باز كردن ساندويچي كه همسر آينده اش سفارش داده بود حلقه نامزدي را درون نان ساندويچ فرو كرد و عروس جوان بعد از گشودن پوشش غذايش با ديدن حلقه نامزدي و صورت خندان نامزدش به شدت هيجانزده شد و بلافاصله نظر مثبت خود را اعلام كرد.

او اضافه ميكند مردمي كه در اطراف ما منتظر حاضر شدن غذاهايشان بودند با ديدن اين اتفاق هيجانزده شده و همه براي ما كف ميزدند ، بدون شك اين بهترين روز زندگي من بود كه هرگز آن را فراموش نميكنم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۴۰:۴۱ توسط:sana موضوع:

خانواده پاكستاني دختر خود را با اسيد كشتن ! (+عكس)

انجمن تفريحي قاطي

به گفته پزشكي قانوني مرگ اين دختر به صورت تدريجي و دردناك رخ داده است. يكي از اقوام اين دختر با پليس تماس گرفت و پدر و مادر سنگدل او به جرم قتل بازداشت شدند.

به گزارش تكناز يك خانواده روستايي پاكستاني هنگاميكه متوجه شدند دختر ۱۵ ساله شان با يك پسر غريبه هم صحبت شده است با پاشيدن اسيد روي تمام صورت و بدن او باعث مرگش شدند.

اين اتفاق در يكي از روستاهاي كوچك از توابع ايالت كشمير رخ داد.پدر و مادر اين دختر اعتراف كردند زمانيكه ديده اند اين دختر با يك پسر غريبه هم كلام شده است او را با اسيد سوزانده اند.

در گزارشات پليس آمده است پدر اين دختر كه "محمد ظفر " نام دارد دختر خود را ديد كه با يك پسر غريبه در خارج از خانه در حال صحبت است او ابتدا اين دختر را به باد كتك گرفت و بعد به كمك همسرش تمام بدن و صورت او را با اسيد سوزاند .

اين دختر به طرز وحشتناكي دچار سوختگي شد اما والدين سنگدل او را تا روز بعد به بيمارستان نبردند و زمانيكه او به بيمارستان رسيد جان سپرد.
مامان بابا جووونم...عاشقتونمممممممانجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۴۰:۲۷ توسط:sana موضوع:

نوشته اي زيبا از دكتر علي شريعتي

انجمن تفريحي قاطي
مردم اغلب بي انصاف، بي منطق و خود محورند، ولي آنان را ببخش .
اگر مهربان باشي تو را به داشتن انگيزه هاي پنهان متهم مي كنند، ولي مهربان باش .
اگر موفق باشي دوستان دروغين ودشمنان حقيقي خواهي يافت، ولي موفق باش.
اگر شريف ودرستكار باشي فريبت مي دهند، ولي شريف و درستكار باش .
آنچه را در طول ساليان سال بنا نهاده اي شايد يك شبه ويران كنند، ولي سازنده باش .
اگر به شادماني و آرامش دست يابي حسادت مي كنند، ولي شادمان باش .
نيكي هاي درونت را فراموش مي كنند،ولي نيكوكار باش .
بهترين هاي خود را به دنيا ببخش حتي اگر هيچ گاه كافي نباشد،

ودر نهايت مي بيني هر آنچه هست همواره ميان "تو و خداوند” است نه ميان تو و مردم .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۴۰:۱۳ توسط:sana موضوع:

اين دوتايي ها را فراموش نكنيد

هيچ وقت اين دو جمله رو نگو :
1 ازت متنفرم ٢ ديگه نميخوام ببينمت

هيچ وقت با اين دو نفر همصحبت نشو :
١ از خود متشكر ٢ وراج


هيچ وقت دل اين دو نفر رو نشكن :
1 پدر ٢ مادر

هيچ وقت اين دو تا كلمه رو نگو:
١ نميتونم ٢ بد شانسم

هيچ وقت اين دو تا كارو نكن :
1 دروغ ٢ غيبت

...هيچ وقت اين دو تا جمله رو باور نكن :
1آرامش در اعتياد ٢ امنيت دور از خانه

هميشه اين دو تا جمله رو به خاطر بسپار:
1 آرامش با ياد خدا ٢ دعاي پدرو مادر

هميشه دوتا چيز و به ياد بيار:
١ دوستاي گذشته رو٢ خاطرات خوبت رو

هميشه به اين دو نفر گوش كن:
١ فرد با تجربه ٢ معلم خوب

هميشه به دو تا چيز دل ببند :
١ صداقت ٢ صميميت

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۹:۵۳ توسط:sana موضوع:

آشپزهايي كه براي پخت اين غذا ماسك ميزنن !+ عكس

انجمن تفريحي قاطي به تازگي يك رستوران در منهتن آمريكا غذايي بسيار خاص و تند درست كرده است كه تندترين ماده خوراكي دنيا لقب گرفته است.
فلفل يكي از چاشني هايي است كه براي هر غذايي مي تواند معجزه گر باشد و آن را خوشمزه و خوش طعم مي كند. البته اين ادويه هميشه براي ركورد شكني هاي مختلف نيز آماده به خدمت بوده است.

بسياري از مردم خيلي با خوردن خوراكي هاي تند رابطه خوبي ندارد اما عده اي نيز هستند كه هيچ غذايي را بدون فلفل نمي خورند.

اين خوراكي با تندترين ادويه ها و البته ماده اي خاص كه بيشتر در ساخت گاز اشك آور از آن استفاده مي شود پخته شده است. سر آشپز اين رستوران براي طبخ آن مجبور است از ماسك هاي مخصوص استفاده كند تا خودش دچار مشكل نشود.

انجمن تفريحي قاطي


اين رستوران به تازگي اين غذا را به عنوان سس در كنار گوشت ها مختلف نيز سرو مي كند اما باز هم كسي دست به آن نمي زند چرا كه تا به حال كسي نتوانسته آن را تمام كند و دو نفر نيز راهي بيمارستان شده اند. افرادي كه اين غذا را تست كرده اند مي گويند خوردن آن به مانند جويدن يك نارنجك مي ماند كه هر لحظه ممكن است در دهان شما منفجر شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۹:۳۶ توسط:sana موضوع:

خانمي كه ميمون ها او را بزرگ كرده اند !!+ عكس

انجمن تفريحي قاطي به گزارش تكناز مارينا چپمن زني انگليسي است كه دوران كودكي اش را در كنار ميمون ها سپري كرده است . او در سال 1954 كودكي حدودا چهار ساله بوده است كه توسط تعدادي افراد ناشناس دزديده و سپس در جنگل رها شد . هنگامي كه تنها و بي كس در جنگل رها شد خود را در ميان ميمون ها ديد و جالب اين جاست كه ميمون ها براي برقراري ارتباط با او بسيار تلاش كرده بودند .

انجمن تفريحي قاطي
سرانجام ارتباطي دو طرفه ميان او و ميمون ها شكل گرفت و حتي توانست ميمون ها را سرپرستي كند . او غذا خوردن , راه رفتن و بالا رفتن از درختان را از ميمون ها آموخته است .


آنها حتي با شيوه هاي درماني خود دل درد مارينا را نيز درمان كرده بودند . پس از ده سال زندگي در كنار ميمون ها سرانجام تعدادي از افراد محل مارينا را يافته و او را به دنياي انسان ها بازگردانده اند . او در حال حاضر بيش از شصت سال سن دارد و با اين كه داراي دو فرزند و سه نوه است همچنان زندگي در جنگل را بيشتر از شهر دوست دارد .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۹:۲۱ توسط:sana موضوع:

ثروتمند ترين مجري دنيا را بشناسيد (+عكس)

او شهرت خود را با گويندگي در مجموعه انيميشن انتقادي «سيمپسونها» به دست آورد و به جاي شخصيت هاي معروفي همچون «آپوناهاسا پيماتپيلون»، «موزيسلاك» و «رئيس ويگوم» گويندگي كرده است.


انجمن تفريحي قاطي
«هنك آزاريا» يكي از مطرح ترين گويندگان و صداپيشگان جهان و البته ثروتمندترين آنها نيز است.
اما گذشته از استعداد بي نظير «آزاريا» در گويندگي و صداپيشگي و دريافت جوايز متعدد اِمي و انجمن بازيگران ، «آزاريا» عنوان ثروتمندترين گوينده در جهان را نيز يدك مي كشد.
او در حال حاضر با ۷۰ ميليون دلار ثروت يكي از مولتي ميليونرهاي عرصه سرگرمي است و سهم بزرگي از درآمد خود را از حضور در تلويزيون بدست آورده است. گويندگي در هر فصل از مجموعه انيميشن «سيمپسونها» درآمدي بيش از ۴۰۰ هزار دلار را براي او به همراه دارد.
انجمن تفريحي قاطي
«آزاريا» يكي از ملاكان بزرگ هم هست . او يك عمارت ۱۰ ميليون دلاري در «بل اير» كاليفرنيا ، و يك عمارت ۵ . ۵ ميليون دلاري در بيورلي هيلز دارد.
«هنك آزاريا» اهل نيويورك است و در خانواده اي ثروتمند نيز متولد شده است. پدرش تاجر است و رسم تجارت را به خوبي به پسرش آموزش داده است. او يك خواهر و يك برادر هم دارد كه آنها هم ثروتمند هستند.
او سال ۱۹۹۰ با «جولي وارنر» (بازيگر) ازدواج كرد ولي ۹ سال بعد به دنبال آشنائي اش با «هلن هانت» از «جولي» جدا شد. در سال ۲۰۰۷ با كيتي رايت كه بازيگر است ازدواج كرد و در سال ۲۰۰۹ صاحب يك پسر شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۹:۰۷ توسط:sana موضوع:

سخناني زيبا و خواندني از اوريانا فالاچي

انجمن تفريحي قاطي

انسان ممكن است با يك نفر بيست سال زندگي كند
و آن شخص برايش يك غريبه باشد ،
مي تواند با يك نفر بيست دقيقه وقت بگذراند و تا آخر عمر فراموشش نكند …
*
*
عاشق طرز فكر آدمــــهـــا نشيد آدمــــهـــا زيبا فكر ميكنند زيبا حرف ميزنند،
امـــــــا زيبا زندگي نميكنند!
*
*
مرا دوست بدار اندك ولي طولاني
*
*
اگر طعنه بزنيم كسي مسخره مان نمي كند اما همينكه به چيزي واقعا ايمان داشته باشيم همه به سرمان مي ريزند .
*
*
وظيفه بشر راضي شدن و قبول كردن نيست ، اعتراض كردن و انقلاب است . تنها با عاصيگري است كه بشر مي تواند به حقيقت پي ببرد .
*
*
شرط بودن ، مردن است . بشر مي ميرد تا جاي خود را به بشر ديگري بدهد . اشيا مي ميرند تا براي اشيا ديگر جا باز كنند .
*
*
درست در مواقعي كه به كسي احتياج داريم پيش ما نيست .
*
*
اگر ادم بخواهد به تمام خطراتي كه متوجه ما هستند فكر كند بايد اصلا پاي خود را از خانه بيرون گذارد . وقتي هم در خانه ماند بايد از جايش تكان نخورد . چون در انجا هم ممكن است بلايي بر سرش بيايد . چه بسا كساني كه در حمام برق مي گيردشان . يا اينكه پايشان روي پله ها ليز مي خورد و مي شكند يا موقع بريدن كالباس انگشتشان را مي برند . اگر بخواهيم به اين چيزها فكر كنيم بايد از جايمان تكان نخوريم . همان جا روي اولين پله بنشينيم . مثل كرم هاي حشره اي وحشت زده كه فقط به يك چيز فكر مي كنند : انواع مرگ .

*
*
فقط كساني كه خيلي گريه كرده باشند ، خنديدن را بلدند .
*
*
گاهي اوقات بهتر است حقيقت را نفهميم ، همان طور احمق بمانيم . چون حقيقت هميشه به نوعي تلخ است .
*
*
بايد دنبال زيبايي گشت . اگر كسي دنبال زيبايي بگردد آن را پيدا مي كند براي اينكه زيبايي در همه جا وجود دارد .
*
*
سخنان زيبا از اوريانا فالاچي , جملات زيبا از اوريانا فالاچي

*
*
وقتي انسان در قلبش هدفي دارد همه چيز را بهتر تحمل مي كند .
*
*
زندگي يعني خستگي ! زندگي يعني جنگي كه هر روز تكرار مي شود و در ازاي لحظات شادي اش كه مكث هاي كوتاهي بيش نيست بايد بهاي گزافي پرداخت!
*
*
گناه از آن روز پديد نيامد كه حوا سيبي چيد. آن روز فضيلت باشكوهي جلوه گر شد كه نافرماني نام دارد!
*
*
دوسِش‌ داشتم‌؟
يه‌ روز بايد من‌ُ تو درباره‌ي‌ اين‌ دوست‌ داشتن‌ با هم‌ گَپ‌ بزنيم‌! راستش‌ُ بخواي‌ من‌ هنوز نفهميدم‌ منظور از عشق‌ چيه‌! به‌نَظَرَم‌ مياد عشق‌ يه‌ حقّه‌ي‌ گُنده‌س‌ كه‌ واسه‌ سرگرم‌ كردن‌ِ مَردُم‌ ساخته‌ شُده‌! هَر كي‌ُ مي‌بيني‌ داره‌ ازعشق‌ حرف‌ مي‌زنه‌: كشيشا، آگهي‌هاي‌تبليغاتي‌، نويسنده‌ها، آدماي‌ سياسي‌ُ بالاخره‌ اونايي‌ كه‌ راس‌ راسي‌ عشق‌ مي‌كنن‌! من‌ از اين‌ كلمه‌ي‌ لعنتي‌ كه‌ همه‌جا وُ تو تموم‌ِ زبونا وردِ دهن‌ِآدماس‌، متنفّرم‌!
راه‌ رفتن‌ُ دوس‌ دارم‌! نوشيدن‌ و دوس‌ دارم‌! سيگار كشيدن‌ُ دوس‌ دارم‌! آزادي‌ُ دوس‌ دارم‌! رفيقم‌ُ دوس‌ دارم‌! بچّه‌م‌ُ دوس‌ دارم‌!

سعي‌ مي‌كنم‌ هيچ‌ وقت‌ كلمه‌ي‌ دوستت‌ دارم‌ُ به‌ كار نَبَرَم‌ُ هيچ‌ وقت‌ به‌ خودم‌ نگم‌ اين‌ چيزي‌ كه‌ قلب‌ُ روحم‌ُ داغون‌ مي‌كنه‌ عشقه‌! نمي‌دونم‌ تو رُدوس‌ دارم‌ يا نه‌! من‌ به‌ تو فقط‌ با حس‌ِ عاطفه‌ي‌ زندگي‌ نگاه‌ مي‌كنم‌، نه‌ با عشق‌! هَر چي‌ فكر مي‌كنم‌ مي‌بينم‌ پدرت‌ رُ هَم‌ هيچ‌ وقت‌ دوست‌نداشتم‌!
نامه به كودكي كه هرگز زاده نشد .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۸:۵۱ توسط:sana موضوع:

جالب ترين و عجيب ترين دزدي هاي تاريخ ! (+ تصاوير)

در تمام طول تاريخ دزدي هايي بودند كه پليس ها را بيش از باقي موارد درگير كرده اند چرا كه خيلي عجيب يا غير عادي بوده اند.
سرقت و دزدي يكي از كارهايي است كه از زمان انسان هاي اوليه نيز وجود داشته است اما درهر دوره اي به گونه خودش اين موضوع وجود داشته و سبك و اشياي به سرقت رفته نيز متفاوت بوده اند.
انجمن تفريحي قاطي ** باغچه خانگي
"دنيس تامپسون" خانم انگليسي است كه علاقه بسياري به باغ و باغچه اطراف خانه اش داشت. به گفته خودش هميشه از اين باغ نگهداري مي كرده است و البته محلي نيز براي بازي فرزندانش بوده است. او مي گويد يك شب قبل از خواب باغچه را آبياري كردم ولي صبح پس از بيدار شدم در اطراف خانه ام تنها زمين خاكي و البته گل و لاي ديده مي شد. اين باغچه با بررسي هاي پليس شبانه دزديده شده بود به طوري كه هيچ اثري از درختان و چمن و بسيار موارد ديگر در آن ديده نمي شد.
انجمن تفريحي قاطي ** 10 ها تن شن ساحل
چند سال پيش پليس جامائيكا درگير پرونده سرقتي از سواحل اين كشور شد كه در حال ضربه زدن به سيستم توريستي آن ها بود. اين در حالي است كه شبانه ده ها كاميون شن هاي ساحل را براي سخت خانه سرقت مي كردند. اين پرونده مدت ها پليس را درگير كرده بود تا اينكه آن ها توانستند عوامل اصلي اين پروژه را دستگير كنند اما هميشه اين دزدي غير عادي در تاريخ اين كشور باقي ماند.
انجمن تفريحي قاطي ** سرقت مجسمه 150 كيلويي
سرقت مجسمه هاي مختلف كار جديدي نيست و گاها ديده شده است كه در مناطيق مختلف برخي از مجسمه ها به سرقت رفته اند اما در سال 2011 يكي از نمايشگاه هاي خودروي كاليفرنيا گزارش عجيبي به پليس داد. صاحب اين نمايشگاه گفته است كه شبانه مجسمه 150 كيلويي آن ها را كه نزديك به 10 متر نيز ارتفاع داشته است را از بالاي پشت بام ساختمان دزديده اند. اين مجسمه گوريل البته هيچگاه پيدا نشد و پليس هنوز هم نمي داند كجا سرنخي از يك گوريل 150 كيلويي پيدا كند.
انجمن تفريحي قاطي ** كوسه زنده
در سال 2008 يك كوسه زنده و بسيار ناياب در يكي از ماهي فروشي هاي انگلستان به سرقت رفت. اين كوسه كه تنها نمونه در انگلستان بود از اندونزي به اين كشور وارد شده بود و ارزش آن نزديك به 2500 پوند بوده است. صاحب اين آكواريوم مي گويد سارقين اين كوسه واقعا بسيار حرفه اي بوده اند چرا كه براي دزديدن اين كوسه بايد از حانشان سير شده و همچنين نردباني بزرگ داشته باشند. سارقين بايد در طول روز با يك نردبان بلند وارد مغازه شده و با ماهي بسيار وحشي درگير ميشدند تا آن را سرقت كنند. اين دزدي عجيب هيچگاه به سرنخ هاي درستي نرسيد و پليس نتوانست اين .كوسه ناياب را پيدا كند.
انجمن تفريحي قاطي ** بزرگترين كلاه تخم مرغي دنيا "گرگ داسيلوا" يكي از ركوردداران گينس است كه بزرگترين كلاه تخم مرغي دنيا را ساخته و روي سرش گذاشته است. اين كلاه كه از 1000 تخم مرغ ساخته شده بود داراي ارزشي بسيار بوده است و البته حمل و نقل آن نيز كار هر كسي نيست. او در يكي از برنامه هايش در آلمان دچار گرمازدگي مي شود و به كما مي رود اما وقتي بيدار ميشود كلاه غيب شده است. اين در حالي است كه كلاه به همراه او در بيمارستان بوده است و كسي نمي داند چگونه كلاهي به اين شكنندگي و بزرگي از بيمارستان سرقت شده است. او اعتقاد دارد از آفريقاي جنوبي افرادي به دنبال دزديدن اين كلاه بوده اند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۸:۳۳ توسط:sana موضوع:

معاني رنگ گلها، تعداد شاخه هاي گل..

در حقيقت گل هديه ايست كه اگر به صورت غير منتظره تقديم شود ارزش بيشتري دارد.


● معني تعداد شاخه گلها بصورت كلي در يك دسته

- ۱ شاخه گل نشانه توجه يك فرد به طرف مقابل


- ۳ شاخه گل نشانه احترام به طرف مقابل

- ۵ شاخه گل نشانه علاقه و محبت به طرف مقابل


- ۷ شاخه گل نشانه عشق●


معني تعداد شاخه گل هاي رز در يك دسته-


۱شاخه رز : يك احساس عاشقانه فقط براي تو
-

۳ شاخه رز: دوستت دارم
-

۵ شاخه رز: بي نهايت دوستت دارم
-

۱۲ شاخه رز : عشق ما به يك عشق دو طرفه تبديل شده است
-

۳۶ شاخه رز : احساس وابستگي رمانتيك
-

۹۹ شاخه رز : عشق من براي تو جاودانه و تا ابد مي باشد.
-

۳۶۵ شاخه رز : هر روز سال به تو مي انديشم و دوستت دارم.
-

همچنين ۱۰ شاخه گل لاله عمومآ به نشانه يك عشق بي نظير است بكار برده مي شود.

انجمن تفريحي قاطي


● معني رنگ رزها


- رز قرمز : رز قرمز كم رنگ به نشانه " دوستت دارم" مي باشد و رز قرمز پر رنگ به معني زيبايي بي انتهاست.

- رز زرد : امروزه رز زرد به معني شادي و خوشحالي مي باشد ولي در گذشته اين رنگ رز معني كاهش ميزان علاقه و وفاداري

را داشت.


- رز سفيد : رز سفيد به معني عشق روحاني و پاك است و در دسته گل عروس به معني احساس عاشقانه شادي آور مي باشد.

- رز ارغواني : اين رز به معني تمايل و اشتياق فرد به طرف مقابل است.و رز نارنجي به معني "من فريفته و دلباخته تو هستم" مي باشد.

- رز معطر : بدين معني است كه عشق در نگاه اول بوجود آمده است.

- رز صورتي : رز صورتي كم رنگ به معني تحسين ، ستايش ، وقار و شايستگي و زيبايي مي باشد و رز صورتي پر رنگ به

معني تشكر از طرف مقابل است.


انجمن تفريحي قاطي- به طور كلي تمام رزهاي كم رنگ به معني دوستي با طرف مقابل مي باشند.● تركيب رنگهاي مختلف رز در يك دسته گل
-
تركيب رز زرد و قرمز در يك دسته گل به معني" تبريك " در هر مناسبتي مي باشد.


- تركيب رز زرد و نارنجي در يك دسته گل به معني علاقه زياد به طرف مقابل است.


- تركيب رز قرمز و سفيد به معني يگانگي و اتحاد با طرف مقابل مي باشد.


انجمن تفريحي قاطيحالا شما ميخواين چه گلي و چند تا به اونيكه دوسش دارين هديه بدين ؟؟؟؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۸:۱۹ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم