بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

تميزترين كشورهاي دنيا

سايت «تريپ ادوايزر» در گزارشي كه براساس يك نظرسنجي اينترنتي تنظيم شده، چهار كشور در دو قاره‌ي اروپا و اقيانوسيه كه همواره در حفظ محيط‌ زيست بهترين عملكرد را داشته‌اند را به عنوان تميزترين كشورها براي گردشگران معرفي كرده است.

نكته‌ي جالب توجه عدم قرار گرفتن سه مقصد برتر گردشگري جهان، فرانسه، اسپانيا و انگليس در جمع چهار كشور تميز از نگاه گردشگران است. بر اين اساس تميزترين كشورهاي دنيا براي گردشگران عبارتند از:
* فنلاند
كشور اروپايي «فنلاند» در سال‌هاي اخير عملكرد خوبي در جذب گردشگر داشته و به مقصد گردشگران كشورهاي مختلف جهان، به ويژه كشورهاي آسيايي تبديل شده است. مقصد اصلي گردشگران فنلاند شهر زيباي «هلسينكي» پايتخت اين كشور است. اين در حاليست كه در منطقه‌ي‌ «لاپلند» در شمال فنلاند با هتل‌هاي اسكيمويي نيز در سال‌هاي اخير به يكي از مقاصد گردشگري اين كشور تبديل شده‌اند. تابستان‌هاي فنلاند كه بيش از 80 درصد مساحت‌اش پوشيده از جنگل است، بسيار درخشنده و زمستان‌هاي آن بسيار تاريك است.* بلغارستان
كشور اروپايي بلغارستان به واسطه توسعه زيرساخت‏‌هاي صنعت گردشگري‌اش طي سال‌هاي اخير به مقصد جديد گردشگري اروپا و به‌ويژه گردشگران درماني تبديل شده است. در اين راستا مقامات صنعت گردشگري بلغارستان با ارائه بسته‏‌هاي گردشگري متنوع كه در آنها خدمات درماني به‌ويژه دندانپزشكي با هزينه بسيار پايين در كلينيك‌هاي مجهز ارائه مي‌شوند، سالانه ميليون‌ها گردشگر را جذب اين كشور مي‌كنند. اين در حاليست كه همواره گردشگران يكي از دلايل گذراندن تعطيلات‌شان در بلغارستان را تميز بودن شهرهاي اين كشور عنوان كرده‌اند.* استراليا

در سال‌هاي اخير دولت استراليا تلاش‌هاي فراواني براي جذب گردشگران به اين كشور انجام داده كه از آن جمله مي‌توان به برگزاري مسابقات موج‌سواري در سواحل پاك استراليا اشاره كرد. دولت استراليا همچنين با اجراي قوانين ويژ‌ه‌اي شهرهاي اين كشور به‌ويژه شهر ملبورن را كه در سال‌هاي اخير به مقصد جديد گردشگران آسيايي تبديل شده را به يكي از تميزترين شهرهاي جهان تبديل كرده است.* نيوزلند
كشور نيوزلند يكي از غني‌ترين كشورهاي جهان از لحاظ داشتن جنگل و منابع طبيعي بكر است و طي سال‌هاي اخير به دليل ساخته شدن فيلم‌هاي مشهوري از جمله سه‌گانه‌ «ارباب حلقه‌ها» و «هابيت» در مناطق مختلف آن، صنعت گردشگري اين كشور رشد چشمگيري داشته است. گردشگراني كه به شهرهاي مختلف نيوزلند به ويژه شهر زيباي «كريست چرچ» - قطب گردشگري نيوزلند- سفر كرده‌اند، همواره از اين شهر به عنوان يكي از تميزترين شهرهاي جهان نام مي‌برند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۷:۴۰ توسط:sana موضوع:

رمانتيك‌ ترين مقاصد گردشگري براي زوج‌ ها

شبكه خبري الشرق‌الاوسط 10 مكان توريستي برتر جهان را به زوج‌هاي جوان معرفي كرد.

آرامش‌، طبيعت بكر‌، چشم‌اندازهاي سحرآميز و مكان‌هاي خلوت و شاعرانه از ويژگي‌هاي مشترك رمانتيك‌ترين مقاصد توريستي جهان است كه هريك از اينها با آب‌وهوا و امكانات تفريحي متفاوت‌، جو بسيار آرامي را براي گردشگران فراهم كرده‌اند.

* مجموعه جزاير سيشل

مجموعه جزاير سيشل واقع در جنوب‌شرقي قاره آفريقا در شمال جزيره ماداگاسكار شامل 115 جزيره كوچك است. اين مجموعه جزاير در اقيانوس هند واقع شده‌اند و هر ساله تعداد زيادي از زوج‌هاي جوان تعطيلات تابستاني يا سفر ماه عسل خود را در اين سواحل آرام و به دور از دنياي كار مي‌گذرانند. ساكنان اين جزائر احترام زيادي به گردشگران مي‌گذارند و گردشگري يكي از منابع اصلي درآمد محسوب مي‌شود.

هزينه‌هاي اقامت در اين جزاير مناسب است و در فرودگاه اين جزيره بيشتر هواپيمايي‌هاي جهان پرواز دارند. غواصي، ماهيگري در آب‌هاي عميق، دوچرخه سواري در كوهستان و سواحل شني اين جزيره از جمله انتخاب‌هاي اول گردشگران است. همچنين گردشگران مي‌توانند از كوچكترين پايتخت جهان - شهر ويكتوريا - ديدن كنند.

* جزاير مرجاني مالديو

مجموعه جزاير مرجاني مالديو واقع در اقيانوس هند با آب و هواي معتدل در بيشتر روزهاي سال با نخلستان‌ها و جزاير كوچك مرجاني محيطي شاعرانه براي مسافرانه خود فراهم مي‌كند. تپه‌هاي سفيد شني اين جزيره و دشت‌هاي هموار آن با اختلاف كمي از سطح دريا هرگز به ساكنان خود اجازه نمي‌دهد دچار احساس غم، ناراحتي و يا افسردگي شوند.

* سواحل ريويرا مايا مكزيك

يكي از آرام‌ترين سواحل جهان كه تنها صداي موسيقي در آن شنيده مي‌شود. هتل "اسنتيا" در اين جزيره كه از زيباترين هتل‌هاي مكزيك است، در اصل متعلق به يك دوك ايتاليايي بوده است. رستوران اين هتل نيز با غذاهاي دريايي خود بسيار مشهور است.

* منطقه توريستي ادن راك


منطقه توريستي ادن راك واقع در جزيره "سن برس" در درياي كارائيب يكي از مناطق استوايي است كه هنوز از سوي گردشگران خيلي شناخته شده نيست، پس مي‌توانيد با سفر به اين جزاير ضمن استفاده از غذاهاي فرانسوي، از طبيعت بكر و زيباي آن استفاده كنيد. اين جزيره قبلا يكي از سرزمين‌هاي استعماري فرانسه بوده است.

* جزيره بالي

جزيره بالي واقع در اندونزي يكي از معدود جزايري است كه هم از سوي جوانان و هم خانواده‌ها براي گذران اوقات فراغت انتخاب مي‌شود. مجموعه توريستي "كارما كاندارا" واقع در جنوب جزيره شامل چندين مجموعه ويلا، استخر و بوستان‌هاي طبيعي است كه به زوج‌هاي جوان و خانواده‌ها اجازه مي‌دهد همه‌چيز در اين جزيره شخصي باشد؛ حتي رستوراني كه در دامنه كوه‌هاي اين جزيره شما را به يك وعده غذايي گرم دعوت مي‌كند.

* مجمع‌الجزاير فرناندو دونورون‌ها

اگر مي‌خواهيد در تعطيلات به جايي برويد كه هيچكس شما را نشناسد و از تنهايي خود لذت ببريد، اين مجمع‌الجزاير واقع در برزيل بهترين انتخاب است. اين مكان كه قبلا براي محكومين حبس ابد استفاده مي‌شده است،‌ پس از تغيير كاربري به يك مكان توريستي درجه اول تبديل شد كه تعداد مسافران آن در هر زماني از سال از 400 نفر فراتر نمي‌رود حيواناتي چون لاك پشت‌هاي دريايي و دلفين‌ها نيز ميزبان گردشگران اين جزيره خواهند بود.

* منطقه توريستي كلورادو

منطقه توريستي كلورادو آمريكا در زمستان سفيدپوش و در تابستان پوشيده از مراتع سبز است. اين منطقه با چشمه‌هاي آب طبيعي متعدد و كوهستان‌هاي زيبا ميزبان بسياري از چهره‌هاي مشهور هاليوودي است.

* ونيز ايتاليا


منطقه توريستي ونيز در ايتاليا يكي از رمانتيك‌ترين مقاصد گردشگري اروپا است. اين شهر در جهان با كانال‌هاي آب و قايق‌هاي پراكنده در شهر به عنوان تنها وسيله جابجايي در معروف است. ميدان "سان ماركو" اين شهر نيز يكي از مشهورترين ميدان‌هاي اروپاست.

* مجموعه جزاير تاهيتي

مجموعه جزاير تاهيتي شامل 118 جزيره در جنوب اقيانوس آرام با آبشارها و اماكن توريستي سنتي ميزبان گردشگران است. در اين منطقه روستاهاي قديمي به همان شكل اوليه خود حفظ شده‌اند و شما مي‌توانيد زندگي در روستاهاي قديمي را در كنار چشمه‌هاي آب تجربه كنيد.

* جزيره پارادايس


مسافران جزيره پارادايس در درياي كارائيب نيز مي‌توانند به همراه قايق‌سواران حرفه‌اي قايق سواري و شنا را تجربه كنند. همچنين گردشگران مي‌توانند در سواحل اين جزيره اسب سواري كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۷:۲۵ توسط:sana موضوع:

مامور فرودگاه عكسم را ديدگفت:عشق و جزا!

«سينان تازچو» بازيگري كه با بازي در سريال «عشق و جزا» به شهرت زيادي دست پيدا كرده است اين روزها در يك پروژه ايراني و در فيلم «لاله» جلوي دوربين اسي نيك‌نژاد قرار گرفته است.

«زندگي ايراني» به همين بهانه گفت‌وگويي با اين بازيگر ترك انجام داده است كه بخش‌هاي برگزيده آن را در ادامه مي‌خوانيد:


خيانت مشكل اصلي جامعه ما نيست

فكر مي‌كنم اين(خيانت) مشكلي است كه در همه جاي دنيا وجود دارد. توليدات تلويزيوني ما خيلي بالاست و در سال حدود 300 محصول تلويزيوني توليد مي‌كنيم. سريال‌هاي تركي در مورد موضوعات مختلف ساخته مي‌شود اما اينكه چرا شبكه‌هاي فارسي‌زبان به سراغ سريال‌هايي با مضمون خيانت مي‌آيند سوالي است كه من نمي‌توانم در موردش پاسخ درستي داشته باشم. ما در جامعه خودمان مشكلات زيادي داريم كه شايد خيانت يكي از آن‌ها باشد اما نمي‌توانم بگويم مشكل اصلي جامعه ما خيانت است.

ما مي‌گوييم مولانا اهل كشور ماست و شما مي‌گوييد مولانا ايراني است

اين اولين باري است كه به ايران سفر مي‌كنم. ايران كشور بسيار بزرگ و زيبايي است. شما همسايه ما هستيد و كشور ما با ايران نقاط مشترك زيادي از نظر فرهنگي و جامعه‌شناسي دارد. اين نزديكي تا آنجاست كه ما مي‌گوييم مولانا اهل كشور ماست و شما مي‌گوييد مولانا ايراني است.

انجمن تفريحي قاطي

يكي از دايي‌هايم در ايران كار و زندگي مي‌كند

منزل من تا شهر تبريزي فقط 200 كيلومتر فاصله دارد و اين يعني من از ايران فاصله چنداني ندارم. من وقتي به انگلستان سفر كرده بودم همه مي‌گفتند مثلا فلاني تركيه‌اي است يا فلاني ايراني است و... اما زماني كه به ايران آمدم حس غريبه بودن نداشتم. همه ما شبيه هم هستيم و من توجهي به تبليغات منفي رسانه‌هاي خارجي ندارم. ضمن اين‌كه يكي از دايي‌هايم در ايران كار و زندگي مي‌كند، من نسبت به وضعيت ايران شناخت كامل دارم. خيلي دوست دارم شيراز ، تبريز، اصفهان و درياي خزر را از نزديك ببينم.

مامور كنترل فرودگاه امام خميني گفت عشق و جزا

شايد جالب باشد برايتان بگويم زماني كه وارد فرودگاه امام خميني شدم و پاسپورتم را براي كنترل به مامور حاضر در جايگاه دادم به محض اينكه عكسم را ديد گفت «عشق و جزا»!!(خنده)

يك ايراني در كانادا كار من را پيگيري مي‌كند

يك روز مقابل لابي هتل مشغول صحبت كردن با تلفن بودم. يك پسر جوان جلو آمد و خواست با هم عكس بيندازيم. وقتي با هم صحبت كرديم متوجه شدم او در كانادا زندگي مي‌كند و از آنجا سريال ما را دنبال مي‌كند . اين براي من خيلي جذاب بود كه يك ايراني در كانادا كار من را پيگيري مي‌كند. نكته جالب ديگري كه وجود دارد اين است كه من خيلي خوب مي‌توانم كلمات فارسي را بيان كنم. به همين دليل خيلي‌ها وقتي اين موضوع را مي‌بينند فكر مي‌كنند من زبان فارسي را متوجه مي‌شوم به همين دليل گاهي سعي مي‌كنند جلوي من صحبت نكنند تا مبادا متوجه شوم(خنده).

به عنوان مربي خانم صديق در كنار او قرار دارم

در اين فيلم(لاله) نقش رضا را برعهده دارم كه به عنوان مربي خانم صديق در كنار او قرار دارد. البته رضا در طول فيلم به لاله ياد مي‌دهد كه همه چيز به بردن در مسابقه ختم نمي‌شود و مسائل مختلفي وجود دارد.

در يك تئاتر موزيكال با همسرم آشنا شدم

من ازدواج كرده‌ام و همسرم هم بازيگر است. در يك تئاتر موزيكال با ايشان همبازي بودم كه در يكي از صحنه‌ها مابايد عاشق يكديگر مي‌شديم و با هم ازدواج مي‌كرديم. بعد از اين تئاتر بود كه در دنياي واقعي هم عاشق او شدم و در نهايت با هم ازدواج كرديم.

قطعا چشم آبي‌ها هنرهاي ديگري هم دارند

در اين مورد(بخت زياد چشم آبي‌ها براي بازيگر شدن) هم تركيه شبيه ايران است(خنده). البته اين تنها فاكتوري نيست كه براي بازيگري در نظر گرفته مي‌شود و مثل ايران كه قطعا چشم آبي‌ها هنرهاي ديگري هم دارند بازيگران چشم آبي سينماي تركيه هم به جز چشمان رنگي قابليت‌هاي ديگري هم دارند. يكي از نقاشان برجسته دنيا هست كه مي‌گويد همه آدم‌ها در طول زندگي خود مي‌توانند 15 ثانيه معروف باشند. اين 15 ثانيه براي بعضي‌ها بيشتر مي‌شود! ما هم در كشورمان از اين موارد داريم. بعضي اوقات برخي‌ها مي‌آيند و با بازي در يك سريال تلويزيوني به شهرت دست پيدا مي‌كنند اما اين شهرت‌ها ماندگاري ندارد، چيزي كه مي‌ماند هنر است.

فيلم جدايي نادر از سيمين خيلي خوب بود تبريك مي‌گم

اردوغان: خواهش مي‌كنم تلاش كن مردم را درك كني.

اصغر فرهادي: فيلمتان(جدايي نادر از سيمين) خيلي خوب بود تبريك مي‌گم.

ابراهيم تاتليس: چطوري اين كوفته‌هاي خوشمزه را درست مي‌كني.

لاله صديق: من به خاطر شما در ايران هستم. از اين بابت متشكرم.

ماه چهر خليلي: ماه چهره در زبان تركيه‌اي هم معناي اسم همسرم است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۷:۱۲ توسط:sana موضوع:

بازي

۱.احتمالا همتون ميشناسيدش: http://en.akinator.com/ شخصيت در نظر ميگيريد و براتون حدسش ميزنه! خيلي حال ميده! ۲.اينم در نوع خودش باحاله! تشخيص مسير چشمتون! البته كلك داره :http://www.fal.maghsad.com/ ۳.اين سن بدنتوم را محاسبه ميكنه در نوع خودش جالبه: http://www.biological-age.com/ ۴.اين سايته ميگه كه توي زندگي گذشتتون كي بوديد: http://www.thebigview.com/ ۵.تو اين سايت ايملتون را ميديد و بهش تاريخ ميديد كه چه موقعي به دستتون برسه بعد توش براي آينده خودتون متن بنويسيد تو اون تاريخي كه گفتيد دوباره ميرسه به دست خودتون! خيلي جالبه: http://www.futureme.org/ ۶.سايت بسيار بسيار بسياااااااار فوق العاده افكت عكس! اصلا رو دستش نيس: http://www.photofunia.com/ نمونه كار خواستيد بگيد براتون بذارم تا ببينيد چقدر باحاله! ۷.اينم براي دوستان هري پاتر بازهرچي ميخوايد بنويسيد به زبون مارها براتون ترجمه ميكنه: http://www.theparselmouth.com/ مترجم زبان بلبل ها:http://www.nightingale-song.com/index.php مترجم آدم آهني جنگ ستارگان: http://www.r2d2translator.com/ ۸.شتري بنويسيد:بق بقوhttp://llamafont.com/ ۹.يه سايته نيمچه باحال! براي افكت عكس: http://www.pixisnap.com/ ۱۰.عكس يه زن و مرد را بديد و عكس بچشونو تحويل بگيريد يا مثلا عكس خودتون با بازيگراانجمن تفريحي قاطيhttp://www.makemebabies.com/start-here.php ۱۱.نستعليق خوشمل مينويسه براتون: http://www.nastaliqonline.ir/ ۱۲.اينو عمدا گذاشتم آخري يه آدمك بكشيد و بعد ببينيد چي ميشه! بسيار سرگرم كننده و باحاله
http://www.drawastickman.com/

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۶:۵۷ توسط:sana موضوع:

آگهي عجيب يك مادر براي ازدواج پسرش!

معمولا مردم فيلادلفيا افرادي خونگرم و دوست داشتني مي باشند اما مادر يك جوان 18 ساله دبيرستاني تصميم گرفت با روشي متفاوت براي پسر خود عروس مناسب انتخاب نمايد.

مادر يك جوان 18 ساله دبيرستاني با روشي عجيب به دنبال يافتن عروسي مناسب براي پسر خود است.

او با گذاشتن آگهي در سايت كريگ ليست درخواست نمود هر دختري كه بتواند دل پسرش را بدست آورد شرايط مناسب را براي دختر فراهم خواهد آورد و هر مدل ماشيني را كه دختر درخواست نمايد به او تقديم خواهد شد.

پسر در حال ورود به دانشگاه هاروارد است و دختر مي بايست در اين برهه از زمان دل پسر را به دست آورده و با ترفندهاي مختلف از او يك مرد بسازد.

به عبارت ديگر او را متاهل نمايد. ضمنا دختر بايد زير 19 سال سن داشته باشد.اين زن در خصوص مشخصات پسرش او را فردي زبر و زرنگ و لاغراندام توصيف نموده است.
انجمن تفريحي قاطي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۶:۴۴ توسط:sana موضوع:

عجيب ترين اشتباهات پزشكي در جهان

پزشكان در سطح هاي مختلف ممكن است اشتباهاتي در تشخيص بيماري داشته باشند همچنين آن ها ممكن است گاهي در شرايطي مانند اتاق عمل هم دچار اشتباهاتي جبران ناپذير شوند.

پزشكان سال هاي بسيار درس مي خوانند تا بتوانند در رشته اي متخصص شده و مشغول به كار شوند. اين افراد براي گرفتن تخصص بايد آزمون هاي بسيار سخت و باورنكردني را بگذرانند چرا كه در آينده جان انسان هاي ديگر دست آن ها خواهد بود. با همه سخت گيري ها بازهم دنياي پزشكي گاهي دچار شوك هاي بزرگي ميشود و آن ناشي از اشتباهات باورنكردني است كه گاهي باعث مرگ ديگر انسان ها نيز مي شود.

** پيوند قلب و ريه اشتباهي

انجمن تفريحي قاطي

"جسيكا سانتيلان" يكي از قربانيان اشتباهات پزشكي است كه در آمريكا رخ داده است. او كه به صورت مادرزادي دچار عارضه قلبي بود براي ادامه حيات به يك قلب نياز داشت از همين رو براي يك عمل تعويض قلب اقدام ميكند كه همين مقدمه اي براي مرگش مي شود. او در بيمارستان "دوك" تحت عمل جراحي قرار گرفت اما پزشكان به اشتباه قلب و ششي با بافت خوني متفاوت را به او پيوند زدند. اين دختر 17 ساله دوهفته بعد از عمل قلب جانش را از دست داد. گزارش هاي ديگر حاكي از آن است كه خانواده او پس از شكايت هاي مختلف بالاخره با بيمارستان كنار آمدند.


** سوغاتي 33 سانتي متري

انجمن تفريحي قاطي

"دونالد چرچ" در سال 2000 براي برداشتن يك تومور سرطاني از داخل شكمش به بيمارستان واشنگتن رفت و پزشكان خيلي سريع و دقيق آن را خارج كردند اما يادشان رفت وسايل كارشان را از شكم دونالد خارج كنند. او پس از عمل جراحي به خانه رفت ولي همچنان دردشديدي در دلش احساس ميكرد كه با مراجعه دوباره به پزشك متوجه خطاي بيمارستان شد. پزشكان در حين عمل جراحي وسيله 33 سانتي متري خارج كردن تومور را در شكم او جا گذاشتند. آن ها پس از مشاهده اين مشكل سريعا اين وسيله را از شكم او خارج كردند و البته غرامتي 100 هزار دلاري را نيز پرداختند.


** قطع اشتباهي پا

انجمن تفريحي قاطي

در يكي از شكه كننده ترين حوادث پزشكي يك دكتر پاي بيمارش را اشتباهي از تن او جدا كرد. در سال 1995 "ويلي كينگ" به خاطر يك مشكل در پاي چپش مجبور شد آن را قطع كند و به زير تيغ جراحان رفت اما تيم اتاق عمل در انتهاي كار متوجه شد كه پاي اشتباه را قطع كرده است. پس از اين حادثه و در پي شكايت "كينگ" از بيمارستان، پزشك جراح براي هميشه از كار بركنار شد و كينگ نيز بيش از يك ميليون دلار غرامت دريافت كرد.


** خارج كردن كليه سالم

در يكي از اتفاقت عجيب در بيماريستاني واقع در آمريكا بيماري به اشتباه كليه سالم خود را از دست داد. اين بيمار به علت داشتن تومور قرار بود عمل شود ولي پزشكان به اشتباه كليه سالم او را از بدنش خارج كردند و بعد از يك روز و انجام آزمايشات مختلف به اشتباه خود پي بردند. پس از اين حادثه اطلاعات خاصي درمورد بيمار در اختيار رسانه ها قرار نگرفت اما بيمارستان اعلام كرد كليه را براي آن ها كنار گذاشته است تا در زمان لازم به خانواده آن مصدوم بدهد.


** عمل قلب باز اشتباهي

"ژوان ماريس" خانم 67 ساله اي است كه براي يك عمل آنژيوگرافي به بيمارستاني در انگلستان مراجعه كرد. او در اين بيمارستان پس از آنژيوگرافي به اشتباه به طبقه اي كه مخصوص بيماران قلبي بود برده شد. نكته جالب اين است كه حتي پزشكان نيز به اين موضوع دقت نكردند و بيمار را براي عمل قلب باز به اتاق عمل بردند. ان ها خيلي سريع بدن را شكافته و به قلب بيمار رسيدند ولي با ديدن قلب سالم او تازه متوجه اشتباه خود شدند. اين عمل ممكن بود باعث سكته يا حتي مرگ اين خانم شود. پزشكان با مشاهده اين وضعيت سريعا بدن او را بسته و در همان حالت بيهوش به اتاقش منتقل كردند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۶:۳۱ توسط:sana موضوع:

يه سوال از بچه هاي قاطي ؟(آيا از من راضي نيستيد؟ آيا از من خسته شده ايد؟)

آيا از من راضي نيستيد؟ آيا از من خسته شده ايد؟
سرتان را به نزديكترين ديوار بكوبيد همينه كه هست
:31::31::31::31::31::31::31::31:

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۶:۱۸ توسط:sana موضوع:

چاقي

ايا شما از افراد چاق به حساب ميايد
به علت خرابي 20 بار روي لينك زير كليك كرده تا به سايت مربوطه منتقل شويد

چاقي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۶:۰۵ توسط:sana موضوع:

پرسيدم چطور بهتر زندگي كنم؟

پرسيدم چطور بهتر زندگي كنم؟

با كمي مكث جواب داد:

گذشته‌ات را بدون هيچ تأسفي بپذير

با اعتماد زمان حالت را بگذران

و بدون ترس براي آينده آماده شو

ايمان را نگهدار و ترس را به گوشه‌اي بيانداز

شك‌هايت را باور نكن

و هيچگاه به باورهايت شك نكن

زندگي شگفت انگيز است، در صورتي‌كه بداني چطور زندگي كني

پرسيدم آخر ...

و او بدون اينكه متوجه سؤالم شود، ادامه داد:

مهم اين نيست كه قشنگ باشي،

قشنگ اين است كه مهم باشي! حتي براي يك نفر

كوچك باش و عاشق ...

كه عشق، خود ميداند آيين بزرگ كردنت را

بگذار عشق خاصيت تو باشد، نه رابطه‌ي خاص تو با كسي

موفقيت پيش رفتن است نه به نقطه‌ي پايان رسيدن

داشتم به سخنانش فكر مي‌كردم كه نفسي تازه كرد و ادامه داد:

هر روز صبح در آفريقا آهويي از خواب بيدار مي‌شود و براي زندگي كردن
و امرار معاش در صحرا مي‌چرد

آهو مي‌داند كه بايد از شير سريع‌تر بدود، در غير اين‌صورت طعمه شير خواهد شد

شير نيز براي زندگي و امرار معاش در صحرا مي‌گردد و مي‌داند كه
بايد از آهو سريع‌تر بدود تا گرسنه نماند

مهم اين نيست كه تو شير باشي يا آهو

مهم اينست كه با طلوع آفتاب از خواب برخيزي و براي زندگيت،
با تمام توان و با تمام وجود شروع به دويدن كني

به‌ خوبي پرسشم را پاسخ گفته بود ولي مي‌خواستم باز هم ادامه دهد و باز هم به ...

كه چين از چروك پيشانيش باز كرد و با نگاهي به من اضافه كرد:

زلال باش ...،‌

زلال باش ...،

فرقي نمي‌كند كه گودال كوچك آبي باشي، يا درياي بيكران

فقط، اگر حقيقتا

زلال باشي، آسمان در توست

و تو جاري هستي تا زندگي جاري باشد ...

زندگي قانـــــــون نيست
زندگي قافيه باران است
من اگر پاييزم و درختان اميدم همه بي برگ شدند
تو بهاري و به اندازه ي باران خدا زيبايي
و بلنداي اميدت پاسداشتي مداوم براي زندگيست

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۵:۵۳ توسط:sana موضوع:

براي اقاي مهربانم

بسن الله الرحمن الرحيم

امروز 23تير ما خجسته سالروز ميلاد عزيزترين مرد ايران امروز سيد خراساني سيد علي حسيني خامنه اي هستش

اين روزو به همه دوستداران مهربونش تبريك ميگم اميدوارم 120سال عمر با عزت داشته باشه

و پرچم اين انقلابو به دست صاحب الزمان برسونه

به افتخار اين روز با بركت چن تا از عكساي ايشونو ميذارم براتو

براي سلامتي و عزت روز افزونش صلوات

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۵۵:۴۰ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم